Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Rog írta:

Amúgy ez a 9. is klassz rész lett. :cool:

  Spoileres tartalom megtekintése

Az nekem nagyon tetszett. :D 

 

1 órával korábban, Rog írta:

Nekem is bejött eddig ez a szezon. Igencsak belecsaptak a gyerekek a lecsóba.

A rész végével amúgy nem volt különösebb problémám. Korábban olvastam és láttam ezt-azt a kérdéses jelenetet illetően így fel tudtam rá készülni. :D

Megkérdezhetem, hogy miért van a karakterrel kapcsolatban (vagy éppen a színésszel) problémád? :hmm: 

Amúgy remélem, hogy mostmár többet fog szerepelni, mint 3 rész. :D Tudom, hogy Cameron a Shameless c. sorozat egyik főszereplője, de azért örülnék, ha az évad második felében aktívabb szerepet kapna. Na nem mintha eddig nem lett volna, de azért na, mégis csak egy jövendőbeli nagy ellenfélről beszélünk - legalábbis remélem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Megkérdezhetem, hogy miért van a karakterrel kapcsolatban (vagy éppen a színésszel) problémád? :hmm: 

A színész sráccal semmi bajom. Ő teljesen közömbös nekem. Amúgy jól játsza a szerepét. Már-már túl jól. Azért is megy a Gotham-beli figurája valamelyest az idegeimre. Ezt a Cameron gyerek akár dicséretnek is vehetné. A bibi az hogy nem igazán tudok negatív figurákat kedvelni. Minél romlottabbak, annál unszimpatikusabbak nekem de nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget.

Én meg azt nem vágom hogy egyesek hogyan tudnak negatív figurákat kedvelni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Rog írta:

A színész sráccal semmi bajom. Ő teljesen közömbös nekem. Amúgy jól játsza a szerepét. Már-már túl jól. Azért is megy a Gotham-beli figurája valamelyest az idegeimre. Ezt a Cameron gyerek akár dicséretnek is vehetné. A bibi az hogy nem igazán tudok negatív figurákat kedvelni. Minél romlottabbak, annál unszimpatikusabbak nekem de nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget.

Értem. :) 

 

10 perccel korábban, Rog írta:

Én meg azt nem vágom hogy egyesek hogyan tudnak negatív figurákat kedvelni. :D

Azt mondjuk én se vágom. :D Én bírom a színészeket, akik a negatív figurákat alakítják. A negatív figuráknál pedig ha megtudjuk érteni az indítékait, a motivációit, akkor meglehet így kedvelni a szereplőt. De ha a szereplő egy pszichopata... na ott már vannak gondok.

Mondjuk pl. az Arrow 5. évadában Josh Segerra olyan jól hozta a gonosz szerepét, hogy gyűlölni akartam, de egyszerűen a színész nagyon jól játszott. De a vége felé már ez nem is igazán érdekelt, csak veszni akartam látni őt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk pl. az Arrow 5. évadában Josh Segerra olyan jól hozta a gonosz szerepét, hogy gyűlölni akartam, de egyszerűen a színész nagyon jól játszott. De a vége felé már ez nem is igazán érdekelt, csak veszni akartam látni őt. 

Vágom. Velem is szokott ilyesmi lenni de ez már úgyis kiderült. :D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a legutóbbi TWD-n nagyot néztem. :o Kellett már egy ilyen csavar...

 

Spoiler

...de hogy Carl?! A képregényben legalább olyan fontos szereplő, mint Rick. Bár hallottam pletykákat, hogy a kissrác ki akar szállni, úgy voltam vele, hogy "úgyse merik meglépni". Ezek után jöjjenek a plot armorral. Gyakorlatilag senki nincs biztonságban. Durva lesz látni, Rick miként dolgozza majd fel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 10. - 13:05, Wilde írta:

Nem tudom azóta sikerült e megnézni az utolsó két részt, de nekem ott két dolog maradt meg negatívumként:

Tegnap este sikerült megnéznem, és a második negatívummal egyetértek, nincs jól bemutatva. Az első esetében a jelenet erős volt, attól még szerettem volna életben tudni a lányt :)

 

TWD:

B+!! 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Magyarul nézed? 

Igen, minden héten a Prime-on. Az első évadból nem láttam minden részt, ott a végé felé kapcsolódtam be, de a második és a harmadik évadból minden részt láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap végére értem a Castle ötödik szezonjának és rögtön bele is kezdtem a hatodikba. Még mindig bejövős az a sori. Jókat tudok rajta mulatni és izgulni. Amikor Kati és Ricsi valamilyen veszélyes zűrbe (pl. autós vízbe esés, lelövés, bombára lépés, mérgezés stb.) keveredik rámjön az idegeskedhetnék azon hogy hogyan ússzák meg az aktuális kalandot. Pedig jól tudom hogy valahogy mindig sikerál kikecmeregniük a slamasztikákból mert másképp nem is húznák ki a nyolcadik szezon végéig.
Amúgy két dolog nagyon érdekel. Az egyik hogy sikerál-e lekapcsolni azt a mocsadék gengszter szenátort a másik meg az hogy a Kati és Ricsi szakít-e vagy se. Remélem hogy az a s*ggfej politikus bűnhődni fog és azt is hogy Katiék együtt maradnak.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 2. rész

Nagyon jó lett. Végre láttuk a denevér ruha prototípusát, Madárijesztő akciózott, Méregcsók tovább fejlődik. Barbara Keen visszatérésénél vakargattam a fejem. Vajon a Lázár kút anyaga volt a ludas?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Gotham 4. évad 2. rész

 

  Spoiler elrejtése

Barbara Keen visszatérésénél vakargattam a fejem. Vajon a Lázár kút anyaga volt a ludas?

 

Ha nem költői kérdés volt.

Bezony. Plusz al Ghul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 11x00

Nagyon tetszett. Voltak benne kellemes, visszafogott poénok, és végig magával vitt a történet drámája. Nagyon jó volt a két doktort együtt látni, remek volt köztük a kémia, és a többi szereplő között is.

Spoiler

Jók voltak a régről visszahozott dolgok. Talán rögtön a 2v3. részben volt a good dalek, és tök érdekes volt hogy visszahozták. Billt is öröm volt látni, de egy új vagyis régi Stewardot még inkább. Claranak is nagyon örültem. Hát ahogyminden doki távozását, az övét is megkönnyeztem. Baromi megható szövegeket írtak az egész részben. SZép búcsúja volt Peternek, David után ez a 2. legmeghatóbb számomra. Matté annyira nem jött át, pedig számomra ő A doktor! Ami viszont nagyon elkeserített az abefejezés. Nem Jodie személyével van a bajom, és hogy nő a doktor,ezt leszögezném, de ami a regen után történt az kész katasztrófa volt rendezésileg és színészileg is. Ebből persze nem vonok le előre semmit, csak akartam szeretni a végét, de totál semmilyen lett sajna. Ez nem egy méltó belépő szerintem aztán lehet velem vitatkozni. :)

Viszlát Peter, és köszönjük!:)

Peter_Capaldi_Doctor_Who_Hooded_Jacket__

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 3. rész.

Falcone lányát érdemes lehet behozni a sztoriba. Remélem majd Falcone másik fia, Alberto is előkerül. (Feltéve, hogy ebben a verzióban ő létezik.)



Ed és a rajongója furcsa pár lettek volna, ha nem varrják el a szálukat ilyen hamar. Vajon mi van Ed elméjével? Remélem elmúlik.

Bruce, a tőr Ra's Al Ghul és Barbara szála volt a legérdekesebb. Remélem a tőrnek jelentős szerepe lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 09. - 19:14, Pildi írta:

Stranger Things 2. évad

 

 

Végre végére értünk, és ugyan lassan haladtunk vele, de nekem így is épp elég izgalmas volt. :) A csúcs az utolsó előtti, azaz a 8. rész, ott számomra sikerült túltenni az előző évadon, valamint a befejezés, ami most kimondottan aranyosra sikeredett azzal a téli bállal. :) Dustint imádom.  :D  Összességében viszont az első évad egy árnyalattal mégis jobban tetszett,

  Spoileres tartalom megtekintése

Ezzel együtt remek volt a 2. évad, a gyerekszereplők baromi jók voltak most is, szóval várom a folytatást. :)

Nagyon hasonló az én véleményem is. Talán elmondhatom én is, hogy igaz, csak egy icipicivel, de az első szezon jobban tetszett. Lehet, hogy az újdonság varázsa miatt, de egy dolog biztos, nálam ez a sorozat jött, látott és bekerült az abszolút kedvencek közé!! :)

Ja és még valami! Dustin for President!!! Hatalmas a srác, de igazából az összes gyerek rendkívül szerethető és a felnőtt színészek is kiemelkedően jók és a karaktereik is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who: no, ez egy szép lezárása volt egy érának. Peter Capaldival távozott a 12. Doktor, a showrunner Steven Moffat és a zeneszerző Murray Gold is, és beköszöntött az első női Doktor... Vagy Doktornő? Hm... Hogy ő milyen lesz, az még kérdéses, kiderül. Nyilván nagy változások jönnek.

Spoiler

Hiszen a TARDIS-t újra lezúzták (remélem most valami színesebb, világosabb, vidámabb berendezés jön), az új showrunner és az új zeneszerző tuti más hangulatot teremt, és az is biztos, hogy a 13. Doktor is más lesz, mint az előző 13 Doktor.

 

Amúgy Capaldi búcsúja sokkal jobban sikerült, mint Smith-é, mert nem volt olyan zsúfolt a rész (nem zsúfoltak bele egy egész évadot), bár Smith végső búcsúja azért érzelmesebb volt, de Capaldihoz ez az "utolsó tanács" felállás nagyon tetszett. Az 1. Doktorral is jó volt a kapcsolata. Ha azt vesszük, ő is 1. Doktor, a második ciklus első Doktora. És egyik sem akart regenerálódni. Visszatérve, szeretem, amikor 1-2-3 Doktor összejön, és ilyen színészcserével szerintem még be lehetne hozni pár régi Dokit. David Bradley nagyon jól hozta az 1. Doktort, simán tetszene, ha még egy-két alkalommal visszatérne ebbe a szerepbe (hasonlóan voltam a Háborús Doktorral, kár, hogy Hurt nem sokkal utána meghalt).

 

Aminek nagyon örültem, hogy a Doktor visszakapta az emlékeit Claráról. Ez annyira zavart, hogy így kitörölték az emlékeit (ugyanígy zavar Donnánál is), mintha az élete egy részét elpusztították volna. De így, hogy visszakapta, és ezzel - akárcsak elődje - még egyszer láthatta kedvenc útitársát, nagyon megható lett a befejezés.

 

A sztori viszont nem volt nagy durranás, de ez esetben nem bántam. Legalább nem vonta el semmi a figyelmet a két Doktorról. Ami volt, az kellemes volt, szerencsére pozitív is lett (újra nem halt meg senki, ami meglepően ritka a karácsonyi epizódokban...), és ezúttal a nagy gonosz sem jelent meg. Ez a motívum nagyon bejött.

 

Összességében tehát jó rész volt. Viszlát, Capaldi, hiányozni fogsz. Az elején számomra nem működött a Doktorod, de az utolsó másfél-két évad alatt te is Doktorrá váltál. Jöhet a Tizenhármaska. Kíváncsian várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pont a karácsonyi új rász miatt pótoltam be az eddig kimaradt 10. évadot. 1 nap alatt bedaráltam, nagyon jó volt... adta a régi DW darák hangulatát. Teljesen elkapott újra a DW életérzés. Vegyes fogadtatásról hallottam a 10. évadot illetően, de nekem így egyben darálva nagyon adta. Jó volt, hogy a részek mondhatni egymásból "építkeztek" ergo tetszett az egésznek a kerete. Még Bill-t is megkedveltem valamennyire, de mondjuk kedvenc útitárs nem vált belőle. Missy-t is jól kezelétk szerintem, tetszett az irány, amerre el kezdte terelgetni a Doktor. Kíváncsi vagyok az ő szálának folytatására a jövőben.

A karácsonyi részt valszeg holnap nézem, már nagyon kíváncsi vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.