Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody: dexi 6

 

Igaz visszanéztem, ettől függetlenül dexter is elég sok hibát vétett ahogy az írok is. Bevándorlók csak beugranak a vízbe és már amcsiban is vannak? a vérelemző megy be először a helyszínre? Dexi mindenhova fényes nappal tör be, de már azok az apróságok is feltűntek hogy épp Gellart akarja a templomnál elkapni de azért a kocsiajtót bevágja hagy hallják meg... :D valahogy nagyon elment ez az évad számomra, de csak a 2. fele miatt. És végülis kiderült hogy Dexi mit adott be magának a tetőn vagy miért nem hatott? mert arról lehet lemaradtam.

 

Hát ebből sokmindent nem értettem, főleg a vízbe ugrósat (????), de biztos. :D Nekem ez olyan volt mint a többi Dexi évad. Jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebből sokmindent nem értettem, főleg a vízbe ugrósat (????), de biztos. :D Nekem ez olyan volt mint a többi Dexi évad. Jó. :)

 

Csak annyi a vízbe ugrós, hogy a mexikóiak csak így be tudnak jönni az országba hogy kihajókáznak a parthoz és ugrás és már üdv amcsiban? Na haggyuk. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar:

 

 

Szerintem nem állja meg a helyét az, amit írsz. Dexter sohasem látta Gellart, pont ez volt a poén, úgy megcsinálták, hogy Gellar képzelt személy volt. Érdemes visszanézni azt a részt, amikor Rudy "visszatér", az egész azért volt, hogy mindenki felfogja, hogyan is kell elképzelni egy ilyen "képzelt személy" interakcióját. A legjobb, amikor úgy tűnik, Rudy vágja bele a vasvillát a fogadósba, aztán vált a kamera, és látható, hogy Dexter fogja a villát. Ugyanígy Travis - Gellar.

 

A vérelemző megy be először nekem is snassz volt, ugyanakkor a vízbeugrálással nincs gond: nem hallottál még az illegális csempészetről? Ezeket az embereket becsempészték az országba, és a parton kiugrottak a hajóból, és kiúsztak a miami partokhoz.

 

Deb - Dexter szál egyáltalán nem erőltetett, szerintem simán előfordulhatott, hogy Deb belezúgott Dexibe.

 

Nagyon jó évad volt szerintem.

 

 

Dzséjt: TavaLY, LY-nal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: TavaLY, LY-nal.

OFF

Köszi! Egyszer úgyis megtanulom. Ezt is, meg a muszájt is. Ezt a két szót egyszerűen nem tudom megjegyezni, melyik betűvel kéne írni, és rendre keverem őket. De csak ennél a kettőnél és fogalmam sincs, miért ez a kettő. Minden más j-vel vagy ly-vel írt szót helyesen le tudok írni gondolkodás nélkül, de ez a kettő mindig gondolkodóba ejt és rendre mellé nyúlok velük.

ON

 

Az ember türelmetlen, szeretné a kedvenc sorozatának az új részét mihamarabb megnézni. Szerintem ezért írnak hamar olyat hogy kéne felirat. Pl torrentoldalakon az idegen nyelvű filmeknél a film felrakása után már 1 órával valaki megkérdi nem-e tud valaki feliratot. Ilyen az ember. A TCW jó példa, mindannyian örülünk ha Lok már szombaton megcsinálja.

De miért kell ennyire türelmetlennek lenni? Ez dühít, hogy már ott tartunk, hogy ha egyetlen egy toszott napot késik egy amúgy sem megszabott időre elkészülő felirat, már meg kell jegyezni - és akármennyire is bosszant, ez a jobbik eset -, vagy - és ez a rosszabb - egyenesen hőbörögni érte. Aki meg egy óra után kérdi, az meg egyenesen hülye. A türelem ékes erény, meg kéne tanulni élni vele. Engem csak ez a mérhetetlen türelmetlenség hoz ki a sodromból. Egy hét után semmi kifogás, az már tényleg vonhat kérdést maga után. Egy hónap pláne. De egy nap semmiképpen sem, véleményem szerint. Aki ennyire türelmetlen, az tényleg tanuljon meg angolul, és akkor frissen, melegében nézheti a kedvenc sorozatai epizódjait. Ami nem egy utolsó dolog. :)

 

:pfff: :pfff: :pfff:

...nem, erre inkább nem írok semmi mást. Jobb lesz, ha privátot nyomatok Skynak, már ha esetleg válaszol is. :P

Felőlem akár az ombudsmannak is írhatsz, de mielőtt megalapul a Győzzük Le Dzséjtet Párt, szóljatok, szeretnék párttag lenni. :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: nem akarok az lenni aki fölöslegesen fikázza az évadot, mert az eleje ugyanúgy tetszett és várom a folytatást is, de:

 

A köv posztomban már írtam hogy visszanéztem és tényleg nem látta a profot.

 

Köszi, én is felfogtam a rész alapján... :)

 

Te meg nem hallottál partiőrségről? Ott kicsit komolyan veszik ezt... :)

 

Deb szál: de erőltetett. A dokinő felhozza utolsó előtte részben hogy nem lehet hogy szerelmes belé? Kis értetlenség, és de igen, szerelmes belé... lol.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki ennyire türelmetlen, az tényleg tanuljon meg angolul, és akkor frissen, melegében nézheti a kedvenc sorozatai epizódjait. Ami nem egy utolsó dolog. :)

És ha az embernek még szerencséje is van, akkor olyan sorozatot néz, ami viszonylag könnyebben érthető angolul :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: Miért ne döbbenthetné erre rá egy külső személy? Neked nem volt még olyan, hogy egy a barátaid számára nyilvánvaló dolgot épp csak te magad nem vettél észre magadban? Szerintem lazán lehet.

 

A partiőrséges dologhoz pedig, nem hiszem, hogy minden négyzetcentit felügyelnének a partokon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs Dzséjt, ha ellenségesnek tűntem, de bevallom, "kicsit" nem tetszik a stílusod. Oké. ha igazad van, de szerintem azt nem úgy kéne a másik tudtára adnod, hogy közben kigúnyolod. Szerintem Skynak hogy esett ez? Persze nem tudom, de sejtem, Csak azt akarom mondani, hogy gúnyolódás nélkül is tökéletesen érthető az ha valami mellet érvelsz, miegymás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Sky-nak valami rosszul esik Sky szóvá fogja teszi. Fogadatlan prókátorokra semmi szükség ugyhogy Ben ne lepődj meg: ha következő alkalommal szóvá teszed valaki stilusád, ugy hogy az illető nem is hozzád szólt törlöm a bejegyzésedet. Ez a fórum nem egymás elemezgetésére lett kitalálva. Innentől jöhetnek az ON bejegyzések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem sikerült megnéznem az új részt (Chuck), de beletekertem és az alapján nem semmi:

 

Budapesten játszódó epizód? Komolyan? :o Nagyon régóta esedékes volt már, úgyhogy: :rock: Kár, hogy nem nálunk forgatták. Hatalmas feeling lett volna. Az azért kicsit furcsa volt, hogy a magyar kávézós csaj is elég durva akcentussal beszélte a nyelvet. :D

 

 

Sky, ne haragudj, ha félreérthető voltam. Elsősorban nem ellened szólt, amit írtam, ezért is nem a Te írásodra reagáltam közvetlenül. Ha pontosan Neked szólt volna, így tettem volna.

Viszont van igazság abban, amit Dzséjt írt, és ennek kapcsán írtam, amit írtam. Ez már volt régebben is téma, szerintem még mielőtt csatlakoztál, és már akkor is bosszantott, ha számonkérték a feliratkészítés sebességét. De most is hangsúlyozom, nem rád gondoltam, mert az eredeti írásodban nem volt számonkérés, inkább csak csalódottság.

Oké, semmi gond. :) Tényleg úgy jött le, hogy nagyrészt rám utaltál az írásoddal, de akkor ezek szerint nem erről volt szó. Félreértettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De miért kell ennyire türelmetlennek lenni? Ez dühít, hogy már ott tartunk, hogy ha egyetlen egy toszott napot késik egy amúgy sem megszabott időre elkészülő felirat, már meg kell jegyezni - és akármennyire is bosszant, ez a jobbik eset -, vagy - és ez a rosszabb - egyenesen hőbörögni érte. Aki meg egy óra után kérdi, az meg egyenesen hülye. A türelem ékes erény, meg kéne tanulni élni vele. Engem csak ez a mérhetetlen türelmetlenség hoz ki a sodromból. Egy hét után semmi kifogás, az már tényleg vonhat kérdést maga után. Egy hónap pláne. De egy nap semmiképpen sem, véleményem szerint. Aki ennyire türelmetlen, az tényleg tanuljon meg angolul, és akkor frissen, melegében nézheti a kedvenc sorozatai epizódjait. Ami nem egy utolsó dolog. :)

 

 

Teljesen egyetértek veled, csak azt írtam le hogy az emberek nagy része milyen. Megváltoztatni őket nem igazán lehet, de szerintem nem is kell. Nyelni kell egyet aztán továbblépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Ben, tudjuk, hogy Dzséjtnek ilyen a stílusa, nem fogja azért megváltoztatni, hogy másoknak jobban tetsszen, amit ír. Ne akarjuk már teljesen kiforgatni az embereket magukból.

Teljesen egyetértek. A stílus egy dolog, a lényeg, hogy ne legyen valaki rosszindulatú, és ez Dzséjtnél, de a legtöbbünknél szintén, fel sem merül.

Amúgy is maradjunk a már többször hangoztatott elvnél, miszerint a jót tételezzük fel egymásról félreérthető posztok esetén, és ne a rosszat.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Egyszer úgyis megtanulom. Ezt is, meg a muszájt is.

Pedig a muszájt tök könnyű, hisz muszáj=boci ajak (gyk. múúú száj) :D

Én a papagájjal vagyok így. Mindig LY-nal akarom írni, magyar tanár szerint, mert az állatot képzelem ekkor el és a papagájnak van lelógó farka, ami önkéntelenül is az LY Y-ját juttatja az eszembe.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton Supernatural és TCW, jövő héten visszatér a Fringe is! Indul az év. :yeah:

http://www.youtube.com/watch?v=iwB0wJ-ahE0

 

A Chuck-osok közül egyébként nézte valaki a Fókuszt? Véletlenül figyeltem fel rá, de benne volt a Chuck is annak kapcsán, (nem annyira spoiler az 5x08-hez, de hátha valaki zokon veszi, úgyhogy inkább elrejtem)

hogy magyarul beszéltek benne. Persze meg is említették, hogy csak amcsik mondták a betanult magyar szöveget. Viszont mintha arról lett volna szó, hogy nálunk forgattak. Pont fordítva tudtam. :hmm:

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nézettség. :D

Ott a pont! :D

Ez az Alcatraz azóta érdekel, hogy megtudtam, Sam Neill is játszik benne. A Jurassic Park óta bírom az ürgét. :)

 

Sky: jól tudod, nem forgattak nálunk. A Fókuss szokás szerint hülyeségeket beszélt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt meg december utolsó napján raktam be. Reagáltál is rá.

 

 

Ez az Alcatraz azóta érdekel, hogy megtudtam, Sam Neill is játszik benne.

Engem nem érdekel különösebben. Csak azért raktam be azt a videót mert az azelőtti HSz-emre szerkesztés helyett véletlenül választ nyomtam és gyorsan le akartam cserélni valamivel. Szerencsére az Alcatrazosra elég hamar rátaláltam.

Sam bátyót amúgy én is bírom de csakis szinkronosan (főleg Dörner hangjával) szeretem hallgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Ben, tudjuk, hogy Dzséjtnek ilyen a stílusa, nem fogja azért megváltoztatni, hogy másoknak jobban tetsszen, amit ír. Ne akarjuk már teljesen kiforgatni az embereket magukból.

OFF

Pontosan, lehet, hogy időnként a kelleténél kicsit több gúnnyal adja elő a mondanivalóját, de megvan az az idegesítő tulajdonsága, hogy igaza van. :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.