Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Riddick. Téged elnézve mindig arra gondolok, hogy a TCW -hez is mennyire elkélne ilyen elkötelezett "fankodás". Tudom ezt már mondtam neked, de számomra ez az egész szitu azt sugallja, hogy a DW ezerszer jobb szórakoztatás mint a TCW, ami csak darára jó egy fülledt hétvégén. Persze mindenki azt szeret amit akar, de nekem ez akkor is nagyon fura még mindig. Sorry.

Hát ebben most megvédem Riddicket, mert most én is így vagyok a TCWal. Imádom a SWt, de számomra kicsit már lanyhul, és szívesebben néznék valami más sztorit, más korban, vagy az élőszereplőset. Ettől mert még mindig nagyon szeretem, de a mostani részeket is inkább egyben fogom megnézni ahogy az összes trilógiát stb. Ja és igen, számomra a DW sokkal jobb szórakozás mint a TCW, de nem mint a SW. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebben most megvédem Riddicket, mert most én is így vagyok a TCWal. Imádom a SWt, de számomra kicsit már lanyhul, és szívesebben néznék valami más sztorit, más korban, vagy az élőszereplőset. Ettől mert még mindig nagyon szeretem, de a mostani részeket is inkább egyben fogom megnézni ahogy az összes trilógiát stb. Ja és igen, számomra a DW sokkal jobb szórakozás mint a TCW, de nem mint a SW. :)

Ok, de nem neked írtam hanem neki. Főleg azért mert ismerem, és egyből ugrik ha pl. bántják a sorozatot. Ja, és abszolút nem támadás volt. Neked pl. sosem írnék ilyen posztot mert tudom, hogy nálad nem az SW az első.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha már így belemerültem kiírom magamból a dolgot. Szerintem ez a Doctor Who sorozat kezd kicsit túlmisztifikált lenni. Leszögezem, hogy jó és szórakoztató, de azért hagy némi kívánnivalót maga után. Jó pár részt csak egy paraszthajszál választ el a vér gagyi kategóriától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hogy túlmisztifikált? Akik ide irják hogy tetszik nekik azok valószinüleg tényleg igy gondolják. Ha nagyon tetszik akkor miért ne tetszhetne nekik nagyon? A Doctor Who ötödik-hatodik évad egyébként nekem is jobban tetszett bármelyik Clone Wars évadnál. A korábbi DW évadokban viszont voltak gagyi részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hogy túlmisztifikált? Akik ide irják hogy tetszik nekik azok valószinüleg tényleg igy gondolják. Ha nagyon tetszik akkor miért ne tetszhetne nekik nagyon? A Doctor Who ötödik-hatodik évad egyébként nekem is jobban tetszett bármelyik Clone Wars évadnál. A korábbi DW évadokban viszont voltak gagyi részek.

Akkor nézzétek serényen. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már láttam őket.

Engem meg innentől kezdve nem érdekel. Próbáltam magamra erőszakolni, hogy milyen jó, de inkább nem csapom be magam. Nem az én stílusom. Sokkal több rész volt ami nem tetszett mint ami igen. Azért se írtam róla, csak ritkán. Gondolom ettől senki nem lesz szomorú, de ez van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meg innentől kezdve nem érdekel. Próbáltam magamra erőszakolni, hogy milyen jó, de inkább nem csapom be magam. Nem az én stílusom. Sokkal több rész volt ami nem tetszett mint ami igen. Azért se írtam róla, csak ritkán. Gondolom ettől senki nem lesz szomorú, de ez van. :)

Ahhoz képest jó hamar befaltad, még kudart is behoztad és mondtad hogy milyen ötletes. Mi lett volna ha még tetszik is? :D Nem inkább csak rosszul esik, hogy éltetik kvázi az SW helyett, mint anno a Gyűrűk Uránál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, spoiler nélkül, a Homeland tényleg jó? Tervezem megnézni majd. Máshol ódákat zengtek róla.

 

Alcatrazt nézi valaki?

kudar és az én véleményem különbözik. Szerintem néhány picit laposabb részt leszámítva kifejezetten jó volt. Kudar majd nyilatkozik a saját nevében, de ha jól értem akkor neki inkább csak simán oké volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebben most megvédem Riddicket, mert most én is így vagyok a TCWal. Imádom a SWt, de számomra kicsit már lanyhul, és szívesebben néznék valami más sztorit, más korban, vagy az élőszereplőset. Ettől mert még mindig nagyon szeretem, de a mostani részeket is inkább egyben fogom megnézni ahogy az összes trilógiát stb. Ja és igen, számomra a DW sokkal jobb szórakozás mint a TCW, de nem mint a SW. :)

 

 

Ok de azért irhatnál a tcw-részekről is véleményt. Kiváncsi lennék mi a véleményed róluk. Mert azért valljuk be ez egy sw-fan oldal ahol elvileg minden másnak csak mellékesnek kéne lennie. Bocs én is kiírtam magamból amit ki kellett. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest jó hamar befaltad, még kudart is behoztad és mondtad hogy milyen ötletes. Mi lett volna ha még tetszik is? :D Nem inkább csak rosszul esik, hogy éltetik kvázi az SW helyett, mint anno a Gyűrűk Uránál?

Pedig elég lassú voltam hozzátok képest. :) Mint mondtam tetszett is, csak sokkal jobbra számítottam az ömlengések alapján. Ráadásul nekem sok helyen kaotikus volt. Tipikusan nem dara sorozat. Azt pedig kikérem magamnak, hogy GYU féle ellenségeskedést lássál ebbe bele. :D Bár azt továbbra is tartom, hogy ha az SW témák meghalnak itt, és ezek a topikok veszik át a helyüket akkor a fórum be is fog zárni. Ez nem Doctor Who meg mit tudom én milyen fan fórum, hanem SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok de azért irhatnál a tcw-részekről is véleményt. Kiváncsi lennék mi a véleményed róluk. Mert azért valljuk be ez egy sw-fan oldal ahol elvileg minden másnak csak mellékesnek kéne lennie. Bocs én is kiírtam magamból amit ki kellett. :D

Igazából eddig az összeshez írtam, az utolsó két részt nem láttam eddig, de amint megnézem az az első dolgom, hogy írok róla a topicjában. :)

 

Oldie: míg Bomarr szerint van pár lapos rész, de attól még jó a sorozat, szerintem pedig van pár rész ami nem lapos, de attól még jó a sorozat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1-2. rész már itt pihen a gépemen, de még nem néztem meg (ahogy a múltheti TCW-t sem). Te már láttad? Milyen? :)

Nekem is itt van az első három rész, de még nem volt rá időm meg is nézni.

 

Homelandet meg majd valamikor a Sons of Anarchy negyedik évada után elkezdem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, hogy Riddickből túl nagy Doctor Who fan lett. :D Megmondom őszintén, én is nagyon bírom a sorozatot, de persze sohase hangoztattam ennyire. Én mondjuk nem úgy kezdtem, hogy már előre mondták mások, hogy milyen "aztaüberkirály" ez a sorozat, hanem magamtól fedeztem fel. Nem volt bennem semmilyen elvárás vagy előítélet a sorozattal szemben. Már akkor sem az effektek miatt bírtam, amik azért az első két évad óta igen sokat fejlődtek. Mondjuk annak idején én még a slitheeneket is elviseltem, mert Christopher Eccleston(9. Doktor) alakítása túlzottan elterelte róluk a figyelmemet. Sajnos a Doctor Who-ba van egy pár töltelék rész, mint ezek a slitheenesek is, tehát szinte minden sorozatban vannak ilyen esetek. Aki igazán jó történeteket akar, annak inkább a 3-4. évadot ajánlom, a speciális részekkel. A sorozat szerintem is kicsit túlmisztifikált, de inkább amióta Matt Smith a Doktor. Lehet, hogy még jobb a látványvilága, de valahogy már nincsenek olyan grandiózus történetek, mintha már mindent elsütöttek volna az előző évadokban. És ami számomra a legzavaróbb, hogy most már nem próbálnak semmit megmagyarázni. A 9-10. Doktor idején még próbáltak mindenre logikus magyarázatot adni. Moffat most nagyon nyalizni akar az amcsiknak a 6. évaddal, de ez nagyon nem tesz jót a sorozatnak. Tanulhattak volna a 8. Doktoros amcsis film példájából, de azért még nézem. :) Egy jó tanács: sose feltétlenül mások kritikája alapján nézzetek meg egy sorozatot, mert pl.: mások túlrajongása miatt is megutálhatod! Az egyik ilyen eset nem is olyan rég a Twilight volt, amit nagyon istenítettek és mégsem volt egy nagy szám, én mondjuk a mai napig nem láttam és nem is akarom. A Doctor Who és a Star Wars két külön világ és mindkettő nagyon ötletes és szerethető, szerintem. Én rajongtam a Star Wars-ért, egészen A Sith-ek bosszújáig. Már nem vagyok nagy Star Wars fan, de még szeretem és mindig nézem a The Clone Wars-t. Érthető, hogy egyeseknek nagyobb kikapcsolódást jelent egy Doctor Who rész, mint egy The Clone Wars. Tudom, mondtam, hogy két külön világ és fölösleges összehasonlítani, de most gondoljunk bele, a TCW egy amerikai animációs sorozat, ami főként a fiatal korkosztájt célozza meg, a Doctor Who meg egy brit élőszereplős családi sorozat. Ahogy én látom a Star Wars sokkal felkapottabb volt, amikor még minden a filmek körül forgott. Pl.: régebben voltak jó kis SW találkozók, amikre manapság már inkább a TCW rajongó gyerekek mennek el. Sajnos sokaknak a Star Wars ma már a TCW-t jelenti, mialatt az eredeti Saga egyre inkább feledésbe merül. A TCW pedig sokkal inkább egy mesének tűnik, mint az élőszereplős SW, mert az egész meg van animálva. Gondolom nem túlzás kijelenteni, hogy mindenki a filmekből kiindulóan szereti az SW világát, nem pedig a TCW miatt, ami jó sorozat, de valljuk be, csak egy afféle "spin-off" az eredeti filmekhez, így érthető, hogy nem lengi körül akkora rajongás. A Doctor Whonál is van három melléksorozat és abból kettő sokkal kevésbé népszerűbb, mint az eredeti.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl.: régebben voltak jó kis SW találkozók, amikre manapság már inkább a TCW rajongó gyerekek mennek el. Sajnos sokaknak a Star Wars ma már a TCW-t jelenti, mialatt az eredeti Saga egyre inkább feledésbe merül.

Szerencsére épp most jön újra moziba a Star Wars, így a gyerekek is felfedezhetik, mi is az valójában. Egy SW moziélmény nem akármi. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére épp most jön újra moziba a Star Wars, így a gyerekek is felfedezhetik, mi is az valójában. Egy SW moziélmény nem akármi. :)

 

Meghiszem azt. :) Most végre én is pótolhatom hiányosságaimat, mert moziban csak A Sith-ek bosszúját láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 3. évad 10-14. epizód

 

Az átütően jól sikerült, Buy More forradalommal :D fűszerezett 9. epizód után, amiben Morgan megtudta a nagy titkot, a következő 5 rész is kiemelkedően jó volt. :)

Morgant nagyon bírom kezdetektől fogva (persze kit nem? még a tábornokot is :D), olyan aranyos volt, amikor elkezdte játszani a kémet, őt mindig is sajnáltam, hogy semmit nem tud a miértekről, pedig ő a legjobb barát titulus birtoklója, és tényleg az is. Amúgy meg nem is rossz kémnek, a barátját semmi perc alatt megtalálta Svájcban. :)

Casey továbbra is az egyik legnagyobb kedvencem, remek volt, hogy ismét kapott egy teljes részt, és kicsit többet megtudhattunk a múltjáról. Ő egy kőszikla, akire várat építhet az ember, a hűsége megingathatatlan, hidegvére elképesztő, profit katona, de éppen ezért ütött és nagyon emberivé tették azzal, hogy a régi szerelme miatt mégis képes volt az árulásra. Sajnáltam, hogy kitették a szűrét emiatt (bár nyilván ez volt a legenyhébb büntetés), és nagyon tetszett, ahogy józanul elviselte. Ennél már csak az volt jobb, amikor végül visszakapott mindent és még ráadásul a korábban ezerszer is lehülyézett Morgant is beprotezsálta kapcsolt ügyletként – na ezzel mutatta meg igazán, mekkora szíve van. :) Imádnivaló. :D

Sarah és Chuck együtt: szuper! Annyira örülök, hogy végre összehozták őket (és Shaw lebukott :P), bár biztos lesz még pár buktató, de azért ez egy nem akármilyen mérföldkő a kapcsolatukban. :)

 

MissKarrde:

valóban a 14. részben a cukrászdai verekedés bilincsben remek volt. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem keresek mentséget DW rajongásom okán, mert felesleges lenne és mert nem támadásként írtad, amit írtál, de egyébként sem venném annak, ennek ellenére leírom ami bennem van:

 

Aki régebb óta ismer engem és elég közelről, az tudja, hogy nagyon tudok "rajongani" bizonyos dolgokért (ez a szó /rajongani/ annyira nem kifejező, mert rossz szájízt is hagyhat másokban bizonyos szélsőség felé tolódva, esetemben a következő szavak talán némiképp pontosabb képet festenek az én és a Doctor Who sorozat kapcsolatát illetően: szeretet, 'jó értelmbe vett' elfogultság és kötődés). Nagyon sajnálom, ha ezzel bárkit is megbántottam vagy a lelkébe gázoltam, nem állt szándékomban. Abszolút nem vagyok az a fajta, aki hisztérikusan rajong valamiért.... azt én sem szeretem, de én ha valamit szeretek, akkor azt nagyon tudom szeretni a magam módján... ez talán baj, de ez van.

 

Másrészről meg, igen.... én mindig ki fogok állni a TCW mellett, mert azt a sorozatot is nagyon szeretem.... mégis csak a Star Wars egyik "spin off"-járól van szó - by dalekterminator... és egyet is értek a véleményével TCW ügyben. Remélem senkinek sem okozok bántás azzal, hogy elmondom, hogy a LOST-ot is jobban szerettem/szeretem a TCW-nél... lehet, hogy egyeseknek a TCW egyenértékű a 6 zseniális mozifilmmel, de nekem sohasem volt az... én is 'kicsit sarkítva a dolgot' egy spin-off animációs sorozatnak tartom, ami elsősorban gyerekek számára készült... ennek ellenére a bemutatkozó 'mozifilm' is már számomra komoly siker volt és a sorozat is az, adja az SW hangulatot, de sajnos sokszor nem ugyan azt az SW hangulatot, amit a 6 film, kicsit "megbolondították" azzal, hogy további misztikus dolgot szőttek a történetbe nem feltétleül tett jót a szememben a sorozatnak... de még így is nagyon csípem, de számomra van az utánozhatatlan 6 mozifilm és van a TCW, ami kapcsolódik ugyan, de nem tartom teljes értékűnek a filmekhez... csak kiegészítő "adaléknak".

 

És bocsánat, hogy sokat írok a DW-ről a sorozatok topikba, azt hittem szabad, akkor majd visszafogom magam. ;)

 

Egyébként Ody, írtam egy pár mondatos értékelést a TCW 4. évadának első 10 részéről!

 

Szerintem meg ilyen alapon a Spartacus a túlmisztifikált, de nem fogalkozom vele.... megvan a saját külön bejáratú véleményem a sorozattal kapcsolatban, amit megtartok magamnak és kész. A Doctor Who-val kapcsolatban pedig kudar véleményén vagyok teljes mértékben... annyit tennék hozzá, hogy a DW nagyban hozzájárult ahhoz, hogy megszeressem Angliát és az egész Egyesült Királyságot... ugyanis már nem csak a DW izgat, ami angol, hanem rengeteg dolog... és az sincs kizárva, hogy kiutazom Londoban 6 hónapra... vagy 1 évre kicsit mekózni ha alakul valami... elég sok ismerős van kint, ha összejön a móka megyek is ki egy időre... (de ez még egyáltalán nem biztos) + számomra külön öröm, hogy az Olimpia idén Londoban lesz!

 

Lehet, hogy beteges... sok "beteges" dologgal vádoltak már, de most mit csináljak? Ha ezeket megtagadom önmagamat tagadom meg és nekem semmi kedvem beállni a társadalom klóntagjai közé :):D:P;)

 

Ha azt akarod, hogy ne írjak több DW posztot a Sorozatok topikba mond meg kerek perec és ígérem, hogy nem fogok többet írni. Bomarral és kudarral tudok beszélni privátban is. Semmi gond. ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak két dolgot nem értek. Egyrészt, miért kell szóvá tenni valakinek, ha nem csak azt szereti, amit ő.

Másrészt, minek kell a TCW-t a DW-hez vagy akármilyen élőszereplős sorozathoz hasoníltgatni. Mivel a TCW egy húsz perces animációs sorozat, így bármilyen negyvenöt-ötven perces filmsorozathoz hasonlítani olyan, mint összevetni egy regényt egy képregénnyel. :roll:

Azt feltételezni pedig, hogy a Star Wars itt hátrányba kerül bármi mással, meg szerintem egyenesen marhaság. Ha csak a TCW-t el nem cseszik de úgy alaposan, vagy nagy hirtelen megszűnik mindennemű Star Wars dolog, ami a nagyobb közönséget érdekli. De szerintem ettől nem kell tartani, mert a TCW még fut, meggyőződésem, hogy lesz még egy másik hasonló (nem Seth Greenes) animációs sorozat még a jövőben, lesz majd élőszereplős is, és mintha mostanában mennének vissza a moziba a filmek is. Aki ezután aggódik a Star Warsért, az nem tudom, melyik világban lődörög. :) Az elmúlt harminc évben összesen nem volt ilyen aktív ez a franchise.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy beteges... sok "beteges" dologgal vádoltak már, de most mit csináljak? Ha ezeket megtagadom önmagamat tagadom meg és nekem semmi kedvem beállni a társadalom klóntagjai közé :):D:P;)

Ne aggódj, én az Ahsoka rajongásommal vagyok így. Lehet, hogy beteges, de ez van. :)

Még a fórumhoz való csatlakozásom előtt sokan elítéltek: miért nem veszem feleségül Ahsokát, ha ennyire szeretem? stb. De nem igazán érdekel, sőt, ha merészebben akarnék fogalmazni: lesza*om! Én nem ítéllek el, amiét szereted ezt a sorozatot (már ha számít ez valamit). Egyébként nekem pl. a Supernatural a kedvenc sorozatom mindmáig (talán sokan most azt mondják: WTF hogyhogy nem a TCW?), és ez se, igazán foglalkoztat, hogy nem sokan nézik (úgy ezen a fórumon, ahol máshol). Imádom és kész. Magasról teszek rá, hogy hányan nézik, nem érdekel. Nem azért nézek valamit, mert "divat" és mert a tömeg nézi (gondolom ez eddig is egyértelmű volt). :)

Természetesen az SW továbbra is örök érvényű számomra és elsőrangú. A TCW (annak ellenére, hogy a kedvenc karakterem szerepel benne) a dobogóra szorul. Ettől még ugyanúgy rajongó vagyok, nem hiszem, hogy egy másik sorozat iránt való elkötelezettségem és rajongásom a TCW és az SW kárára menne. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak két dolgot nem értek. Egyrészt, miért kell szóvá tenni valakinek, ha nem csak azt szereti, amit ő.

Másrészt, minek kell a TCW-t a DW-hez vagy akármilyen élőszereplős sorozathoz hasoníltgatni. Mivel a TCW egy húsz perces animációs sorozat, így bármilyen negyvenöt-ötven perces filmsorozathoz hasonlítani olyan, mint összevetni egy regényt egy képregénnyel. :roll:

Azt feltételezni pedig, hogy a Star Wars itt hátrányba kerül bármi mással, meg szerintem egyenesen marhaság. Ha csak a TCW-t el nem cseszik de úgy alaposan, vagy nagy hirtelen meg nem szűnik mindennemű Star Wars dolog, ami a nagyobb közönséget érdekli. De szerintem ettől nem kell tartani, mert a TCW még fut, meggyőződésem, hogy lesz még egy másik hasonló (nem Seth Greenes) animációs sorozat még a jövőben, lesz majd élőszereplős is, és mintha mostanában mennének vissza a moziba a filmek is. Aki ezután aggódik a Star Warsért, az nem tudom, melyik világban lődörög. :) Az elmúlt harminc évben összesen nem volt ilyen aktív ez a franchise.

Egy nagy kövér +1 megy erre. Abszolút egyetértek, Dzséjt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak két dolgot nem értek. Egyrészt, miért kell szóvá tenni valakinek, ha nem csak azt szereti, amit ő.

Másrészt, minek kell a TCW-t a DW-hez vagy akármilyen élőszereplős sorozathoz hasoníltgatni. Mivel a TCW egy húsz perces animációs sorozat, így bármilyen negyvenöt-ötven perces filmsorozathoz hasonlítani olyan, mint összevetni egy regényt egy képregénnyel. :roll:

Azt feltételezni pedig, hogy a Star Wars itt hátrányba kerül bármi mással, meg szerintem egyenesen marhaság. Ha csak a TCW-t el nem cseszik de úgy alaposan, vagy nagy hirtelen megszűnik mindennemű Star Wars dolog, ami a nagyobb közönséget érdekli. De szerintem ettől nem kell tartani, mert a TCW még fut, meggyőződésem, hogy lesz még egy másik hasonló (nem Seth Greenes) animációs sorozat még a jövőben, lesz majd élőszereplős is, és mintha mostanában mennének vissza a moziba a filmek is. Aki ezután aggódik a Star Warsért, az nem tudom, melyik világban lődörög. :) Az elmúlt harminc évben összesen nem volt ilyen aktív ez a franchise.

Ezt tulajdonképpen mire is reagáltad? :) Ilyenekről szó nem volt. Lehet félreértetted amit írtam? Kielemezzük? :)

 

Riddick. Írjál nyugodtan róla, nem az volt az írásom lényege, hogy hanyagolni kell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Liam skac valami ultrabrutál fejet tud ám vágni. :D

 

Tegnapelőtt és tegnap én is letudtam az előző két Frindzset. Bejött mindkettő, bár a múlt heti kicsit jobban.

A Megfigyelőt én is kiszúrtam. Gondolom hajbeültetésre kellett volna neki a lóvé. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Liam skac valami ultrabrutál fejet tud ám vágni. :D

Olvastam pár kritikát az első részről ( én még mindig nem láttam) és azt írják, hogy sokkal akciókarakterebbre vették a figurát, már mint ami a kifejezéseit illeti. Withfield inkább érzelmi alapokon nyugodott.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam pár kritikát az első részről ( én még mindig nem láttam) és azt írják, hogy sokkal akciókarakterebbre vették a figurát, már mint ami a kifejezéseit illeti. Withfield inkább érzelmi alapokon nyugodott.

Eddig még én is csak belenéztem. Tényleg keménykedősebb ez a mostani Sparta. A rész végén nagyon elszánt a fazon. Semmi jóra nem számíthatnak Glabiék. Remélem azért nemcsak keménykedni fog hanem azt is megmutatja majd hogy nem lett kőszívű.

A doktornak van egy jelenete ami nagyon emlékeztet a Hegylakó pankrációs jelenetére. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.