Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én még csak az 5. évadnál tartok a DW-ban, de nekem Matt Smith nagyon szimpatikus. Sajnáltam, hogy Tennant távozott, de az új Doktort hamar megszerettem.

 

Egyébként, ami még eszembe jutott a DW-val kapcsolatban, hogy Christopher Eccleston szerepel a most indult HBO sorozatban, 'A hátrahagyottakban'. Érdekes volt ebben a szerepben látni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak arra céloznak, hogy fölösleges nézned és bosszantanod magad, ha ennyire nem tetszik a sorozat. :)

Bosszantani nem bosszant, csak Smith -t nem szeretem. Nálam Tennant marad a csúcs. Egyébként szódával elmegy a sorozat, de azokat amiket korábban leírtam ugyanúgy tartom (mármint, hogy mi bajom van vele).

 

Nem, én konkrétan arra gondoltam, hogy a Vak Angyalhoz hasonlította, ami nagyjából felkérés volt a rajongók felé keringőre. :)

És most a DW rajongók haragja szálljon rám. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És most a DW rajongók haragja szálljon rám. :evil:

Bátor ember vagy, Lord Ody. Bár a fogat gyorsabb és királyabb jármű, mint a TARDIS, kiváló droidcsapatod pedig ha belelendül, az a kék faláda sokkal kisebb lesz belül, mint kívül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Meg ilyenkor előfordulhat hogy még keresnek színészeket: Mance Rayder-t például csak ősszel találták meg amikor már javában zajlott a harmadik évad forgatása. A Martellek castingolása gondolom most sürgős volt mert az ő jeleneteik egy részét tuti, hogy még nyáron fel kell venni Spanyolországban. Arianne szinte biztos hogy ki lett vágva: a hivatalos sajtóközlemény Trystane Martell-t mint trónörököst jegyzi.

 

A nagy bosszúálló szerepét gondolom Oberyn egyik lánya fogja átvenni. Mivel a legnagyobb név közülük Keisha Castle-Hughes, ezért Obarára tippelnék. Ez azt jelenti hogy az Aegon szál is változik... nem bánnám ha olyan irányba hogy az egész szálat kukázzák

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Arianne szinte biztos hogy ki lett vágva: a hivatalos sajtóközlemény Trystane Martell-t mint trónörököst jegyzi.

 

 

Ezt annyiban sajnálom, hogy a Doran és Arianne közötti párbeszéd véleményem szerint a Varjak lakomájának az egyik, ha nem a legjobb párbeszéde (a Nyilatkozattevő urak vs. Kisujj mellett - ami szintén vagy ki lesz vágva, vagy nem)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ezt annyiban sajnálom, hogy a Doran és Arianne közötti párbeszéd véleményem szerint a Varjak lakomájának az egyik, ha nem a legjobb párbeszéde (a Nyilatkozattevő urak vs. Kisujj mellett - ami szintén vagy ki lesz vágva, vagy nem)

 

 

Arra gondolsz amikor Doran elmondja, hogy mint fognak bosszút állni? Mert azt nyugodtan beletehetik Arianne nélkül is. Most majd mondhatja ugyanazt az egyik Homokkígyónak (vagy Ellariának).

Mondjuk azzal a beszéddel az a bajom, hogy elsőre nagyon menő, de aztán kiderül, hogy a Martellek terve egy jókora zsákutca ami az ötös könyvben rengeteg filler fejezetet szolgáltat Quentyn utazgatásain keresztül. Ha Doran a sorozatban is előáll a bosszú szándékával akkor nem bánnám ha valami épkézláb tervet is rakna mellé

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD S05 előzetes

 

http://www.metacafe.com/watch/11355727/the_walking_dead_2014_season_5_comic_con_trailer/

 

 

Imádnám, ha elindulnának Washingtonba megtalálni az ellenszert, és út közben kiderülne, hogy lószart sem tud Eugine. :D

 

Idén se fogunk unatkozni, bár nem is vártam mást. ;)

 

Nem tudom, mennyire ismered a képregényt, úgyhogy inkább csendben maradok.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már rég el akartam kezdeni. Azért lett annyira kult sorozat mert tényleg annyira jó? :D

Ismered Lynch -et? :) Elég elvont a sorozat, de olyan hangulata van, hogy besz*rsz. Tényleg annyira jó. Nem 10/6.5 feeling. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a TWD előzetes azért is nem tetszik, mert azt a gyenge kis cliffhangert amit kapott az évad vége, kb ezzel a trailerrel semmissé tették.

Kb mint mikor egy sorozatban az évad végén lelövik a főszereplőt és lehet "izgulni", hogy vajon túléli e.

Viszont az nekem is tetszik, hogy merre megy majd a történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.