Ugrás a kommentre

Chapter 5: Return of the Mandalorian


Ajánlott hozzászólás

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Már csak egy kérdés maradt amit szerintem még nem beszéltünk meg az epizód kapcsán. Honnan tudja Djarin, hogy merre van Luke és Grogu? A The Rescue végén se szó se beszéd eltűntek...

 

Szerintem nem tudhja hanem a Boba akció után el fogja kezdeni keresni őket. Van egy gyanúm hogy úgy fog visszakerülni hozzá Grogu hogy Luke elmondja neki hogy a kötödés miatt nem tudja tanítani

Mert Grogu is Mando után sóvárog. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De itt azt mondja Fennec-nek, hogy segít Bobának, csak előtte még meg kell látogatnia egy régi kis barátját. Ez csak úgy lehetséges gyorsan, ha tudja hol vannak. :) 

 

14 perccel korábban, Frenkie írta:

Van egy gyanúm hogy úgy fog visszakerülni hozzá Grogu hogy Luke elmondja neki hogy a kötödés miatt nem tudja tanítani

Mert Grogu is Mando után sóvárog. 

Ez is egy lehetséges megoldás, de a sztori szempontjából visszalépésnek tűnik, és tartom is azt amit erről korábban írtam. Valami speciálisan jó okot kell adni erre, hogy ez már most működjön. Mert ugyan mi derülhetett ki Groguról pár hét alatt amiért egyből vissza kell adni Djarinnak? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, hogy a Kovács olyasvalaki leszármazottja, aki anno Maul támogatója volt? Az ő körükben volt jellemző az ahhoz hasonló tüskés sisak, mint ami neki is van :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De itt azt mondja Fennec-nek, hogy segít Bobának, csak előtte még meg kell látogatnia egy régi kis barátját. Ez csak úgy lehetséges gyorsan, ha tudja hol vannak. :) 

"Van még más is." :) Pontosan ugyanúgy rátalálhat Grogura, ahogy először is rátalált. Ha nála van még a nyomkövető pánt, akkor megtalálhatja a Galaxis bármely pontján, ahogy rátalált az Arvala-7-en.

 

 

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Lehetséges, hogy a Kovács olyasvalaki leszármazottja, aki anno Maul támogatója volt? Az ő körükben volt jellemző az ahhoz hasonló tüskés sisak, mint ami neki is van :)

Nem kell leszármazottnak lennie, akár ő maga is benne lehetett Maul brancsában. Azért Maul még nem olyan régi sztori, hogy a követői már nem élhetnének.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De itt azt mondja Fennec-nek, hogy segít Bobának, csak előtte még meg kell látogatnia egy régi kis barátját. Ez csak úgy lehetséges gyorsan, ha tudja hol vannak. :) 

 

Ez is egy lehetséges megoldás, de a sztori szempontjából visszalépésnek tűnik, és tartom is azt amit erről korábban írtam. Valami speciálisan jó okot kell adni erre, hogy ez már most működjön. Mert ugyan mi derülhetett ki Groguról pár hét alatt amiért egyből vissza kell adni Djarinnak? 

 

Én azt hittem több hónap van a Mandao 2. évadánal vége és eközött. Hát pár hét tényleg nem sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha nála van még a nyomkövető pánt,

Na az biztos nincs nála, hacsak nem a zsebében hordja a sorozat kezdete óta. :D

 

8 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

Én azt hittem több hónap van a Mandao 2. évadánal vége és eközött. Hát pár hét tényleg nem sok.

Igazából nem tudjuk mennyi idő telt el azóta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Na az biztos nincs nála, hacsak nem a zsebében hordja a sorozat kezdete óta. :D

Nem kell a zsebében hordania, az öve teli van táskákkal, és az első részben négy is elfért nála, szóval azt az egyet csak képes eltenni valahová. Akár a zsebébe is, hisz nem gyeptégla méretűek. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kifejező. :)

273175516_5051195614920137_2691237317918

 

Kíváncsi vagyok, mit készíttetett a beskarból Djarin Grogunak. Talán valami láncvért-féleséget? :hmm:

 

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Már csak egy kérdés maradt amit szerintem még nem beszéltünk meg az epizód kapcsán. Honnan tudja Djarin, hogy merre van Luke és Grogu? A The Rescue végén se szó se beszéd eltűntek...

Lehet, hogy ugyanúgy lenyomozza Luke Akadémiáját, ahogy az Őrség Gyermekeire is rátalált a Glavison. Vagy Ahsokára, amire szintén kevés esély volt. Végül is, fejvadászként az volt a szakmája, hogy megtaláljon másokat, kódlánc ide vagy oda.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Gideon hajóját se a nyomkövetővel kereste meg, pedig ha nála van, azzal lett volna a legegyszerűbb. 

Igen, de ésszerű feltételezés, hogy Gideon, ahogy minden a Galaxis ismert területén még aktív birodalmi tiszt, már rég megtanulta kijátszani a nyomkövető pántot, máskülönben egy sereg fejvadász lihegne non-stop a nyomukban a köztársasági hadsereggel együtt. És így Gideon Grogut is elrejthette pont amiatt, hogy ne találjanak rá holmi kotnyeles mandik. Ellenben Luke-nak semmi oka így elrejteni önmagát és Grogut.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Darth Sky írta:

Lehet, hogy ugyanúgy lenyomozza Luke Akadémiáját, ahogy az Őrség Gyermekeire is rátalált a Glavison. Vagy Ahsokára, amire szintén kevés esély volt. Végül is, fejvadászként az volt a szakmája, hogy megtaláljon másokat, kódlánc ide vagy oda.  

Bobának gyorsan kell az ember, nem igazán tud várni szerintem heteket, amíg Din odaér. Ez továbbra is gyenge lábakon áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Sky írta:

Kíváncsi vagyok, mit készíttetett a beskarból Djarin Grogunak. Talán valami láncvért-féleséget? :hmm:

Én is fejtegettem ezt. Szerintem csak egy lánc a mythosaur koponya medálnak. Nagyon kicsi a pakk. Jó sok anyag maradt a lándzsából. (amiért amúgy nagy kár!) A Kovács bekeresett rajta! 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Darth Sky said:

Kíváncsi vagyok, mit készíttetett a beskarból Djarin Grogunak. Talán valami láncvért-féleséget? :hmm:

Mikor néztem elsőnek a részt, nekem is ez jutott eszembe, mert valami kis karikákat mutattak az epizódban. De ezt majd valószínűleg csak harmadik évadban tudjuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.