Ugrás a kommentre

Chapter 5: Return of the Mandalorian


Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Amiből jószerivel egyet sem használt. Mutatós gyűjtemény volt, de teljesen felesleges plusz tehernek bizonyult. Minek egy fejvadásznak ötféle lézerpuska meg hatféle pisztoly? Pláne úgy, hogy a páncélzata tele van fegyverekkel, és amúgy mindenhová ugyanazt az egy pisztolyt és puskát vitte. Az meg, hogy egyszerre csak egyvalakit tud szállítani, hát nagy ügy. Biztos ezen áll vagy bukik a karrierje. Bobának nagy hajója volt, mégis megelégedett egy szem Han Solo falidísz szállításával, és mégis profitált belőle valahogy.

Szerintem egy fejvadásznak is jól jöhet, hogy ha ahelyett, hogy egyik bolygóról a másikra ugrál a megbízó és a küldetés teljesítése között, útba ejthet egyéb bolygókat és egyéb küldetéseket is. Ha jól emlékszem a Mando első évadában Mando egyszerre egy csomó "rakományt" (értsd: fagyasztott célpontot :D) szállított le. Sokkal praktikusabb ezeket egyszerre begyűjteni - ha le vannak fagyasztva - és egyszerre visszajuttatni a megbízóhoz mint teszem azt egy ilyen útvonalat követni: Tatooine -- Coruscant, célpont kiiktatva, vissza -- Tatooine, célpont leadva -- irány Bespin, célpont kiiktatva -- irány Tatooine, célpont leadva stb. stb. Ezt le lehetne így is tudni egy nagyobb hajóval: Tatooine -- Coruscan -- Bespin -- Tatooine.

 

És persze, van egy csomó minden a páncéljába rejtve, de azért egyéb helyzetekhez speciális fegyvereket simán elrejthet a hajójában. A Mandalori első évadában is láttuk, hogy a puskáját pl. nem mindig vitte magával. A puskának már lőttek, de ehhez hasonló dolgokat abszolút praktikus lenne egy nagyobb hajóban tartani, amire egy vadászgép nem igazán alkalmas. 

 

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

Cad Bane esetében pedig úgy van, ahogy én mondom. Nem kell ide semmiféle ha. ;) 

Az arroganciád elvakít, Yoda mester. :P Windu utalásnak szántam amúgy :P  (Ha igaz amit mondtál, elnyerted bizalmam...)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Mando nem fejvadász. Ebből a részből is kiderült: most azért fejvadászkodott mert kereste a sajátjait. Csak az infóért. Most olyasmik vannak előtte amiknek semmi köze a fejvadászkodáshoz: Grogu felkeresése, mandalor-i vezeklés. Miért kéne azzal foglalkoznia hogy hova pakolja a lefagyasztott rakományt, amikor nem lesz lefagyasztott rakomány?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt másodszor és hogy ne csak picsogjak itt.... :P 

 

- Érdekes, hogy Gideon bírta a kardot, neki nem jelentett nagy súlyt. Róla volt egy olyan pletyka, hogy talán Erő-érzékeny. Én ezt elvetném, de akkor valaki trenírozhatta mert biztos nem magától lett (viszonylag) penge kardforgató.

- Djarin valószínűleg nem fejvadász (még), csak az övéit kereste és a fejért kapott infó volt az utolsó kulcsfontosságú részlet hozzájuk.

- Peli az N1-es gyorsasága kapcsán megemlíti a fathiereket. :clap: Így is össze lehet kapcsolni a PT-t az ST-vel. Vagy inkább egy nagy egésszé tenni a Star Wars-t. :) 

- Másodszorra sokkal jobban bejött a szerelős rész, Peli is belesimult a részbe.

- A jawák randi ajánlatán szakadtam! :lol: Nem hittem volna, hogy ilyet is látok valaha. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az N1-ről: Abban egyetértek veletek hogy kicsi. Ebbe még a villás puska sem fér be. Djarin életmódja ís megkívánna egy lakókocsi stílust. De talán ez csak a kezdet. Mi van ha lesz másik is és ez csak a másodlagos hajó lesz, mint a Ghost-nak a Phantom? Hasznos lehet bizonyos célokra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

- Djarin valószínűleg nem fejvadász (még),

Szerintem Din fejvadászos karrierje már nem jön elő, az ő története most már inkább a mandikhoz vezethető. Szerintem ez is a története: miképp tanulja meg a sötétkarddal való bánásmódot és ezáltal ő válik magává a Mandalórivá, aki egységesíti majd a megmaradt mandikat. Ezért is gondolom azt, hogy már az N1-es további jelzése annak, hogy a fejvadászos múlttól távolodik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi dolog történt velem pár perce. Egy régi jó barátom hívott fel, hogy ez a rész akkora érzelmi töltetet váltott ki belőle, hogy a végén elsírta magát. Közben darálta a jobbnál jobb jeleneteket, poénokat a részből. Nagyon jó volt hallani. Ja és 50+-os rajongóról beszélünk most. :clap:

 

22 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem Din fejvadászos karrierje már nem jön elő, az ő története most már inkább a mandikhoz vezethető. Szerintem ez is a története: miképp tanulja meg a sötétkarddal való bánásmódot és ezáltal ő válik magává a Mandalórivá, aki egységesíti majd a megmaradt mandikat. Ezért is gondolom azt, hogy már az N1-es további jelzése annak, hogy a fejvadászos múlttól távolodik. :)

Ez szerintem is így lesz. A kérdés most már inkább az, hogy miként csatlakozik ebbe Boba? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy gyors kérdés, mi lett Mando Amban rifle-jével??? Szerintem máig a legjobb fegyvere volt, dárdát, Darksabert is beleszámítva. Felrobbant a Cresttel?

 

Poén lenne, ha egy ilyet használna Boba, mivel eredetileg az ő fegyvere volt a Holiday Special-ben. Jól is állna neki a dezintegrálás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

De Mando nem fejvadász. Ebből a részből is kiderült: most azért fejvadászkodott mert kereste a sajátjait. Csak az infóért. Most olyasmik vannak előtte amiknek semmi köze a fejvadászkodáshoz: Grogu felkeresése, mandalor-i vezeklés. Miért kéne azzal foglalkoznia hogy hova pakolja a lefagyasztott rakományt, amikor nem lesz lefagyasztott rakomány?

Nekem az kimaradt, hogy Mando nem akar többet fejvadászkodni. Most éppen Groguhoz igyekszik, de ha vesz egy hajót jó pénzért, akkor érdemes lenne olyat venni, amivel tudja űzni a hivatását. Mert nekem a 2. évad alapján még nem volt egyértelmű, hogy Mando felhagyna a fejvadászkodással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Donát írta:

Nekem az kimaradt, hogy Mando nem akar többet fejvadászkodni. Most éppen Groguhoz igyekszik, de ha vesz egy hajót jó pénzért, akkor érdemes lenne olyat venni, amivel tudja űzni a hivatását. Mert nekem a 2. évad alapján még nem volt egyértelmű, hogy Mando felhagyna a fejvadászkodással.

Pedig nem csak Groguhoz megy hanem megy vezekelni a bűneiért hogy igazi mandalori legyen, meg nála van a mandalore vezetőjéhez tartozó kard. Szerintem teljesen világos, hogy mando nem fejvadász hanem Mandalore leendő felszabaditója/ura vagy legalábbis olyasvalaki akinek nagy szerepe lesz a következő uralkodó hatalomhoz juttatásában. 

Nem is értem hogy merülhet fel hogy ő fejvadász lesz. A sztorija teljesen másról szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyébként egy jó kérdés a sorozat jövőjét nézve, hogy Mando elmegy-e arra a helyre, amit az Armorer említett. Biztos el fog, mert az egy izgalmas jelenetsor lesz, de lehet, hogy így se fogadják vissza. Szerintem az idők során meg fog inogni a bizalma a Children of the Watchban, sőt, már meg is ingott. Ami nem baj, mert azért nekem ők természetellenesebbnek tűnnek, mint Bo-Katanék, vagy Sabine. Nekem inkább tűnik a way-nek az, amit Sabine képvisel, mint amit az Armorer.

 

Azt is kicsit sajnáltam, hogy Sundari felrobbant. Annyira megnéztem volna Sundarit élőszereplős filmen, és adta volna magát, hogy előbb-utóbb szerepelni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem most volt alkalmam megnézni a részt és hát egy szó jutott eszembe: Szenzációs! Elképesztően jó volt újra akcióban látni Dint :) Nagyon tetszett a rengeteg utalás. Különösen a BD droid. Öröm nézni, ahogy összekötik a filmeket, képregényeket, videójátékokat. Az Elysium-szerű világ is fantasztikus is volt. A Kovács és Vizsla feltűnése, a Mandalore bombázása a rész elején szintén ütött. Aztán meg Peli Motto :lol2: A Jawák nagyon szőrösek. Óriási volt. :D Az N-1-el való parádézás is látványosra sikeredett. Összességében egy pazar Mandalorian részt kaptunk. Azért jó, hogy Fennec a végén megjelent. Izgatottan várom a hatodik epizódot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Azt is kicsit sajnáltam, hogy Sundari felrobbant. Annyira megnéztem volna Sundarit élőszereplős filmen, és adta volna magát, hogy előbb-utóbb szerepelni fog.

Szerintem maga a bolygó nem robbant fel, csak a rajta lévő kupolás városok.

 

Amúgy én úgy képzelem el Sundari felszínét most, mint ha az ember Chernobil közelében sétálna. Radioaktív anyagok - talán ez magyarázná a KX droidok megjelenését - lehetnek a bolygó felszínén. :)

50 perccel korábban, Donát írta:

Nekem az kimaradt, hogy Mando nem akar többet fejvadászkodni. Most éppen Groguhoz igyekszik, de ha vesz egy hajót jó pénzért, akkor érdemes lenne olyat venni, amivel tudja űzni a hivatását. Mert nekem a 2. évad alapján még nem volt egyértelmű, hogy Mando felhagyna a fejvadászkodással.

Bár Greef boldogan visszafogadta Mandot, a történet szempontjából inkább visszalépésként hatna, ha visszatérne a fejvadászkodáshoz. Nála van a sötétkard, ami méginkább a mandis vonalra tereli Dint. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy Din Djarin már nem akar hosszú távon fejvadász lenni, de azért az epizód úgy kezdődött, hogy elvállalt egy megbízást hogy megtalálja a régi népét. Vagyis ellenszolgáltatás fejében levadászott valakit, akit melegen vagy hidegen leszállított a megbízónak. Végül is ezt csinálja egy fejvadász.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Igen, Sundari a város. Mandalore a bolygó neve. Az biztosan nem robbant fel, de tuti eléggé ramaty állapotban van.

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Az a kupolás város Sundari. :)

scared boom GIF by Warner Bros. Deutschland

 

A mai nappal megvilágosodtam. :D:D:D Eddig azt hittem, a bolygó maga Sundari. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Bomarr írta:

Pedig nem csak Groguhoz megy hanem megy vezekelni a bűneiért hogy igazi mandalori legyen, meg nála van a mandalore vezetőjéhez tartozó kard. Szerintem teljesen világos, hogy mando nem fejvadász hanem Mandalore leendő felszabaditója/ura vagy legalábbis olyasvalaki akinek nagy szerepe lesz a következő uralkodó hatalomhoz juttatásában. 

Nem is értem hogy merülhet fel hogy ő fejvadász lesz. A sztorija teljesen másról szól.

Sajnálom, hogy csalódást okoztam, @Bomarr. :) Szerintem itt most nem az a kérdés, hogy out of universe a szála merre halad, hanem hogy ő ebből mennyit érzékel. A hajót ugyanis nem Filoniék veszik neki, hanem a karakter. Én még nem látom azt jelenleg Mandoban, hogy tudatosan végleg elengedné a fejvadászkodást, inkább csak sodródik az eseményekkel. Már pedig így sok pénzt adni egy nem fejvadász kompatibilis hajóra szerintem nem a legjobb döntés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azért nem semmi dolog történt velem pár perce. Egy régi jó barátom hívott fel, hogy ez a rész akkora érzelmi töltetet váltott ki belőle, hogy a végén elsírta magát. Közben darálta a jobbnál jobb jeleneteket, poénokat a részből. Nagyon jó volt hallani. Ja és 50+-os rajongóról beszélünk most. :clap:

Meg tudom érteni a barátodat! Ezek a jelenetek nem önmaguktól voltak óriásiak, hanem hogy mit okoztak egy rajongónak. Időutazás! Visszamentünk 1999-be! Micsoda dolog volt akkor rajongónak lenni! A net hajnalán, fapados sw. Com, cimema magazin, star wars.hu. És nagy várakozás. És Jar-Jar , Watto, Darth Maul és fogat verseny. Önmagunkat kapjuk vissza 23 évvel ezelőtt, miközben újra a Tatooine dűnéi és sziklái közt mennek a manőverek. És fanservice ide vagy oda, egy rajongó érzelmi alapon működik! Nem csoda ha a meghatottság úrrá lesz valakin. Én hálás vagyok, mikor ilyen érzelmeket váltanak ki belőlem! Nagyon jó élmény volt! 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Donát írta:

Sajnálom, hogy csalódást okoztam, @Bomarr. :) Szerintem itt most nem az a kérdés, hogy out of universe a szála merre halad, hanem hogy ő ebből mennyit érzékel. A hajót ugyanis nem Filoniék veszik neki, hanem a karakter. Én még nem látom azt jelenleg Mandoban, hogy tudatosan végleg elengedné a fejvadászkodást, inkább csak sodródik az eseményekkel. Már pedig így sok pénzt adni egy nem fejvadász kompatibilis hajóra szerintem nem a legjobb döntés.

Lehet, hogy azért vett N1-est mert a jövőbeni céljainak ez is megfelel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy azért vett N1-est mert a jövőbeni céljainak ez is megfelel. :)

Ez oké. De amikor átváltottunk Razor Crest kajtatásból és rájött, hogy jó lesz neki az N1-es is, nekem jól jött volna vmi kiegészítő mondat, ami szintetizálja a karakter tudatosságát, hogy amúgy sem tervez fejvadászkodni a jövőben. Mert mint írtam fentebb, a szála láthatóan távolodik ettől, de a karakter szintjén Din kapcsán még nem úgy tűnt, hogy tudatosult volna benne, hogy ő már NEM fejvadász és nem is lesz az. Nem véletlenül akarja a sötét kardot is lepasszolni a Mando 2. évad végén. Alapból szeretne visszatérni ahhoz, amiben jó: a fejvadászkodáshoz. A Kovácsnál már jobban ragaszkodik hozzá ami mutatja a fejlődést, de ehhez nyilván az is hozzájárul, hogy most már érti a legendát: csak úgy nem válhat meg tőle, mert balsorsot hoz a népére. Mondjuk nem tudom még mit lehetne elcseszni a mandok kapcsán, ami eddigre már nem lett elcseszve. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klános sztori nekem egyfajta hazatérés érzést is keltett. Csatlakozott hozzájuk, és asszem Vizsla említi meg, hogy lesz máris egy feladata (talán az, hogy nyirja ki Bo-Katant?). Ezt akasztotta meg Djarin vétsége a sisak levételt illetően. Szóval most jócskán az útkeresés időszakában van, és ebből bármi lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Donát írta:

Szerintem egy fejvadásznak is jól jöhet, hogy ha ahelyett, hogy egyik bolygóról a másikra ugrál a megbízó és a küldetés teljesítése között, útba ejthet egyéb bolygókat és egyéb küldetéseket is. Ha jól emlékszem a Mando első évadában Mando egyszerre egy csomó "rakományt" (értsd: fagyasztott célpontot :D) szállított le. Sokkal praktikusabb ezeket egyszerre begyűjteni - ha le vannak fagyasztva - és egyszerre visszajuttatni a megbízóhoz mint teszem azt egy ilyen útvonalat követni: Tatooine -- Coruscant, célpont kiiktatva, vissza -- Tatooine, célpont leadva -- irány Bespin, célpont kiiktatva -- irány Tatooine, célpont leadva stb. stb. Ezt le lehetne így is tudni egy nagyobb hajóval: Tatooine -- Coruscan -- Bespin -- Tatooine.

Igen, ezzel lesz kevésbé kényelmes a munkája az N1-essel, de még mindig nem lehetetlen. Ez a lényeg: ezzel a hajóval még tud fejvadászkodni. Nem lesz olyan kényelmes a munka, mint a Razor Cresttel, de az olyan kijelentések akkor sem helyesek, minthogy "fejvadászoskodni meg aligha fog újra beállni, pláne ilyen hajóval" vagy "nem fejvadász kompatibilis hajó".

Eleve hibás az is, hogy Djarin ténykedését rávetíted az egész fejvadász iparra, pedig Djarin maga pont nem általánosan dolgozik. A legtöbb fejvadász nem dolgozik egyszerre egynél több munkán (hiszen egy elvégzése is éppen elég kihívást jelenthet), nem furikázik szénfagyasztóval szerelt hajóval, sőt a legtöbb éppen a kisebb járműveket preferálja, amik gyorsak és kevésbé feltűnőek, így jobbak az üldözések során és nem szúrnak szemet annyira a hatóságoknak.

 

18 órával ezelőtt, Donát írta:

És persze, van egy csomó minden a páncéljába rejtve, de azért egyéb helyzetekhez speciális fegyvereket simán elrejthet a hajójában. A Mandalori első évadában is láttuk, hogy a puskáját pl. nem mindig vitte magával. A puskának már lőttek, de ehhez hasonló dolgokat abszolút praktikus lenne egy nagyobb hajóban tartani, amire egy vadászgép nem igazán alkalmas. 

Csakhogy semmilyen speciális fegyvert nem láttunk a Razor Cresten sem. Mezei puskák és pisztolyok voltak. Egyik-másik más SW művekben is megjelent. Azt a keveset, ami meg tényleg szükséges lehet, például egy új dezintegráló puska, szétszedve elteheti az N1-es tárolórekeszébe. ha Zam Wessell egy siklóban képes volt eltárolni a "kicsike" puskáját, nehogy már egy tuningolt, direkt Mando részére átalakított N1-es esetében legyen ez lehetetlen feladat.

Arról nem is beszélve, hogy a Star Warsban a hajók pik-pak módosíthatóak. A Phantom II egy olyan hajóból lett kialakítva pár nap alatt, ami egyáltalán nem úgy épült, hogy bármihez is hozzákapcsolódjon. Erre a Lázadók úgy átalakították, hogy ha összekapcsolódik a Ghost-tal olyan, mintha a hajó gyári része lenn. A Falcont Han kézzel módosítgatta a szabadidejében, ebben a részben meg egy garázsban építettek űrhajót, és nem úgy tűnt, mintha hetekig szöszöltek volna. Szóval mennyi időbe is telne Djarinnak esetleg kibővíteni a csomagtartót vagy egy komplett utánfutót építettnie/építenie, ha kell? Néhány nap?

 

18 órával ezelőtt, Donát írta:

Az arroganciád elvakít, Yoda mester. :P Windu utalásnak szántam amúgy :P  (Ha igaz amit mondtál, elnyerted bizalmam...)

Nem jött át.

 

15 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

- Érdekes, hogy Gideon bírta a kardot, neki nem jelentett nagy súlyt. Róla volt egy olyan pletyka, hogy talán Erő-érzékeny. Én ezt elvetném, de akkor valaki trenírozhatta mert biztos nem magától lett (viszonylag) penge kardforgató.

Itt nem az Erőhöz való köződés mértéke a lényeg, hanem, hogy a felhasználó fejben ott legyen. Ahogy Kanan és a kovács is mondta, ne harcoljon a karddal, hanem váljon eggyé vele. Mivel valamilyen szinten minden élőlény Erőérzékeny, így erre mindenki képes - ahogy azt sokszor láttuk is már, hiszen forgatott fénykardot Pre Vizsla, Sabine Wren, Gar Saxon, Cad Bane és Finn is, és ezek csak azok, akik kapásból eszembe jutottak. Gideon valószínűleg fejben sokkal fókuszáltabb volt, mint ebben a részben Mando, aki láthatóan máshol jár lélekben. Ha sikerülne túllépnie Grogu távozásán, szerintem neki is seperc alatt engedelmeskedne a kard, ahogy láthattuk azt Sabine esetében is.

Érdemes megjegyezni, hogy a legtöbbször olyan nem Erőhasználók képesek a fénykard forgatására, akik katonai nevelésben vagy egyenesen katonának lettek nevelve. A harcos mandalore-ik, egy igen tehetséges (kissé szociopata) fejvadász, egy rohamosztagos, és persze az egykori birodalmi ISB ügynök. Mindegyik olyan nevelésbe részesült, ami megtanítja, hogy fejben jelen legyenek, fókuszáljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Igen, ezzel lesz kevésbé kényelmes a munkája az N1-essel, de még mindig nem lehetetlen. Ez a lényeg: ezzel a hajóval még tud fejvadászkodni. Nem lesz olyan kényelmes a munka, mint a Razor Cresttel, de az olyan kijelentések akkor sem helyesek, minthogy "fejvadászoskodni meg aligha fog újra beállni, pláne ilyen hajóval" vagy "nem fejvadász kompatibilis hajó".

Eleve hibás az is, hogy Djarin ténykedését rávetíted az egész fejvadász iparra, pedig Djarin maga pont nem általánosan dolgozik. A legtöbb fejvadász nem dolgozik egyszerre egynél több munkán (hiszen egy elvégzése is éppen elég kihívást jelenthet), nem furikázik szénfagyasztóval szerelt hajóval, sőt a legtöbb éppen a kisebb járműveket preferálja, amik gyorsak és kevésbé feltűnőek, így jobbak az üldözések során és nem szúrnak szemet annyira a hatóságoknak.

Azért a legtöbb fejvadásznak aligha okoz nagy gondot az óvadék meglépők begyűjtése - mert hogy Mando is ilyeneket szállított le az első évad elején. Ezekből simán összegyűlhet akár több is, ahogy nála is öszegyűlt. Már ha van hozzá hely. Ami egy vadászgépben meg ugye nincs. :) Szóval továbbra is tartom, hogy egy ilyen kicsi vadász nem fejvadász kompatibilis hajó. Ha valakinek csak ilyenre van pénze és nem akar bolygóról bolygóra tömegközlekedni, akkor ideiglenes megoldásnak nyilván megteszi, de Mando úgy tűnt nincs pénzszűkében (a jutalomhoz sem ragaszkodott) tehát megengedhetett volna magának egy tágasabb hajót is. Valszeg az lesz, amit Bomarr pedzegetett fentebb, hogy már nem feltétlenül a fejvadász hivatáshoz keres magának új hajót, csak nem tűnt ilyen evidensnek a váltás a karakter szemszögéből az eddig látottak alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elég szomorú volt látni, hogy mi lett Din klánjából. Ha egyáltalán még hívhatjuk így, s nem egy letűnő ortodox megközelítés utolsó két hírmondói a fegyverkovács és Paz Vizsla. Hova lettek a többiek? Meghaltak? Vagy más útra léptek? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Azért elég szomorú volt látni, hogy mi lett Din klánjából. Ha egyáltalán még hívhatjuk így, s nem egy letűnő ortodox megközelítés utolsó két hírmondói a fegyverkovács és Paz Vizsla. Hova lettek a többiek? Meghaltak? Vagy más útra léptek? 

Miután szembeszálltak a Birodalom vérdíját begyűjteni próbáló fejvadászokkal Nevarron, az első évad végén szembesülhettünk vele, hogy a legtöbbjüket kiírtották. Akkor egyedül a Kovács maradt a régi gyülekezési helyükön, ő pedig Mandoék menekülése után szembeszállt az érkező katonákkal. Igazából a mostani részben látott 2 ember felüdülés a korábbi állapotokhoz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Azért elég szomorú volt látni, hogy mi lett Din klánjából. Ha egyáltalán még hívhatjuk így, s nem egy letűnő ortodox megközelítés utolsó két hírmondói a fegyverkovács és Paz Vizsla. Hova lettek a többiek? Meghaltak? Vagy más útra léptek? 

Valószínű meghaltak abban a rajtaütésben, ami még a Mandi első évadában történt. Sok gyerek is volt ott. 

 

Szerk.: pont egyszerre írtuk Donáttal. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.