Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Nincs valami ötletetek honnan tudnék még letölteni képregényeket?

Ami itthon megjelent magyarul, jedirenden meg hálózsákon (itt mondjuk az a baj,hogy sokat nem lehet egyben letölteni) néztem de van még valahol? Például olyanok amik megjelentek itthon nyomtatásban is és esetleg be scanelte valaki.

van egy par innen onan dobj egy mailt a ghostzsolt@freemail.hu es atpaszolom

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Randy Stradley a SW képregényekről a jövőben. Főleg a Star Wars ongoing, új Legacy, Darth Vader, Dark Times, Dawn of the Jedi sorozatokról beszél. A Dawn of the Jedi-nél már írják a harmadik 5 részes sztorit.

Megalapozatlannak tartja, hogy a SW képregények átkerülnek a Marvelhez. Állítása szerint a Dark Horse heteken belül óriási bejelentésre készül.

Bővebben:

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=43674

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én nem állítottam, hogy nem jelenik meg, de a "2013 első felében" kifejezés remélem nem júniust jelent, hanem márciust.

Egészen pontosan április 10-ét jelent. :D

https://www.szukits.hu/the-old-republic/703-rob-chestney-star-wars-veszelyes-beke-kepregeny-000704.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség: Stradley megpróbálta rávenni John Ostrandert és Jan Duursema-t, hogy legyen a Dawn of the Jedi havi megjelenés, de egyelőre nem sikerült.

 

Úgy látszik a nyáron megjelenik az eddig megjelent Purge sztorik és a Prisoner of Bogan TPB-je is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Németben túl vagytok a századik számon? Ez jó. Mi sajnos elakadtunk a 82.-nél.

Havonta, vagy kéthavonta megy a német SW képregény?

Most épp milyen történet, vagy sorozat megy?

a Clone wars kepregeny ami eleg vastag 13 euro 2 havonta es az elobbi amit belinkeltel 100/101/102 haviszinten 4 euro es megegy star wars clone wars ami kicsit gyerekes kepregenyy 43 szamnal tart 3,4 euro es iujra kezdik a regebi kiadasokat hogyha valaki lemaradt rolla most tartanak a 73 nal KOTOR es DOTJ

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Clone wars kepregeny ami eleg vastag 13 euro 2 havonta es az elobbi amit belinkeltel 100/101/102 haviszinten 4 euro es megegy star wars clone wars ami kicsit gyerekes kepregenyy 43 szamnal tart 3,4 euro es iujra kezdik a regebi kiadasokat hogyha valaki lemaradt rolla most tartanak a 73 nal KOTOR es DOTJ

Milyen jó a németeknek. :)

Egyszer jártam 2007-ben Ausztriában és benéztem egy újságoshoz. Ott akkor épp egy újságban a Dark Times és a Rebellion ment párhuzamosan. Különszámként pedig egy X-wing és Dark Empire képregényt láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, egy éjszakás műszakomba telt, míg átolvastam ezt a több száz kommentet, de megérte, mert remek ajánlókat csináltatok, több történethez is kedvet kaptam. Köszönet érte!

 

Az idén elkezdődött új sorozatot (SW 1-2) látom, ti is olvasgatjátok. Nekem egyelőre nagyon tetszik grafikai megvalósítás terén, bár azzal nem vagyok kibékülve, hogy Leia vadászgépet vezet. De hát miket beszélek, hiszen ebben a messzi-messzi galaxisban tizenéves padawanok és szenátorok is képesek csillaghajókat kommandírozni... khöm, Clone Wars Ahsoka Tano, khömmm.... :P

 

Most pedig megyek, és kiműtöm a szemem a helyéről...

Mara Jade meg Black Widow? :D

 

Fújfújfúj! Black Widow százszorta királyabb figura, mint Mara!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dark Timeshoz és a Dawn of the Jedihoz mindenképp. :) A The Old Republic és a KOTOR is csábító, de maga az éra, amiben játszódnak, nem érdekel. Az ilyen régi Sith háborús, régi köztársaságos dolgok sose fogták meg a képzeletemet, bár lehet, hogy ez csak amiatt van, hogy a KOTOR-ral se játszottam soha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dark Timeshoz és a Dawn of the Jedihoz mindenképp. :) A The Old Republic és a KOTOR is csábító, de maga az éra, amiben játszódnak, nem érdekel. Az ilyen régi Sith háborús, régi köztársaságos dolgok sose fogták meg a képzeletemet, bár lehet, hogy ez csak amiatt van, hogy a KOTOR-ral se játszottam soha.

Nem függ össze szerintem. Én játsottam a KOTORral, de nem tetszett. Ennek ellenére az egyik (ha nem) a kedvenc érám a Régi Köztársaság korszaka :) A DOTJ nagyon jó. A DTt még nem olvastam (szerintem kivárom a magyar megjelenéseket).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.