Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Agent of The Emire - Hard Targets #1

http://filepost.com/...(GreenGiant-DCP).cbr/

Itt egy kis ismertető az új klasszikus trilógia idején játszódó képregéyről: http://www.darkhorse.com/Comics/19-812/Star-Wars-1

És itt a következő Clone Wars képregény ismertetője is: http://www.darkhorse.com/Books/19-781/Star-Wars-The-Clone-Wars-Defenders-of-the-Lost-Temple-TPB

Death Watch, elhagyatott jedi templom, fénykardos klón katona... érdekesnek tűnik.

Tud valaki linket a Clone Wars - Enemy Within-hez? Elég rég kijött már, de nem találok letöltést hozzá.

Szerkesztve: - Rincewind
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy nem választanak semmi címet az SW ongoinghoz. A reklámszöveg első mondata is elég fura.

Lehetett volna a Rebelliont is folytatni. De azt se értem, hogy az Empire-t annak idején miért keresztelték át Rebellion-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Knight Errant: Aflame 5/4

 

Egy jó kis sztori, nekem tetszett. Kerra Holt szimpatikus karakter, Odion meg a legantipatikusabb Sith, akit valaha láttam. Szeret ölni, gyilkolni, pusztítani, gusztustalan. A Sith testvérpár harcai és az egész rivalizálásuk szerintem szánalomra méltó, bár Daiman már inkább igazi Sith, mint Odion. Tetszett a Challoa, és az is, hogy a bolygó múltjába is betekintést nyerhetünk. Amúgy többször is előfordult, hogy Kerráék, csak úgy sétáltak a hajók felszínén az űrben. Na már most, az űrben rendkívül hideg van, valamint olyan nagy a nyomás,hogy Kerra aligha bírt volna fénykarpárbajt vívni semmi védőfelszerelés nélkül. Ha tévedek, javítsatok ki.

Remélem a folytatás kicsit pörgősebb lesz, bár így is elég jó a Knight Errant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy nem választanak semmi címet az SW ongoinghoz. A reklámszöveg első mondata is elég fura.

Lehetett volna a Rebelliont is folytatni. De azt se értem, hogy az Empire-t annak idején miért keresztelték át Rebellion-ra.

Szerintem biztos adnak majd neki, csak még lehet, hogy nem találtak megfelelőt. Még bőven van idejük januárig egy címet kitalálni.

Biztos azért, mert rájöttek, hogy inkább a lázadókkal akar foglalkozni a képregény. Kár :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztos adnak majd neki, csak még lehet, hogy nem találtak megfelelőt. Még bőven van idejük januárig egy címet kitalálni.

Biztos azért, mert rájöttek, hogy inkább a lázadókkal akar foglalkozni a képregény. Kár :(

Vagy talán azért váltottak címet, mert a Republic-ből Dark Times lett és úgy vélték a testvérsorozatnak is követnie kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Knight Errant: Aflame 5/4

 

Egy jó kis sztori, nekem tetszett. Kerra Holt szimpatikus karakter, Odion meg a legantipatikusabb Sith, akit valaha láttam. Szeret ölni, gyilkolni, pusztítani, gusztustalan. A Sith testvérpár harcai és az egész rivalizálásuk szerintem szánalomra méltó, bár Daiman már inkább igazi Sith, mint Odion. Tetszett a Challoa, és az is, hogy a bolygó múltjába is betekintést nyerhetünk. Amúgy többször is előfordult, hogy Kerráék, csak úgy sétáltak a hajók felszínén az űrben. Na már most, az űrben rendkívül hideg van, valamint olyan nagy a nyomás,hogy Kerra aligha bírt volna fénykarpárbajt vívni semmi védőfelszerelés nélkül. Ha tévedek, javítsatok ki.

Remélem a folytatás kicsit pörgősebb lesz, bár így is elég jó a Knight Errant.

Várom is, hogy felkerüljenek a további részek a Jedirend-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Clone Wars webcomicra készült fordítás? Ha nem, akkor is tudtok küldeni egy angol linket? Mióta a starwars.com-ról lekerült, azóta nem láttam sehol a neten, csak annyit tudok, hogy az első évados webcomicot és a hunting the hunterst már kiadták egy képregénykönyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából elkezdtem fordítani. Az első évad teljesen kész nyersen (még pár éve csináltam, és nem lett túl jó) azt átdolgoztam most a nyáron, de nem fejeztem be a suli miatt. Kb 17. részig újítottam fel. Ha érdekel, akkor azt elküldhetem egy e-mailben. Amúgy google-be ha beírod, lehet olyan letöltést is találsz, amibe össze van gyűjtve, és akkor nem kell egyenként leszedegetni. A második és harmadik évadhoz iztos van ilyen, mert azok egybefüggő történetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából elkezdtem fordítani. Az első évad teljesen kész nyersen (még pár éve csináltam, és nem lett túl jó) azt átdolgoztam most a nyáron, de nem fejeztem be a suli miatt. Kb 17. részig újítottam fel. Ha érdekel, akkor azt elküldhetem egy e-mailben. Amúgy google-be ha beírod, lehet olyan letöltést is találsz, amibe össze van gyűjtve, és akkor nem kell egyenként leszedegetni. A második és harmadik évadhoz iztos van ilyen, mert azok egybefüggő történetek.

 

"Nem hangzik rosszul", ahogy Ford bácsi mondaná, azt megköszönném, ha el tudnád küldeni a fordítást! Szívesen elolvasnám a többit is, ha egyszer megcsinálod, szerintem erre van igény itt a fórumon, mivel sokakat érdekel a clone wars, a problem csak az, h a szukitsot nem túlságosan, úgyhogy inkább ontják a the old republicos képregényeket, szóval nem hinném, hogy ezekhez a webcomicokhoz valaha is hozzájutunk a magyar könyvesboltok polcain:S

 

A másik, ami érdekelne, az ezek az UK-ban kiadott képregények, korábban a dark horse képregények helyi megjelenései voltak, de egy ideje már ők maguk adnak ki full eredeti képregényeket úgy, hogy a DH már nem jelentet meg több clone wars-sztorit. Ezekről van vkinek vmi infója?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali tud valaki valamit hogy hol tudnam megszerezni a 23 81 82 reszeket magyarul es a sithek aranykora aboll csak egy jelent meg ?

es nemregiben vettem csak eszre hogy valami halozsak nevu seit letezik amik forditgatnak

az egesz csak azert erdekel mert sikerult megvennem a 80 dbkepregenyt plusz apro:)

elore is kosz

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sithek aranykorát egy egész kötetben adták ki anno, nekem meg is van. Mivel nem volt nyereséges, ezért a második rész, A Sith Birodalom bukása már cssak részenként jelent meg a szokásos kéthavi kiadás lapjain.

 

Remélem, a shit csak elírás volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sithek aranykorát egy egész kötetben adták ki anno, nekem meg is van. Mivel nem volt nyereséges, ezért a második rész, A Sith Birodalom bukása már cssak részenként jelent meg a szokásos kéthavi kiadás lapjain.

 

Remélem, a shit csak elírás volt. :D

> igen elnezest eliras a nagy izgalmak kozepette

opsz a kerdes nekem az van meg amin Odan-Urr es a ket Daragon testver van s a kepregeny vegen 5 db Sithek aranykora azok is megjelentek magyarul es van meg egy Sith birodalom bukasa es ez ?

 

elore is kosz a valaszt

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, hogy te a borítógalériára gondolsz :) Az azoknak a borítóknak a képét tartalmazza, amik az amerikai kiadásokon szerepelnek, nálunk csak az egybefűzött TPB amit kiadtak a Sithek Aranykorából. A Sith Birodalom bukása pedig a 65-69 számban adták ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, hogy te a borítógalériára gondolsz :) Az azoknak a borítóknak a képét tartalmazza, amik az amerikai kiadásokon szerepelnek, nálunk csak az egybefűzött TPB amit kiadtak a Sithek Aranykorából. A Sith Birodalom bukása pedig a 65-69 számban adták ki.

nekem egy 148 oldalas van meg es csak egy reszet meseli el a Sithek aranykorarol igen lehet valoszinu amerikai kiadasok boritoi szerepelnek meg de miert irja magyarul ezt nem ertem gondolom nincs linked ami segithet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legacy képregény miről szól? A Tales Of The Jedi után azt szeretém olvasni :)

YU 130-ben veszi fel a képregénysorozat a történet fonalát, amikor is három éves harc után a szövetséges Sith - Fel Birodalom győzedelmeskedik a Galaktikus Szövetség felett (amely az Új Köztársaság utódszervezete a yuuzhan vong háború után). A Jediket majd' egy szálig ismét kiirtják, az áldozatok között van a renegát Cade Skywalker apja, Kol is. A Galaktikus Szövetség kiszorul a galaxis szélére, amikor az ellenség beveszi a Coruscantot. A Szövetség maradványának vezetője Gar Stazi, egy duros admirális lesz.

Roan Fel nem sokáig élvezheti a császári trónust, ugyanis szövetségese Darth Krayt azonnal letaszítja. Innentől datálódik Krayt Sith Birodalma.

 

Maga a cselekmény hét évvel később, 137-ben kezdődik, amikor a Sith az úr, ellensége pedig a Fel Birodalom és a Galaktikus Szövetség. Bocsi, csak ennyit sikerült most fejből összeírni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YU 130-ben veszi fel a képregénysorozat a történet fonalát, amikor is három éves harc után a szövetséges Sith - Fel Birodalom győzedelmeskedik a Galaktikus Szövetség felett (amely az Új Köztársaság utódszervezete a yuuzhan vong háború után). A Jediket majd' egy szálig ismét kiirtják, az áldozatok között van a renegát Cade Skywalker apja, Kol is. A Galaktikus Szövetség kiszorul a galaxis szélére, amikor az ellenség beveszi a Coruscantot. A Szövetség maradványának vezetője Gar Stazi, egy duros admirális lesz.

Roan Fel nem sokáig élvezheti a császári trónust, ugyanis szövetségese Darth Krayt azonnal letaszítja. Innentől datálódik Krayt Sith Birodalma.

 

Maga a cselekmény hét évvel később, 137-ben kezdődik, amikor a Sith az úr, ellensége pedig a Fel Birodalom és a Galaktikus Szövetség. Bocsi, csak ennyit sikerült most fejből összeírni :D

Köszi. Érdekesen hangzik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Golden Age Of The Sith 5/4

Kiváló felvezetése a következő könyvnek. A rajzok nagyszerűen érzékeltetik, hogy milyen régen is játszódik ez a történet. A szereplők szimpatikusak (Teta császárnő, Jori, Gav). És nagyon jó látni, hogy régen milyenek voltak a Sithek, masassik.

The Fall Of The Sith Empire 5/4,5

Egy óriási csata, nagyon jó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Érdekesen hangzik :)

Nyitottam neki egy külön topikot régen, itt az Expanded Universe kategóriában, az első bejegyzést folyamatosan frissítettem, ott le van írva az alapsztori és egészen a Vectorig az összes szám összefoglalója.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.