Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Tales of the Jedi képregénnyel mi a helyzet? Ha jól tudom multkor be se került a szavazásba. Szerintem jó lenne kiadni.

Revan, ha jól emlékszem egyszer azt mondta, hogy a Szukits egyenlőre nem akar már kiadott/részben kiadott képregényeket újranyomtatni. Így a Tales Of The Jedi, és a Knight Of The Old Republic sem jön sajnos szóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tales of the Jedi képregénnyel mi a helyzet? Ha jól tudom multkor be se került a szavazásba. Szerintem jó lenne kiadni.

Revan, ha jól emlékszem egyszer azt mondta, hogy a Szukits egyenlőre nem akar már kiadott/részben kiadott képregényeket újranyomtatni. Így a Tales Of The Jedi, és a Knight Of The Old Republic sem jön sajnos szóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, ha jól emlékszem egyszer azt mondta, hogy a Szukits egyenlőre nem akar már kiadott/részben kiadott képregényeket újranyomtatni. Így a Tales Of The Jedi, és a Knight Of The Old Republic sem jön sajnos szóba.

Így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

wan olyan hogy The Clon Wars kepregeny amit az egmont adott ki 2009 3,4,5 magyarul vagy valami gyerekkifestos konyv lattam az antikvarium oldalan . valaki nem tudja hol szerezhetem be a 23 es 82 reszt

a felet kiolvastam a kepregenyeknek nem is olyan roszak neha ugralnak egy kicsit de 1 a 140 evvel a yavini csata utan a Skywalker- vervonal erdekes ezt vajon fojtatja a Szukits

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Maul Death Sentence 4:

 

Nem volt nagy eresztés, kábé az lett amit vártam. Az azért egy kicsit dühített, hogy

 

 

Maul életben hagyta a srácot :facepalm: De legalább Gyík-mester önfeláldozását relatíve jól megcsinálták. Ja'Boag jól megjárta, hogy kiengedte Savage-t, úgy kell neki :evil:

 

 

6/10

 

Az egész sorozatról: nem váltotta be a valóban fantasztikus első rész ígéretét, a második fejezet katasztrofálisan rossz lett, a harmadik és negyedik pedig olyan semmilyen, se nem jó, se nem rossz. Mindent összevetve 5/10-re értékelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Maul Death Sentence 4:

 

Nem volt nagy eresztés, kábé az lett amit vártam. Az azért egy kicsit dühített, hogy

 

 

Maul életben hagyta a srácot :facepalm: De legalább Gyík-mester önfeláldozását relatíve jól megcsinálták. Ja'Boag jól megjárta, hogy kiengedte Savage-t, úgy kell neki :evil:

 

 

6/10

 

Az egész sorozatról: nem váltotta be a valóban fantasztikus első rész ígéretét, a második fejezet katasztrofálisan rossz lett, a harmadik és negyedik pedig olyan semmilyen, se nem jó, se nem rossz. Mindent összevetve 5/10-re értékelem.

A vadászó árnyékot olvastad? Igaz az regény. De szerintem az az egyik legjobb Darth Maul sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 3 rugómba került. Másfél évvel a beszerzése után viszont láttam egy példányt antikváriumban 800Ft-ért.

Nem csak a borítóját árulták?? :P Az nagyon olcsó :o

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KOTOR 19

A gyűlölettől kábultan, 1. rész

Nagyszerű lett. A helyzet tovább bonyolódik a z óriás férgek miatt. Minden együtt van egy nagyon nagyszabású történethez. Lucien, Zayne, Mandalore, Carth, Adasca,..stb. Várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Knight Errant 4

Kiváló rész lett. A képregény olvasása meghozta a kedvemet a Knight Errant regényhez. Kerra rádöbbent, hogy jóval többről szól a küldetése, mint arról, hogy kibabráljon a Sith-ekkel. Alig várom már, hogy Kerra és Gorlan összecsapjanak Daiman-nel és Odion-nal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.