Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Dawn Of The Jedi: Prisoner Of Bogan #01

 

Nagyon tetszett. A hangulat még mindig eszméletlen, egy jó kis felvezető volt a sztorihoz. Meglepődtem, amikor mynockok bukkantak fel :o Ilyen régiek ezek a bestiák :hmm:

 

Érdekességek:

Akkoriban a fénykardot még Erőkardnak hívták.

Nem volt sötét, világos oldal, csak a kettő közötti egyensúly volt. Ha valaki a "mérleg" egyik oldalára billent, akkor száműzték. Ha a sötét irányba, akkor a Bogan holdjáraküldték , hogy nézze az Ashlat, ha a világos irányba, akkor az Ashla holdjára küldték, hogy nézze a Bogant. Jó kis gondolat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, megjelent a Jedi Rednden a DOTJ 1. Kíváncsi vagyok a véleményedre :)

Jó látni. Köszönöm. :)

Most hétvégén sok a dolgom, úgyhogy majd csak jövő hét közepe tájékán lesz időm olvasni.

A Jedik hajnala magyar TPB-s megjelenését még nem zárom ki. Lehet, hogy megjelenik nálunk.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na szoval nekem a kepregeny az valami nagyon uj dolog de amiota megvettem oket valakitol azota enyhen ragerjedtem a dolgokra es remelem ezuttal a Szukits nem adja fel a dolgokat es jo sokaig elvezhetjuk a kepregenyeket

Hát, ha a Disney nem kavar be jogilag, akkor lehet számítani évente 2-3 képregény kötetre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dawn of the Jedi #01

 

Jól kezdődik ez a sorozat, a rajzok és a történet is nagyon tetszik. :) Zillo és raven szintén szép munkát végzett, a fordítás igényes. Durva belegondolni, hogy a Tatooine egykor milyen virágzó volt. Biztosan egészen máshogy alakult volna a történelme, ha a rakaták nem jelennek meg arrafelé. Akiket most tiszta szívből gyűlölök, pedig a Kotor-ban szerettem őket (igaz, azok a példányok már a faj leszállóágát képviselik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dawn of the Jedi #01

 

Jól kezdődik ez a sorozat, a rajzok és a történet is nagyon tetszik. :) Zillo és raven szintén szép munkát végzett, a fordítás igényes. Durva belegondolni, hogy a Tatooine egykor milyen virágzó volt. Biztosan egészen máshogy alakult volna a történelme, ha a rakaták nem jelennek meg arrafelé. Akiket most tiszta szívből gyűlölök, pedig a Kotor-ban szerettem őket (igaz, azok a példányok már a faj leszállóágát képviselik).

Örülök, hogy tetszik :) Igen, a rakaták elég ellenszenvesek. Mondjuk nekem Trill is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2013-ban folytatódik a Legacy. Azonban most már nem a jó kis Ostrander/Duursema párós, hanem egy új csapat, Corinna Bechko és Gabriel Hardman írja/rajzolja majd.

 

"carry the Skywalker bloodline in a new way. Namely, the series lead will be a young woman who is the great-granddaughter of original movie characters Han Solo and Leia Organa! While the pair have born twins in the previous expanded universe tales, the status and the outlook of this new face remain unknown."

 

Eddig ennyi tudunk. Ha törölnék az Endor utáni műveket, a Legacy sorozatot biztosan sajnálnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt. Előbb viszont regisztrálnod kell az oldalra, hogy hozzáférhess.

 

Most a legújabbat regisztráció nélkül is letudtam kapni. Azt nem néztem meg a többihez kell-e.

 

"És sok van itt is: halozsak.hu" - Igen, ott már láttam, bár még nem olvasgattam és töltöttem le, csak az alternatív trilógia epizódokba beleolvastam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedik Hajnala: Erővihar 1. rész

 

Kíváló lett a fordítás, nagyon szép munka. Az egyik legjobb SW képregény volt, amit valaha olvastam. Jól bemutatja a korai időket. Nagyon jó lenne, ha nyomtatásban is megjelenne magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt olvastam róla. Tényleg érdekes, hogy belemernek vágni a közelgő Ep7 fényében. Talán úgy látják, elég távol játszódik a jövőben ahhoz, hogy viszonylagos biztonságban legyen kánon szempontjából. Bármi is lesz a harmadik trilógiában, szerintem Luke és Han leszármazottainak létét nem fogják eltörölni.

 

Szerk.: Ez a "Legacy" topikba akart menni. :facepalm:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedik Hajnala: Erővihar 1. rész

 

Kíváló lett a fordítás, nagyon szép munka. Az egyik legjobb SW képregény volt, amit valaha olvastam. Jól bemutatja a korai időket. Nagyon jó lenne, ha nyomtatásban is megjelenne magyarul.

Örülök, hogy tetszik :D Szerintem is jó lenne. Ezt a képregényt szívesen látnám a polcon, tökéletes minőségben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Purge: The Tryant's Fist #01

 

A Purge széria negyedik része ezúttal egy két fejezetes sztorival állt elő. A sorozatból a kedvenc részem a The Hidden Blade. A folytatás sem okozott csalódást. Tetszett a történet. A Jedi ellenség nagyon erősnek tűnik, valószínűleg jó tábornok lehetett a Klón Háborúkban. Várom a folytatást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha a Purge sztoriknak is lenne TPB-jük majd egyszer. Akkor ki lehetne hozni nálunk is.

Szerintem ha nem terveznek többet, akkor hamarosan jön a TPB, ami majd tartalmazza a Last Stand Of The Jedi, a Seconds To Die, a The Hidden Blade és a Tryant's Fist képregényeket. EZ pont öt rész, általában ennyit fognak össze a TPB-k.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.