Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Az alábbi képregényekhez nem találtam linket. Ha valaki esetleg tud linket adni, azt megköszönném. Vagy ha valakinek megvan és átküldi. :D

Slaves Of The Republic

Hero Of The Confederacy

Strange Allies

The Enemy Within

(TCW képregények)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastátok azt a történetet,hogy Skippy a jedi droid? Tegnap belefutottam pakolászás közbe egy 2000res képregénybe és ezenkívül még 2 teljes történet volt benne(egy obiwan-quigonos,mara-jades), meg egynek az eleje :D

De ez a Skippys nagyon hangulatos kis sztori :) Más ilyen 3 percre felbukkanó szereplőről is olvasnék ilyen háttér infót :D

Szerkesztve: - Attila
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik a Marvel lesz a Star Wars képregények új kiadója 2014-től. A Blue Sky Disney szerint szinte majdnem biztos, hogy a Marvelhez fog átkerülni a SW képregények sora. Minden új prpjekt 2013 után már a Marvelnél fog megjelenni.

http://clubjade.net/?p=45339

 

Nekem rossz előérzeteim vannak ezzel kapcsolatban. Mi lesz így a jelenleg futó sorozatokkal, mint pl: Dawn of the Jedi, Dark Times, Agent of the Empire, az új klasszikus Star Wars kéregény sorozattal és a többekkel? Félbe fognak maradni és a Marvel teljesen más sorozatokba kezd bele? Vagy folytatják őket? És, ha folytatják, akkor ugyanezek az írók és rajzolók készítik, vagy új kezekbe kerülnek? Nem tetszik ez az egész. Miért nem lehetett volna megújítani a szerződést a Dark Horse-szal? A Dark Horse sokkal több és jobb SW képregényt tett le az asztalra, mint a Marvel. A Dawn of the Jedi-t és a Dark Times-t nagyon féltem. Kár lenne értük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Az új Star Wars képregény első belepillantásra érdekesnek tűnik. (A címe In The Shadows Of Yavin :yeah: ) Pénteken nincs suli, akkor elolvasom az új Purget is, valamint a Agent Of The Empire - Hard Targets , második, harmadik, és a DOTJ POB második részét is. Na jó, az AOTE-t lehet, hogy hanyagolom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Star Wars képregény első belepillantásra érdekesnek tűnik. (A címe In The Shadows Of Yavin :yeah: ) Pénteken nincs suli, akkor elolvasom az új Purget is, valamint a Agent Of The Empire - Hard Targets , második, harmadik, és a DOTJ POB második részét is. Na jó, az AOTE-t lehet, hogy hanyagolom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

In The Shadow Of Yavin #01 5/4

 

Érdekes kezdés, a karakterek ismerősek, kivéve az új birodalmi tisztet. Jó kis párbeszédeket hallhatunk Darth Vader és mestere között. A cselekmény már most három szálon fut: Darth Vader; Han és Cheewie; Luke, Leia és Wedge. Várom a folytatást, szerintem izgalmas sztori lesz ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Purge: The Tyrant's Fist 5/4,5

 

Na, ez egy nagyon jól sikerült alkotás lett. Talán a legjobb a Purge sztorik közül. Darth Vader érzéseit és viselkedését nagyon eltalálták. Valamint jó karakter volt a jedi is, és a kedvencem a birodalmi tiszt :love::lol: Szóval remélem, hogy még jópár Purge történetet olvashatunk majd, és azt se bánnám, ha ezek a jó kis sztorik megjelennének magyarul egy szép kiadásban.

 

Bejelentették a harmadik Darth Vader szálat: Darth Vader And The Ninth Assasin

El kéne kezdenem a Lost Commandot. Eddig vártam, hogy megjelentesse a Szukits, de nem bírok tovább várni. A kedvenc érám lett apost ROTS és pre ANH közötti időszak. Najó, a TOR mellett :)

darth-vader-and-the-ninth-assassin-1_zpse64f488c.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dawn Of The Jedi: Prisoner of Bogan #02

 

Jó kis rész volt, és a záró képsorok valami fantasztikusak voltak :D Nagyon sajnálnám, ha ez a sorozat nem jelenne meg igényes formában, magyarul.

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne folytatná? A Marvel terveiről még sehol sem esett szó, nem kell fölöslegesen rettegni, amikor még semmi sem eldöntött. :) ha a sorozat népszerű, szerintem a Marvel-Disney-nek nincs oka annak félbehagyására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne folytatná? A Marvel terveiről még sehol sem esett szó, nem kell fölöslegesen rettegni, amikor még semmi sem eldöntött. :) ha a sorozat népszerű, szerintem a Marvel-Disney-nek nincs oka annak félbehagyására.

Remélem tényleg így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nincs valami ötletetek honnan tudnék még letölteni képregényeket?

Ami itthon megjelent magyarul, jedirenden meg hálózsákon (itt mondjuk az a baj,hogy sokat nem lehet egyben letölteni) néztem de van még valahol? Például olyanok amik megjelentek itthon nyomtatásban is és esetleg be scanelte valaki.

Szerkesztve: - Attila
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég játszottam a Knights of the Old Republic játékkal, és megjött a kedvem, hogy újra elolvassam a képregényt, ugyanezen a címen. A képregény 50 + 5 fejezetes, magyarul a Semic-es képregények között, a Jedirend-en és a Hálózsákon is található belőle. Zayne Carrick, kétbalkezes jedi tanítvány történetét követhetjük végig, akit mesterei azzal vádolnak meg, hogy megölte a padawan-társait.

Már olvastam akkor is, mikor havonta jöttek a fejezetek Amerikában, és már akkor lenyűgözött az a felépítettség, amit ez a sorozat nyújt. Így egyben végigolvasva még élvezhetőbb az egész. A fő sorozat 50 részének minden mozzanata olyan lényeges dolog, amire a későbbi cselekmény épít. Tényleg mindennek van jelentősége, érdemes figyelemmel olvasni. Az utolsó történetívben pedig kiderül minden, és akkor jön rá igazán az ember, hogy mekkora mestermű is ez. A War alcímet viselő 5 fejezetes mini sorozat már inkább csak egy epilógus, nincs benne abban az egységben, amit az 50 fejezet kerek egésze alkot, mégis egy jó sztori ez is.

Nekem ez lett a kedvenc sorozatom a Star Wars képregények közül, a fentiek miatt, meg azért is, mert a sorozat nagy részét kedvenc SW képregényrajzolóm, Brian Ching keze alkotta :)

Minden Old Republic éra kedvelőnek ajánlom, de azoknak sem lesz csalódás, akik csak úgy SW-t esznek általánosságban :D Mindenképp érdemes egybe elolvasni az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.