Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Star Wars: Darth Vader — 5 issues a year

[second story arc, Darth Vader and the Ghost Prison, due to conclude September - can now expect third arc next year]

 

Na, elvileg ezt mondták még nyáron. Sajnos most nem tudom eldönteni, hogy 2013-ban számíthatunk-e egy újabb 5 részes Darth Vader and the .... képregényre, vagy pedig a beharangozott third arc a Purge: Tyrant's Fist lesz. Van egy olyan érzésem, hogy a 2 részes újabb Purge sztori nem az a bizonyos third arc, amit beígértek, hanem attól független.

A Purge sztorikat se lenne rossz TPB-ben kiadni, akkor nálunk is megjelenhetnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó volt a Birodalom vére. Kicsit talán tényleg gyors tempójúra sikerült. A sztori viszonylag egyszerű, mégsem lett unalmas.

 

Jó, hogy végre láthattuk a Sith Császárt, de amennyire tudom, ez is csak az egyik tanítványának a teste. Exal Kressh felbukkanásán meglepődtem. Most láttam őt először, de azonnal egyértelművé vált, hogy Ludo Kressh leszármazottjáról van szó. Teneb Kelt egyelőre nem tudom hova tenni. Ahogy Féreggel bánt, kezdtem azt hinni, esetleg mégis lappanganak benne emberi érzések, de a kivégzésével ezt el is vetettem. A tervére egyébként kíváncsi vagyok a Császár kapcsán.

 

A rajz kellően szép lett, a kiadvány minősége előtt pedig le a kalappal. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én lefordítottam anno, ami olyan lett, amilyen. Más verzióról nem tudok.

Rémlett hogy megjelent itt rajongói fordításban, azonban a fórumban való kereséssel nem sokra jutottam.

Esetleg ha megdobnál egy letöltő linkkel hálás lennék

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is kár. Jó sorozat volt, és még sok mindent ki lehetett volna hozni belőle. Nagyon biztos, hogy nem lesz folytatás? Ez is pont úgy ért véget, mint a Deluge: And the fight goes on... Azért a lehetőséget meghagyták szerintem. Én szívesen látnék még egy-két történetszálat belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a Birodalom Vére! Bár a Szukits oldalon írják, én nem néztem utánna a méretének, ezért kicsit meglepődtem, és talán csalódott is voltam egy csöppet, mert ugyanabban a dobozban adták, mint a könyveket. Azt reméltem, hogy a Semic által használt méretben fog megjelenni. Hazaértem, és észrevettem, hogy annyira nem is kicsi (eszembe is jutott, hogy a regények sem töltik ki az egész dobozt ^^) Összevetettem a Semicesel, és alig kisebb az egész. A kiadvány minősége hihetetlenül jó. Nagyon jó a papírja, és jó a fordítás is, gépelési hibát sem találtam. Az egyetlen, ami zavar az az ára. Kicsit kockázatos lépés ez a Szukitstól szerintem. A Semic utolsó különkiadása, A Sithek Aranykora, a maga 148 oldalas terjedelmével, 2007-ben 1295 Ft volt. Hasonló volt az Egmont által kiadott Klónok Háborúja képregény is, 92 oldallal, 2009-ben 1500 Ft-ért.

 

A mérete az omnibusokra emlékeztett, a terjedelme TPB, a könyborítós megoldást jobbnak találom, mert így nem gyűrűdik a széle. Az ára viszont megegyezik az amerikai TPB-k eredeti áraival.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.