Ugrás a kommentre

A Skeleton Crew sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ez nem olyan elefánt (nem ortolan), hanem egy teljesen új fajú elefánt.

Faját tekintve lehet, hogy nem, de érzetben egyértelműen Max Rebo-t idézi Neel figurája. Mindenki rá fog asszociálni.

 

2 órával ezelőtt, Odumin írta:

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezt az elefántot megint elővették. :) Már a Jedi visszatérben is biztos voltam benne, hogy csak viccből rakták bele (pláne mint zongoristát).

 

Szerintem az egyik legzseniálisabb űrlény-design-ja az SW-nek, én nagyon szeretem. A Star Wars-nak mindig is meghatározó részesei voltak a groteszk fura űrlények. Főleg talán az OT figuráira volt ez leginkább jellemző. Ez a Skeleton Crew a wolfmannel és a beharangozott Teek-kel egyértelműen erre játszik rá. Bár Neel inkább aranyos, cukiskodó, nem úgy, mint Max Rebo, aki egyszerre volt aranyos és lidérces figura. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Faját tekintve lehet, hogy nem, de érzetben egyértelműen Max Rebo-t idézi Neel figurája. Mindenki rá fog asszociálni.

Eddig én is abban a hitben éltem, hogy ez a Max Rebo faja (tényleg ő most meghalt a Mos Espai robbanásban? :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eddig én is abban a hitben éltem, hogy ez a Max Rebo faja (tényleg ő most meghalt a Mos Espai robbanásban? :D).

 

Én is ezt gondoltam. Nem a TBoBF-ban is látható.

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

tényleg ő most meghalt a Mos Espai robbanásban

 

Cupsy, te a bárkára gondolsz, hogy ott nem halt meg. De Ody meg a Mos Espa-i bárra gondol, ami a TBoBF 6. részében robban fel. Szerintem szándékoltan nem Rebo játszik abban a jelenetsorban, nem látható ott, szóval már a második robbantásos merényletet élte túl. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

 

Cupsy, te a bárkára gondolsz, hogy ott nem halt meg. De Ody meg a Mos Espa-i bárra gondol, ami a TBoBF 6. részében robban fel. Szerintem szándékoltan nem Rebo játszik abban a jelenetsorban, nem látható ott, szóval már a második robbantásos merényletet élte túl. 

 

Igen, valóban a bárkára gondoltam. Valamiért elsiklott az agyam a "Mos Espai" szavak felett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Faját tekintve lehet, hogy nem, de érzetben egyértelműen Max Rebo-t idézi Neel figurája. Mindenki rá fog asszociálni.

Persze, ez nyilvánvaló és érthető, én sem asszociáltam másra és sokáig magam is ortolannak gondoltam. De pont ezért nem árt tudatosítani, hogy nem ugyanazon faj tagja. Kisebb eltérések miatt is kezdtek már hisztizni emberek (lásd Ahsoka lekku mérete), itt meg azért elég méretes eltérések vannak, például a végtagok számában. És már látom lelki szemeim előtt, hogy ez is megkapja azt, hogy a készítők lesz*rták az ep6-ot, diznisítették az eladhatóság miatt az ortolánokat.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Szerintem szándékoltan nem Rebo játszik abban a jelenetsorban, nem látható ott, szóval már a második robbantásos merényletet élte túl. 

Erről eszembe jut az illető, aki túlélte Hiroshimát és Nagasakit, és majd James Cameron csinál belőle egy filmet (Last Train), amint leadja az Avatart, azaz soha.

Szerkesztve: - Odumin
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy Violet Constance Jessop, aki stewardess volt az RMS Olympicen, amikor az ütközött a HMS Hawke-kal. Aztán hét hónappal később, szintén stewardessként dolgozott az Olympic testvérhajóján, az RMS Titanicon. Négy évvel később pedig a harmadik Olympic-osztályú gőzhajón, a HMHS Britannicon szolgált nővérként, amikor az aknára úszott és elsüllyedt az első világháború során. De azt hiszem, hogy kicsit elkanyarodtunk a Skeleton Crew-tól, úgyhogy kormányozzuk vissza a gőzöst a megfelelő irányba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 10. 25. - 17:32, IndianaAndrisSolo írta:

Faját tekintve lehet, hogy nem, de érzetben egyértelműen Max Rebo-t idézi Neel figurája. Mindenki rá fog asszociálni.

 

 

Szerintem az egyik legzseniálisabb űrlény-design-ja az SW-nek, én nagyon szeretem. A Star Wars-nak mindig is meghatározó részesei voltak a groteszk fura űrlények. Főleg talán az OT figuráira volt ez leginkább jellemző. Ez a Skeleton Crew a wolfmannel és a beharangozott Teek-kel egyértelműen erre játszik rá. 

Na vá-vá-vá! 

Lesz Teek? A harc az Endor bolygón-ból? Mármint az a faj? Akit szinkronban Uzsgyi-nak hívtak? Akkor már most aranyba foglalom az alkotók nevét! Ha a Blurrg faj után azt is újra láthatnám élőszereplősben, imádnám! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   2 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.