Ugrás a kommentre

Streamingek (Disney+, Netflix, Max, SkyShowtime, Amazon Prime és társaik)


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem hamarosan megtudjuk, ha rá kell fizetnünk a már befizetett éves Disney+ előfizetésre. Ez a mostani tájekoztatás a ráhangolódás volt, hogy szokjuk a gondolatot. Nekem mindössze annyi az elvárásom ebben a helyzetben, hogy jelentsen némi árelőnyt a régi tagság, és az éves előfizetés 1 hónappal ezelőtti megújítása azzal szemben, aki most fog először előfizetni. Ez így lenne fair.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit kaptam levelet abban van egy ilyen rész. Ettől ijedtem meg.

 

"Feltüntettük azon új díjcsomagok nevét, amelyekre előfizethetsz, valamint lehetőséget biztosítunk más díjcsomagra váltani, ha ez megengedett. Ennek része az a rendelkezés is, amely egyértelművé teszi, hogy korlátozott mértékben az összes díjcsomag tartalmazhat reklámokat, promóciót, márkaelhelyezést, támogatói üzeneteket és hasonlókat, beleértve az élő tartalomban megjelenített reklámokat, illetve a hagyományos reklámszüneteket tartalmazó különleges eseményeket."

 

Itt ugye azt írják hogy az összes díjcsomag tartalmazhat reklámokat, igaz korlátozott mértékben. Viszont úgy lett volna tisztességes hogy amikor egy hónapja eljött az éves előfizetés megújjítása akkor elötte ezt a tájákoztatót megírják és akkor jönnek elő a reklámmentes előfizetési lehetőséggel akár drágábban.

De az hogy egy hónapja abban a tudatban fizettem elő megint egy évre hogy minden marad így és nincs reklám, majd ők egyoldalúan most módosítani akarják az szerintem nem fair. Úgy lett volna fair hogy mindenkinek az adott időszakos előfizetéséhez legyen igazítva. Ha valakinek egy éves van akkor majd jövő júniusban fizessen többet a reklámmentességért. Mondjuk ha már fair-ségről beszélünk úgy lenne nagyon fair ha a reklámos csomagért kevesebbet kelljen fizetni, hisz akik most és eddig előfizettek azok abban a tudatban tették hogy nincs reklám.

Sajnos eljutottunk a totálisan unfair rendszerbe ahol a szolgáltatók kényük-kedvük szerint módosítják egyoldalúan az előfizetői szerződést. Lsd pl Telekom. Két éves hűséget írtam alá ami ugye annyit jelent hogy mindkét fél vállalta hogy nekem ennyiért ad tv-t és netet, normál rendszerben (ami volt pár évvel ezelőttig) a két év alatt ez nem mósósult, majd mikor a két év lejárt újjat kötöttünk. Most simán januárban 15 %-al emeltek. Az inflációra hivatkozva.

Egyszerűen a megkötött szerződések nem érvényesek, itt a streamingnél sem. Ez engem nagyon zavar mert nem lehet kiszámítani semmit és se az adott szó, se a szerződés nem számít. Akár egy hónappal később is egyoldalúan módosíthatnak. Söt akár dönthetnek úgy hogy holnaptól havi szinten 50 000 ft-ért adnak.

Szerintem ez totál rossz irány és én mint felhasználó totálisan ki vagyok nekik szolgáltava. persze el lehet menni máshova, meg le lehet mondani a streaminget ha nem tetszik, de hova menjek ha itt az SW és a többi is ezt csinálja.

Szóval nem a pénzről van szó, az elenyészó amivel emelnek hanem az elv a bajom és a kiszámíthatatlanság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.