Ugrás a kommentre

1x11 - Daughter of Ferrix


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Rajongók egyből rácuppantak, hogy Luthen biztos Jedi. :lol:

Sokféle erőérzékeny létforma lehet galaxis szerte, s ez pont nem a Jedik ideje. Ez a fajta  rajongás is hozta, hogy a Tatoo lett a világ közepe. Beterelnének minden szereplőt valami monotípiába, mert már a sztereó is túl bonyi. Azért is öröm ez sori, mert nyitottabb és nem a megszokott vágányokon gurulunk.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A kyber kristályról nem is beszélve. :D Sith inkább, nem is jedi, hisz piros dupla lézere van! Sőt, az előző részben messziről olyan volt, mint Palpatine! Ő Palpi!!!! :hehe:

Hát végül is volt már egy háború, ahol Palpi maga ellen harcolt. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A kyber kristályról nem is beszélve. :D Sith inkább, nem is jedi, hisz piros dupla lézere van! Sőt, az előző részben messziről olyan volt, mint Palpatine! Ő Palpi!!!! :hehe:

 

Sőt még holokronjai is vannak, meg StarKiller páncélja :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz rangsorolni, hogy melyik szál miatt is volt megint nagyszerű ez az epizód is, annyira lehetett élvezni minden pillanatot megint, üresjárat nélkül. Sőt, azok a jelenetek a legjobbak között vannak, amikor alig történik valami tevőlegesen, csak épp utalnak rá, vagy kapunk egy pillanatképet az egészről, mégis teljesen képbe helyeznek, szinte ott vagyunk magunk is a helyszínen, és mindent értünk. Ilyen amikor épp csendes szemlélődőként tanúi lehetünk, hogyan gyászolják Maarvát a közösség tagjai, egyszerűen, érző módon teszik a dolgukat (kitakarítják a lakását, gondoskodnak a droidjáról), illően elkísérik utolsó útjára. S az is olyan szép megoldás, hogy B2 viselkedésén keresztül jelenik meg legerősebben a veszteség (zavart, nem találja a helyét, nem hiszi el, hogy a gazdája már nincs többé). No és ahogy Cassian megtudja, hogy az anyja a távollétében meghalt, de nem beszél róla, viszont így is látszik rajta minden, az is szívszorító. :( 

De hasonlóan klasszis jelenet, ahogy Mon Mothma könnybe lábadt szemmel mesél Velnek és nézi közben a lányát, aki pár elejtett szóból kitűnve épp megint olyasmit csinál, amin az anyja már túllépett: ápolja a Chandrilla-i hagyományokat, legalább részben biztosan dacból - és közben megértjük, hogy Mon már döntött, csak még nem meri magának bevallani: bele fog menni Daavo feltételeibe. Ezek remekbe szabott pillanatok.

De rögtön utánuk jönnek azok a párbeszédek, amelyek a lázadás szálával foglalkoznak, mert azokat is imádtam nézni. Kleya vérprofi konspirátor, remélem, megtudjuk, hogy ezen a konkrét feladaton kívül milyen szálak fűzik Luthenhez. Sokszor olyan, mintha ő lenne a józan racionális énje a férfinak, aki ugyan nem szorul rá senkire az ész dolgában, de sokszor elkel nála is a józan tanács. 

Aztán ott volt Luthen és Saw párbeszéde, ahol Luthen nagyon ügyesen veszi rá Saw-t, hogy elnyerje a bizalmát és azt tegye, amit kell. Majd ahogy Luthen lerázta birodalmi őrnaszádot, az valami mesteri jelenet volt megint (lazán dumcsizik, aztán úgy néz ki, hogy elkapták, de jönnek a meglepetések, és hát amikor a dupla fénykardra hajazó lézernyalábok megjelentek a hajó két oldalán, akkor már erősen vigyorogtam  :D ). Igen, ezt Han Solo is megirigyelhette volna, a stílust és a fifikás szökést egyaránt. :) Imádnivaló a pali, én is remélem, hogy velünk marad a következő évadra!

Cassianék kalandja a nagy rozmárra hajazó idegenekkel meg igazán szórakoztató volt.  És szép kerete az epizódnak, ahogy Cassian az elején épp sikeresen megmenekül (boldog piilanatok), aztán a végén meg mi tudjuk, hogy épp készül csapdába sétálni és van rá esély, hogy elkapják újra, plusz az anyja halála miatt érzett szomorúság miatt, ami a lemenő nap fényében egyszerre baljós hangulatot is kap (nem beszélve arról, mennyire megidézi a RO végi közös szomorú jelenetüket Jynnel), érezzük, hogy a szökés után érzett eufóriának vége, sőt, most jön még csak a baj java. A zene is fantasztikus a végén, annyira erős, hogy nehéz felállni a tévé elől.

 

Talán nem volt akkora lendülete, mint az előző résznek, de ugyanolyan remek epizód volt ez is. Ahogy felépítették a cselekményt minden oldalról, akció és érzelmi oldalról is, az csak csúcspontban végződhet a következő részben, az évadzáróban! 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Pildi írta:

hogyan gyászolják Maarvát a közösség tagjai, egyszerűen, érző módon teszik a dolgukat (kitakarítják a lakását, gondoskodnak a droidjáról), illően elkísérik utolsó útjára.

Érdekes amit itt Brasso mond B-nek. Egy fontos feladatban kell segítenie a Ferrix leányainak. Ez később elsikkadt, vajon mi lehet az?

 

16 órával ezelőtt, Pildi írta:

De rögtön utánuk jönnek azok a párbeszédek, amelyek a lázadás szálával foglalkoznak, mert azokat is imádtam nézni. Kleya vérprofi konspirátor, remélem, megtudjuk, hogy ezen a konkrét feladaton kívül milyen szálak fűzik Luthenhez. Sokszor olyan, mintha ő lenne a józan racionális énje a férfinak, aki ugyan nem szorul rá senkire az ész dolgában, de sokszor elkel nála is a józan tanács. 

Hideg fejjel gondolkozik és mindig képes meglátni a jó megoldásokat, túlkapásokat vagy oda nem illő dolgokat. Kleya nagyon kell azért Luthen mellé, főleg a felsoroltak miatt. És hogy ki ő? Lehet a lányától kezdve a szeretőjén át egy egyszerű alkalmazottig bárki. :D 

 

16 órával ezelőtt, Pildi írta:

Cassian az elején épp sikeresen megmenekül (boldog piilanatok), aztán a végén meg mi tudjuk, hogy épp készül csapdába sétálni és van rá esély, hogy elkapják újra,

Nem is értettem, hogy Xanwan miért nem mondta meg Cassiannak, hogy birodalmiak vannak a Ferrixen? :? 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Érdekes amit itt Brasso mond B-nek. Egy fontos feladatban kell segítenie a Ferrix le. ányainak. Ez később elsikkadt, vajon mi lehet az?

Lehet, hogy lesz majd a temetésnél valami elterelési feladat, én arra gondoltam. Plusz ez Brasso részéről a vígasznyújtás része. Azzal tereli el egy droid gondolatait a gondoskodó személy elvesztéséről (már ez milyen emberi dolog megint), hogy érezteti vele, mennyire fontos még most, másoknak is. 

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hideg fejjel gondolkozik és mindig képes meglátni a jó megoldásokat, túlkapásokat vagy oda nem illő dolgokat. Kleya nagyon kell azért Luthen mellé, főleg a felsoroltak miatt. És hogy ki ő? Lehet a lányától kezdve a szeretőjén át egy egyszerű alkalmazottig bárki. :D 

Szerintem csak papíron az alkalmazottja, mert nyilvánvalóan egyenrangúak a lázadás ügyeiben. Szerintem egyébként nincs köztük bensőséges kapcsolat (barát, feleség, lány, szerető), csakis munka jellegű, az egész kommunikációjuk ezt sugallja. Nekem az a tippem, hogy a nő személyesen érintett a Birodalom túlkapásaiban és így törleszt teljes odafigyeléssel, ami már a személyes profizmusának hozadéka, hogy nem megy fejjel a falnak sosem, hanem mindig minden alaposan átgondol. Ő is hihetetlenül jó karakter amúgy. :) 

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem is értettem, hogy Xanwan miért nem mondta meg Cassiannak, hogy birodalmiak vannak a Ferrixen? :? 

Minimálisra akarta fogni a társalgás információtartalmát, mert félt, hogy lehallgatják. Cassian nevét is félve, suttogva mondta ki. Persze valahogy virágnyelven utalhatott volna erre, de szerintem annyira váratlanul érte a hívás, hogy nem találta fel magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Pildi írta:

Minimálisra akarta fogni a társalgás információtartalmát, mert félt, hogy lehallgatják. Cassian nevét is félve, suttogva mondta ki. Persze valahogy virágnyelven utalhatott volna erre, de szerintem annyira váratlanul érte a hívás, hogy nem találta fel magát.

Inkább ő volt elővigyázatlan, hisz Cassian mondja neki, hogy ne ejtse ki a nevét. Erre kimondja még egyszer. Meglátjuk mi lesz, de hogy valaki meg fog halni az biztos. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valakitől szerintem is búcsút veszünk, igazából Andoron kívül senki sincs biztonságban. Talán most Luthent mondanám, aki velünk marad biztosan a 2. évadra, nála még nem érzem, hogy nagyon szorulna a hurok. De a sorozat végét ő sem éri meg szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Valakitől szerintem is búcsút veszünk, igazából Andoron kívül senki sincs biztonságban. Talán most Luthent mondanám, aki velünk marad biztosan a 2. évadra, nála még nem érzem, hogy nagyon szorulna a hurok. De a sorozat végét ő sem éri meg szerintem.

Az fel sem merül, hogy amolyan jedisen számon üzi magát bárki remeteségbe. A szálakat el kell varrni. 

 

A másik, amit én nem nézek ki ebből a Ferrixes csapatból, hogy egy megrendezett halál legyen a csali Casnek. Azt inkább el tudom képzelni, hogy valaki besegít abba a halálba, ha értitek. Túl jól jön ez Andor rajongói táborának.

Gyakorlatiasan nem éri meg visszamenni valaki miatt, aki a legismeretlenebb helyre távozott, de lehetnek még mások, akik fontosak és még élnek. 

Volt utalás korábban, hogy Andort vagy nem kedvelik már sokan a Ferrixen és őt okolják a megszállásért, ami nem is alaptalan. 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is írtam ezt, de ott valami lázadó szándékra gondoltam. Maarva holttestét nem látjuk. Teljesen zártan viszik el. Valóban vad ötlet, de ki tudja mi jár az öregasszony fejében.

 

Egyébként 99% esélye van, hogy túl komplikáljuk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, pár napos késéssel, de sikerült megnéznem. Most, ha rangsorolnom kéne a részeket, azt mondanám, ez volt a leggyengébb. Bár a legeslegjobbak között a leggyengébbnek lenni még mindig azt jelenti, hogy a legjobbak között van. És cvsak azért érzem gyengébbnek, mert itt nem igazán találtam olyan jelenetet, amire azt mondanám, hogy ezt még egy tucatszor végig akarom nézni. Mindez valószínűleg annak is köszönhető, hogy ez már a végjáték felvezetése. Mindenki a Ferrix felé tart, ott lesz a nagy találkozó a felek között. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége.

 

Mindezek ellenére azért ez is egy remek rész volt, és akadt benne pár jóság. Főleg űrhajó rajongó felem lett megörvendeztetve ilyen téren. Végre láthattunk egy quadjumpert repülés közben, ráadásul kiderült, hogy ezek már most is régiek. Különösen jópofa, hogy egy ilyen zöld állt a Niima Helyőrségen is a sárgán kívül, amit szétlőttek. Aztán, láthattunk egy TIE Reapert, és a Fondor is többet szerepelt, ami szerintem kívül-belül egy gyönyörű hajó, mindezeken túl baromi vagány. A rejtett kis meglepetései nagyon ott vannak. Főleg a "fénykardjai". Cudar egy hajó ez, ha begorombul.

És itt van végre teljes pompájában egy Cantwell osztályú elfogó cirkáló. Anno nagyon tetszett az ötlet, hogy ezt a '70-es évekből származó koncepciót megvalósítják a Solóban, erre lényegében kimaradt belőle, csupán a toborzóvideón látni egy pillanat erejéig. Bár igazából a jelenet, amiben feltűnt volna, szerintem elég nevetséges, így csak részben bántam, hogy kivágták.

Sokkal jobb így, ebben a jelenetben remek debütálás volt ez. Itt jegyezném meg azt is, hogy mindig elámulok azon, milyen csodaszép ez a sorozat. A The Mandaloriannel, a The Book of Boba Fett-tel és az Obi-Wan Kenobival sem volt bajom, de ez mintha más lépték lenne. Azoknál azt mondom, mozifilm minőség, itt azt, hogy ez néha a mozifilmeket is simán túlszárnyalja. És képzelem, ha most erre képesek egy tévésorozatban, mire lennének képesek mozifilmen? Filmeknél a CGI és egyéb trükkök fejlődését látni nem ilyen léptékű. Ott eltelnek évek, emiatt megfakulnak az emlékek, az összehasonlítás alapjai megrepedeznek. De itt, a tévé világában pár, pár hónapos különbségekkel szembeötlő. Már az csoda volt szerintem, hogy mennyit fejlődött a Luke CGI a The Mandalorian és a The Book of Boba Fett között. De a The Mandalorian már-már elavult az Andorhoz képest, pedig ott is letettem az állam. Sokkal látványosabb így figyelni, hogy fejlődik a trükktechnológia.

 

Na de, elkalandoztam. Szóval, a részben még nagyon tetszett a Luthen és Saw közötti beszélgetés. Amikor Rael bedobta, hogy a BBI tud a lázadók akciójáról, nyeltem egyett. Na mondom, ez biztos kiakasztja a durván üldözési mániás Saw-t. És tényleg! A csávót innentől semmi sem érdekelte. Hátborzongató ez a pali, az őrülete mindent túlszárnyal. Nem is tudom, hogy közösködhetnek vele néha. Egyszerűen megbízhatatlan a téveszméi miatt. De Luthen zsenijét jellemzi, hogy még ezt az eszement vadmarhát is meg tudta győzni, és végül kisétált a bázisról. (Apropó, baromi dögösek az X-szárnyúi.) Tényleg olyan, mint Palpatine, simán kijáttsza az egyes emberek rögeszméit.

Amúgy Forest Whitaker iszonyú jól hozza ezt a karaktert, is hihetetlen, hogy egy TCW-s mellékszereplőből mostanra ilyen fontos figura lett, aki ennyi műben megjelent. Külön öröm, hogy az esetek nagy többségében Whitaker is játssza, s nem csak a hangját, de az arcát is adja a karakterhez, akár animációs sorozatban, akár videójátékban tűnik fel. És itt még megjegyezném, hogy tetszik a "lebutított" páncélja is. Saw ugye feltónik a Jedi: Fallen Orderben, és ott egy az egyben úgy néz ki, mint az RO-ban, holott a két történet között 14 év van (a páncélja olyannyira ugyanaz, hogy még az oxigénmaszkja csatlakozói és akasztója is megvannak, aminek semmi értelme). Jó, hogy a játék készítőivel ellentétben az Andor készítői más páncélt raktak rá, a sérója is más (most épp van neki). Amúgy a Rebels-ben sem viseli még az RO-s páncélt, így különösen érthetetlen, hogy a Fallen Order készítői miért azt rakták rá.

 

Úgy tűnik, Mothma helyzete végül megoldja önmagát. A látottak alapján a lánya benne van a chandrillai hagyományok követésében, ami bár lehet, hogy nem a legjobb helyzet, mégsem válhat annyira kényszerűvé a dolog. És hosszú távon még jól is jöhet. Tudjuk, hogy Mothma egy ponton nyíltan kiáll a Birodalom és Palpatine ellen, és utánna menekülnie kell. Ha a lányát egy Sculdun pozíciójú családba házasítja be, és időben, értsd: évekkel korábban elköltözteti Coruscantról, akkor Leidát biztonságban tudhatja. Szerintem Davónak meg van a hatalma, hogy megóvja a menyét és ha évekig távol marad az anyjától, a Birodalom is kevésbé fog utána menni.

 

Karni is útra kél, megy vissza Ferrixre. Jó volt viszontlátni Linus Moskot, bár úgy tűnik, neki rosszabbúl megy a sora. Amúgy az nem semmi, hogy Karn ilyen hűséget tudott kivívni nála, hogy ennyi idő után is még segít neki. Pedig hát a kölyöknek hála került egy ólomöntödébe, ami picit visszalépés egy elit biztonsági szolgálathoz képest. 

 

És végül itt van a címszereplő, akivel kapcsolatban komolyan az az érzésem, hogy mellékszereplő a saját sorozatában. Itt sem kapott túl sok szerepet, bár a két idegennel való találkozás szépen megidézte a Star Wars kalandosabb vonalát. Azokat a pillanatokat, amikor hőseink belekeverednek valamilyen veszélyes szituba, aztán a helyzet megoldja önmagát. :) A két idegen lény is haláli volt, és jó végre ilyen figurákat is látni az Andorban. Ez azért megmutatja, hogy ez is Star Wars.

Viszont akármennyire is van mellékvágányon Andor, még mindig ő az események fő mozgatórugója. Mindenki őt hajkurássza, most már szó szerint, ő a történet vonzásköre. Csak Mothma nem kapcsolódik hozzá, de Velen keresztül ő is összekötődik vele. Apropó, Vel kezd kicsit unszimpatikus lenni. Korábban sem volt éppen a szívem csücske, de ez a "sz*rok bele" hozzáállás bicskanyitogató. Érződik rajta, hogy azért valamelyest elkényeztetett és származása miatt azt hiszi, azt tehet, amit akar. És ezzel komoly bajt hozhat Luthenék fejére. Nem lennék meglepve, ha a következő részben valamit nagyon elszúrna a hozzáállása miatt.

De visszatérve Andorra, nagy mázli, hogy ennyi idő után is megvan még a pénze. Vajon mihez kezdett volna, ha nem hall Maarva haláláról? Azt üzente, hogy büszke lesz rá. Tuti valami nagyra gondol. Úgy tűnik, a börtönben eltöltött idő az, ami igazán megváltoztatta a karakterét. Nem Aldhani, hanem a Narkina 5. Az, ahogy odakerült, amit ott megélt. Ez mutatta meg neki a Birodalom kegyetlenségét és nyitotta fel a szemét. És végül elválik Melshitől. Ez szép húzás, kíváncsi vagyok, milyen lesz majd az újratalálkozás. Vajon már a Szövetségben futnak össze újra? Vagy még az előtt?

 

És végül megemlíteném ég Bee-t, Szegény, annyira szomorú volt látni, hogy várja haza Maarvát. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek rész volt, felért a sorozat eddigi színvonalához. Bővebben asszem csak az évadértékelésben fogok írni.

 

Luthent szerintem 100%, hogy átviszik a 2. évadra. Túl érdekes karakter ahhoz, hogy ne így legyen.

 

Meg kell jegyeznem, hogy Mothma karakterében hatalmasat csalódtam pozitívan, amihez O'Reilly remek színészi játéka sokat tesz hozzá. Nekem az egyik kedvencem lett. Szavak nélkül, puszta kisugárzással képes tökéletesen érzékeltetni mindazon érzelmeket, amik e karakterben dúlnak. Szerintem zseniális! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

2022. 11. 16. - 18:14, Ody Mandrell írta:

Nem feltétlenül Luthen jó szíve támadt fel, sokkal inkább azért nem akarta Saw részvételét, mert Kreegyr-rel ellentétben ő ismeri Luthent, ergo ha elfogják le tudja buktatni.

A kettő nem zárja ki egymást. Az ember nem a végletek rendszere, lehet egyszerre pragmatikus és érzelmes. Luthen számolhat azzal, hogy nem küldi oda Saw-t, mert lebuktatatja, miközben a lelkiismerete sem engedi, hogy a kelleténél több embert áldozzanak fel. Beszédes, hogy folyton kiemeli Kreegyr-t. "30 ember, plusz Kreegyr." Ez lelkiismereti megnyilvánulás. Mint a katonai vezető, aki álmából felriadva is fel tudná mondani azok névsorát, akik a parancsnoksága alatt elestek.

 

2022. 11. 16. - 20:44, Nute Gunray írta:

A Narkina 5 hátterét is bővítették, nevezetesen a helyi őslakos faj elszenvedője az ottani börtön termelői tevékenységének.

Nem biztos, hogy őshonosok, legalábbis az egyik. Dewi Pamular (a csacsogósabb) ugyanis keredian (az RO-ban láthattunk ilyet először). A faj neve alapján inkább egy Keredi vagy Keredia nevű bolygóról származnak. A másik, Freedi viszont lehet őshonos. Bár érdekes, hogy mindkét figura a Pamular családnevet(?) nevet viseli.

 

2022. 11. 17. - 17:55, NorbiLordi írta:

Teljesen egyértelmű, ott a templom őr maszk a boltjában, nem is rejtegeti :D 

És a boltjában van egy hengeralakú cucc is, ami látens fénykard is lehet. :lol:

 

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem is értettem, hogy Xanwan miért nem mondta meg Cassiannak, hogy birodalmiak vannak a Ferrixen? :?

Nagyon finoman, de a sorozatban erre is megvan a magyarázat. Mert nem volt rá szükség. Az Announcement című epizódban Cassian odaad Bixnek 12 ezer kreditet, és azt mondja, hogy ennyiből letudja a tartozását Brassónak, Deemának, Nurchinek és Xannek. Bix meg nyilván odaadta Xanwannek a pénzt, hiszen nem olyan nő, aki lenyúlja az ismerőseit. Szóval Xan pontosan tudta, hogy Cassian már járt a Ferrixen azóta, hogy a Birodalom bevette a bolygót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

 

Egyébként 99% esélye van, hogy túl komplikáljuk. :D

Ahogy mindig. Nekem ez mondjuk eszembe sem jutott, csak feldobott egy címet az algoritmus és meg sem néztem, mert pont arra gondoltam, hogy ez nem az a sorozat, ahol ilyen nyakatekert megoldások jönnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

De a The Mandalorian már-már elavult az Andorhoz képest, pedig ott is letettem az állam. Sokkal látványosabb így figyelni, hogy fejlődik a trükktechnológia.

Az Andor más technológiával készült, mint a többi sorozat. Itt ugyanis nem használtak LED-falat, hanem a klasszikus CGI-hez nyúltak.

 

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azt üzente, hogy büszke lesz rá. Tuti valami nagyra gondol.

Persze. A börtönös menekülésre. :) Meg persze már lehet, hogy beleveszi az Aldhani rablást is.

 

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bár érdekes, hogy mindkét figura a Pamular családnevet(?) nevet viseli.

Biztos férj és feleség voltak. :D 

 

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nagyon finoman, de a sorozatban erre is megvan a magyarázat. Mert nem volt rá szükség. Az Announcement című epizódban Cassian odaad Bixnek 12 ezer kreditet, és azt mondja, hogy ennyiből letudja a tartozását Brassónak, Deemának, Nurchinek és Xannek. Bix meg nyilván odaadta Xanwannek a pénzt, hiszen nem olyan nő, aki lenyúlja az ismerőseit. Szóval Xan pontosan tudta, hogy Cassian már járt a Ferrixen azóta, hogy a Birodalom bevette a bolygót.

Ja basszus, hisz Cassian már járt a megszállt Ferrixen, amikor elutazott volna a Niamos-ra. :facepalm: Csak azt nem tudja, hogy mindenki rá vadászik. :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Oo

Ja basszus, hisz Cassian már járt a megszállt Ferrixen, amikor elutazott volna a Niamos-ra. :facepalm: Csak azt nem tudja, hogy mindenki rá vadászik. :D 

 

 

Időközben megnőtt a népszerűsége. Pedig a N5-ös alakításának még az előzetesét sem látták. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.