Ugrás a kommentre

1x12 - Rix Road


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

24 perccel korábban, Pildi írta:

Mert nincs is ennél fontosabb egy ilyen akció előtt. :D

Hát nem is lehet slamposan megjelenni egy temetésen. :) 

Amúgy én sajnálom Moskot. Főleg az epizód végén, amikor ott ücsörög a lépcsőn is magában iszik. A csávó roppant lojális volt az ifjú Karnhoz, még azután is, hogy lényegében miatt rúgták ki egy jó kis állásból, fordult rosszra az élete. Mégis hajlandó volt felhívni, hogy szóljon neki Andorról. Ez a sapkás csere is egy ilyen kis jópofa gesztus. Aztán mégis hoppon maradt, Karn újra magára hagyta. Ezúttal ráadásul szándékosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mosk továbbra is a kedvencem. Ahogy ott ült abban benne volt az is, hogy ott marad a Ferrixen melózni.

Normál körülmények között lehet, hogy ez remek döntés lenne tőle. Úgy néztem, a Ferrixen azért jobb a közösség, mint a Morlana 1-en. Ugyanakkor félő, hogy ezt a közösséget ezután a Birodalom elpusztítja, és senkinek sem lesz jó, aki a bolygón maradt. :para:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egy finom poén. :) Syril nézegeti a sapkát, nem veszi fel mert érezhetően nem tetszik neki. Ezért adja oda neki Mosk a sajátját. :D 

Köszi! Rész közben itt találgattam, hogy mi a fene történik, mikor sapkát cserélnek. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szenzációs sorozat szenzációs évadfináléja. Viszont bevallom, ahogy véget ért, volt némi hiányérzetem. Egyik oldalról értem hogy miért ilyen lett: ez valójában egy 24 részes történetnek a közepe. A valódi finálé ezután jön, most még csak le lett fektetve elé a terep. Mégis valami nagyobb erejű zárásra számítottam. De ez legyen a legnagyobb baj. 

Az Andorral így is egy roppant érdekes új színt kapott az SW Saga. Egyik oldalról örülök, hogy túlnyomó részt nem ennyire borús és sötét az átlag SW. Szeretem a felhőtlenebb kalandokat, de jó volt belekóstolni ebbe az egészen új megközelítésbe, pláne ilyen elképesztően igényes tálalásban. A színészi munkától, az íráson át a rendezésig, végig tartottak egy elképesztően magas színvonalat és itt az utolsó részben se tudtak hibázni: Maarva beszéde libabőr volt! Ahogy az is amikor belendül az akció. Az átlag civileknek a rohamosztagosok valódi ellenfelek: jó páran odavesztek ebbe a felkelésbe és sejthetően ez csak a kezdet. Szerintem ezután az egész bolygót leradirozzák a térképről.

A manifesztum szövegét pedig óriási volt hallani!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Bomarr írta:

A manifesztum szövegét pedig óriási volt hallani!

Libabőr volt! Az benne a jó, hogy vonatkoztatható szinte az összes SW konfliktusra a PT-OT-ST érában. Mintegy alapigazság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Elkészült a guide, így az Andor minden része elérhető teljes pompájában. Köszönöm @Darth Sky és @Dzséjt segítségét!

 

Ami megfogott itt, hogy talán most látjuk először a Star Wars-ban a saját időszámítását! Van erre valami infó? Ezek a Yavini meg a Starkiller viszonyítási rendszerek csak nekünk segítség, in-universe sose ismertük az időszámítás módját. Egészen eddig (már persze he ez standard időszámítás). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.