Ugrás a kommentre

Középdöntő 6: Supreme Leader Snoke vs. Maarva Andor


Donát

Középdöntő 6 - Star Wars Winter Madness  

21 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?

    • Supreme Leader Snoke
    • Maarva Andor

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

7-7? Nevetséges. :lol:

Miért nevetséges? Snoke nagyágyúnak és főszereplőnek tűnt, s közben kiderült róla, hogy egy báb. Maarva mellékszereplőnek tűnt, s közben kiderült róla, hogy a felkelés nagyon sokat köszönhet neki személy szerint. 

Akárhogy is nézem, Snoke nem ér fel Maarvához. :P 

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke-nak nagyon nem tett jót, hogy kiderült a háttértörténete. Én az Ep9 óta egyszerűen nem tudom komolyan venni. Már a halálának méltatlan módja (az a kilógó nyelv) szerintem jól jelzi a karakter jelentőségét. A legjobb, amit elmondhatok róla, hogy a ST egyik legjobb jelenetében nyírják ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Pildi írta:

Snoke-nak nagyon nem tett jót, hogy kiderült a háttértörténete.

Szerintem azóta még izgalmasabb, mint előtte. Alig várom, hogy konkrétan kiderüljön hogy jött létre, és miért rendelkezett ekkora erővel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem azóta még izgalmasabb, mint előtte. Alig várom, hogy konkrétan kiderüljön hogy jött létre, és miért rendelkezett ekkora erővel. 

Ez engem is nagyon érdekel, nem is kérdés. Viszont mint főgonosz, a fasorban sincs Sidious-hoz képest. Ami a karakter lényege volt (legalábbis amit hittünk róla), arról kiderült, hogy kamu. Ha lesz egy valódi háttértörténete, amiben válaszokat kapunk, akkor lehet, hogy másként fogom gondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, úgy látom, azzal, hogy behúztam Snoke-ot, megint egyelővé lett az állás. De nem azért szavaztam a fürdőköpenyesre, mert lemaradt, hanem mert izgalmasabb karakternek tartom Maarva-nál. Az öregasszonynak van egy nagyon frankó monológja, de azon túl nem érzem, hogy lenne benne bármi is. Még a Köztársaság idején talán, ifjú korában talán történt vele egy-két izgalmas dolog, de ezt nem tudjuk. Amit tudunk róla, hogy egy otthonában üldögélő öregasszony, aki saját bevallása szerint is szunnyadt az elmúlt 14 évben.

Snoke ezzel szemben már azzal, hogy Sidious módosított klónja, sok extrát mutat, ráadásul lehet, hogy csak kirakati baba, de mégis volt benne nem csekély mértékű önállóság. Ahogy Serkis megformálta, az szerintem nagyszerű, és stílusban még Sidious fölé is emelkedik. Most komolyan, mennyire menő már, hogy fekete kámzsa vagy bármilyen fekete vagy szürke cucc helyett aranyszínű köpenyben ücsörög a trónján! Öltözködésben is van stílusa. És hát ja, kilógott a nyelve, de ha az embert négyfelé vágják, nehezen őrzi meg a méltóságát. Ilyen téren, amikor Sidious négykézláb iszkol Windu kardja elől, az szerintem méltatlanabb a legfőbb gonoszhoz. Szóval ebben a mezőnyben nálam mindenképpen Snoke az erősebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Pildi írta:

Én már azt is óriási eredménynek tartom, hogy Maarva egy félóráig még vezetett is Snoke-kal szemben. :) Ha lemarad mögötte végül, ez akkor is nagyszerű eredmény egy szimpla öregasszonytól. :P 

 

Bizony! Mondjuk ebben a szimpla öregasszonyban volt annyi lélekjelenlét, hogy rohanás közben - az ő szemszögéből nézve - megmentett egy kisfiút, akit utána felnevelt és mindenkinél jobban szeretett :) Inkább rendkívüli öregasszonynak nevezném :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

 

Bizony! Mondjuk ebben a szimpla öregasszonyban volt annyi lélekjelenlét, hogy rohanás közben - az ő szemszögéből nézve - megmentett egy kisfiút, akit utána felnevelt és mindenkinél jobban szeretett :) Inkább rendkívüli öregasszonynak nevezném :)

Mondjuk akkor még öregasszony sem volt. Nekem amúgy az a kedvenc jelenetem tőle mikor megjátsza magát Cassian előtt hogy nem tud a körözésről. Aztán lecsap. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Snoke számára valamilyen szinten már ez is vereség. De ha csak egy szavazattal nyerne arra sem lehetne büszke. Hogy így megszorongatja egy sorozatbeli mellékkarakter, akinek van egy király beszéde. Snokenak meg Serkis miatt király a beszéde. Colin Firth kéne ide. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meglep ez a kiélezett verseny. Nem azért, mert Maarva rossz karakter, sőt. De nem gondoltam, hogy ők ketten azonos ligában lennének. A nő utolsó beszédét leszámítva, szerintem nem volt annyi emlékezetes pillanata, mint Snoke-nak. Jó volt megismerni, mint Cassian nevelőanyját, és a ferrixi lázadás fő mozgatórugóját, de ennyi. Kedvelhető, de összességében számomra nem olyan érdekes a karakter, mint Palpatine bábja. 

Snoke viszont sokáig már önmagában egy nagy rejtély volt, és jelenleg is sok a kérdőjel az életútjában, ami érdekes kérdéseket feszeget. Andy Serkis játéka ráadásul CGI-jal együtt is zseniális. A karakter kisugárzása már önmagában fenyegető atmoszférát teremt. A fickó minden pillanata arany. A karakterdizájn is baromi egyedi. Egy szó mint száz, én aranyköntösös barátunk felé billentem a mérleget, de este nyolcig még könnyen lehet ez a vége:

 

:D

g8dyx0v.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.