Ugrás a kommentre

Főtábla döntő 3: Boba Fett vs. Kino Loy


Donát

Főtábla döntő 3 - Star Wars Winter Madness  

22 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Boba gazdagabb történelemmel bíró karakter, nagy utat tett meg az EPV óta így rá megy a szavazatom. Kino egyelőre kevés hozzá.

Bobán mindenképpen nagyot dobott a saját sorozata, és hogy vizuálisan összekapcsolták a sarlaccból kimászó figurát az EpII-ben látott kaminoi kölyökkel. Kino viszont rendkívül karakteres mellékszereplő lett... gondolkodnom kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba nálam az egyik abszolut kedvenc már gyerekkorom óta. Nagyon sok könyvet olvastam amiben szerepelt, sőt gyerekként amikor alig volt pénzem és el kellett döntenem hogy mit vegyek egy nagy Boba vagy Vader bábút, MAJDNEM Bobát választottam. XD Ez elég sokat elmondd. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bobát én azóta bírom, amióta vén fószerként visszatért, de azóta nagyon. :) Kino is nagyszerű, de én is úgy érzem, Boba mögött több van. Az külön plusz, hogy ugyanaz a színész játssza idősebb korában, ez sokat hozzátesz nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármennyire is lett cool és végre jó karakter Boba Fett a The Mandaloriannek és a The Book of Boba Fett-nek hála Boba, ebben az esetben Kino Loyra voksoltam, mivel ő néhány epizód alatt sokkal nagyobb hatást gyakorolt rám, mint Boba Fett több mozifilm és három sorozat alatt összesen.

  • Nagyon tetszik 1
  • Zavaros 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bármennyire is lett cool és végre jó karakter Boba Fett a The Mandaloriannek és a The Book of Boba Fett-nek hála Boba, ebben az esetben Kino Loyra voksoltam, mivel ő néhány epizód alatt sokkal nagyobb hatást gyakorolt rám, mint Boba Fett több mozifilm és három sorozat alatt összesen.

Sokat ittál, fiú? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik felem azt mondja, úgy Hux-osan, nem érdekel mi lesz, a lényeg, hogy Boba Fettet et bukni lássam. Mert nagyon fel tudott batyni, mikor az etedeti Madnessekben TOP 8-ba, vagy ha jól tévedek TOP 4-be is jutott, pedig akkoriban, még TOProngyos senki volt. 

Kino-t bírtam, remek mellékkarakter. 

Szóval el sem hiszem, de az új sorozat és a Mando miatt, nem tehetek mást. Boba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sokat ittál, fiú? :D 

Nem többet az átlagnál. :D

 

De most komolyan, mit jegyeztünk meg Kino Loyról?

 

 

És mit Boba Fettről?

 

:hehe:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűha hát ez az eredmény engem eddig nagyon meglep, bár nem ez lesz az első.

Azt hittem hogy Boba aki sorozatokon, animációs sorozatokon és filmeken keresztül mindenhol ott volt azért nagyobb benyomást tesz az emberekre mint egy 3-4 részben szereplő karakter. Érdekes. Remélem még tudja fordítani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, kudar írta:

Hűha hát ez az eredmény engem eddig nagyon meglep, bár nem ez lesz az első.

Azt hittem hogy Boba aki sorozatokon, animációs sorozatokon és filmeken keresztül mindenhol ott volt azért nagyobb benyomást tesz az emberekre mint egy 3-4 részben szereplő karakter. Érdekes. Remélem még tudja fordítani. :D

Khm.. Andor sznobság... ;) bocsi, tudom, hogy nem létezik. Én találtam ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én továbbra is aszerint szavazok hogy mennyire "uralja" a vásznat vagy a képernyöt az adott karakter. Mennyire nyügöz le amikor öt látom. Az hogy mennyire sokat szerepelt vagy hogy hány játékfigura van róla az sokadlagos.

 

Boba egyébként jó karakter. Régen nem érdekelt de a sorozatának hála megkedveltem. Viszont Kino jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.