Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem még egyszer (ezúttal jobb hanggal), és másodjára is ugyanolyan jó. Azért majd kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz okés a CG tökéletes képminőségben, mert ezen a VHS színvonalon klassznak tűnik. :para:

Igen nagyon jónak tűnik így is, pedig ez elég ótvar. A hangról nem is beszélve. Én is ma néztem meg másodszor. Szerintem nagyon jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nagy bennem a vívódás... :) Meg akarom nézni, főleg h már ennyien látták, és hát nem is, mert moziban akarom először... :)
Én is vívódtam egy darabig, és 'elbuktam'. Ám úgy érzem a mozi bemutató így sem lesz kisebb élmény!

 

Egyébként tudtok már magyar feliratot hozzá? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is vívódtam egy darabig, és 'elbuktam'. Ám úgy érzem a mozi bemutató így sem lesz kisebb élmény!

 

Egyébként tudtok már magyar feliratot hozzá? :D

 

 

Én is azt várom mint a Messiást.Ha nem lesz akkor én is megvárom a mozit.Semmmi értelmét nem látom úgy nézni ha csak a felét értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt várom mint a Messiást.Ha nem lesz akkor én is megvárom a mozit.Semmmi értelmét nem látom úgy nézni ha csak a felét értem.
Annyira azért nem bonyolult a szövege, bár szerintem jó döntést hoztál. Ezáltal nekem is adni fog egy pluszt a mozis premier. Egyébként ma este gondoltam belenézek, és nem bírtam abbahagyni. :D

 

Oldie nagyon imádni fogod a csatákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha addig nincs felirat akkor nekik plussz lesz a szöveg.
Ahhoz az is kéne hogy normális felirattal küldjék a filmet a honi mozikba. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az első tíz percét láttam, és az abszolút tetszett. De a nyitószöveg totális megváltoztatása szívbajként ért, szerintem az is hozzátartozik az SW filmekhez.

 

Aki félt a "Bukott Lucas új filmje" szövegektől, annak itt egy link.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó, hogy azt kihagyták mert ez nem egy klasszikus értelemben vett SW film. :D

 

A cikk nem rossz, bár a hozzászólók kissé tájékozatlanok. :P Lucasarts csinálta....hááááát perszeeee! És szidják is. LOL

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már kevesebb mint egy hónap van a film magyar bemutatójáig, és nekem is úgy tűnik szabad lesz a 20-ai hétvégém. Szóval mehetünk az eredetileg tervezett időpontban.

 

Kérdések.

 

1. Ki tud/akar jönni? :D

2. Melyik előadást nézzük meg és hol?

3. szinkronosan vagy felirattal?

 

Utána összeülés, iszogatás és persze az élmények megbeszélése zárná a programot. A jegyek rendelése egy külön téma! :P Arról majd az összegyűlt létszám tudatában beszélhetünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Án akarok és egyelőre úgy tűnik, tudok is menni (mondjuk ezt betervezem, aztán megpukadhat, aki mást tervez nekem).

2. A hol mindegy számomra, a mikorhoz meg annyit, hogy azért oda is érhessek/sünk :D

3. Az mindegy szerintem. A szinkronnak meg lesz az a "bája", hogy elméletben a filmes szinkronon szólalnak meg, így kicsit olyan, mintha az eredeti színészek játszanának. Az angol meg hát, azt tudjuk, miért jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mozi - tali összevont program:

 

1. Én akarok és ha nem jön közbe semmi rendkívüli, tudok is menni. :D

2. nekem jó a Westend délelőtt 10-11 körül (de majd meglátjuk, milyen időpontok lesznek)

3. elsőre talán jobb volna szinkronnal, mert engem a magyar felirat kicsit zavar, részlegesen elvonja a figyelmemet a látványtól - de többségi ellenvélemény esetén ebben rugalmas vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.