Ugrás a kommentre

Elődöntő #2 Qui-Gon Jinn vs. Luke Skywalker


Donát

Star Wars Winter Madness Elődöntő #2  

26 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a döntőbe?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem is szavaztál rá és azon háborogsz, hogy nem megy döntőbe? :idn:

:lol: Dehogy háborgok. Nekem már mindegy. Örülök, hogy eddig eljutott, de valaki írta, hogy innentől trollkodás lenne, ha döntőbe jutattnánk ezért nem szavazok rá, viszont Luke-ra sem, mert már nyert és nem szavazok olyanra, aki már nyert, mert az unalmas. Ha lenne olyannak esélye, aki még nem nyert, akkor szavaznék.

 

Szerk: Megnéztem az állást és mertem szavazni, nem trollkodás.;)

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Szisz írta:

Szerk: Megnéztem az állást és mertem szavazni, nem trollkodás.;)

Ennek örülök, mert a levezetésednek arról, hogy miért nem szavazol, semmi értelme sem volt, finoman fogalmazva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ennek örülök, mert a levezetésednek arról, hogy miért nem szavazol, semmi értelme sem volt, finoman fogalmazva.

Nem is kell, hogy legyen értelme. Annak sem, hogy szavaztam. Nem mertem szavazni, mert ha QG döntőbe jut akkor troll vagyok. Ez egy utalás egy korábbi hozzászólásra miszerint, ha döntőbe jut, akkor trollok vagyunk, akik rá szavazunk :hb:. Na de már nem félek, ha nem jut döntőbe, akkor nem vagyok troll. :) Az egészet nem komolyan írom, inkább olyan irónia.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is alapvetően egy erős párosítás, de nálam itt a személyes szimpátia döntött. Hiába gondolom Luke-ot jobban megírt karakternek és a Saga szempontjából is fontosabb volt, meg többet is láthattunk belőle, de én itt Qui-Gonra szavazok. Van egy olyan kiállása, karizmája, jelenléte ennek a különc jedi figurának, amit Liam Neeson remekül formált meg abban az időben, amit eddig a SW-ban kapott, ami engem teljesen magával ragadott. Luke is nagyon jó karakter, egy igazi hős, de engem jobban megfogott ez a "nyugodt erő", amit Qui-Gon sugároz és egyébként a színészek közül is Liam Neesont egy picit jobban kedvelem. Az is szép eredmény, hogy idáig eljutott Qui-Gon, annak ellenére, hogy nem szerepelt nagyon sokat, én most adok még neki egy szavazatot, de ha Luke legyőzi azt is meg tudom érteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Bomarr írta:

Majd pusztán a poén kedvéért tarthatnánk egy olyan versenyt/szavazást is, ahol mindenki leszavaz arra a karakterre, amelyiket jobban szereti. Úgy tűnik komoly változás lenne a mostanihoz képest :D

Én se értem ezt a hozzáállást. Ha Luke nyer, hát Luke nyer. Unalmas? Lehet, de ha ő a legnépszerűbb akkor nincs mit tenni. Most az miért izgalmasabb, ha valaki csak azért nyer mert még eddig soha? Az meg a vicc kategória, hogy van aki folyton másra szavaz, mint aki a kedvence. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, gyerünk, emberek. Jutassuk be Qui-Gont a döntőbe. Érezzetek, ne töprengejetek, hallgassatok a szívetekre. Vagy rám. Amelyik Qui-Gon felé hajt. Csak gondoljatok arra, hogy ha nincs Qui-Gon Jinn, Luke sosem születik meg.

Think About It GIF by Identity

 

Im Sure No Doubt GIF by Star Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

És Qui-Gon nélkül nincs Luke

Miért ne lehetne? Anakinnak lehetett volna leszármazottja bárkitől. Amit írsz az csak egy populista reklám. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.