Ugrás a kommentre

Elődöntő #2 Qui-Gon Jinn vs. Luke Skywalker


Donát

Star Wars Winter Madness Elődöntő #2  

26 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a döntőbe?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, kudar írta:

Hát én totál zavart érzek most erőben...sok szavazat végeredménye meglepett de ez... :fuckoff:

Eléggé érdekes.... Nem tudom mit tett Qui-Gon az eltelt években, hogy ekkora sztár lett. Leginkább semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Ha ez szempont akkor Shminek tarolnia kéne :D ehhez képest szegény még csak nem is indult a versenyen.

Jól van, mindenki hibázhat, nem ér felemlegetni. :D A kutya se hiányolta, amíg eszembe nem jutott. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Luke Skywalker maga a Star Wars, szóval a nagy öregek jöhetnének támogatni. ;) @Frenkie @gafz

Inkább Anakin az SW és nélküle tényleg nincs se Luke, se én vagyok az apád.  

Amúgy én mindig a kedveltebbre szavaztam. Ha egyforma nekem két karakter kedvelési differenciális integráló nyavajája, akkor inkább arra nyomok, aki esélytelenebb papíron, ahogy a fociban is annak szurkolok. Így szólottam, mert ez az igaz út. ;)

Nálam Luke már rég lecsengett, most épp a pt fan koromat élem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos nem bírtam ki. Én az önmagával is meghasonlott ember, a meg nem értett skizofrén, az érveiben is ellenérvelő szavazó, a hektikus racionális, az önmagát ide-oda fújó nádszál, átraktam Luke-ra. 1 órája vergődtem, hogy megtegyem-e?

Az Anakin vs. Obi-Wan meccsen trollkodásnak neveztem, amennyiben QG itt nyerne. És valóban trollnak is éreztem magam mikor rá tettem. 

Magam is kedvelem a madness meglepetéseket. De ez trollkodás volt tőlem. Nem az a "tisztelet szavazat" , mikor tudtam kinek kell nyernie és megtiszteltem az esélytelen ellenfelét egy vokssal, ha kedveltem! 

Sidius ellen még őszintén tettem rá. Tegnap buliból. 

Mindenkitől szíves elnézést kérek akik őszintén tettek Qui-Gon Jinnre, de nekem tőle a top4 is abszolút csúcs. Nem akartam hosszabbítást, pláne nem egy eltrollkodott döntőtt. Ez a hirtelen jött QG fan klub érzésem szerint frissen hype-olódott fel, ahogy én is mikor nyert Palpi ellen. Ha ez a meccs korábban jött volna létre, a hosszabbítás közelébe sem ért volna. 

Döntésre vittem, remélem nem haragszotok és elfogadjátok a fent leírtakat. 

Szerkesztve: - csoli1138
  • Zavaros 1
  • Szomorú 1
  • Köszönöm 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ez mondjuk Luke-al szemben nem túl nyomós érv. Dettó ugyanugy se én vagyok az apád, se az SW nincs, ha nincs Luke :)

Pont ez az. Örülök. Nem vagyok Luke ellen. Tyúk vagy tojás? Luke gyermekkori kedvencem R2 után. 

A mondat Vader szájából hangzik el és Luke nem is mondhatná. 

Kétségtelen, hogy a szülők előbb jönnek, mint a gyerekeik, ezért szülők és Anakin apja na ki? Hát ez az... 

George Lucas :D

 

Ha Anakin nem csal nincs Luke, talán Birodalom lenne.

QG nélkül Anakin hol köt ki? Valószínű Sidiusnál így is, úgy is. Így lett Anakin a tuti biztos beépített kettős ügynök és még maga sem tudta. Luke és Leia a biztosítás, hogy Anakint egyik oldal sem tarthatja meg,  az nem lehet egyensúly. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Nos nem bírtam ki. Én az önmagával is meghasonlott ember, a meg nem értett skizofrén, az érveiben is ellenérvelő szavazó, a hektikus racionális, az önmagát ide-oda fújó nádszál, átraktam Luke-ra.

the force awakens traitor GIF by Star Warsrevenge of the sith episode 3 GIF by Star Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.