Ugrás a kommentre

Qimir


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hát tényleg csak Manny Jacinto hiányzik, mert mindenki más szerepel a poszteren, akit a forgatás kezdetekor bejelentettek. Szóval... :D

 

Jönni fog valami. :P

 

9 perccel korábban, Yoda József írta:

Hmm... Qimir arca nincs a poszteren, a vörös fénykardos csávó pedig maszkban van. Hmmmm :hmm: csak nem ő az? :D

 

Amúgy így hogy most kiraktak egy ilyet, én fogadok pár belga sörben, hogy holnap új trailer jön :D

A leírás alapján akár egy sith holokron is a kezébe kerülhetett. A többit mindenki képzelje hozzá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

LOL :D

 

 

  • Charlie Barnett: “And I was about to lose it because I couldn’t do a backflip and you know a kick-flip-spin with my lightsaber like Manny can, legitimately.”

  • Dafne Keen: “Manny is a stunt god. Manny is the father of stunts.”

  • Manny Jacinto: “I didn’t get to do any, like, super fun stuff.”

  • Dafne Keen: “Anyways, we can’t talk about this…this is very forbidden…spoilers…[nervous laugh].” [Celebration 2023, Interview]

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a csóka nékem gyanús. Simán feldobta Mae-t a Jediknek, ami egyben azt is jelenti, hogy a mesterét is elárulta. Most vagy nem fél tőle annyira, vagy tud valamit. Idézgeti a Sith kódexet (bár Mae belé folytotta a szót), és amúgy pár másodperc alatt Mae fölé kerekedett az utolsó találkozásukkor, pedig a csaj Jedi mesterekkel verekszik. Vagyis finoman szólva is jól képzett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Plusz tudja hol van Kelnacca. Egyértelműen több van mögötte, mint ami elsőre látszana. 

És tudta, ki Osha, felismeri, de nem csodálkozott azon, hogy él.

Ráadásul, mintha folyamatosn személyiséget váltana. Először Mae-vel szemben részeges és nemtörődöm, s úgy tűnik, mintha Mae fölötte állna. De később simán a csaj fölé kerekedik harcban és érezhetően ő dominál. Bár úgy tesz, mintha csak jóvá akarná tenni a bűnét, mégis, Mae moccanni sem tud, szóval abban a szituban Quimir bármit tehet. A Jedikkel szemben meg egy tehetetlen gyáva féregnek tűnik. Amikor meg odalép Oshához... Nos, akkor mindenttudó és elég fenyegető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ő a tanítvány, a maszkos a mester, Mae pedig olyan, mint Ventress volt Dookuék mellett.

 

Bár az is igaz, hogy egy cingár alkat akárcsak a maszkos :hmm:, de igazából arra is gondoltam már, hogy túl egyértelműen férfias a maszk torzítása és már csak azért is nő lesz alatta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 06. 06. - 13:38, Dzséjt írta:

És tudta, ki Osha, felismeri, de nem csodálkozott azon, hogy él.

Ráadásul, mintha folyamatosn személyiséget váltana. Először Mae-vel szemben részeges és nemtörődöm, s úgy tűnik, mintha Mae fölötte állna. De később simán a csaj fölé kerekedik harcban és érezhetően ő dominál. Bár úgy tesz, mintha csak jóvá akarná tenni a bűnét, mégis, Mae moccanni sem tud, szóval abban a szituban Quimir bármit tehet. A Jedikkel szemben meg egy tehetetlen gyáva féregnek tűnik. Amikor meg odalép Oshához... Nos, akkor mindenttudó és elég fenyegető.

 

Hol kerekedik felül? Mae egy csettintéssel kitörhetné a nyakát. A csávó egy tipikus gyáva féreg.  Csak saját maga érdekli. A Jedik rápirítottak(ők voltak a dominánsak) és már dalolt. Mae rápírított és szintén dalolt. Magát akarja menteni és ezért bárki elárul. Én gondolkodás nélkül agyonlőném ezt a fajta embertípust. De hát én nem vagyok Jedi.:D Nincs mögötte semmi, nem tud ez semmit. Patkány semmi több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qimir csak úgy tett, mint egy gyáva, amikor megjelentek a jedik. De szerintem ez tudatos volt. Igazából Qimir:

a, lehet a tanítvány (vagyis a maszkos), mint ahogy azt pedzegettük páran. Ugye a maszkos kilétét még Mae se tudja. Ha esetleg Qimir az első rész végén látott személy és időközben felfedte volna kilétét a lánynak, láthattuk később, hogy lebukott volna. Sol elkezdett Mae agyában turkálni, de sikertelenül.

b, lehet egy másik akolitus is, bár ebben kételkedem.

c, ő a maszkos mestere. Jelenleg ezt tartom a legérdekesebb opciónak. Tegyük fel, hogy Qimir a mester. Valahogy kiderül a számára, hogy a tanítványa áskálódik ellene és egy saját tanítványt kebelez be, nevezetesen Mae-t. Mae-nek az a feladata, hogy a jedik közül egyet fegyver nélkül öljön meg. Mind Indaránál és mind Solnál láthattuk, hogy a jedi fénykardjáért nyúlt. Gondolom itt is valami olyan a történet, mint Vader esetében, amikor Sidious tanítványa lett: első feladata volt, hogy fegyver használta nélkül kellett egy jeditől fénykardot szereznie, majd azt bevéreztetnie. Mae is ezt kaphatta feladatául.

Qimir rátalálhatott Mae-re, beférkőzhetett a "körébe", megpróbál neki segíteni a jedik felkutatásában. De közben vizsgálja a lányt, hogy vajon alkalmas-e tanítványnak. Ha elég közel kerül hozzá, akkor talán a megfelelő pillanatban (mondjuk akkor, amikor a tanítványa úgy dönt, hogy ideje likvidálni a mestert) a maszkos ellen tudja hangolni a lányt, így, ha a tanítványt legyőzik, Mae válhat az új tanítványává.

Azt tudjuk, hogy a sith mesterek mennyire ragaszkodnak a hatalmukhoz. A tanítványok pedig sóvárognak utána. A mester azt akarja, hogy a tanítvány ne kerekedjen fölé. Ha Mae gyengébb, mint a maszkos, de közös erővel sikerül legyőzniük őt, akkor Qimir tovább élvezheti a hatalmát, mert nyert egy új tanítványt magának, de nem vesztett el semmit, sőt még nyert is.

Persze a fentebbi fejtegetésem saját teória. Lehet tényleg ez irányba megyünk el... de lehet nem. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qimir szerintem egy szimpla oppurtunista, aki a saját érdekeit gond nélkül helyezi mindenki elé a Galaxisban. Nyilván jól ismeri Mae-t (hiszen együtt dolgoztak, fegyvereket adott el neki), a Jediknek pedig azért segített, hogy mentse önmagát. Ennél többet egyelőre viszont nem látok bele a karakterébe. Nekem úgy tűnt, mint aki tart Mae Erejétől, így nehezemre esik elképzelni, hogy a Sith mester vagy akár a tanítvány lenne.   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Frenkie írta:

Hol kerekedik felül? Mae egy csettintéssel kitörhetné a nyakát. A csávó egy tipikus gyáva féreg.

Ebben a jelenetben:

nenNgT2.png

 

Csak gondold végig, mit is látunk. Qimir a Jediket figyeli, erre jobb oldalról teljesen váratlanul lecsap rá Mae. Egy jól képzett, az eme éra Jedijeihez képességben nem csak felérő, de azokat megölni is képes orgyilkos. Qimir mégis képes volt elhajolni eme Erőhasználó Jedi gyilkos csapása elől, ráadásul úgy, hogy nem is láthatta, mert éppen másra figyelt. A második csapást pedig puszta kézzel blokkolta, majd falhoz szorította a lányt és úgy megtartotta, hogy Mae remeg az erőlködéstől, mégsem képes szabadulni a fickó szorításából. Tehát egy Erőhasználót lefog egy nem Erőhasználó. Fura, nem? Ahogy írtad, Mae egy csettintéssel kitörhetné a nyakát, Indarát a falhoz vágta egyetlen Erőlökéssel, az olegai, Jedikkel teli templomba észrevétlenül besurrant, ennek ellenére nemhogy képtelen volt lesből megölni Qimirt, a szorításából sem tud kiszabadulni. Most vagy Mae-nek szűnt meg minden harci és Erőhasználó képessége egy röpke másodperc alatt, vagy Qimirben kicsit több van, mint amit mutat.

 

30 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nyilván jól ismeri Mae-t

Meg úgy mellékesen a Sith kódexet, amiből idézget. Lehet én gondolom rosszúl, de szerintem a Sith kódex nem olyan, amit szimpla opportunisták olvasgatnak. És eléggé ismeri a Jediket ahhoz, hogy használható tanácsot adjon Mae-nek Torbinnal kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Pildi írta:

Kizártnak tartom, hogy Qimir legyen a mester. Nem az az alkat alkat. Simlis, ügyeskedő, de nem vezető. 

 

Szerintem sem ő a mester, de a jelleme sem jelent semmit sem, Palpatine szenátorról az EP I alapján, megmondanád, hogy egy gennyláda? A Sitheknek a rejtőzködés évszázadai alatt tökélyre kellet fejleszteniük a megtévesztést és ahhoz nem árt a jó színészi véna.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Szerintem sem ő a mester, de a jelleme sem jelent semmit sem, Palpatine szenátorról az EP I alapján, megmondanád, hogy egy gennyláda? A Sitheknek a rejtőzködés évszázadai alatt tökélyre kellet fejleszteniük a megtévesztést és ahhoz nem árt a jó színészi véna.

Végül is lehet. Ha nagyon ügyes és jó színész, akkor lehet, hogy épp ez az álcája, s közben ő az igazi vérgenya Sith Lord. Na majd meglátjuk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 15. - 11:19, Bence1997 írta:

LOL :D

 

 

  • Charlie Barnett: “And I was about to lose it because I couldn’t do a backflip and you know a kick-flip-spin with my lightsaber like Manny can, legitimately.”

  • Dafne Keen: “Manny is a stunt god. Manny is the father of stunts.”

  • Manny Jacinto: “I didn’t get to do any, like, super fun stuff.”

  • Dafne Keen: “Anyways, we can’t talk about this…this is very forbidden…spoilers…[nervous laugh].” [Celebration 2023, Interview]

LOL hogy shadowdroppolták tavaly. Egyébként szerintem is Qimirnek köze van a sithekhez, csak abban nem vagyok biztos hogy ő most mester, tanítvány vagy netán csak egy másik akolitus jelölt mit Mae. De szinte végig a marketing promó alatt alig beszéltek róla, Manny is csak a premier előtt 1-2 nappal adott interjúkat, de iszonyat ködösen fogalmazott a karakterről. Nagyon izgi hogy ki is lehet ő valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, DanCarver írta:

LOL hogy shadowdroppolták tavaly. Egyébként szerintem is Qimirnek köze van a sithekhez, csak abban nem vagyok biztos hogy ő most mester, tanítvány vagy netán csak egy másik akolitus jelölt mit Mae. De szinte végig a marketing promó alatt alig beszéltek róla, Manny is csak a premier előtt 1-2 nappal adott interjúkat, de iszonyat ködösen fogalmazott a karakterről. Nagyon izgi hogy ki is lehet ő valójában.

Szegény Manny próbálta menteni amit lehet, de már késő volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 06. 08. - 2:31, Dzséjt írta:

Ebben a jelenetben:

nenNgT2.png

 

Csak gondold végig, mit is látunk. Qimir a Jediket figyeli, erre jobb oldalról teljesen váratlanul lecsap rá Mae. Egy jól képzett, az eme éra Jedijeihez képességben nem csak felérő, de azokat megölni is képes orgyilkos. Qimir mégis képes volt elhajolni eme Erőhasználó Jedi gyilkos csapása elől, ráadásul úgy, hogy nem is láthatta, mert éppen másra figyelt. A második csapást pedig puszta kézzel blokkolta, majd falhoz szorította a lányt és úgy megtartotta, hogy Mae remeg az erőlködéstől, mégsem képes szabadulni a fickó szorításából. Tehát egy Erőhasználót lefog egy nem Erőhasználó. Fura, nem? Ahogy írtad, Mae egy csettintéssel kitörhetné a nyakát, Indarát a falhoz vágta egyetlen Erőlökéssel, az olegai, Jedikkel teli templomba észrevétlenül besurrant, ennek ellenére nemhogy képtelen volt lesből megölni Qimirt, a szorításából sem tud kiszabadulni. Most vagy Mae-nek szűnt meg minden harci és Erőhasználó képessége egy röpke másodperc alatt, vagy Qimirben kicsit több van, mint amit mutat.

 

Meg úgy mellékesen a Sith kódexet, amiből idézget. Lehet én gondolom rosszúl, de szerintem a Sith kódex nem olyan, amit szimpla opportunisták olvasgatnak. És eléggé ismeri a Jediket ahhoz, hogy használható tanácsot adjon Mae-nek Torbinnal kapcsolatban.

 

A szokásos. Újra kéne néznem. Nem így emlékeztem a jelenetre. Így mát ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.