Ugrás a kommentre

A maszkos


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Bátorkodok megnyitni neki egy topikot, aztán ha egy ismert karakter fog a maszk alatt lapulni, akkor módosíthatjuk a dolgot. :D

 

Mindenesetre itt van egy világosabb verzió a titokzatos fénykardforgatóról, méghozzá szemből. Egyre durvább a kinézete én azt mondom. :D

 

GM2UxzrXoAAtQb9?format=jpg&name=large

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy! .... egy girhes/göthös férfi! Esetleg egy még fiatal (nem teljesen ivarérett - lol) illető ... ergo még növésben van :D Jó csak marhulok... lehet, hogy tényleg nő... de ha nő lesz van egy olyan érzésem, hogy rendesen fogják ekézni a szériát :\

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997 rakott be egy képet Abeloth-ról a sorozat topicjában. Az az igazság, hogy én sem tudtam hirtelen másra gondolni... én is rá asszociáltam azonnal. Persze ilyen sisakkal ez talán túl egyértelmű utalás... és nem is mondom, hogy feltétlenül Abeloth van a maszk mögött, de nem tartom lehetetlennek a kapcsolatot ilyen-olyan módon vele.

Ha az Abeloth szálat meghagyják az Ahsoka 2. évadára (már ha tényleg erről van szó) akkor sem tartom kizártnak a kapcsolatot vele. 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is Kylo Ren sityakja ugrott be róla, ami jó, mert a lore szerint Kylo (és Vader) sisakja ősi Sith-ek viseletét idézi, így meg is van a kapcsolat.

Viszont nekem eszembe sem jutott, hogy nő. Férfiak is lehetnek vékonyak és alacsonyak. És ez a maszk minden, csak nem nőies.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is eszembe jutott már, hogy a sisak hátsó része elég hasonló Kyllo-éhoz. És arra is gondoltam már én is, hogy nő lesz, remélem nem... az már lehet nekem is kivágná a biztosítékot woke ügyben, pláne ha minden főbb karakter nő lesz.

 

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

És ez a maszk minden, csak nem nőies.

 

Enfys Nest-é se volt az :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

pláne ha minden főbb karakter nő lesz

Sol mester férfi, és az eddigek alapján ő az egyik a két főszereplő közül, plusz jó pár férfi karaktert is bemutattak már, szóval eléggé biztos, hogy nem lesz minden főbb karakter nő.

Na meg, most komolyan: Ahsoka, Sabine, Hera, Shin, Morgan az egy szem Baylannel szemben. Ez volt az Ahsoka kiindulópontja. De a Tales of the Empire-ben sem hemzsegtek a férfi főbb szereplők. Mégis, nem emlékszem, hogy az Ahsokát vagy a TotE-t ilyen szempontból kritika érte volna itten. Amíg beleillenek a sztoriba, szerintem az értelmes ember nem foglalkozik vele. Aki viszont szándékosan patikamérlegen elemzi, hogy milyen neműből és rasszúból hány szerepel... Nos, az eleve nem foglalkozik se a sztorival, se a sorozattal. Legalábbis nem úgy, ahogy kéne.

Viszont szerintem nem is lenne rossz ötlet, ha nő lenne. Sith nőt még nem láttunk kánoni mozgóképes műben (csak egyszer hallottuk egy hangját), pedig Lucas már az ep2-höz gondolt rá - abból a koncepcióból született meg Asajj Ventress. Ennek tükrében nekem tetszene, ha ez egy Sith nő lenne. A prequel prequeljéhez még illene is, ha formába öntenék Lucas egy PT-hez tartozó ötletét.

 

37 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Enfys Nest-é se volt az :D

Na jól van má', most már álljál mán le az ilyen kikezdhetetlen példákkal. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Dzséjt írta:

Sol mester férfi, és az eddigek alapján ő az egyik a két főszereplő közül

 

Úgy legyen!

 

49 perccel korábban, Dzséjt írta:

Na meg, most komolyan: Ahsoka, Sabine, Hera, Shin, Morgan az egy szem Baylannel szemben.

 

Thrawn, Ezra akiknek a felkutatása konkrétan a fő mozgató rugója volt a cselekménynek.

56 perccel korábban, Dzséjt írta:

De a Tales of the Empire-ben sem hemzsegtek a férfi főbb szereplők.

 

Az ilyen kis szösszenetekben majdhogynem a központi karakteren kívül senki sem az, de Thrawn, Palleon, Főinkvizítor, Rurkh

 

1 órával korábban, Dzséjt írta:

hogy milyen neműből és rasszúból hány szerepel...

 

A rassz egyáltalán nem érdekel csak olyan műveknél amelyekben az eredeti/forrásanyaghoz képest változtatnak rasszt és az adott világ nem sajátja a multiverzum megléte, de akkor is vice versa, pl.: mondjuk ha egy rebootban Shaft fehér lenne .

És addig a női fölénnyel sincs bajom, amíg legalább egy férfinak adnak valami jelentős szerepet

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nézd, Yoda végül is életben van ebben az időszakban. Méretre kicsit talán magas lenne, de lehet olyan lábai lesznek, mint Maulnak az amputálás után. Lehet Yoda első kézből ismeri a Sithek múltját, csak nem beszélnek róla, mert mindenki fél tőle a Tanácsban. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Külföldi fórumokon azt is olvastam, hogy lehet, hogy a Renekhez lesz köze

Én annak nem örülnék. Ugyan lehet, hogy már ekkor is léteztek a Ren lovagok, de a készítők és a Lucasfilm folyamatosan a sitheket hangsúlyozza ki, mióta bejelentették a sorozatot. Most erre végre mutattak egy vörös fénykardos alakot is szemtől szemben is. Ha ez nem sith vagy esetleg egy másik akolitus jelölt lesz, hanem Ren lovag, az szerintem nagyon rosszul jönne ki és joggal háborodna fel sok rajongó, hogy megint a semmire etettek minket. Szal ez legyen csak sith nyugodtan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Egyetértek! A Ren lovagok elég kispályások a nagyokhoz képest. Nem is értem ezt a teóriát....

Mert már látnak egy titokzatos maszkos alakot és jönnek a vad teóriák, lásd Marrok az Ahsokánál. Oszt kiderült, hogy egy senki, egyszerű inkvizítor. Most meg ez következik. Meg bakker a Baljós árnyak előtt vagyunk, de még a Köztársaság Fénykora végén, itt pont hogy a sithek felbukkanásának van igazi jelentősége. A Ren lovagok kb senkik, egy kis szekta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul a Renek innen kb. 150 évvel később tűnnek fel. Ha már itt ekkora lenne a jelentőségük, minimum a PT idején tudnunk kellett volna róluk valamit. De semmi.

 

Ennyire egyértelmű Sith lovag még talán Maul sem volt. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, DanCarver írta:

Én annak nem örülnék. Ugyan lehet, hogy már ekkor is léteztek a Ren lovagok, de a készítők és a Lucasfilm folyamatosan a sitheket hangsúlyozza ki, mióta bejelentették a sorozatot. Most erre végre mutattak egy vörös fénykardos alakot is szemtől szemben is. Ha ez nem sith vagy esetleg egy másik akolitus jelölt lesz, hanem Ren lovag, az szerintem nagyon rosszul jönne ki és joggal háborodna fel sok rajongó, hogy megint a semmire etettek minket. Szal ez legyen csak sith nyugodtan.

Egyetértek, baromi nagy csalódás lenne egy ep1 prequelsorozatban végül azzal szembesülni, hogy csak egy Ren Lovaggal van dolguk. Ráadásul, a trailerben egy halom Jedit vág a földhöz az Erővel. A Ren Lovagok épp csak képesek voltak kibillenteni Ben Solót az egyensúlyából az Erővel. Aztán egymaga lemászárolta az egész bagázst. Szóval már most látványosan érezhető, hogy a Renek és eme maszkos figura között van némi súlycsoportbeli különbség. Úgyhogy ez tuti egy Sith Nagyúr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Donát írta:

Bocs Bocs Bocs valamiért kettejük közül arra a Yodára asszociáltam, aki a messzi messzi galaxisban él ahelyett, aki nem. :P

Poén volt Yoda József avatarja miatt. Azt hittem egyértelmű . :P 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.