Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, én is erre gyanakodtam először, de az asztali lejátszó sem viszi, ott pedig bajos lenne kodek hibára gyanakodni. Plussz van rajta nem egy karistolás.

Hát akkor sajnos tényleg a korong ment gajra. Nagyon sajnálom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. Betettem az asztali lejátszóba, ekkor még ment, aztán áttettem a gépbe, és akkor már sajnos kiakadt. Nyilván közben hatszor leejtettem, háromszor belekaristoltam egy körzővel, és még hozzá is vágtam a falhoz, biztos ami biztos. Ja, várj, bocsi, összekevertem a Kis Vukkal, mert ez a kedvenc film, ezért úgy vigyázok rá, mint egy hímestojásra...! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a DVD meghajtón, ami olykor akár ketté is törheti a DVD-t...

Így van. Nálam nem filmet, hanem PC-játékot tört egyszer ketté, pedig mindig nagyon nagyon óvatósan rakok a meghajtóba lemezt. KB 3 percet vesz nálam igénybe ez a folyamat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék vigyázni a lemezekre. A karistolás általában a tulajon múlik.
Ezért nem vennék én sose használt lemezt. Itt az élő példa! Ha egyszer már el van cseszve én hiába vigyázok rá... Donát! Megérte volna inkább venni egy új kiadást. Nem is sokkal lett volna drágább. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, sajnálom :) Én is szoktam néha azon aggódni, hogy egyszer tönkreteszi valamelyik lemezem a meghajtó. A melóhelyi olvasóm néha borzasztóan kattog, mintha akadna benne a lemez, de azt nem sajnálom. Otthon más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még lejátszó ilyet nem csinált. De olyat már tapasztaltam, hogy "h*lyegyerek" a kölcsönzői lemezeket szórakozásból a tokjában pörgeti.

 

Donát, nem ilyen drasztikus dolgokra gondoltam, de egy sima lemeztisztítást is lehet sz*rul csinálni. És általánosban beszéltem, nem erről az esetről, ami nem zárja ki, hogy a gép a hibás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, nem ilyen drasztikus dolgokra gondoltam, de egy sima lemeztisztítást is lehet sz*rul csinálni. És általánosban beszéltem, nem erről az esetről, ami nem zárja ki, hogy a gép a hibás.
A legvalószínűbb, hogy így vette.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még lejátszó ilyet nem csinált.

Jó neked, az enyéim az utóbbi évben már nem egyszer. A Far Cry-om így tört ketté, a Starlancerem meg az első beolvasás után korcsolyapályát kezdett imitálni. És mindkettő bolti volt. Sajnos a DVD olvasókban is van éppen elég lutri :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez lutri! Neked szerencséd volt.

Szerintem inkább nincs baja egy így eladott lemeznek, mint van.

 

A legvalószínűbb, hogy így vette.

De már ő is használta a lemezt, szóval akkor még semmi gond nem volt vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó neked, az enyéim az utóbbi évben már nem egyszer. A Far Cry-om így tört ketté, a Starlancerem meg az első beolvasás után korcsolyapályát kezdett imitálni. És mindkettő bolti volt. Sajnos a DVD olvasókban is van éppen elég lutri :)
Asztali DVD-t kell venni. Az sokkal megbízhatóbb. Ezek a PC-s meghajtók a legócskábbak. Főleg ha még a lemez is rossz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább nincs baja egy így eladott lemeznek, mint van.
Neked lételemed a kötözködés? De most komolyan. Sokkal inkább jobb egy eredeti, gyári lemez mint egy használt, amit ki tudja milyen kínok értek már. Tehát ez lutri. Vagy jó lesz vagy nem. 50-50%.

 

 

De már ő is használta a lemezt, szóval akkor még semmi gond nem volt vele.
Ja használta. Egyszer megnézte a filmet. Éljen!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asztali DVD-t kell venni. Az sokkal megbízhatóbb. Ezek a PC-s meghajtók a legócskábbak. Főleg ha még a lemez is rossz. :)

Van kettő is, de akárhogy próbálkozom, játék-DVD-ket még nem tudtam velük lejátszani :D De amúgy igazad van, ha alapból, csak halványan sérült a lemez, egy DVD olvasó (legyen az PC-ben, PS-ben vagy Boxban), tuti kiélesíti. Sajnos nagy kárt tudnak okozni, mint ahogy azt ezek a példák mutatják is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asztali DVD-t kell venni. Az sokkal megbízhatóbb. Ezek a PC-s meghajtók a legócskábbak.

Jah...nekem van, csak azon pl. nem lehet semmit kiírni, mert csak olvasó :) És a többi :D

Azok között is van jó meg rossz minőség és darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Nem hiszem, hogy a lemezzel gond lett volna alapból, hisz mondom: öt perccel előtte az asztali gond nélkül vitte. A dvd olvasóm tette tönkre valószínűleg.
Attól még, hogy gond nélkül vitte nem biztos, hogy nem volt hibás. De ebben az esetben valóban kétesélyes.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: azért vettem használtan, mert csak így volt. Majd ha mutatsz nekem egy ÚJ EpI-II packot, akkor megveszem. 15-ért sajnos nem tudok megvenni egy dvd packot, amiből ráadásul 1 film meg is van (illetve most már kettő.) Majd ha valakinek lesz ÚJ epI dvd-je, akkor szólj, és én leszek az első, aki megveszi... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: azért vettem használtan, mert csak így volt. Majd ha mutatsz nekem egy ÚJ EpI-II packot, akkor megveszem. 15-ért sajnos nem tudok megvenni egy dvd packot, amiből ráadásul 1 film meg is van (illetve most már kettő.) Majd ha valakinek lesz ÚJ epI dvd-je, akkor szólj, és én leszek az első, aki megveszi... :)
Az xpress-nél most akciós az I-II-III pakk. 6490 Ft...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked lételemed a kötözködés? De most komolyan. Sokkal inkább jobb egy eredeti, gyári lemez mint egy használt, amit ki tudja milyen kínok értek már. Tehát ez lutri. Vagy jó lesz vagy nem. 50-50%.

Ja, képzeld, ebből űzök sportot :)

Jobb, ha egyáltalán kapható vagy van rá pénze valakinek, és a többi. Nem azt vitattam, mi a jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is jártam így párszor. A GTA:SA lemezt törte össze nemrégiben az olvasóm úgy, hogy az olvasómnak is kampec. Szerencsére íróm is volt külön, így a cseréig ki tudtam húzni.

 

Bár az tényleg igaz, hogy szerencse dolga, mert én is megvettem a Szörnyecskéket origináltan, szőrösen és a 3. lemezt semelyik lejátszó sem akarta vinni, pedig látszólag semmi baja sem volt. A többi lemezzel nem volt gond, a forgalmazó pedig lecserélte ingyen nekem.

Esetleg próbáld meg az Intercommal felvenni a kapcsolatot, hátha kicserélik, bár....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy filmért sok, mivel a másik kettő megvan :)
Ody: azért vettem használtan, mert csak így volt. Majd ha mutatsz nekem egy ÚJ EpI-II packot, akkor megveszem.
Szóval nem egy filmről van szó. És egyet úgy se tud venni már.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.