Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

29:25-nél amikor Qui-Gon azt mondja Panakának hogy nem jó ötlet hogy Padmé velük menjen.

Felfelé kerekeznek a kép közepétől. :yes:

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy Easter egg akar lenni.

 

Ezen a lapon olvastam:

http://www.eeggs.com/items/44877.html

 

A "Star Wars Episode 1: The Phantom Menace - Spielberg Tribute" szöveg alatt írják.

"there's an angle where if you look up into the sky you'll see a silhouette of ET and Elliot flying on the bike in the sky"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

you'll see a silhouette of ET and Elliot flying on the bike in the sky

:yes:

 

Nekem ebből nem sok látszik, éppen ezért megmarad egy felszálló űrhajónak. :yes: Ők egyébként miből gondolják ezt?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ők egyébként miből gondolják ezt?

Lehet hogy van ennek valami hivatalos forrása de hasonlóan repül mint ET-ék a Hold előtt. :yes:

 

Ezen a lapon azt irkálják hogy az EP1 DVD-n is meg lehet találni az ilyen cuccokat számítógéppel.

http://player.interactual.com/news/StarWarsEasterEggs.htm

Én nem próbáltam ki de lehet hogy előszedem háthe kisül belőle vmi.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a lapon azt irkálják hogy az EP1 DVD-n is meg lehet találni az ilyen cuccokat számítógéppel.

Na persze írni is lehet sokfélét. Az igazság meg lehet hogy odaát van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy Easter egg akar lenni.

 

Ezen a lapon olvastam:

http://www.eeggs.com/items/44877.html

Hát, akár E.T. is lehet, formára nagyjából hasonlít a biciklire. De annyira homályos, hogy akár szárnyas kenu is lehetne :yes:

Szóval én is maradok a felszálló hajónál. Mondjuk ez olyan, hogy elméletileg az Enterprise is elrepül Coruscanton, amit meg Enterprise-nak mutattak, az meg jobban hasonlít a Voyagerre. Bár ki tudja, lehet utánna kéne sassintani ennek a DVD-sdinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból kiindulva hogy az Indys frigyládában 3PO-ék voltak hieroglifának berakva itt is szerepelhet egy biciklis ET mint űrhajó.

Annak mondjuk nem sok értelmét látom hogy csak úgy betesznek egy alig észrevehető űrhajót hacsak nem valami poén akar lenni. Egy jó kis űrhajós poén.

"At least it is to me."

 

Kíváncsiságból screenshottoltam onnan egyet és kiszedtem a képről azt a bigyuszt. Gondoltam berakom egy képszerkesztő progeszba és kicsit felnagyítva elkezdtem valahogy jobban kivehetőbbé tenni miközben a Hold előtt repülő őrültek képével hasonlítgattam össze.

A bal oldala majdnem olyan alakú lett mint a srác kabátja a jobb pedig mint a bicaj elején a kosár már amennyire egy ilyen árnyalakból ki lehet azt nézni.

Szórakázásnak azért jó volt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak mondjuk nem sok értelmét látom hogy csak úgy betesznek egy alig észrevehető űrhajót

Pedig ez az SW egyik nagy erénye, hogy a végletekig kidolgozott. Ott bizony van olyan, hogy betesznek egy űrhajót, ami alig látható...mindezt azért, hogy növeljék a feelinget. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondom én hogy nem űrhajó az de lehet annak az "alapja" más is. Nem kell feltétlenül annak látszania ha már olyan maszker az egész.

Ha már ET-k is ülnek a szenátusban akkor szerintem ET is játszhat űrhajót az égen.

 

Nálam a teljes kidolgozottság ha létezik egyáltalán olyan egy filmnél még nem jelenti azt hogy nem lehet elrejtve valami poén benne.

Fílit meg bármennyire felfokozott is nem éreztem még semmilyen irányben sem. Lehet az film vagy bármi más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Ez a kéthajtóműves verzió (a tetején van kettő és egy sincs az oldalán). De egy másik jelenetben (mikor hőseink bekanyarodnak a főutcára) látható ténylegesen ugyanaz a típus (X-34), csak zöld:

came_ls.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.