Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Egyértelmű hogy annyi neki, ahogy Donát is írta az asztali sem viszi.Sajnálom Donát.Persze felmerül a kérdés, hogyan mehetett tönkre.Lehet, hogy a computerben lévő olvasó elromlott és az volt az ok.Úgyhogy vigyázz mit teszel bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Pláne, hogy a felvetésem kiindulópontja Lucas szava: nincs semmi, amit a fénykard ne tudna átvágni.
Mindent át tud vágni de nem minden esetben. :D

 

Mint írtam, ha lenne összefüggés a lesújtás ereje és az átvághatóság között, akkor Qui-Gonnak a tömör ajtót erőlködve kellett volna vágnia. Ennek ellenére úgy hasította át, mintha csak vajat szelne (márpedig egy űrhajón valószínűleg a sima zsilipek sem papírból készültek). És az ep1 a legjobb példa rá, hogy ezek a kardok hővel, igen nagy hővel bírnak, hiszen azt a zsilipet, amit robbanóanyagok ellen építettek, izzó fémmé avanzsálta.
De abban az ajtóban azért relatíve sokáig benne volt a sugárnyaláb, tehát a hőenergiája felgyűlhetett ami az olvadást okozta. Ráadásul Qui-Gon keze is jó bírta az olvadt acél közelségét, ami pár centire volt csak tőle. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Lehet, hogy ez csak nekem új, de miután Anakin megnyerte a versenyt és mutatják a hangárt, akkor látszik, hogy 'Ani' rodian haverja mint probálja elkapni az egyik eopie kantárát. Ez elég feltünő, de azt csak most vettem észre, hogy eztán amikor Shmi mondja Anakinnak hogy milyen büszke rá, akkor a háttérben újra látszik a kis rodian és az eopie és úgy tünik hogy végül szegénynek nem jött össze amit akart, mert a kantárba kapaszkodva lóg az eopie-ról :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ez csak nekem új, de miután Anakin megnyerte a versenyt és mutatják a hangárt, akkor látszik, hogy 'Ani' rodian haverja mint probálja elkapni az egyik eopie kantárát. Ez elég feltünő, de azt csak most vettem észre, hogy eztán amikor Shmi mondja Anakinnak hogy milyen büszke rá, akkor a háttérben újra látszik a kis rodian és az eopie és úgy tünik hogy végül szegénynek nem jött össze amit akart, mert a kantárba kapaszkodva lóg az eopie-ról :P
Igen, ott az eopie viszi Wald -ot és nem fordítva. :P De ezt mintha pont Te írtad volna, még évekkel ezelőtt valamelyik topikba. Vagy Dzséjt lett volna? :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor kiszurtam felmerült bennem, hogy esetleg ez egy újrafelfedezés... akár ugy hogy már volt róla szó, akár ugy hogy már én magam irtam be... de most mindenesetre újra rácsodálkoztam :P
Az egy nagyon aranyos momentum. Mindig jót mosolygok rajta. Nem is tudom miért rábízták az eopie vezetését, amikor csak a lábszáráig ér fel. :P Nem tán megnézted az első részt? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy nagyon aranyos momentum. Mindig jót mosolygok rajta. Nem is tudom miért rábízták az eopie vezetését, amikor csak a lábszáráig ér fel. :P Nem tán megnézted az első részt?

 

Dede, ez történt :P Szerintem már vagy két éve nem láttam elejétől a végéig. És még mindig nagyon jó. Amikor meg megláttam a háttérben szenvedő kis rodiant konkrétan felnevettem :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dede, ez történt :P Szerintem már vagy két éve nem láttam elejétől a végéig. És még mindig nagyon jó. Amikor meg megláttam a háttérben szenvedő kis rodiant konkrétan felnevettem :P
Bennem is remek érzések keringenek még mindig ha erre a filmre gondolok. Szinte már oldschool hatása van! Majdnem olyan mint anno az EPIV volt. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
Egyébként a mozdulatok a fénykardpárbajban amit használtak, azokat meddig tanulták? És a való életben vajon hasznát tudják-e venni?

A hasznát tudják-e venni érdekes kérdés... Szerintem érne valamit, egy utcai támadás során, de nem hiszem, hogy Liam Neeson-t, vagy Ewan MacGregor-t csak úgy megtámadják az utcán... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt jól mondja.

Alaposan porul járnának pl egy kocsmai verekedésben is. Volt, hogy egyszer valami karatebajnokot ütöttek ki egy ilyen bunyóban. Más betanulni egy koreográfiát és más birtokában lenni egy teljes harcmodornak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kistesóm aki most ismerkedik Ezzel a gyönyörű univerzummal és hát...... néha elég idiótaságokat mond.

 

Pl: Szerinte Dark-nak és nem Darthnak kell írni a sith neveket. Meg olvasom a fórumot és megszólal hogy jaaaaj ezt ismerem. De a legjobb azt hiszi hogy a mivel álltalában a mestereknél van Zöld fénykard ezért Ani-ra a második részben mesternek hiszi mert vagy 10 percig zöld és nem kék kard van nála -.-

 

Na de vissza az 1hez elkezdi:Sebulba egy nagy vad kutya xD Meg hogy a Gunganok energialabdáiban Víz van.Amikor ezt meghallotam feküdtem a röhögéstől. :D

 

Az érintetlen gyermeki elme:)

Szerkesztve: - Ugraum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de vissza az 1hez elkezdi:Sebulba egy nagy vad kutya xD Meg hogy a Gunganok energialabdáiban Víz van.Amikor ezt meghallotam feküdtem a röhögéstől. :D
Remek, hogy a tesód is ismerkedik ezzel az univerzummal. :D Egyébként Sebulba tényleg egy kutyához hasonlít. Persze valamilyen szinten. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.