Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ja, elég hirtelen váltás volt. De szerintem sokakat boldoggá tettek ezzel. Én is szaltót vetettem volna örömömben, ha pár hónappal ezelőtt nem vettem volna már meg, de így legalább nem kell lemezről futtatnom. Az biztonságban ellehete a tokjában esetleges offline időszakokra, míg vígan játszom az online változatról. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Martha jó ez a Detroit: Become Human! Tegnap hajnali 2-ig játszottam vele. Most bekapcsoltam, erre a menüben az android néni azzal fogadott, hogy tegnap későig játszottam, reméli, hogy nem vagyok fáradt. :lol: Aztán meg elmondta, hogy miért jelentős az USA-ban július 4-e. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azaz android óriási ötlet volt a főmenüben. Én egyszer elkövettem azt a hibát hogy felszabaditottam a tudatát, ő meg fogta és lelécelt, aztán onnantól egy jó darabig az üres semmit láttam háttérként ha bejelentkeztem a játékba. Szerencsére aztán a játék felkinálta hogy vegyek egy másik androidot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredetit én is felszabadítottam, de szerencsére akkor már tudtam, hogy lehet újat venni. Gyorsan meg is csináltam a megfelelő számú restartot - mondjuk azért kicsit érdekes volt ezen a téren a Quantic Dream elképzelése, hogy örökre el lehet veszejteni a menüben lévő androidot. Vagyis, eredetileg csak úgy lehetett visszaszerezni, ha az ember törölte a mentéseit. Az meg azért nagy g*ciség. Szerencsére, azért jobb belátásra tértek, és most már visszaszerezhető - bár, ha nem élünk az alkalommal, ugyanúgy "véglegesen" elveszejthető a mentések törléséig.

Amúgy, első alkalommal majd megevett a fene, hogy honnan ismerős ez a csaj a menüből. Aztán a minap leesett, amikor újrajátszottam a BEYOND: Two Soulst. Hát ezt az androidot ugyanaz a színésznő kelti életre, aki a születésnapos hülye p*csát is alakította a BEYOND-ban. Azért szignifikánsabban kedvelhetőbb a Detroitban (ebben meg a beyondos hajléktalant játszó lett nagy paraszt FBI-s, a fekete csövi meg rendőrfőnökké cseperedett). :) 

Meg volt még valami, amit ma vettem észre, és nagyon tetszett, és mostanra jól elfelejtettem... :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Kicsivel több mint egy hónap után végre eljutottam odáig hogy egy újabb (Ez nem teljesen igaz mert az előző előtt kreáltam és tettem fel a Jutyubira.) különleges Mass Effect 3 vidimet is berakjam ide.
Egy kis összeállítás melyben a kömendör hat spancijának noszogatására Dzsóker (nem Dr. :D) Moreau mégis ráveszi magát a Citadel mellől való tovaröppenésre.

 

 


Tali és Alen(Delon)ko szereplése sajna nem jött össze. Talán olyan jelenetkéket nem kreáltak a játékhoz. Szerintem ha lennének akkor a sok kijátszás alkalmával valamikor csak előkerültek volna.
Tali hiányát igazán sajnálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Engem sem győzött meg, de ez még elég messze lehet a véglegestől, tekintve, hogy már az E3-on is ezt mutogatták zárt kapuk mögött, a megjelenés meg még naaaagyon messze van. De egyelőre nem bizakodom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 05. 23. - 18:04, Frenkie írta:

Bomarr: Megvetted a Days Gone-t? Azért kérdem mert te általában megjelenéskor meg szoktad vásárolni a "nagy" neveket. Ha igen, milyen játék? Miben hasonlít ,illetve miben különbözik a The Last of Us-tól?

Persze ha valaki játszik vele, tőle is kérdem.

Na végül csak megvettem a Days Gone-t. Egyelőre 7-8 órát játszottam vele. Nekem öszintén szólva kicsit csalódás. Az előzetesben amikor a zombi-horda fut a hős után az baromi látványos volt. Azt hittem hogy valami frankó kis akciójáték lesz. Ehhez képest inkább lopakodós játék. Ami önmagában nem lenne baj, mert a Last of Us is ilyesmi volt. Csak van pár hátulütője.

Eleve mivel rengeteg helyen hasonlít a Last of Us-ra az ember akarva-akaratlan ahhoz kezdi el mérni. És sajnos ahhoz képest karcsú. A sztori mögött egyrészt nincs akkora érzelmi töltet. Másrészt mivel nyilt világú játék ezért nincsenek olyan változatos és érdekes helyszinek benne. Sőt igazából meglepő, hogy nyilt világú játék létére mennyire kicsi a MAP. Nem tudom hogy fog ez a későbbiekben változni, de van egy alagút amin már vagy egy tucatszor át kellett mennem. 

Néhol engem frusztrál már a gyüjtögetés is. A Last of Us-ban ez jó volt. Ha új helyre értél és mindent összeszedtél akkor nagy baj nem ért. Itt viszont az elején nagyon sokszor kifogytam a lőszerből/kötszerből. Az külön zavaró, hogy a motorba is állandóan kell benzint találni. És piszok hamar kifogy a tartály. Főleg amig nem fejleszted a motort.

 

Egyébként azzal együtt, hogy nem akkora durranás, nem rossz játék. A sztori pár óra után kezd elég jól beindulni, a küldetések szerencsére azért viszonylag változatosak. És persze sokat dob az egészen a magyar felirat. Szóval nem tragikus, de nem is egy nagy szám.

 

Ennél milliószor jobban elvoltam az utóbbi időben a Rage 2-vel. Az is nyilt világú akció játék viszont lopakodás helyett ott félistenként irtjuk a szörnyeket, a zöld hajú hippiket meg tökig felfegyverzett kommandósokat. Az se egy tökéletes játék, de az például óriási móka. Annyira, hogy miután végigvittem, elkezdtem újra az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Na végül csak megvettem a Days Gone-t. Egyelőre 7-8 órát játszottam vele. Nekem öszintén szólva kicsit csalódás. Az előzetesben amikor a zombi-horda fut a hős után az baromi látványos volt. Azt hittem hogy valami frankó kis akciójáték lesz. Ehhez képest inkább lopakodós játék. Ami önmagában nem lenne baj, mert a Last of Us is ilyesmi volt. Csak van pár hátulütője.

Eleve mivel rengeteg helyen hasonlít a Last of Us-ra az ember akarva-akaratlan ahhoz kezdi el mérni. És sajnos ahhoz képest karcsú. A sztori mögött egyrészt nincs akkora érzelmi töltet. Másrészt mivel nyilt világú játék ezért nincsenek olyan változatos és érdekes helyszinek benne. Sőt igazából meglepő, hogy nyilt világú játék létére mennyire kicsi a MAP. Nem tudom hogy fog ez a későbbiekben változni, de van egy alagút amin már vagy egy tucatszor át kellett mennem. 

Néhol engem frusztrál már a gyüjtögetés is. A Last of Us-ban ez jó volt. Ha új helyre értél és mindent összeszedtél akkor nagy baj nem ért. Itt viszont az elején nagyon sokszor kifogytam a lőszerből/kötszerből. Az külön zavaró, hogy a motorba is állandóan kell benzint találni. És piszok hamar kifogy a tartály. Főleg amig nem fejleszted a motort.

 

Egyébként azzal együtt, hogy nem akkora durranás, nem rossz játék. A sztori pár óra után kezd elég jól beindulni, a küldetések szerencsére azért viszonylag változatosak. És persze sokat dob az egészen a magyar felirat. Szóval nem tragikus, de nem is egy nagy szám.

 

Ennél milliószor jobban elvoltam az utóbbi időben a Rage 2-vel. Az is nyilt világú akció játék viszont lopakodás helyett ott félistenként irtjuk a szörnyeket, a zöld hajú hippiket meg tökig felfegyverzett kommandósokat. Az se egy tökéletes játék, de az például óriási móka. Annyira, hogy miután végigvittem, elkezdtem újra az egészet.

Köszi a beszámolót. Szerintem itt nagy hasalás lehet, mert mióta megjelent egyszerűen nem hallani róla semmit. Nagyon teszt sincs róla, nem emlegetik etalonként stb. Szóval nem meglepő amit írtál. Persze jó áron én is meg fogom venni, de sokat nem várok tőle.

 

A Rage 2 már a gépemen csücsül, ha végzek a Far Cry: New Dawn-al akkor nekiállok annak. Persze ha fut a lassan 7 éves gépemen.  Ha beakad nagyon akkor azt is jó áron megveszem majd PS4-re. A Metro: Exodus már borzasztóan akadt a pc-men.  Az is ps4-en lesz végigtolva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Frenkie írta:

Köszi a beszámolót. Szerintem itt nagy hasalás lehet, mert mióta megjelent egyszerűen nem hallani róla semmit. Nagyon teszt sincs róla, nem emlegetik etalonként stb. Szóval nem meglepő amit írtál. Persze jó áron én is meg fogom venni, de sokat nem várok tőle.

Nem volt hasalás, csak egyszerűen nem szólt nagyot. Tipikus jó iparosmunka lett, amivel játszol, aztán, ha végzed vagy meguntad, lépsz tovább. Ezért nem szól róla szinte semmi. Plusz, mint kiderült, a játékból elég sok tartalom kikerült végül, például eredetileg lett volna benne egy döntési rendszer is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szerintem az én PC-men sem, legalábbis nem maxon, mert nem RTX-es a kártyám. Viszont PS4-en meg valószínűleg nem lesz ilyen szép. Nem mintha szándékomban állna megvenni, de ezt a grafikát érzésem szerint már high end PC-ken és az új konzolokon fogjuk kiélvezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet higy a ps4 pron meg lesz közelítve ez a látvány. De persze egyik konzol sem közelíti meg egy high end pc grafikáját full-on. 

Eddig a COD-ok simán mentek a PC-men. 

Ez az új MW nagyon bejön. Ha lemegy az ára vagy Ps plus-on ideadják meglesz. Az nem gond hogy nem lesz ilyen a grafika a hangulat a lényeg. Az összes COD közül a 3 MW részt imádtam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Van itt a fórumon olyan Mass Effect fan akinek megvan a harmadik részhez való 1.02 patch?

Mostanában játszottam újra ki az első kettőt és a harmadikat már az első rész alap kömendör nőcijének átimportált fejzetével akarom letudni. Olyat még nem csináltam és most kedvet kaptam hozzá. Úgy vagyok vele hogy legalább egyszer legyen már meg úgy is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az senkinek sincs meg külön, mert az ME3 már origines volt, arról húzta le automatikusan, nem külön kellett beszerezni, mint az ME1-2 esetében. Esetleg nmagon nézz szét, hátha ott fenn van az utolsó pöcsölt változat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor szerintem fújhatom a dolgot. Kár hogy nem kicsivel a tapasz megjelenése után szántam rá magam a fejzetimportálós probléma megoldására. Akkor talán aránylag simán meg tudtam volna oldani. Azért annyira nem gond.

Nmag hozzáféréssel amúgy nem rendelkezem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg próbáld meg ezt, a Steamen találtam:

 

"In ME2, open the squad menu. In the upper left, above your name, there's an "identity code". Write that code down.

In ME3's face customisation, in the lower left you can enter that code.

Don't be surprised though, faces tend to look very different in ME3, especially Femsheps."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második részes fejzetkód átmásolásával tegnap már próbálkoztam. Az importálttal egyező fejzetet kaptam meg vele.
Egy mentésszerkesztős tippet is próbáltam volna de az se vált be.
Közben délután mégis elkezdtem a hármasat a saját kreálású kód felhasználásával. Szerencsére nem untam rá a vele kapott fejzetre. Jó vele kijátszanom a játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Meglehetősen. Azt nem értem, hogy ha van egy ilyen téma, azt miért nem lehet kiadni valami nagyobb formátumú fejlesztőcsapatnak? A Termintator szinte kiállt egy önálló videojátékért, nagyon jó taktikai FPS lehetne belőle, igazi háborús sci-fi, és működne single-ben és multiban is. Erre ilyen noname fejlesztőkre bízzák, akik jó esetben egy közepes játékot csinálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Amúgy a Salvationból csinált fedezék rendszeres TPS-t én bírtam, nektek tetszett? 

Abszólut nem. Mentem vele kb fél órát és töröltem is. Lerítt róla a zs-kategória, mint a fentiről is. Ha sokat játszik az ember egyből rájön hogy melyik a gagyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Amúgy a Salvationból csinált fedezék rendszeres TPS-t én bírtam, nektek tetszett? 

Egyszer végigjátszottam. Nem mondom, hogy nem tetszett, de erre mondom azt, hogy gyenge közepes. Mondjuk nálam azért a zs kategória nem ez. Az még bőven játszható volt, ennél találkoztam már nagyon nagy volumennel rosszabb játékkal is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.