Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én meg momentán Schröndinger Cyberpunk 2077-vel vagyok elfoglalva. Szerintem holnap délutánig számomra vagy létezik egy nekem kiszállításra kerülő CE, vagy nem, :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még tegnap töltöttem le és mikor elindítanám, ott a visszaszámláló úgy jön ki, hogy éjféltől már elvileg játszható lenne. Ezzel szemben mikor korábban utánanéztem ennek, ott mintha magyar idő szerint hajnali 1 lett volna az elérhetőség dátuma... ha éjféltől már lehet kezdeni, akkor még mielőtt lefekszem szerintem rögtön megcsinálom a karakterem, meg az első egy-két questet még elalvás előtt. Miután utánanéztem kicsit a lorenak és a Cyberpunk univerzum korábbi történéseinek, a Corporate Wars után nekem a Corpo life path, ami talán a választásom lesz, de még eléggé vacillálok. Mindhármat végig szándékozom vinni, de attól tartok az nagyon sok idő lesz nekem, még, ha ez a játék elvileg rövidebb is lesz, mint a Witcher 3 - az nekem fél évbe telt, mire kimaxoltam az első végigjátszást és itt se akarok kapkodni. Egyedül bennem amiatt van kis kérdőjel, hogy PS4-en (Pro-n), milyen lesz a játékélmény, mondjuk amíg nincs PS5-öm addig számomra csak ez van, mert a PC-m egyáltalán nem tudná futattni.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az érzés, mikor egy napon érkeznek a Star Wars újdonságok, köztük az általam legjobban várt Vérvörös Birodalom, ami az eddigi legmasszívabb és legszebb hazai SW kiadávny, és a régóta előrendelt Cyberpunk 2077...mintha előbb lenne Karácsony. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, mui-ruy írta:

Az érzés, mikor egy napon érkeznek a Star Wars újdonságok, köztük az általam legjobban várt Vérvörös Birodalom, ami az eddigi legmasszívabb és legszebb hazai SW kiadávny, és a régóta előrendelt Cyberpunk 2077...mintha előbb lenne Karácsony. :D

Szerencsés, nekem tegnap adták fel a csomagot, holnapra talán már ideér.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Az érzés, mikor egy napon érkeznek a Star Wars újdonságok, köztük az általam legjobban várt Vérvörös Birodalom, ami az eddigi legmasszívabb és legszebb hazai SW kiadávny, és a régóta előrendelt Cyberpunk 2077...mintha előbb lenne Karácsony. :D

 

 

1 órával korábban, Iqvi írta:

Szerencsés, nekem tegnap adták fel a csomagot, holnapra talán már ideér.:D

 

Én nekem sem jött még meg, és én értesítőt sem kaptam, hogy fel lenne adva. Ti honnan rendeltétek elő?

 

Most k*rvára vacillálok azon, hogy elmenjek a közeli Konzolvilágba, és vegyek egy sima darabot, vagy várjak még holnapig. Minden idegsejtem üvölti, hogy várjak hatig, aztán száguldjak el, ha addig nem jön meg. De közben még az agyam azt szajkózza, hogy várjak még holnapig, hátha...

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Dzséjt írta:

 

 

 

Én nekem sem jött még meg, és én értesítőt sem kaptam, hogy fel lenne adva. Ti honnan rendeltétek elő?

 

Most k*rvára vacillálok azon, hogy elmenjek a közeli Konzolvilágba, és vegyek egy sima darabot, vagy várjak még holnapig. Minden idegsejtem üvölti, hogy várjak hatig, aztán száguldjak el, ha addig nem jön meg. De közben még az agyam azt szajkózza, hogy várjak még holnapig, hátha...

Én a Konzolvilágból rendeltem elő a PS4-es verziót október elején. Még pont időben, hogy kapjak mellé egy steelbookot is. Ma délelőtt hozta is a GLS.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Iqvi szerintem a SW könyvekről beszél. :D

Aha... És ezt nekem honnan kéne kitalálnom egy videojátékos topikban, egy játék megjelenésének napján, miközben a beszélgetés is arról a játékról szól és ő is beidézi, hogy közben könyvekről beszél. Erre tán nincs topikunk? Vagy egy mágikus szó, ami jelzi, hogy OFF a hozzászólás? :angry:

 

1 órával korábban, mui-ruy írta:

Én a Konzolvilágból rendeltem elő a PS4-es verziót október elején. Még pont időben, hogy kapjak mellé egy steelbookot is. Ma délelőtt hozta is a GLS.

Köszi.

Én sajnos a Konzolok Szervízéből rendeltem meg, amit azóta felvásárolt a PlayIT, s bár kaptam arról értesítőt, hogy az előrendelések át lettek véve, a tavaly leadott rendelésem úgy tűnik, már nem lesz teljesítve. A legnagyobb baj az, hogy az e-mailre nem válaszolnak, a telefont meg basszák felvenni. Csak egy éve várok erre a csomagra, mint a messiásra, de oda se neki... Ez nekem ma nem előbb jött karácsony, hanem egy kib*szott f*s nap. :( :angry: :fuckoff: Pedig úgy terveztem, hogy az egész napot végigjátszom, direkt el is intéztem úgy a dolgaimat, hogy semmi se zavarjon be. Hát, nem zavart be. Még a játék sem... :cry:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, RacerX írta:

CP ‘77: Még csak 4 óra játékidő ment el, de igencsak tömény és izgalmas. Kismillió felfedezni való van. Night City beszippantott.

 

Te melyik life path-t nyomod? 

 

Amúgy nagyon tetszik a játék, kb. az első 10 percben már láttam egy Witcher 3 utalást. Azt hiszem el fogok ebben veszni az elkövetkező pár hónapra...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Dzséjt írta:

Aha... És ezt nekem honnan kéne kitalálnom egy videojátékos topikban, egy játék megjelenésének napján, miközben a beszélgetés is arról a játékról szól és ő is beidézi, hogy közben könyvekről beszél. Erre tán nincs topikunk? Vagy egy mágikus szó, ami jelzi, hogy OFF a hozzászólás? :angry:

mui-ruy SW könyvekről is beszélt, amire Iqvi reagált. :) De köszi szépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Bence1997 írta:

mui-ruy SW könyvekről is beszélt, amire Iqvi reagált. :) De köszi szépen.

Ne bosszantsál még te is! :angry: Ebben a topikban video játékokról van szó, és ő reagál egy videojátékokat tartalmazó posztra, első sorban az ember erre gondol, nem arra, amiről még mellékesen szó van, pláne, ha a delikvens nem is jelzi, hogy nem a topik főtémájába tartozó részre reagál. Ma nem vagyok olyan hangulatban, hogy mások f*szságát is lenyeljem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Dzséjt írta:

 

 

 

Én nekem sem jött még meg, és én értesítőt sem kaptam, hogy fel lenne adva. Ti honnan rendeltétek elő?

 

Most k*rvára vacillálok azon, hogy elmenjek a közeli Konzolvilágba, és vegyek egy sima darabot, vagy várjak még holnapig. Minden idegsejtem üvölti, hogy várjak hatig, aztán száguldjak el, ha addig nem jön meg. De közben még az agyam azt szajkózza, hogy várjak még holnapig, hátha...

 

 

Ez nagyon gáz. Én is örjönghenék főleg hogy egy éve rendeltem. Viszont azt csinálnám amit írsz. Elmennék ma vennék egy egyszerű példányt, így ma már tudok játszani. Ha megjön a rendelt akkor ezt meg eladnám.

Én is játszok ma de a Jedi Fallen Orderrel. Hálistennek az itt van.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, RacerX írta:

Merre volt? :O

 

Másik life pathon vagyok, mint te, de beteszem ide spoilerbe, igazából nem árul el semmi lényegeset a játékról:

 

Spoiler

Az Arasaka toronyban van egy iroda/munkaállomás, ahol meg tudom nézni az üzeneteimet és ott mikor benyúltam a fiókba, akkor ott volt egy plakát, kép a fiókban Ciriről, ahogy a Witcher 3 egyik poszterén szerepelt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Iqvi, @Bence1997, bocsánat a fenti kirohanásomért. Elvoltam, hogy megvegyem a helyi Konzolvilágban a Cyberpunk 2077-et, ez azért volt csak jó, mert legalább a hideg levegőn kiszellőztettem két napi idegeskedést.

Aztán persze betáraztam holnapig, mert, ha vannak odafent istenek, úgy döntöttek, ma velem szórakoznak. Ugyanis a helyi boltba a terjesztő utasítására csak annyi példányt szállítottak ki, amennyit oda kértek az előrendelők. Se többet, se kevesebbet. Vagyis hiába várom az első előrendelési lehetőség óta epekedve ezt a játékot, hiába jelent meg végre, én jó esetben is csak holnap este játszhatok vele. Azért írom, hogy jó esetben, mert szegény boltos nem tudta megmondani, hogy a holnap érkező szállítmányban lesz-e Cyberpunk 2077. Szóval: :fuckoff:

1 év és 7 hónapnyi várakozás egy k*rva nagy csalódással ért véget. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Dzséjt írta:

bocsánat a fenti kirohanásomért

Ez természetes. Dühös voltál, és valahol ki kellett élned a dühödet. Amit tettél, az nem rossz, csak természetes. A cselekedet erkölcsi értékelése pedig csak az egyéneken múlik. És én csesztem el, amikor nem írtam ki, hogy OFF, és nem volt érthető, hogy pontosan mirőo írtam. I'm sorry too. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De az édes anyukáját annak, akik nem képesek időben postázni.

Vagy egyáltalán, postázni. Mert az a sanda gyanúm, hogy nekem ez a gyűjtői kiadás ugrott, az előrendelés és a kiszállítás között, valahol a bolt felvásárlása idején a rendelésem eltűnt, hiába írták azt, hogy átvették az előrendeléseket.

A jó oldala ennek, hogy ha holnap se hozzák ki, akkor jó sok pénzem megmarad, mert azért a gyűjtői kiadás elég combos árban volt, a sima változat meg a negyedébe kerül. Persze a veszteség is arányos, de majd veszek akkor valami mást vagy elteszem későbbre. A PlayIT Store meg bukott egy vevőt, átpártolok a konkurenciához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tudom sovány vigasz, de hátha a Mando kárpótol legalább egy kicsit. Tudom, hogy más vonal, de hátha.

Igazából már most vígasztal, mert az idegeskedés és dühöngés közepette többször is az jutott eszembe, hogy legalább holnap lesz The Mandalorian, az még jó lehet ezen a héten. Ha minden borul, az SW legalább még ott van. :)

 

Mondjuk most azon gondolkodom, hogy vajon hányan járhattak még így? Csak én vagyok ilyen peches, vagy mások is rápacsáltak, akik anno a Konzolok Szervizében rendelték elő a játék gyűjtői kiadását? :hmm: Mert azért itt nem is kis pénzről van szó, egy gyűjtői kiadás PS4-re 71 000 forintot kóstált, amitől részemről, ha csak holnap nem fut be a csomag, elesett a cég. És szerintem ez az összeg még egy embernél sem vállrándítást érdemlő, hát még többnél. Ráadásul én utánvételben kértem, képzelem mi lehet, ha ez olyannal is megesett, aki előre kifizette. Persze vissza lehet igényelni a pénzt és vissza is kell adniuk, csak hát ez sem megy ám simán. Egy haverom hetek óta telefonálgat az egyik pesti boltnak, hogy az időben és szabályosan lemondott rendelést fizessék vissza. Pedig ott csak 5000 forintról van szó, de ezt sem képesek visszaadni, mert "le van maradva a könyvelésük".

És a gyűjtői kiadások nem olyanok, hogy ha nem teljesült a rendelés, akkor hopp, majd a kövi körben újra megrendelem. Ha az elfogyott, akkor elfogyott, max. az Ebayen és társain juthatsz hozzá háromszoros áron. Szóval reklámnak sem túl jó, ha ez másokkal is megesett, pláne, ha sokakkal.

 

De legalább minél később lesz meg, annál több patch készül el addigra, annál több hibát kijavít a CD Projekt RED. :) Apropó, akik már játszanak vele, azoktól kérdem, nektek mennyire bugos? Hogyan teljesít a program? Különösen érdekel olyan ember véleménye, akinek PS4-en játszik, de nem Próval, hanem Fattel vagy Slimmel (mivel nekem is Slimem van).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, sajnálom ami történt veled. Az nem lehet, hogy a kiszállítással lehet probléma, hogy ilyenkor le vannak terhelve a karácsonyi kiszállítások miatt. Ez persze nem mentség, de lehet akkor még megvan a rendelésed és nem veszett el. A játékot teszem azt megveszed máshol, elkezdesz holnap játszani, mikor meg kézhesz kapod a pakkot benne az egyedi cuccokkal, akkor a játéknak a plusz példányát meg eladod az interneten... tudom nem a legjobb megoldás, meg lehet tényleg meg sincs nekik a rendelésed. 

 

Ami a játékot illeti, ez lehet nem lesz annyira releváns számodra, mert én egyrészt Pro-n játsszok és csak par órát töltöttem vele, de eddig annyi negatívumot tapasztaltam összesen, hogy egy épületben mikor kinyitottam egy ajtót, bementem, majd visszafordultam abba az irányba amerről jöttem ott egy pillanatra megakadt a játék. RacerX talán átfogóbb észrevételeket tud mondani, ettől függetlenül nagyon addiktív a játék, ha ma este lesz még időm még ismét játsszok egy kicsit, csak be kell valljam szamomra kicsit nehéz a játék, mert voltam olyan könnyelmű, hogy a legnehezebbre raktam (amit közben meg lehet változtatni), de már kitartok így mellette.

 

Ha hétvégére hozzájutsz, akkor ott lesz az egész hétvége játszani, én ugyan már elkezdtem, de igazán majd csak akkor fogok elmerülni Night City bugyraiban.

 

@Frenkie Ez az első végigjátszásod a Fallen Orderrel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Wilde írta:

 

@Frenkie Ez az első végigjátszásod a Fallen Orderrel?

 Igen ,de lehet az utolsó is. A játék topicjában válaszolok.

 

@Dzséjt Van egy " jó hírem". Én is majd felrobbanok, pedig nem így terveztem. A Jedi Fallen Order miatt. A topicjában kifejtem.

Annyi érdekesség még hogy én 3 éve a PS4-emet pont a Konzolok Szervízéből vettem. Akkor nem volt gáz, teljesen korrektek voltak és hamar ki is hozták a gépet.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Apropó, akik már játszanak vele, azoktól kérdem, nektek mennyire bugos? Hogyan teljesít a program? Különösen érdekel olyan ember véleménye, akinek PS4-en játszik, de nem Próval, hanem Fattel vagy Slimmel (mivel nekem is Slimem van).

PS4 slimen elég gáz a helyzet. Csak egy keveset játszottam vele, szinte épphogy elkezdtem a sztorit, de sok belassulásba futottam bele. Vagyis inkább akadás. Olyan, hogy 1-2 mp-re megáll a kép. Ezen kívül probléma volt: tárgyakba ütköző vagy beleolvadó emberek (főleg kezek), és a textúrák sokszor nagyon lassan töltenek be. És a felbontás tényleg maximum 720p körül mozoghat, mert nem valami élesek a textúrák. Remélem jön majd patch, mert a technkai hibákat leszámítva jó game. A világ rendkívül kidolgozott, és jónak tűnik a történet is, a karakterekről nem is beszélve. Várom hogy toljam hétvégén!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.