Ugrás a kommentre

1x15 - Trespass


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

. Egyébként miért hiszi mindenki azt, hogy a talz egy új faj az SW-ben? Meg miért mondogatja Miss Karde egy másik topikban, hogy a talz EU? Egyáltalán nem az, mert már a klasszikus filmben is szerepelt. Egyébként kíváncsi lennék hogyan jutottak el az Orto Plutoniára, mert eredetileg a Pzobon őshonosak, ha jól tudom.

Itt a Talz a filmből, ha valaki nem hinné:

Talz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
"A Civilizált Rendszerek Egyezményére most először utalnak a Star Warsban."

 

Mi is ez valójában? Még soha nem hallottam róla.

Jó kérdés, ez annyira új dolog, hogy még a wookipedia sem ír róla bővebben. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elő kerül még, mivel a mondatkörnyezet alapján ez valami olyasmi, amit a Birodalom az elsők között rúgna fel. Gondolok itt arra, hogy szerintem ez határozza meg, mitől számít egy faj civilizáltnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
Nem tudom nektek fel tűnt-e, de amikor néztem a magyar verziót feltűnt, hogy amikor Anakin, és Rex bemennek a szepi bázisra, és meglátják a fejetlen droidokat, Anakin megpaskolja Rex vállát. :)

Nekem elsőre feltűnt, jópofa jelent. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Ez nagyon jó!!! Nincs még ilyen?

De... Van fent még a Duel Of The Droids, Clone Cadets és a Padawan Lost epizódokból. :) Azért érezhető, hogy nem hivatalos kiadás, hanem úgy varázsolták át az epizódokból, és itt-ott hallani a háttérzajt. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Utolsó parancsomként, mint Pntora elnöke,utasítom, hogy pusztítsa el a Talz-okat.

 

Attól félek, nem tehetem, elnök úr. A pantorai tanács lefokozta önt. A békéről jöttem tárgyalni.

 

Nem...Az lehetetlen. Béke? Soha! Én meghaltam...a népünkért...

 

Ez az évad egyik legjobb része, abból a szempontból, hogy aki jelentéktelen, azt milyen könnyen lenézik és átlépik ebben a bonyolult univerzumban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez az évad egyik legjobb része, abból a szempontból, hogy aki jelentéktelen, azt milyen könnyen lenézik és átlépik ebben a bonyolult univerzumban!

Nem jelentéktelen, csak simán irracionális, elvakult és idióta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Kevés olyan szereplő akad a Star Warsban, akit jobban gyűlölök ennél a Chi Cho miniszterelnöknél. Az ilyen ostoba, korlátolt, arrogáns, hatalmaskodó szemétládáktól kinyílik a bicska a zsebemben. Ez a barom mit hitt, ki ő, a Galaxis ura? Hát hogy ugráltatott már mindenkit, a Jediktől a klónokon át a talzokig. Akárhányszor látom ezt a részt, várom a halálát és örülök, hogy szenvedett és, hogy mielőtt meggebedt, még hallhatta, hogy a nagy áldozatából az ég adta egy világon senki sem kért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb a halálos sebesülése volt. Amikor először láttam, és odahívta magához Chu-chi -t arra gondoltam: "na végre belátja a hibáját". Erre mit csinál a barma? Megparancsolja Chu-chi -nak, hogy ölesse le az összes Talzot. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész nekem totál nem rémlik így a leírásból. Most már ideje tényleg tartanom egy TCW-darát, mert a legkorábbi részek (1-2. évad) elég jelentős résézét csak egyszer láttam (sőt azon se lepődnék meg, ha véletlenül 1-2 kimaradt volna).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.