Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Én anno az EPI miatt vettem DVD lejátszót és házimozi rendszert. :)

 

És én is...detto!

 

Rá is térek a lényegre....elkezdtem kielemezni a lenti kis videót. Ami a kivetítőn megy, az sokkal világosabb mint a 2004DVD.

 

Érdemes összehasonlítani a csatolt képek felső szegmensét. Nagyobb a fényereje az új transfernek, részletgazdagabb is....igen, ez akár már a BR is lehet!

Egy pici fenntartásom még van, hiszen a kép vetített, projectorról megy, ami változtat a fényarányon.

all.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno az EPI miatt vettem DVD lejátszót és házimozi rendszert. :)

 

Én az első nyári munkám gyümölcsét áldoztam dvd-lejátszóra és sw dvd-kre. Bár akkor már 2002-volt Így egyszerre lett meg a "klónok" és a "baljós" is.

Utóbbit már csak nagy szerencsémre csíptem el, mert már akkor nehéz volt találni belőle. Az első két dvd-m az ep1 és ep2! Jó mi? :lol:

Most meg a BD miatt vettem full HD-s plazmát, meg BD lejátszót!

Más kiadvány sosem térített volna át! :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk emlékszem mikor kijött a Baljós akkor több fórumon is megjegyezték azok akiknek power rendszerük volt, hogy ez azért messze nem a csúcs és vannak jobb kiadások, főleg képminőségben. Akkor nem igazán értettem (pláne hogy az egyik első lemezem az Excalibur volt, amin még képhibák is bentmaradtak), de valóban, azért vannak hiányosságai.

 

Nekem fél évig a polcon állt, mivel nem volt DVD lejátszóm. Szintén a legelső volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perc plusz Klónok? 3 plusz perc Sithek? Ez eddig a legizgibb infó amit a Blu-ray kapcsán hallottam.... remélem nem a stáblista lesz ennyivel hosszabb :D

Reméljük. :D

 

DE várjál, még nem biztos. Aki számolta NTSC rendszerben nézte, PAL -ban másképp kell számolni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mert a BD 24-es percenkénti képkockaszámmal fut. :P

Mondom én. :D Mondjuk nem lenne rossz 4 perc plusz AOTC...

 

Egyébként belegondolva, mit szól majd a DTS HD master audió Te jó ég!!! :yes: :yes: Bomarr! Rendelhetek tőletek rosét? :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak a képkockaszám más, akkor furák ezek az időeltérések ahhoz képest, hogy kb. 2 órát lehet számolni a filmekre (erős túlzással), vagyis nem a 0 meg a 4 perc elég jelentős különbség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármikor :D

 

Egyébként érdekes, hogy van ahol nulla perc a változás, tehát valami plusznak akkor lennie kell a többiben. Erről csepegtethetnének valamit, mert ez elég jól hangzik.

Tényleg berendelnék pár palackkal a jeles eseményre. :D

 

Egyébként érdekes, mert elvileg a hangot is újra keverték. Csak az a kérdés, hogy a 3D miatt vagy már a BD -n is az lesz?

 

Itt a cikk róla

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg berendelnék pár palackkal a jeles eseményre. :D

 

Egyébként érdekes, mert elvileg a hangot is újra keverték. Csak az a kérdés, hogy a 3D miatt vagy már a BD -n is az lesz?

 

Itt a cikk róla

 

És még ki is emelik, hogy ObiWannak kicserélték az EPIV-es sikoltását. Most kapjuk a 3. verziót.....de mindek. Teljesen jó volt a első verzió (legjobb) és még a második verzióban is volt ráció az EPIII előzmények miatt. Most mi lesz? Grievous hangját fogja utánozni? Na ezek teljesen felesleges dolgok. Viszont az jó hír, hogy az EPIV kapott új hangkeverést. De a rági hangeffekteket NEM SZABAD megváltoztatni. Mert különleges kakafóniát adnak a filmeknek, az organikus lövéshangok, az űrhajók sikítása, ez mind szerves része a Star Wars életérzésnék.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dánoktól kiszivárgott BD infós tábla. 45 bővítette és soha nem látott jelenet!!! Ez iszonyat sok.

 

StarWarsTheCompleteSagaBackDK.jpg

 

Ez alapján csak a TPM lesz két perccel hosszabb. A többi epizód a már megszokott időtartamban kap helyet a lemezeken.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh!

Ez nagyon várós cucc!

 

Egyébként nem értem, miért kiszivárogni kell egy ilyennek?

6 hét múlva a kezemben van, erre se normális trailer, se hivatalos anyag a tartalmakról?

szép! :hmm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh!

Ez nagyon várós cucc!

 

Egyébként nem értem, miért kiszivárogni kell egy ilyennek?

6 hét múlva a kezemben van, erre se normális trailer, se hivatalos anyag a tartalmakról?

szép! :hmm:

Biztos lesz még valami, bár elvileg mindent megkaptál; trailert és borító képeket is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előre is elnézést kérek emiatt, de gondoltam érdemes megnézni

ezt a két képet:

Teljesen újhullámos stílúsúan van kialakítva a Luke és Vader kardja ezen a kiadványon.

 

Tudom ,ennek semmi köze a BD-hez, és bocs, hogy ezzel visszakanyarodok a túl sok bejegyzést megélt fénykardvitához,

de én még nem láttam soha képen a klasszikus trilógia kardjait így megjelenítve.

 

Csak nem jelenthet ez valamit? ki tudja?...remélem.

 

szóval a link (az alsóbb balos kis képre kattintva jelenik meg Vaderé is új lapon) :

http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite.asp?eidm=175&enmi=Star%20Wars:%20The%20Card%20Game

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy amcsi fan nem volt rest, írt egy emailt az LFL -nek, melyben azokra a kérdésekre kért választ amik minket is foglalkoztatnak. És láss csodát válaszoltak neki! Íme:

 

"Here's a response I got back from LFL via e-mail today about the blu-ray release here it is : Thanks for reaching out. We are glad you are excited about the Blu-ray release. We put a lot of hard work into it to really give the fans something special. Regarding your questions;

1. Industrial Light and Magic did go in and make many technical improvements, most notably color matching on select lightsabers shots.

2. The list of extras for discs 7 & 8 are currently available online! We released all of that information on May 4th.

3. The Blu-rays will be the special editions of the movies.

 

Vincent örülünk? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb hír. Érdemes elolvasni alant az "értelmes" hozászólásokat.

 

http://www.sg.hu/cikkek/83664/darth_vader_nem_fog_szuszogni_a_star_wars_magyar_blu_ray_kiadasan

"Szuszogáskor át kell váltani eredeti hangsávra." :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "hírt" el sem olvasom, szerencsére már jó ideje sikerült leszoknom, az sg-ről, az origo-ról, és az index-ről...

 

Viszont ha cserélték a kardokat, mi az az 1 árva kép a Birodalomból...?

 

Amúgy sem értem, h mi ez, h akármilyen rendezvény volt, mindenhol azt mondták, h nem lesz semmi változtatás, minden interjúban. Most meg egy "senki" megkérdezte emailben, h lesz e javítva, és válaszoltak, h "igen"???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.