Ugrás a kommentre

25 (10, 15, 20) éves a Baljós Árnyak


Ajánlott hozzászólás

12 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hát igen, ez az a film, ami már az ep8-at megelőzően tönkretette sokak gyerekkorát, és George Lucas volt maga az ördög sátánfattyának a rossz ómene. Kennedy-t ahhoz képest rajongás lengi körbe. Mert hát nézzük, mik is voltak akkoriban a slágerek:

- JAR JAR BINKS!!!!

- Pocsék színészek, különösen Jake Lloyd. Hát hol van itt egy Alec Guiness vagy Peter Cushing kvalitású színész?

- Minden CGI!

- Darth Vader gyerekként, ezt hogy lehetett kitalálni?

- JAR JAR BINKS!!!!

- Milyen idétlen már az, hogy a Jedik össze-vissza pörgetik a fénykardjaikat, meg Obi-Wan Kenobi ide-oda ugrabugrál, mint egy akrobata. Érted, a NAGY OBI-WAN KENOBI!

- Minden CGI!

- Gyenge párbeszédek, szappanoperába illőek.

- JAR JAR BINKS!!!!

- Darth Maul fasorban sincs Darth Vaderhez képest.

- Minden CGI!

- Politika b*zdmeg! Kit érdekelnek a kereskedelmi utak megadóztatása? Ezt a f*szságot!

- JAR JAR BINKS!!!!

- Egy olyan kiváló dizájn sincs, mint az X-szárnyúak, a csillagrombolók vagy a TIE vadászok. Ráadásul minden tiszta, csillog, minden színes, íves, míves. Hát hol ér ez fel az OT egyszerű, szürke, szögletes dizájnjaihoz?

- Minden CGI!

- Midi-chlorianok, te atyaúristen! Hát elcseszték az Erő egész misztikumát azzal, hogy megmagyarázták!!!! :fuckoff:

+ A fogatverseny egész jó, csak kár, hogy az egész CGI.

+ Tök jó a fénykardpárbaj a végén, csak kár, hogy a színészek CGI háttér előtt ugrálnak.

+ Darth Maul f*szán néz ki, de ettől még nem egy Darth Vader.

+ A zene, a Duel of the Fates már majdnem olyan jó, mint az Imperial March.

A végéről lemaradt egy JAR JAR BINKS!  :D 

Jó film ,de legendásan azért nem jó, na. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem kár összemosni a két tábort, én még csak olyan egyénről sem tudok, aki utálta anno a PT-t, de ma már nem :)

Én ismerek egyet, a volt főnököm. Még az ep7 idején beszélgettünk erről a szerkesztőségben, és ő bevallotta, hogy baromira utálta a PT-t, különösen az ep2-t. Aztán az ep7 apropóján megnézte őket újra a gyerekével, és valahogy megtetszett neki. Azt azért hozzátette, hogy az OT-t ettől függetlenül jobban szereti, de már a PT-t is sokkal jobb színben látja. Mondjuk neki az ST részei is nagyon tetszettek. Az ep9-et egyenesen imádta.

És sajnos ismerek olyat is, aki az OT-t leszámítva az összes Star Wars filmet utálja, sőt azóta már az élőszereplős sorozatokat is. Az animációsokat csak azért nem, mert szerinte mind gyerekeknek való, ő meg felnőtt, szóval nem nézi őket. Na ez egy volt munkatársam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én ismerek egyet, a volt főnököm. Még az ep7 idején beszélgettünk erről a szerkesztőségben, és ő bevallotta, hogy baromira utálta a PT-t, különösen az ep2-t. Aztán az ep7 apropóján megnézte őket újra a gyerekével, és valahogy megtetszett neki. Azt azért hozzátette, hogy az OT-t ettől függetlenül jobban szereti, de már a PT-t is sokkal jobb színben látja. Mondjuk neki az ST részei is nagyon tetszettek. Az ep9-et egyenesen imádta.

És sajnos ismerek olyat is, aki az OT-t leszámítva az összes Star Wars filmet utálja, sőt azóta már az élőszereplős sorozatokat is. Az animációsokat csak azért nem, mert szerinte mind gyerekeknek való, ő meg felnőtt, szóval nem nézi őket. Na ez egy volt munkatársam.

Na de akkor a volt főnököd se olyan, hogy azért kezdte el szeretni, mert közben lett más amit utálhat, csak az idő ezek szerint megszépítette a dolgot. Vagy lehet a gyerkőcök pozitivitása ragadt rá. Szerintem semmi gond nincs ezzel, sőt :)

 

És igen, a mai napig léteznek olyanok, akiknek csak az OT a SW. Bár már nem hallatják úgy a hangjuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

igen, a mai napig léteznek olyanok, akiknek csak az OT a SW. Bár már nem hallatják úgy a hangjuk :D:)

Ez egy kihalófélben lévő réteg, sokuk megöregedett, illetve elfordult az univerzumtól. Azért a hazai SW családi napokat sokszor még mindig az OT dominálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamikor réges-régen, egy messzi-messzi starwars.hu fórumon jelentette ki valaki, a fene tudja már ki, talán Quarron, talán Moon, talán valamelyik másik nagytudású Nostradamus, hogy a PT annyira rossz és annyira jelentéktelen, hogy 20 év múlva már senkit sem fog érdekelni, és senki sem fog emlékezni rájuk. Kár, hogy már nem létezik ez a fórum, mert most bízisten előkaparnám azt a hozzászólást, hogy ezt az orra alá dörgöljem így, 25 év távlatából. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 04. 27. - 13:12, Yoda József írta:

Ez azért így nem igaz. Szirmai Gergő hírhedt prequel utáló, a mai napig elmondja kb minden SW-szal kapcsolatos videójában, hogy a Baljós árnyak egy sz*r film, a Klónok támadása meg még sz*rabb.

 

Például ebben a streamben, ahol a Baljós árnyak újrabemutatója szóba kerül, 42:43-tól van az idetartozó rész:

 

 

 

A PT-utálat azért tűnt el, mert akik anno "OT-purist"-ok voltak, azok túlnyomó része ma már idősebb és nem foglalkozik már vele, a PT-n felnövők viszont a fanok aktívabb része ma már.

Többek között ezért sem követem már ezt a degeneráltat! Elnézést, aki kedveli őt... nem akartam senkit sem megbántani!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 05. - 21:10, Ody Mandrell írta:

 

 

Amerikában ez a teljesítmény a hétvégi 2-ik helyhez elég volt! :clap:

Világszinten már 15 millát hozott, csak az USA-ban 9 millát. Azért ez egy 25 éves filmtől szép teljesítmény, ami annak idején is nagyot ment és azóta a létező összes formátumban megjelent, meg kitudja hányszor adta a TV, meg fent van streamingen is. Nem csoda hogy a Corvin is küldi az egész Skywalker sagat a moziba. Ez kb talált pénz mindenkinek.

 

https://www.boxofficemojo.com/release/rl1901887489/?ref_=bo_hm_rd

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan így van! Ráadásul ez nem 3D és társai, hanem sima mozifilm bemutató. Láttam riportokat az amerikai vetítésekről, az emberek Jar Jaros pólókban mentek, meg hasonlók. :) Szerintem ki vannak már éhezve amúgy is az SW mozikra, ezért a Grogu film hatalmasat kaszálhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.