Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Lenne egy kérdésem, érdekelne a véleményetek!

 

Amikor Anakin azt mondja Grievousnak, hogy "maga alacsonyabb, mint hittem", akkor mire gondol pontosan? Mert, ha arra, hogy nem is hitte volna, hogy ilyen gusztustalan egy élőlény droid testben, akkor ez egy nagy utalás Vaderre, hogy mivé alakul és amikor Vaderként magához tér és végignéz magán, akkor ezt látja, hogy ő is egy ilyen szörnnyé vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha erre akart volna utalni, akkor szerintem nem a méretét hozza szóba. Én ezt inkább egy élcelődésnek érzem, ami erősiti a bevezető laza, kaland jellegét és persze láthatjuk, hogy Anakin milyen magabiztosan (talán túl magabiztosan) kezeli a helyzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is élcelődik Anakin. Grievous beszól a korára, Anakin meg a magassága firtatásával vág vissza. :)

Igen, lehet, hogy igazatok van, de a magassága nem egy visszavágás, ezért nem hiszem, hogy csak ennyi volna a jelentősége. Grievoust nem is állították be magasnak, hogy erre mondhassa Anakin, hogy nem is olyan magas. :)

Na mindegy, annyira nem lényeges kérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem úgy érti, hogy míg Anakin fiatal, tehát ezáltal jogosan támadható jellemvonás, addig Grievous egyáltalán nem alacsony, így ez nem egy nagy szemtelenkedés (mondjuk ha Yodának mondaná valaki, akkor az lenne :)) de szerintem itt Anakin egyszerűen csak megmutatta, hogy nem félek én ettől a szörnyetegtől, mégha szemtől szemben áll is velem, akkor is odamondok.

 

Más kérdés, hogy Grievous csak felkapta a vizet... biztos Anakin vakmerőségén.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, azt hiszem valahol itt van az igazság, Donát. Bár, ha belegondolok, mindenkiére tudnám mondani, mert ez típikusan egy olyan jelenet, amit mindenki úgy fog fel, ahogy akar. Igazán eldönteni senki sem tudja, de ami biztosabb, hogy nem is fogja, hisz Lucas tudna erről max beszélni, de mit érdekli őt ez. :)

De azért érdekes...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, lehet, hogy igazatok van, de a magassága nem egy visszavágás, ezért nem hiszem, hogy csak ennyi volna a jelentősége. Grievoust nem is állították be magasnak, hogy erre mondhassa Anakin, hogy nem is olyan magas. :)

Na mindegy, annyira nem lényeges kérdés.

Nekem egy haverom azt mondta először a film után, hogy Ugyan azt gondolta Griviről, mint amit Anakin mondott. Ő is magasabbnak hitte.

 

Elsősorban a Clone Wars miatt, ott az elején mindig kihúzott háttal kiteritett palásttal mutatták, amí] nem jött Windu ott összecsuklik, és legközelebb, csak a filmben láttuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a heccelődésre szavazok. Hátra tett kézzel, Anakin fölé görnyed a droid tábornok (egyébként hatalmas poén, amikor befejezi az Anakinhez intézett szövegét és elfojt vagy mit csinál egy köhögést - én mindig beszarok rajta:D) és ő csak könnyedén annyit mond: "Ön alacsonyabb mint hittem!" Szerintem jól kijön... Én bírom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
Lehet, hogy a szememmel van baj, de az itthoni széles-képernyős TV-n legalább igy, ha nem szebben néznek ki ezek a képek. Amennyiben ebben kimerül a HD-DVD-k képminősége, úgy csak örülni tudok: nem kell fölöslegesen új rendszerbe fektetnem :)

Nos az a helyzet,hogy mivel (gondolom) a tv-d is meg a dvd-d is "normál felbontással "dolgozik",így nem is fogsz észrevenni semmilyen külömbséget.Én a gépemen nézem és hasonlítom össze.A gépem nagyon bika

Asus 64bit-es PCI-express alaplap

radeon x-800 256mb PCI-express vga

intel P4 3000 2M LGA 775

mindehez egy Samsung 17"-os LCD társul 1280x1024-es felbontással.

Szerintem nekem ezért tűnik jobbnak,vagy szebbnek a minősége.

Egyébbként kiírtam ezt a pár képet cd-re és annak ellenére,hogy a tv-m még csak csak megbírkózna ezzel a felbontással,a dvd nem tudja kezelni "csak" a hagyományos 720x480 ami a progresszív páztázással növelhető 720x625-re,de még így se éri el tehát nem tudja "rendesen" megjeleníteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.