Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

image.png

 

Gyerekek, ez alapján 2 sárga -4 pontot ér a fair play listán?

Akkor 2 sárga lap pont olyan rossz mint egy egyből piros?

És ha valaki sárga lap után pirosat kap az -5 pont? Vagy -1 pont az első sárga lapért, és még -5 pont az első sárga utáni pirosért?

 

Vagy így kell érteni?

Sárga: -1 pont

2 sárga: (összesen) -4 pont

egyből piros: (összesen) -4 pont

Sárga után egyből piros: (összesen): -5 pont

 

Jól értem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azt külön kell számolni, nem halmozódik, tehát nem adódik hozzá az első sárga, hanem a meccs végén megállapítják, hogy akinek egy sárgája volt az -1 pont, aki második sárga után kapta a pirosat annak -3 pont, aki egyből pirosat kapott az -4 pont és csak akit sárga lap után állítottak ki azonnal annak adják hozzá és így lesz az -5 pont. Számomra legalábbis így logikus. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmehetnek a spanyolok a 'csába...

A portugálok meg mennek természetesen a sokkal könnyebb ágra...

 

Hierro nagyon nem való arra a padra...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyikkel?

Amúgy az már a második meccsen megbukott :D

 

Most olvasom, hogy CR csinált valami durvaságot, amiért piros járt volna, de nem kapott. Nem azt a meccset nézem, nem láttam

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na a mai nap érdekesen alakult. A tippeldém ma nem hozott szerencsét. Na sebaj, kíváncsi vagyok, hogy holnap is várható meglepetés (gondolok a mai napra, a Szaúd győzelemre,) mert akkor még érdekesen alakulhat a dolog. :)

 

Na jó, miközben a fentit írtam, irán és a spanyolok egyenlítettek. Ilyet... :lol: Csak összehozták. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 0 pontosak napja volt ez. :D 

 

Milyen mérkőzések voltak ezek, gyerekek? :o Egyre érdekesebb a vb, igaz mostmár az utolsó csoportmérkőzések vannak, de attól még meglepetéseket hordoznak még mindig.

 

És Irán MAJDNEM továbbjutott! :o

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem záporoztak ma a pontok:

 

Frenkie - 3 pont

Miss - 1 pont

Yoda - 1 pont

Wilde - 1 pont

 

és ennyi. :D 

 

Az állás:

 

1. Bence - 35 pont

2. Ody - 34 pont

3. Donát - 30 pont

3. Frenkie - 30 pont

5. Nute - 28 pont

6. RacerX - 25 pont

7. Nabo - 24 pont

7. Tomcsi - 24 pont

7. Yoda - 24 pont

7. Miss - 24 pont

7. Wilde - 24 pont

12. M. Laci - 21 pont

13. Jake - 20 pont

14. Dei - 17 pont

15. Kenobi Tábornok - 16 pont

16. Csoli - 4 pont

16. Fulcrum - 4 pont

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Nem záporoztak ma a pontok:

 

Frenkie - 3 pont

Miss - 1 pont

Yoda - 1 pont

Wilde - 1 pont

 

és ennyi. :D 

 

Az állás:

 

1. Bence - 35 pont

2. Ody - 34 pont

3. Donát - 30 pont

3. Frenkie - 30 pont

5. Nute - 28 pont

6. RacerX - 25 pont

7. Nabo - 24 pont

7. Tomcsi - 24 pont

7. Yoda - 24 pont

7. Miss - 24 pont

7. Wilde - 24 pont

12. M. Laci - 21 pont

13. Jake - 20 pont

14. Dei - 17 pont

15. Kenobi Tábornok - 16 pont

16. Csoli - 4 pont

16. Fulcrum - 4 pont

Tipp gyilkos meccsek voltak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A végén ha beveri az iráni gyerek...

Két éve szintén az volt a helyzet, hogy Portugália épphogy továbbjutott... aztán EB-t nyert.

 

Mi a véleményetek az ítéletről? A bíró egész egyszerűen nem mert pirosat adni, mert CR-ről van szó.... Persze hatalmas nyomás alatt volt. De akkor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CR lekönyökölte az egyik iráni támadó arcát, miközben szerelni próbálta. Hogy szándékos volt vagy sem, nem lehetett eldönteni. Megvideózták az esetet, amely után a bíró csak kétféleképp dönthetett: pirosat ad vagy semmit... végül sárgát adott, amely teljességgel szabálytalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt veszem észre ezen a vb-n hogy a tök ellentéte történik annak amit az ember vár. Nem vagyok egy focielemző típus, nem is nagyon szoktam meccset nézni(sőt egyáltalán nem:D), de kollégák beszélgetéseiből, a napi hireket figyelve van egyfajta képem melyik lehet jobb csapat. Hát most szinte buknak a papírformák. Mikor meghallottam hogy az argentinokat megverték a horvátok 3:0-ra állam leesett.

Úgy tippelek hogy vagy bejön vagy nem.

 

 

A videóbíró miért rossz? Így igazságosabb itélet születik nem? Hisz pl le lehet lassítani az eseményt. Nincs az hogy rosszul látta a bíró, ott lesz a teljesen egyértelmű videó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Frenkie írta:

Mikor meghallottam hogy az argentinokat megverték a horvátok 3:0-ra állam leesett.

A horvátok nagyon jók! A végső győzelemre is esélyesek. Sukerék óta nem volt ilyen jó horvát csapat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Nute Gunray írta:

CR lekönyökölte az egyik iráni támadó arcát, miközben szerelni próbálta. Hogy szándékos volt vagy sem, nem lehetett eldönteni. Megvideózták az esetet, amely után a bíró csak kétféleképp dönthetett: pirosat ad vagy semmit... végül sárgát adott, amely teljességgel szabálytalan.

A review neve nem az, hogy DEFINITE RED CARD review hanem POSSIBLE RED CARD REVIEW. A fentiek úgy ítélik meg, hogy a bíró TALÁN pirosat adna, ha visszanézné. Ha visszanézi, és úgy ítéli meg, hogy ez csak sárga - szerintem az volt, mert nem az a klasszikus leütöm a fejedet mozdulat volt, inkább csak egy kicsit ingerült úttörés - akkor menjen a sárga. Semmilyen szabálytalan dolog nem volt itt. Aki itt reklamál, az miért nem reklamált a Horvátország - Nigéria meccsen? Ott is ugyanígy kapott sárgát Ekong... visszanézte a bíró az ütést, és sárgát mutatott.

 

Nem kellett volna CR-t kiállítani. Annyira azért nem volt súlyos a dolog. A kezezős szitu viszont nem volt tizenegyes. Henrik a stúdióban jól elmondta, hogy mik a kezezésért járó tizik feltételei. Szándékosság, a labda keresi a kezet, a játékosra nem egy irányváltást követően pattan a labda. Itt pont ez utóbbi volt, teljesen jogtalan tizenegyes volt. A VAR-ral kapcsolatban csak annyi volt a gond, hogy lassú és bizonytalan volt az elemző csapat. Ezen felül a bíró 1 tizenegyest elsőre rosszul ítélt meg, amit a VAR által módosított jóra, majd megcsinálta ugyanezt csak rossz irányba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.