Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, pb69 írta:

És ez egy ilyen hónapokig tartó folyamat?

 

"

A Puskás Aréna gyepét Európa-szerte elismert szakemberek gondozzák, amihez az elérhető legkorszerűbb eszközöket, szellőztető és napoztató gépeket használják. Ezen tényeket az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) több jelentésében megerősítette.

A pályarendszer telepítése egy adott életciklus figyelembe vételével történt, melynek leteltével a magas színvonal folyamatos biztosítása érdekében időnként elkerülhetetlen a játékfelület felújítása. A gyep megújítása több hetes folyamat, és a versenynaptár, az előzetesen lekötött események (UEFA Szuperkupa, labdarúgó válogatott meccsei, labdarúgó Európa-bajnokság), valamint a fű növekedéséhez alkalmas időjárási körülmények pontosan kijelölték azt az időszakot, amikor erre sor kerülhet. A munka közvetlenül a Szuperkupa után kezdődött meg, és időben befejeződik a novemberi Nemzetek Ligája-találkozókra, az esetleges EB-pótselejtezőre. A Ferencváros úgy döntött, valamennyi hazai találkozóját saját otthonában rendezi meg.

A Fradinak az eddigi kupameneteléshez gratulálunk, a csoportkörre pedig sok sikert kívánunk."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Október 20. (kedd) 21.00: FC Barcelona (spanyol)–FERENCVÁROS

Október 28. (szerda) 21:00: FERENCVÁROS–Dinamo Kijev (ukrán)

November 4. (szerda) 21.00: FERENCVÁROS–Juventus (olasz)

November 24. (kedd) 21.00: Juventus (olasz)–FERENCVÁROS

December 2. (szerda) 21.00: FERENCVÁROS–FC Barcelona (spanyol)

December 8. (kedd) 21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FERENCVÁROS

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BREAKING NEWS: A Honda 2021 után kiszáll az F1 -ből!!! :o

 

https://hu.motorsport.com/f1/news/breaking-a-honda-2021-utan-tavozik-a-forma-1-bol/4885087/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-1

 

Na erre nem számítottam...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ideje lesz bejelenteni a 3 éve elhagyott Fradi kártyámat :lol:

 

Én ugyan nem vagyok fradista, de annak idején mentem egy fradista barátommal Fradi-Lokira a Grupamába, és akkoriban csak úgy lehetett megoldani azt, hogy egymás mellé szóló jegyet kapjunk, ha mindkettőnknek volt Fradi kártyája. Szóval fradi szektorban ültem lokistaként a Grupamában :D még szerencse, hogy a Loki csak 1 gólt lőtt, és így csak egyszer kellett vigyázni, nehogy felordítsak :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért ha ne adj isten kapsz majd jegyet, nehogy Barcelona mezben menj! Nem biztos, hogy élve megúszod. :lol: 

Ezen a meccsen a Fradinak fogok szurkolni, és még mixen is megteszem őket :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Barca a maradék 4 meccsen nem tudja megszerezni a továbbjutást, akkor magára vessen :D meg amúgy azt is szeretném, ha megbukna az elnök, ahhoz pedig az kell, hogy ne jöjjenek az eredmények, és akkor sociók elmennek ellene szavazni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.