Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Pff.. hát nincs szerencséje a fradinak. A Djurgardens és a Celtic után most a Dinamo Zagreb a következő ellenfél a BL-ben... ha eljut a csoportkörig a csapat egy ilyen rémálom sorsolás ellenére is, akkor egyértelműen valós esélye lesz legalább a csoport 3. helyére...  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hihetetlen balszerencse. Még jó, hogy a meccs Pesten lesz, és ha a Fradi továbbjut akkor kiemelt lesz. 

De most, hogy a Celticet kiverte, nem volt kiemelt? Gondolom a Celtic az volt. Régen mindig megörökölte a bravúrt elérő fél a kivert csapat kiemelt pozícióját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Gyáva f@szkalap. 

Mennyit tudsz az ügy hátteréről, hogy ezt ilyen magabiztosan kijelented?

 

A kivásárlási árát (700 millió euró) amúgy senki nem tudta volna kifizetni.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleget tudok róla. Nagyon menni akart, ment a hiszti mennyire gáz már az egész Barcelona. Erre mi a vége? Marad. :D Mi fog változni? Semmi. Szerintem a Barcelonának és Messi-nek is jót tett volna a vérfrissítés. Egyszer eljön az a pillanat amikor váltani kell. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még ez nem azon múlt, hogy ő mennyire gyáva vagy sem. Itt van egyébként az interjú első része: https://www.eurobarca.hu/hirek/interju/20200904-messi-nincs-itt-semmifele-sportszakmai-projekt-csak-buveszkedes-van/

 

"Én azt gondoltam, hogy szabad leszek a szezon végén, az elnök mindig azt mondta nekem, hogy a szezon végén én dönthetek, hogy maradok vagy nem. Most abba kapaszkodnak, hogy nem mondtam június 10. előtt, amikor június 10-én még versenyeztünk a Ligáért, hiszen ez a vírus minden dátumot újraírt. És ez az oka, hogy most folytatom a klubnál… Most maradni fogok, mert az elnök azt mondta, hogy az egyedüli lehetőség, hogy elmenjek az, hogy ha kifizetem a 700 milliós kivásárlási záradékomat, és ez lehetetlen. És még perre is kellett volna mennem a klubbal. Én soha nem mennék perre a Barçával, mert ez a klub, amelyet szeretek, amely mindent megadott nekem, amikor jöttem, ez az életem klubja, itt van berendezkedve az életem, a Barça mindent megadott nekem, és én is beleadtam mindent. Soha nem fordult meg a fejemben, hogy perre menjek a Barçával."

 

Tehát azért marad, mert nem talált olyan csapatot, aki kifizette volna neki a 700 milliós kivásárlási árat. Jövőre lejár a szerződése, és ingyen távozik.

 

Valamint:

 

"És az az igazság, hogy jó ideje nincs itt semmiféle sportszakmai projekt, nincs semmi, csak zsonglőrködés van, a lyukak betömése, a problémák elfedése."

 

Ezek lennének egy gyáva f@szkalap szavai?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor most egy évig vegetál a klubban mert úgy könnyebben távozik? A Barcelonának kell egy olyan Messi akivel rosszabban van? Elég megnézni a fenti nyilatkozatát... Röhej az egész. Most kellett volna elválni, nem agonizálni még egy évig. Messi ebbe nem akart beleállni, inkább kínlódik még egy kicsit mert azt könnyebb. Adott ő már annyit ennek a csapatnak, hogy elengedjék, erre b*szakodnak vele. Ezért írtam, hogy nincs vér a pucájában, de ezzel főleg magát szívatja. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezért írtam, hogy nincs vér a pucájában, de ezzel főleg magát szívatja. 

Nem tud mit csinálni, mert élő szerződése van a klubbal. Ha nem fizetik ki érte a totál irreális 700 millát, akkor nem tud eligazolni. Ráadásul még úgy is csak akkor tudna, ha a Barca belemenne, hogy tárgyalhasson más csapattal. Neymar is csak úgy tudott elmenni, hogy gyakorlatilag csaltak azzal, hogy papíron ő fizette ki a kivásárlási árát, amiről mindenki tudja, hogy mi volt a háttérben.

 

Vagy ott van Bale esete, akit állítólag nem hajlandó eladni a Real Madrid, ő meg megteszi a minimumot, ami a szerződésében van, ezzel kapja a zsetont, de amúgy semmi haszna belőle a klubnak. Senkinek nem jó ez így, de a hiúság miatt mindkét fél köti az ebet a karóhoz, a szerződés pedig szerződés.

 

 Én Messinél se látok ebből kiutat, az egyezség két félen múlik, de a Barca jelenleg nem hajlandó elengedni. Így meg nem tud elmenni. A klub nem szeg szerződést, semmi jogalapja nincs a játékosnak felbontani a szerződését. Az egyetlen megoldás talán az lehet, ha a következő elnökválasztáson Bartomeu elhúz, utána pedig a klub más álláspontot vesz fel Messi kapcsán, újra leülnek tárgyalni és tényleg megoldást keresni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az is érdekes, hogy ugye az elnök megígérte, hogy lemond, ha Messi bejelenti, hogy a klubnál marad :D valszeg nem fog lemondani így se amúgy. Kell neki a kövi fél év, hogy eltüntesse a nyomokat és bizonyítékokat.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Yoda József írta:

Egyébként az is érdekes, hogy ugye az elnök megígérte, hogy lemond, ha Messi bejelenti, hogy a klubnál marad

Én úgy tudom, hogy azt nyilatkozta, hogy akkor mond le, ha Messi marad ÉS egyértelműen az ő személyét jelöli meg a távozási szándéka kizárólagos okának. Ez egyfajta csapdahelyzet lett volna, amibe Messi ugyan nem sétált bele, ellenben nincs is vele beljebb.

 

Egyébként szerintem rendkívül ostobán áll hozzá ehhez a katalán csapat. Most az egy dolog, hogy egy klublegendával ennél nagyságrendekkel jobban illik bánni, ahogyan a Barca is így tett az elmúlt évtizedekben. De erőszakkal ott tartani nem sok értelme van. Eleve eléggé benne van a korban, szóval ha 1 évet mondjuk nem játszik, vagy feltűnően elengedi a témát, akkor érdemi klub aligha fog sorbaállni érte.

Most még simán el tudom képzelni, hogy egy City vagy PSG aranybánya kiadna érte 100+ milliót is akár, az azért nem lenne rossz üzlet. Főképp, hogy szükség lesz játékosokra a katalánoknál, ha építkezni akarnak. Messivel persze ki tudnak cseszni, mert így valószínűleg elúszik a hajó, hogy még érdemben komoly sikerek részese lehessen más élcsapatnál.

 

Tényleg könnyen hasonló lehet a szitu Bale-éhez. Aztán az is lehet, hogy úgy fogják fel, hogy inkább akkor essenek vissza ezek a klasszisok, ne árjenek kb. semmit, ne erősítsenek más csapatot, ezzel többre mennek, mintha kaszálnának rajtuk egy valag lóvét. Ami szerintem egyrészt ritka gerinctelen hozzáállás, másrészt butaság is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Egyébként az is érdekes, hogy ugye az elnök megígérte, hogy lemond, ha Messi bejelenti, hogy a klubnál marad :D valszeg nem fog lemondani így se amúgy. Kell neki a kövi fél év, hogy eltüntesse a nyomokat és bizonyítékokat.

 

Ez még az izmozás időszakában volt, amikor úgy tűnt ezzel meg lehet győzni Messit, hogy meggondolja magát. Mikor látszott, hogy hajthatatlan, onnantól kezdve már nem hozta fel ezt Bartomeu (önmagától egészen biztosan nem fog lemondani), csak makacsul kitartottak amellett, hogy márpedig foggal-körömmel ragaszkodnak hozzá és képesek a falig is elmenni... ami végül sikeres taktikának is bizonyult.
Bartomeu távozására akkor van esély, ha még az augusztus végén elindított bizalmatlansági indítványhoz összegyűlik a kb. 16.500 szavazat, amiről Victor Font pont tegnap a twitteren azt írta, hogy lehet rá esély, mert úgy érzik megvan a támogatottsága a sociók között, de konkrét számaik még nincsenek.

 

12 órával ezelőtt, pb69 írta:

A klub nem szeg szerződést, semmi jogalapja nincs a játékosnak felbontani a szerződését. 

 

A helyzet nem ilyen egyszerű, hogy Messinek ne lenne jogalapja. A szerződésében benne van, hogy a szezon végén egyoldalúan felmondhatja azt és Messi pontosan így is tett. A nézetkülönbség ott van közte és a csapat között - és erre is építették a tárgyalás során a pozícióikat a vitában - hogy mikor ért véget a szezon. Bartomeu ragaszkodott a június eleji dátumhoz, Messiék viszont azzal érveltek, hogy a szezon, akkor még nemhogy nem ért véget, de még csak nem is folytatódott. Amikor augusztusban véget ért hivatalosan az idény, utána Messi rögtön jelezte, hogy fel kivánja bontani a szerződését. Ebben az esetben a 700 milliós kivásárlási összeg sem lenne terítéken és ingyen igazolhatna bárhová.


Ezt több szempontból sem akarta a Barcelona. Egyrészt a már így is katasztrofálissá váló Bartomeu elnökség nem akarta, hogy az ő idejében veszítse el a csapat a legnagyobb ikonját, másrészt az, hogy ingyen távozik (még, ha a rekordméretű payrollt ezzel tehermentesíteni lehetett volna Messi fizetésétől), akkor az anyagilag sem lett volna ideális a Barcelonának az újjáépítéshez. Emellett abban bízhatnak, hogy egy esetleges új projekttel (Font - Xavi 2021-ben) sikerül meggyőzni Messit, hogy maradjon és itt fejezze be a pályafutását, amit most a jelenlegi helyzetben nem zárnék teljesen ki.

 

Ezzel együtt szerintem a lényeg, hogy nem indult volna rossz helyzetből Messi jogi csapata, ha erőből belálltak volna ebbe és jogi útra terelik a szerződésének a kérdését. Messi csak azért maradt, mert nem akart bíróságra menni az ellen a csapat ellen, aminek annyit köszönhet és még mindig nagyon szereti, úgy hogy ebből morálisan csak rosszul jöhetett volna ki. Bartomeu és az elnökség jól taktikázott, tudták, hogy Messi fog meghátrálni ebben a kérdésben és megpróbálták Messit megtenni bűnbaknak és ellene fordítani a közvéleményt. Szurkolói körökben is olvastam Messit elítélő, árulónak tartó írásokat, de például az egyik jövőbeni elnökjelölt Toni Freixa is támadta Messit a távozásával kapcsolatban.
Egyébként nem Messi lenne az első Barca legenda, aki dicstelenül távozik, a 2000-es években két aranylabdás klasszis (Rivaldo majd később Ronaldinho) sem a legjobban vált el a csapattól - egyikük ráadásul egy világbajnoki cím után - bár ilyen jellegű nyílt szembe helyezkedés azért nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Wilde írta:

A helyzet nem ilyen egyszerű, hogy Messinek ne lenne jogalapja. A szerződésében benne van, hogy a szezon végén egyoldalúan felmondhatja azt és Messi pontosan így is tett

Pont az az, hogy a szerződésben nem az van írva, hogy "szezon végén", hanem június 10. szerepel benne. Így nincsen neki jogalapja ingyen távozni. Ugyan ő jelezte az interjú alapján az év elejétől kezdve, hogy távozni szeretne, ezt hivatalosan nem tette meg, csak mondta az elnöknek, hogy mi a helyzet, utóbbi pedig "megígérte", hogy szezon végén távozhat ingyen. De attól még a szerződés az szerződés.

 

15 perccel korábban, Wilde írta:

Bartomeu és az elnökség jól taktikázott, tudták, hogy Messi fog meghátrálni ebben a kérdésben és megpróbálták Messit megtenni bűnbaknak és ellene fordítani a közvéleményt

Eddig amúgy én is efelé hajlottam igazság szerint, de az interjú eléggé más megvilágításba helyezi a dolgokat. És nem kérdés, hogy kettejük közül kinek fogok hinni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forma-1 2020 első hét futam: Merci közel 1 másodpercet ad a mezőnynek időmérőn

Red-Bull: tiltsuk be a party-módot!

FIA megteszi

Forma-1 olasz nagydíj időmérő: Merci közel 1 másodpercet ad a mezőnynek...

 

Nincs több kérdésem. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 28. - 16:04, Ody Mandrell írta:

Sajnos a Fradi az egyetlen klub itthon ahol érdemi szakmai munka folyik. 

 

Ezt így nem mondanám, mert például a ZTE-nél is jól működik a gépezet az elmúlt 2 szezonban, a költségvetésükhöz mérten. Persze az nagy hiba hogy hagyták szétesni a csapatott ami idén a bronzérmet is becélozhatta volna. Most kezdhetik újra az építkezést. Szerintem még két embert mindenképp venniük kell, mert még vékonynak tűnik a keret.

 

A Fehérvárnál - ami anyagi helyzetét nézve méltó ellenfele lehetne a Fradinak - valóban szakmaiatlan munka folyik. Nincs koncepció se az átigazolásoknál, se az edző választásnál. Kovács Zoltán alkalmatlan a sportigazgatói posztra.

 

A Ferencvárosnál eddig bejött a legerősebb ellenfél kihúzása. Ugyanazzal a mentalitással kell játszani mint eddig, vagy mint tavaly az idegenbeli meccsen, és akkor meglehet az újabb kőr.    

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy márciusi elnökváltás esetén eltudnám képzelni, hogy nem Messi megy a Cityhez, hanem Guardiola tér vissza a Barcelonához.

De hogy mennyire lesz motivált Messi? Nem tudom hogy a szurkolok és a csapattársak mennyire állnak majd mellette. Tavaly Neymart is kifütyülték a PSG szurkolok, de Messi mégiscsak a klub történetének legnagyobb alakja.  

Suárez állítólag már megegyezett a Juventuszal. Jó barátja nélkül csak még rosszabb lesz Messinek. Főleg hogy most az a Griezmann lesz elöl a társa akivel nagyon nem érzik egymást.

De még rejtély hogy fog kinézni a Barca. A Liverpool tényleg eladná e nekik Wijnaldumot, hogy megvegyék Thiagot? Azért egy 29 éves kész, friss BL győztes játékos leigazolása nem jellemző Kloppra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Fives írta:

Én egy márciusi elnökváltás esetén eltudnám képzelni, hogy nem Messi megy a Cityhez, hanem Guardiola tér vissza a Barcelonához.

Esélytelen. Ha Font nyer, akkor Xavi lesz az edző, ez kb. borítékolható a nyilatkozatai alapján. Ha Laporta nyer, akkor talán, neki nincsen programja, szóval nem tudni, mint akar :D neki csak neve és múltja van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 09. 05. - 10:37, Wilde írta:

A helyzet nem ilyen egyszerű, hogy Messinek ne lenne jogalapja. A szerződésében benne van, hogy a szezon végén egyoldalúan felmondhatja azt és Messi pontosan így is tett.

2020. 09. 05. - 10:37, Wilde írta:

Ezzel együtt szerintem a lényeg, hogy nem indult volna rossz helyzetből Messi jogi csapata, ha erőből belálltak volna ebbe és jogi útra terelik a szerződésének a kérdését

23 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Pont az az, hogy a szerződésben nem az van írva, hogy "szezon végén", hanem június 10. szerepel benne. Így nincsen neki jogalapja ingyen távozni.

Igen, ehhez tudni kéne mi szerepel a szerződésben, de aligha ilyen "lebegtetett" fogalom, hogy "szezon végén". 99% eséllyel konkrét dátum szerepel benne, akkor pedig kampó. Nemhogy nem indulna rossz pozícióból Messi és jogi csapata, de kifejezetten esélytelen lenne bármire. 

Meg aligha kamuzná be a Barca, hogy dátum van megkötve a szerződésben, hiszen ez egy bagatell ténykérdés, semmi értelme nem lenne, hiszen baromi könnyen lebuknának. Ellenben annak van értelme, hogy dátum van ott, de azért az a dátum, mert alapesetben az a szezon vége, így szóban és a fejekben így is pörgött ez a téma, hogy a szezon végégig kell jelezni. Csak hát most különleges szitu volt, de ezzel Messi szívta meg.

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Forma-1 2020 első hét futam: Merci közel 1 másodpercet ad a mezőnynek időmérőn

Red-Bull: tiltsuk be a party-módot!

FIA megteszi

Forma-1 olasz nagydíj időmérő: Merci közel 1 másodpercet ad a mezőnynek...

Biztos szabályos ott is minden. Tavaly a Ferrari egy szabálytalan motorral nem volt képes tartani a lépést, ahogyan évek óta senki a közelébe nem tud szagolni a Mercinek. Nagy ritkán pont a Ferrari volt erre képes. Idénre meg minden eddiginél nagyobb lett a fölényük. Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy sumákolás nélkül ezt így össze lehessen hozni, ilyen hosszú időn keresztül.

Az meg külön bicskanyitogató, ahogyan továbbra is megy a mindenkit hülyének néző kommunikációjuk. Komolyan mondom, most már itt is azt kéne, mint a boxkiállásoknál van, hogy ha vki kamuzik és szándékosan félrevezeti a másikat, akkor hátsón rúgják őket. Szánalmas, hogy még a közvetlen üldöző előtt is 1 mp-es előnynél és majd' egy évtizeden át tartó totális dominancia után folyton a picsogást kell hallani, hogy mennyi baj van a kocsival, mennyire közel vannak a többiek, milyen keményen dolgoznak, mekkora csodákat tesznek stb.. Hagyjuk már.

A másik idióta meg Bottas, aki gúnyosan beszól a RB-nak a party mód miatt, meg folyton arcoskodik. A sztoriban ő a rossz zsaru. Csak nem értem miért nem lehet szépen csendben és alázattal hozzáállni a dologhoz, örüljenek, hogy hagyják hülyére nyerni magukat, de ez a színjáték abszolút felesleges. Bár azt szokták mondani, hogy veszíteni tudni kell, de győzni méginkább.

14 órával ezelőtt, Fives írta:

Én egy márciusi elnökváltás esetén eltudnám képzelni, hogy nem Messi megy a Cityhez, hanem Guardiola tér vissza a Barcelonához.

Szerintem ezt nem fogja meglépni Pep. Anno a B csapattól került fel, pontosan ismerte nemcsak a Barca akkori viszonyait és keretét, de az utánpótlást is. Volt mellé egy friss filozófiája, ami ugyan korábbi alapokra épített, de mégis azt lehet mondani, hogy ezt megreformálta. Tudta, hogy ha megfelelően alakítja át a csapatot, akkor képesek lehetnek annak a játéknak a tökéletes megvalósítására.

Jelenleg hosszú évek óta nincs a katalánoknál, nem ismeri a helyzetet. A Barca nagyobb és mélyebb problémákkal küzd, mint anno, erősen megkérdőjelezhető jövőképpel. Pep pedig azóta a "csak Barcával BL-t nyerni képes kérdőjel" lett. Anno nem sok vesztenivalója volt, de most évek óta azzal kezdik ki, hogy csak kész csapatból és rengeteg pénzből tud építkezni (ez szerintem nem igaz, de ez most irreleváns), de ott is csak hazai frontokon tud sikeres lenni.

Ha ilyen szituban visszamenne, akkor a Barcánál is az lenne az elvárás, hogy nyerjen BL-t. Neki már nincs más és magasabb előrelépési lehetőség, de erre azért elég kevés esélye lenne. Még ha sikeresen újra tudná formálni a klubot, akkor is. Messi pl. addigra már nem lesz azon a szinten, ill. Pep taktikáját is kiismerte már a világ, megvan rá az ellenszer. Ő pedig képtelen ezen változtatni, de az egyértelmű, hogy a szűk elitben, a legmagasabb szinten az ő filozófiája nem elég már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, pb69 írta:

Igen, ehhez tudni kéne mi szerepel a szerződésben, de aligha ilyen "lebegtetett" fogalom, hogy "szezon végén". 99% eséllyel konkrét dátum szerepel benne, akkor pedig kampó.

A La Liga hivatalos közleményt is adott ki, amiben megerősítették, hogy Messi a szerződése értelmében csak a 700 milliós kivásárlási ár kifizetésével távozhat. Eggyel több jel, hogy nem Messinek volt igaza a szerződéssel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, pb69 írta:

Biztos szabályos ott is minden. Tavaly a Ferrari egy szabálytalan motorral nem volt képes tartani a lépést, ahogyan évek óta senki a közelébe nem tud szagolni a Mercinek. Nagy ritkán pont a Ferrari volt erre képes. Idénre meg minden eddiginél nagyobb lett a fölényük. Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy sumákolás nélkül ezt így össze lehessen hozni, ilyen hosszú időn keresztül.

Az meg külön bicskanyitogató, ahogyan továbbra is megy a mindenkit hülyének néző kommunikációjuk. Komolyan mondom, most már itt is azt kéne, mint a boxkiállásoknál van, hogy ha vki kamuzik és szándékosan félrevezeti a másikat, akkor hátsón rúgják őket. Szánalmas, hogy még a közvetlen üldöző előtt is 1 mp-es előnynél és majd' egy évtizeden át tartó totális dominancia után folyton a picsogást kell hallani, hogy mennyi baj van a kocsival, mennyire közel vannak a többiek, milyen keményen dolgoznak, mekkora csodákat tesznek stb.. Hagyjuk már.

A másik idióta meg Bottas, aki gúnyosan beszól a RB-nak a party mód miatt, meg folyton arcoskodik. A sztoriban ő a rossz zsaru. Csak nem értem miért nem lehet szépen csendben és alázattal hozzáállni a dologhoz, örüljenek, hogy hagyják hülyére nyerni magukat, de ez a színjáték abszolút felesleges. Bár azt szokták mondani, hogy veszíteni tudni kell, de győzni méginkább.

Én tegnap azon nevettem fel, amikor Hamilton megérkezett a táblájához és hátul a kivetítőn máris kiírták "véletlenül" Hamilton 90. győzelmét, amit aztán kijavítottak a 94. pole pozícióra. Tudom, hogy Hamilton az egyik legesélyesebb a mai győzelemre, de fura, hogy ennyire hülyének tűnnek a szervezők. Bottasra vagy egy váratlan fordulatra nem is számolnak ma? :hmm:

Én már nevettem Bottas és Hamilton nyilatkozatain. Bottas beszólása bicskanyitogató, pláne, hogy egy olyan fazonról beszélünk, aki helyére beültetnének egy Russelt vagy Verstappent és Hamilton sírva húzhatna vissza a papájához. Hamilton meg egy vicc: "nagyon szoros volt a mezőny, tökéletes kör kellett" :lol: Mitől volt szoros neki? Bottas megizzasztotta? Így is borítékolható volt a Merci 1-2. :|

De Wolff nyilatkozata alapján ezek szerintem még 2022 -ben is verni fogják a mezőnyt. Tkp. elmondta, hogy már az FIA döntése előtt elkezdtek dolgozni a party-mód eltörlése utáni időszakon...

 

Amúgy a Red Bullnak is őszintén csak gratulálni tudok. Vegyük ki a party-módot. Persze, semmi gond. Csak ezzel szinte mindenki esélyét lecsökkentik. Láthatjuk, hogy ezen a pályán semmi se változott. Az elmúlt 8 időmérő közül 2 volt olyan, ahol izgalmas volt a helyzet: a 2. osztrák nagydíj az eső miatt, bár ott Hamilton lesöpört mindenkit, Verstappen meg elszúrta a végét, de legalább nem Merci 1-2 volt. A Belga időmérőn meg Verstappen 2 századra volt Bottastól. Csakhát ugye a pontokat vasárnap osztják. Meglátjuk, hogy Mugelloban mi lesz a helyzet. Ott kevert a pálya, technikai rész is van benne, ahol a Red Bullnak lehet esélye.

 

Én manapság jobban élvezem az F2/F3 versenyeket. Izgalmasak és itt tényleg látszódik, hogy a pilóták tudása és teljesítménye igenis számít és nem kocsikáznak. :)

 

Amúgy BREAKING NEWS: A Renault 2021 -re átnevezi magát, új neve Alphine F1 team lesz! A festés hűen tükrözi majd a francia zászló színeit. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Forma-1 2020 első hét futam: Merci közel 1 másodpercet ad a mezőnynek időmérőn

Red-Bull: tiltsuk be a party-módot!

FIA megteszi

Forma-1 olasz nagydíj időmérő: Merci közel 1 másodpercet ad a mezőnynek...

 

Nincs több kérdésem. :peace:

Party móddal lehet, hogy lett volna 1,5. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Adrián írta:

Party móddal lehet, hogy lett volna 1,5. ;)

Akár. :(

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A Moto GP is igen izgalmas, főleg a király kategória.

Ebben egyetértek. De a Moto GP -nél mindig izgalmas futamok szoktak történni. Emlékszem, régen néztem én is, az utóbbi időben csak olvasok róla, de figyelemmel követem. ;)

 

Jézusom, ez az olasz nagydíj egy katyvasz. :D A két Ferrari kiesett - Leclerc nagyot csapódott, hála égnek túlélte - Hamilton 99%, hogy büntetést kap, Bottas elrontja a rajtot és egy csomóan megelőzték, a McLaren érdekes taktikát választott de jól mennek, különösen Sainz. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Jézusom, ez az olasz nagydíj egy katyvasz. :D A két Ferrari kiesett - Leclerc nagyot csapódott, hála égnek túlélte - Hamilton 99%, hogy büntetést kap, Bottas elrontja a rajtot és egy csomóan megelőzték, a McLaren érdekes taktikát választott de jól mennek, különösen Sainz. :)

Az idei év legjobb futama. :clap: Gasly nagyot ment, igaz ehhez kellett a többiek kiesése és hibái, de Sainz ellen tartotta magát. Utóbbinak is gratulálok. Ferrari sajnos K.O, se motorerő, se aero, se fék, szép volt Binotto, szép volt tervezőcsapat. :cool: A Red Bull is nullázott, Verstappen technikai hiba miatt kiesett, Albon meg top10 -en kívül... egyre melegebb alatta az ülés. A Mercin végre csattant az ostor, még több ilyet, bár sajnos az ilyen futamok nagyon ritkák, meg kell becsülni ezeket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.