Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Palkonyai Dűlőfutás:

Fuss gyönyörű helyeken! - mondják. 

Hát, megtettem. 21 km, 2 óra 31 perc 56 másodperc. Meg némi szintkülönbség. Meg sok helyi rozé sportfröccs. Napsütés volt, meleg pont ami jólesik, és hát a "gyönyörű helyek" mottó nagyon stimmel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY FRADISTÁNAK TETEMTETTÉL! @Yoda József jöhet a barka? Népstadionban találkozunk. 

 

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula a Fradinak, ez hatalmas eredmény! Nagyon remélem, hogy most nem fogják zsebre tenni a befolyt és befolyó pénzeket, mint a '90-es évek közepén. Ha sikerülne jól befektetni, jól mozogni az átigazolási piacon, akkor még azt is el tudnám képzelni, hogy sikerülne végre egy piaci alapon is működőképes klubot összehozni idehaza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

30% néző bemehet. Esélytelen, hogy bejussunk.

Igen, bár ez a 30% úgy jön ki, hogy ez mind csak hazai szurkoló lehet, tehát vendég jegyet nem is adnak el. Nem tudom Te klub tag vagy-e a Fradinál, mert akkor lenne esélyed szerintem jegyhez jutni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Basszus, Vidi 1-0 -ra vezet. Mi van itt? :D

Szép is lett volna, de sajnos nem tartott sokáig a fellángolás. :( Kíváncsi leszek a bajnokságra így, hogy a Fradinak ott lesz a kettős terhelés, ráadásul a jóval motiválóbb és felemelőbb BL meccsekkel, miközben a riválisoknak egyfrontos lesz az érdemi harc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, pb69 írta:

Szép is lett volna, de sajnos nem tartott sokáig a fellángolás. :( Kíváncsi leszek a bajnokságra így, hogy a Fradinak ott lesz a kettős terhelés, ráadásul a jóval motiválóbb és felemelőbb BL meccsekkel, miközben a riválisoknak egyfrontos lesz az érdemi harc.

Tavaly is így volt, simán hoztuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Wilde írta:

G Csoport:

Juventus

Barcelona 

Dynamo Kiev

Ferencváros 

 

Azért az hogy Magyarországon fog játszani Cristiano Ronaldo(akit amúgy imádok), Lionel Messi, az szerintem hatalmas imázs hazánknak. Ők tényleg a sztárok között is legfelül vannak.

Ma már nem vagyok nagy focidrukker mint gyerekoromban, de ezen meccsekre kimennék. Kár hogy egy átlagbélának szerintem is esélytelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy a legerősebb csoportba került a Fradi. Ebben a 32-es mezőnyben mindenki favoritnak számít a magyar bajnok ellen, ha már ez a helyzet, akkor tényleg a legnagyobb sztárok jöjjenek hazánkba. Annál nagyobbat szól egy esetleges bravúr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Hihetetlen, hogy ez pont akkor jön össze, amikor ez az egész felfordulás van. :facepalm:

De miért nem a Puskásban lesznek a meccsek amúgy?

Mert ki kell cserélni a gyepet. 

 

6 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Örülök, hogy a legerősebb csoportba került a Fradi. Ebben a 32-es mezőnyben mindenki favoritnak számít a magyar bajnok ellen, ha már ez a helyzet, akkor tényleg a legnagyobb sztárok jöjjenek hazánkba. Annál nagyobbat szól egy esetleges bravúr.

Szerintem van ennél erősebb csoport. Itt inkább a nevek hangzanak jól. A barca ugye nem is olyan régen kapott egy nyolcast... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mert ki kell cserélni a gyepet. 

És ez egy ilyen hónapokig tartó folyamat? Nekem valamiért úgy rémlik, mintha hallottam volna olyanról anno, hogy pár nap alatt megoldották ezt valami külföldi csapatnál, amikor kellett. Nem tudom persze milyen lett a végeredmény, de ez akkor is furcsa. Akkor ezek szerint más stadionokban soha nem cserélik a gyepet, mert nem hallottam még ilyenről, hogy emiatt kelljen más stadionba rakni meccseket. Ráadásul ki tudja mikor volt utoljára meccs a Puskásban az európai szuperkupa döntője előtt, de rögtön cserélni is kell a gyepet? 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem van ennél erősebb csoport. Itt inkább a nevek hangzanak jól.

Meglehet, de az átlagos szurkolónak, pláne azoknak, akik csak most fognak kicsit jobban odafigyelni a focira, pont a nevek számítanak. Jön Messi, jön CR, jön a Barca, jön a Juve. Meg azért sokkal erősebb csapatok azért nem jöhetnének, egy Fradinak kb. mindegy, hogy egy Liverpoollal, Man. City-vel vagy Barcával kell játszani.

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A barca ugye nem is olyan régen kapott egy nyolcast... 

Jó, de azért ezzel vigyázzunk. Egyrészt ez már egy másik csapat, másik edzővel és filozófiával. Kérdés mi kerekedik ki belőle, de egyelőre nem nyomják rosszul. Kiütötték a Villarrealt, tegnap pedig erős bírói ellenszélben, több, mint egy félidőt emberhátrányban játszva is 3-0-ra lenyomták az amúgy mumusnak számító Celtát. Ráadásul azért nem volt ám olyan rossz tavaly sem a Barca, a kényszerszünet után alaposan elcseszték a szezonzárást, de addig magabiztosan vezették a spanyol bajnokságot és a BL-ben is eljutottak a Bayernig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, pb69 írta:

Akkor ezek szerint más stadionokban soha nem cserélik a gyepet, mert nem hallottam még ilyenről, hogy emiatt kelljen más stadionba rakni meccseket.

Én ilyet Spanyolországban láttam utoljára, amikor Florentino Perez nem volt hajlandó odaadni a Bernabeu-t a Király Kupa döntőre, mert azt a Barca játszotta a Bilbao-val. Akkor is a gyepcsere volt az indok :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.