Ugrás a kommentre

Star Wars Battlefront II


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A Battlefront 2-ben megjelentek a prequel trilógia hősei, akiket játékban A klónok háborúja szinkronszínészei szólaltatnak meg. A karakterek a filmek sok klasszikus mondatát elmondják, és a Cinematic Captures YouTube csatorna kapott az alkalmon, és ezekre a hangfelvételekre cseréltek néhány dialógusrészletet a prequel filmek jeleneteiben: 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Új játékmód űzésére lesz lehetőség, minek neve: Capital Supremacy. Ez egy olyan multiplayer mód lesz, amiben parancsnoki állásokat és ellenséges hadihajókat foglalhatunk el. Két új katona típussal fog bővülni a játék, a Galaktikus Köztársaság kétpisztolyos ARC-harcossal, míg a Konföderáció vibropengés kommandós droiddal.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Ma ki is próbáltam a droidekát Galactic Assaulton. Az elején szerencsétlenkedtem vele, de aztán úgy belejöttem, hogy egy húzásra öt klónt is letaroltam, pedig libasorban jöttek, hogy ne lehessen látni, hogy hányan vannak. :) Az más kérdés, hogy utána Rey meg felszecskázott ócskavasnak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem próbáltam ki, de amúgy lassan fordulnak nem? Csak abból gondolom, hogy jó párat megsemmisítettem ma úgy, hogy totál hátulról lőttem, először lekaptam a pajzsot, aztán az életét, de nem nagyon fordultak rám.

Az, hogy a Köztársaság kapott tankot az jól van így, mert az AT-RT-k sehogy sem voltak egy súlycsoport az AAT-kkel, így legalább a külső helyszínes pályák balance-olva lettek, viszont a droidikák a belső helyszíneken nagyon OP-k így most pl. Kaminón szerintem eléggé nagy handicapje van a Szeparatistáknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha állnak, akkor iszonyú lassúak. Igazából álló helyzetben szinte kár a mozgással fáradni, nem csak lassan fordulnak, de lassan is lépegetnek. Szóval ez a legnagyobb gyengéjük, ezt is lehet kihasználni ellenük a legjobban. Ez nyílt terepen nem probléma, de ahogy írtad, a Kaminón vagy más szűk pályákon azért elég komoly problémát okozhatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
10 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A "new large scale single player mode"-ra nagyon kíváncsi leszek.

Sokat ne várj tőle, csupán a Capital Supremacy többjátékos módot ültetik át egyjátékos módra. 20-20 fős csapat csap össze a klónok háborúja idején eme bolygókon: Naboo, Kamino, Kashyyyk, Geonosis és Felucia (az utolsó ugye most szeptemberben kerül bele a játékba). Parancsnoki posztokat kell elfoglalni, a végén meg le kell vadászni/meg kell védeni egy nagy hajót. Multiban jó móka, de nem hiszem, hogy egyjátékos módban is olyan jól szuperál-e majd.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Dzséjt írta:

Sokat ne várj tőle, csupán a Capital Supremacy többjátékos módot ültetik át egyjátékos módra. 20-20 fős csapat csap össze a klónok háborúja idején eme bolygókon: Naboo, Kamino, Kashyyyk, Geonosis és Felucia (az utolsó ugye most szeptemberben kerül bele a játékba). Parancsnoki posztokat kell elfoglalni, a végén meg le kell vadászni/meg kell védeni egy nagy hajót. Multiban jó móka, de nem hiszem, hogy egyjátékos módban is olyan jól szuperál-e majd.

Ez így hibás, mivel  olyan lesz mint a 2005-ös Battlefront 2-be volt. Elfoglalni a kontroll pontokat és amelyik csapat előb eléri a 100%-ot, az nyer. 

A mód neve pedig Instant Action lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez volt az eddigi legjobb frissités!

Felucia gyönyörű lett. Nem csak az ep.3-at hanem a TCW-t is figyelembe vették a térkép kialakításánál. Vannak farmok. A "parasztok" házaiba be lehet menni. Van ahol futurisztikus kandalló van a szobában. Jópofa :) Kicsit mintha a Force Unleashed-ből is vettek volna ihletet. Van egy termetes sarlacc a pálya szélén.

A klón kommandós nagyon el lett találva. Vele irtani a szeparatistákat óriási feeling.

És úgy általában az Instant Action mint új mód rögtön a kedvenc BF2-es játékmódom lett. A multiplayer ugyanis hidegen hagy. Ha játszok akkor Arcade módban szoktam játszani, de az évek során kicsit unalmassá vált, meg bosszantó hogy csak szűk terek vannak. Na itt az Instant Action-nál nincs ilyen probléma.

Nálam ez a frissités sokat dobott a játék értékén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma nem volt időm belepillantani nagyon. de holnap szabadnap, úgyhogy majd felfedezem én is, kár, hogy a kommandósokra nincs skin, mert ahogy már az Omega Osztag is rájött a fehér nem épp a legideálisabb egy kommandó számára :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ez volt az eddigi legjobb frissités!

Egyetértek! Tegnap kipróbáltam, a klón kommandós egyből a szívemhez nőtt. Sógorral uraltuk a pályát. :D Tényleg, ilyen jól még nem ment. Eddig kétszer kerültem be a top5-be, ötödik és negyedik helyen. Tegnap az első körben harmadik lettem, a másodikban már a második, aztán a sógor kilépett, így a harmadik körben enyém lett az első hely. Még életemben nem voltam első multis játékban. :yeah:

 

Viszont egy kérdés: nálatok is megjelent az ep4-es ruhában feszítő Luke? Mert nálam egy ideig az volt a főmenüben, aztán ma lecserélődött a kommandósra. De még nem hallottam arról, hogy Luke új külsőt kapna, mégis ott volt teljes pompájában. Mondjuk nem lenne rossz, mert eléggé gyér a felhozatala.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Egyetértek! Tegnap kipróbáltam, a klón kommandós egyből a szívemhez nőtt. Sógorral uraltuk a pályát. :D Tényleg, ilyen jól még nem ment. Eddig kétszer kerültem be a top5-be, ötödik és negyedik helyen. Tegnap az első körben harmadik lettem, a másodikban már a második, aztán a sógor kilépett, így a harmadik körben enyém lett az első hely. Még életemben nem voltam első multis játékban. :yeah:

 

Viszont egy kérdés: nálatok is megjelent az ep4-es ruhában feszítő Luke? Mert nálam egy ideig az volt a főmenüben, aztán ma lecserélődött a kommandósra. De még nem hallottam arról, hogy Luke új külsőt kapna, mégis ott volt teljes pompájában. Mondjuk nem lenne rossz, mert eléggé gyér a felhozatala.

Októberbe jön majd event, ahol meg lehet szerezni majd a Farmboy kinézetet Luke-nak. Illetve azon az eventen lehet megszerezni egy új emote-ot Maulnak. A Rebelsben lévő Kenobi üvöltését. Ha jól emlékszem Október 11től lesz az event.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 25. - 20:30, Bomarr írta:

Ez volt az eddigi legjobb frissités!

Felucia gyönyörű lett. Nem csak az ep.3-at hanem a TCW-t is figyelembe vették a térkép kialakításánál. Vannak farmok. A "parasztok" házaiba be lehet menni. Van ahol futurisztikus kandalló van a szobában. Jópofa :) Kicsit mintha a Force Unleashed-ből is vettek volna ihletet. Van egy termetes sarlacc a pálya szélén.

A klón kommandós nagyon el lett találva. Vele irtani a szeparatistákat óriási feeling.

És úgy általában az Instant Action mint új mód rögtön a kedvenc BF2-es játékmódom lett. A multiplayer ugyanis hidegen hagy. Ha játszok akkor Arcade módban szoktam játszani, de az évek során kicsit unalmassá vált, meg bosszantó hogy csak szűk terek vannak. Na itt az Instant Action-nál nincs ilyen probléma.

Nálam ez a frissités sokat dobott a játék értékén.

Mivel engem is hidegen hagy a multi ezért kérdezném hogy az Instant Actionban akkor tulajdonképpen botok ellen kell harcolni, csak nyiltabb terepeken mint az Arcade-ban? Mi a cél? Elfoglalni valamit? Néztem youtube-videókat róla, de ott minha multi lenne ez a játékmód.

A BF2 multiját még anno kipróbáltam mikor végeztem a single résszel. Hát nagyjából semmi esélyem nem volt. Jött Daurth Maul az Endoron aztán lekaszabolt párszor. Akkor jöttem rá ismét hogy nekem baromira nem való a multi. Ahhoz rengeteget kéne gyakorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Instant Action teljesen egyjátékos. Rajtad kivül más nem játszik. Két 10 fős csapat harcol egymás ellen, de rajtad kivül mindenkit botok irányitanak. 9 bot veled van, 10 ellened. A cél hogy 5 kijelölt területet el kell foglalni és tartani kell. Aki többet tud tartani az nyer. Ahogy halad előre a meccs és gyüjtöd a pontokat nem csak hősökre tudsz váltani, de tankba vagy speederbe is tudsz ülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként egyjátékos szempontból az új co-op mód is tetszhet annak aki nem rajong a multiért, ott lényegében másik 3 emberrel együtt lövöldözöd a botokat.

Szerintem ez a klón kommandós jó nagy kapufa, rohadt lassan szerel át gránát vető üzemmódról sima sugárvető üzemmódra és vissza ugyanúgy, nem egyszer emiatt döglöttem meg, emellé jön még, hogy nagyon pontatlan az a sugárvető. Ráadásul böszme nagydarab hogy jól el lehessen találni, jó ilyennek is kell lennie, de cserébe még rikít is a hófehér szerelésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Szerintem ez a klón kommandós jó nagy kapufa, rohadt lassan szerel át gránát vető üzemmódról sima sugárvető üzemmódra és vissza ugyanúgy, nem egyszer emiatt döglöttem meg, emellé jön még, hogy nagyon pontatlan az a sugárvető. Ráadásul böszme nagydarab hogy jól el lehessen találni, jó ilyennek is kell lennie, de cserébe még rikít is a hófehér szerelésben.

A lassúság tényleg nem a legjobb, de különösebb gondom az első alkalmat leszámítva, nem volt. A gránátvetőt távolra használtam, messze az ellenségtől, így mindig volt időm átállítani és vissza. A fegyver pontosságával sem volt gondom, mert azt meg közelre kell használni, és akkor úgy osztja a halált, mint egy jobb mesterlövéspuska. Az egyetlen dolog, aminek nem látom hasznát, az az "erőlökés". Kis terletre hat, nagyon rövid távra és tulajdonképpen alig taszítja meg az ellent. Viszont minden mást remekül tudok használni, és én úgy taroltam a kommandóssal, mint semmi mással. Szerintem egyáltalán nem kapufa, csak tudni kell használni a képességeit - mint mindenkinél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A lassúság tényleg nem a legjobb, de különösebb gondom az első alkalmat leszámítva, nem volt. A gránátvetőt távolra használtam, messze az ellenségtől, így mindig volt időm átállítani és vissza. A fegyver pontosságával sem volt gondom, mert azt meg közelre kell használni, és akkor úgy osztja a halált, mint egy jobb mesterlövéspuska. Az egyetlen dolog, aminek nem látom hasznát, az az "erőlökés". Kis terletre hat, nagyon rövid távra és tulajdonképpen alig taszítja meg az ellent. Viszont minden mást remekül tudok használni, és én úgy taroltam a kommandóssal, mint semmi mással. Szerintem egyáltalán nem kapufa, csak tudni kell használni a képességeit - mint mindenkinél.

Én is távolra használtam, de valahonnan beugrott valaki közelről, mivel az is enforcer volt így az utsó rakéta nem ölte meg, fellöktem, de előbb felkelt, mint mire átszerelt, remélem ezen majd finomhangolnak valamit. Vagy a lökés utáni feltápászkodási időt húzzák fel, hogy addig legyen idő átszerelni. Meg a két rakéta lövés közötti időt is csökkenthetnék picit. Mit nevezel közelnek? Shoti távolságból pontos igen :D . Azért is olyan a "célkeresztje" amilyen, de a heavy 4 fegyverét még mindig pontosabbnak érzem, pedig az is szór rendesen. 
Amúgy amikor én játszottam tegnap, folyamatosan szabad volt a választása, anno arc troopernél meg örülhettem, ha hozzájutottam, azért ez is csak mutat valamit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, közelre nagyjából a shoti távolságot mondom. Nem is szeretek messzebbre lőni, pláne nem PS4-en. Az Enforcer eleve erre van kitalálva, nem távolra lövöldözésre. ;) 

33 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Én is távolra használtam, de valahonnan beugrott valaki közelről, mivel az is enforcer volt így az utsó rakéta nem ölte meg, fellöktem, de előbb felkelt, mint mire átszerelt

Ez inkább a te peched, mint a karakter hibája. Én simán melee attackal nekimentem volna a delikvensnek, míg a földön heverészik. Vagy taktikusan visszavonulok, míg végbemegy az átszerelés.

34 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Amúgy amikor én játszottam tegnap, folyamatosan szabad volt a választása, anno arc troopernél meg örülhettem, ha hozzájutottam, azért ez is csak mutat valamit. 

Nekem semmit, a Hősöket és Gonoszokat, valamint a járműveket leszámítva nálam mindig mindenki elérhető minden játékmódban, ha megvan rá a pont, akár új a karakter, akár régi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem is szeretek messzebbre lőni, pláne nem PS4-en.

Ja mondjuk azt megértem.

25 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az Enforcer eleve erre van kitalálva, nem távolra lövöldözésre. ;) 

Az lehet, de a legtöbb Enforcerrel jól lehet lőni közép-távolra és távolra is.

25 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez inkább a te peched, mint a karakter hibája. Én simán melee attackal nekimentem volna a delikvensnek, míg a földön heverészik. Vagy taktikusan visszavonulok, míg végbemegy az átszerelés.

1, mire odaértem közel addigra felkel, mert kevés ideig fekszenek a földön, 2, commando droid volt az ellen 1v1 melee nem túl esélyes, 3, visszavonulni nem volt hely

25 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nekem semmit, a Hősöket és Gonoszokat, valamint a járműveket leszámítva nálam mindig mindenki elérhető minden játékmódban, ha megvan rá a pont, akár új a karakter, akár régi.

Nekem a special karakteeknél is szokott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.