Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ja, az apró szöveget most láttam :P

Örömmel látom, hogy legalább egy ember megbukott a teszten. :D

 

OK, de pontosan mit tesztel vele? Hogy ki nem látja? :)

Hogy ki olvassa. A feketére színezés előre nem tervezett aktivitás volt. Nem volt, nem is lesz több ilyen, ha csak... :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Umbarát jelöltem elsőként, az évad legösszetettebb világa természet és lakossági szinten is (oké, városokat nem igazán látunk, de legalább tudjuk, hogy nem Kőkorszaki Szakiék laknak itt). Nem is csoda, rendkívül sok időt töltünk el rajta. Amúgy nekem a bolygóval kapcsolatban Sötét Felucia érzésem van. Mintha az alkotók meg akarták volna annak a világnak az árnyékos oldalát csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Umbarát jelöltem elsőként, az évad legösszetettebb világa természet és lakossági szinten is (oké, városokat nem igazán látunk, de legalább tudjuk, hogy nem Kőkorszaki Szakiék laknak itt). Nem is csoda, rendkívül sok időt töltünk el rajta. Amúgy nekem a bolygóval kapcsolatban Sötét Felucia érzésem van. Mintha az alkotók meg akarták volna annak a világnak az árnyékos oldalát csinálni.

Olyasmi mint a Mustafar. Ebben is van egy kevés a Pokolból... az örök sötétség, ahol háború nélkül is halál les mindenhonnan a sok rémség miatt. Irtó frankó. Nálam is egyértelmű volt az első helye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Umbarát jelöltem elsőként, az évad legösszetettebb világa természet és lakossági szinten is (oké, városokat nem igazán látunk, de legalább tudjuk, hogy nem Kőkorszaki Szakiék laknak itt). Nem is csoda, rendkívül sok időt töltünk el rajta. Amúgy nekem a bolygóval kapcsolatban Sötét Felucia érzésem van. Mintha az alkotók meg akarták volna annak a világnak az árnyékos oldalát csinálni.

Igen, épp olyan meseszerű, csak sötétebb, minden szempontból.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyasmi mint a Mustafar. Ebben is van egy kevés a Pokolból... az örök sötétség, ahol háború nélkül is halál les mindenhonnan a sok rémség miatt.

Vagy mint az előző évadban Lola Sayu, ahol a Citadella van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Umbarának adtam a 6 pontot, remekül kiegészítette a sztori darkos hangulatát, megérdemli az első helyet. Másodiknak a Quarzite-et jelöltem, szintén fantasztikus látványt nyújtott a lilás színvilágával. Nálam sokáig nem is volt egyértelmű az Umbara első helye. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Umbarának adtam a 6 pontot, remekül kiegészítette a sztori darkos hangulatát, megérdemli az első helyet. Másodiknak a Quarzite-et jelöltem, szintén fantasztikus látványt nyújtott a lilás színvilágával. Nálam sokáig nem is volt egyértelmű az Umbara első helye. :)

 

Dettó! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.