Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is Witwerre tettem a voksom. Tavaly a harmadik évadban a Fiúként annyira nem tetszett, mert túlságosan hajazott Galen "Starkiller" Marekre (amit szerintem szintén zseniálisan ad elő), de Maulként nagyon bejött. Sikerült megőriznie Maul halk tónusát, miközben jóval többet beszél, mint korábban. A második lett Fennoy, a harmadik Eckstein. Az ő hangja még mindig gyönyörű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wittwer a Fiú és Galen hangjaként kiváló volt, de itt nem jött be nekem. Persze ez nyilván azért van, mert az egész Maul-szálat megvetem :D

Öcsém, ha még egyszer leírod ezt esküszöm kitiltalak innen. :D Tudjuk, hogy utálod, de könyörgöm, lapozzál már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öcsém, ha még egyszer leírod ezt esküszöm kitiltalak innen. :D Tudjuk, hogy utálod, de könyörgöm, lapozzál már.

Több kategória e kapcsán nagyon nincs, így ezzel vége is :) (nem hiszem h a legjobb történetszál díját a Maul-szál kapná).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több kategória e kapcsán nagyon nincs, így ezzel vége is :) (nem hiszem h a legjobb történetszál díját a Maul-szál kapná).

Hála égnek. Legalább nem kell tovább olvasni a ficsogásod ezzel kapcsolatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.