Ugrás a kommentre

Kedvenc karaktered


Lenci

Ki a kedvenced?  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki a kedvenced?

    • Anakin Skywalker/Darth Vader
      13
    • Luke Skywalker
      2
    • Palpatine
      0
    • Obi-Wan Kenobi
      11
    • Padme Amidala
      0
    • Leia Organa
      0
    • Yoda
      6
    • Han Solo
      2
    • C-3PO
      1
    • R2D2
      0
    • Qui-Gon Jinn
      3
    • Dooku
      2
    • Chwebacca
      1
    • Mace Windu
      1
    • Lando Calrissian
      0
    • Wilhuff Tarkin
      1
    • Jabba
      0
    • Darth Maul
      0
    • Jar Jar Binks
      0
    • Valaki más
      5


Ajánlott hozzászólás

Hát, nálam ez egy eléggé többrétegű kérdés.

 

Epizódokra lebontva a kedvenc karaktereim:

ep1: Qui-Gon Jinn

ep2: Jango Fett

ep3: Grievous tábornok vagy Bail Organa, még nem tudtam dönteni

ep4: Wedge Antilles

ep5: Lando Calrissian és Wedge Antilles (fej-fej mellett)

ep6: Lando Calrissian és Wedge Antilles (fej-fej mellett)

 

Trilógiákra lebontva:

ep1-2-3: Obi-Wan Kenobi

ep4-5-6: Han Solo

 

És a teljes sagara viszonyítva:

ep1-2-3-4-5-6: Yoda

 

De pl a Sitheket is nagyon csípesm Darth Sidioussal és Darth Maullal az élen és Anakin Skywalker sem közömbös figura. De most Yodára szavaztam :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kell mondjam, (még) nem szavaztam.

Nincs igazán kedvenc karakterem, bár nagyon Anakin/Vader felé hajlok.

Talán Vader az SW legismertebb, legjellegzetesebb alakja, akit mindenki azonosít az SW-al, és tényleg eny nagyon eltalált karakter, aki még 30 év után is félelmetes a filmvásznon.

Nagyon ott van, még meditálok rajta egy kicsit, és sztem rá szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin/Vader. Egyszerűen nagyon izgalmas végigkövetni, honnan indult, és mivé lett. Másrészt meg mióta ismerem a Star Wars-t, nálam Vader a kedvenc, és ez nem változott meg.

Amúgy nagyon bírom a Sith szereplőket, nagyon szuggesztív a megjelenésük, iszonyat karakteresek.

A "jófiúk" közül Obi-Wan, Qui-Gon és Han Solo nyerte el legjobban a szimpátiámat.

A legjobb SW nő meg Padmé.

De akkor is Vader a kedvenc :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Anakin/Vader, de csak az epIII óta. És Qui-Gon. Más kifejezetten kedvencem nincs. Vannak, akiket nagyon bírok, de hajszál választja el őket a kedvenc kategóriától. Ezek sokan vannak :P

Nem könnyű megmondani, hogy egy karakter mitől lesz kedvenc. Leginkább attól, hogy valami megfog benne, de ezt nem lehet érvekkel magyarázni. Ez intuitív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Sok kedvencem van. Nem tudok kiemelni egy konkrét kedvencet.

 

Hmm. Valóban nehéz kérdés, mert nkem se mindig egyformák a "kedvencségi erőviszonyok", de az első három hely, az kőkeményen be van betonozva, az nálam nem változik. A YODA - PAPATINE - VADER szentháromság szerintem nálam örök...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a kérdés különben ,mert igazából ,ha választani kell akkor mondom Qui-Gon nevét, de nekem minden egyes karakter a szívemhez nőtt.A legapróbb lénytől, a legnagyobbig.Imádom mindegyiket.Túlzás nélkül mondhatom, ha bármelyik karaktert kivennék, nálam az már nem lenne SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Legelőször R2D2 volt, aztán Luke és Yoda.  

Az EP1-ben Maul, az egyetlen dolog volt az első részben amiért rajongtam, aztán elmúlt.  

Az EP3 óta Anakin/Vader.

 

Érdkes, mert én pl. rajongásom kezdetétől egészen 2002-ig "Darth Vader" fan voltam. Imádom az ep2-őt, de Anakin valahogy nem olyan mint amilyennek anno elképzeltem, mert amig nem volt prequel, addig az ő személyén filóztam a legtöbbet. De az ep3 után valahogy leesett a csúcsról, az ep3-ban pedig egyenesen megbukott a számomra. Helyette olyan karakterek kerültek az érdeklődésem horizontjába, mint Palpatine vagy Yoda, vagy akár Kenobi. Milyen érdekes: maga a rajongás megmaradt, de mégis átalakult, mert pl. Yoda anno kimondottan idegesített, most pedig iszom a szavait....

 

Hiába: változnak az idők...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokáig nem is volt kedvenc karakterem, amit a mai napig nem értek. Az ember mindig kiszúr valakit, akit valamiért jobban kedvel a többinél, pláne ha a kedvenc történetéről van szó. 10 éven keresztül mégsem lett senki a kedvencem.

Mondjuk Qui-Gon sem lett azonnal az egyik kedvencemmé, időbe telt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én lassan azért nem merek kedvencet választani, mert elhunynak. Qui-Gon, Bail, Grievous, Jango, Yoda (Brett, Hudson - Alien 1-2; Muldon, Eddie - Jurassic Park 1-2); mind meghaltak. Csoda, hogy Wedge, Han és Lando kihúzta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Én lassan azért nem merek kedvencet választani, mert elhunynak. Qui-Gon, Bail, Grievous, Jango, Yoda (Brett, Hudson - Alien 1-2; Muldon, Eddie - Jurassic Park 1-2); mind meghaltak. Csoda, hogy Wedge, Han és Lando kihúzta.

 

Nálam eddig összesen 2 full kedvenc volt, mostanság a másodikat "fogyasztom" (Yoda), érdekes: a kevencek változnak, a saga iránti rajongás megmarad.

 

Hogy is van? Nem vész el, nem is keletkezik, csak átalakul...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...
Nálam eddig összesen 2 full kedvenc volt, mostanság a másodikat "fogyasztom" (Yoda), érdekes: a kevencek változnak, a saga iránti rajongás megmarad.

 

Hogy is van? Nem vész el, nem is keletkezik, csak átalakul...

Nekem Grievous Boba és Jango voltak a kedvenceim csak mind feldobták a talpuk.

Amúgy Grievous miért maradt ki a választásból?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Amúgy miért nem szerepel Grievous és miért szerepel Wilhuff Tarkin mert szerintem Grivi sokkal befolyásosabb karakter mint Tarkin

Szerintem éppen fordítva. Tarkint szektorkormányzó volt és egyben az első HCS parancsnoka.

Grivi meg csak(?) egy tábornok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Fú hát ez jó kérdés. :hmm: Nos, nekem kedvencem sose volt, csak olyan, akivel szímpatizáltam, mert sok szerethető karakter van. Inkább kategória szerint sorolnám fel őket:

 

Politikusok: Bail Organa, Padme Amidala, Leila Organa

 

Jedik: Obi-Wan, Mace Windu, Anakin Skywalker, Luke Skywalker, Yoda, Ahsoka Tano, Qui-Gon Jinn, Jolee Bindo, Kit Fisto

 

Klónok: Rex, Cody

 

Csempészek: Han Solo

 

Kormányzók: Lando Calrissian(asszem ő az)

 

Kiborgok: Grievous tábornok, Durge

 

Sith-ek: Darth Vader, Darth Revan, Galen Marek(Starkiller), Dooku gróf(Darth Tyranus), Darth Maul

 

Fejvadászok: Jango Fett, Boba Fett

 

Droidok: Halál droidok vagy Droidikák és Magna Droidok

 

Egyéb droidok: R2-D2, R4-P17(Obi-Wan 1. droidja), C-3PO, K-3PO(a hothi fehér droid), R4-P22(Anakin droidja az eredeti Clone Wars rajzfilmben), R4-G9(Obi-Wan 2. droidja), R4-M6(Windu droidja), R5-D4(az a droid, amit Lukeék először R2 helyett akartak megvenni)

 

Szóval van egy pár :)

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.