Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Star Wars-nál minden igaz, csak 6 -részt akart Lucas, 9 részt akart Lucas és még a 12 részt akart Lucas is. Az oka egyszerű, folyamatosan fejlődött és változott a történet. Ha emlékeztek még az EP3 eleje is teljesen más volt a bemutató előtt egy évvel. Lucas így dolgozik, dolgozott. Én olyat is hallottam, hogy a 3 trilógia = 12 rész, mert minden trilógiának lett volna egy felvezető része. Lucas sokszor nyilatkozott, hogy az elkészült történet túl ambiciózusra sikerült, így kivette a középsőt és azt csinálta meg először. Ha itt 4-5-6-ra gondolt, akkor 3 tirlógia volt tervezve, ha csak a 4-re akkor 2 trilógia 6 rész. Most jön az EP 7-8-9 és ha jól sikerül (és szerintem mindenki ezt reméli) biztos lesz EP 10-11-12. Ha a Marvel rendszere szerint fog az SW is készülni a 7-8-9 és a spin-off filmek az első fázis, stb. A Marvel filmek most tartanak a 2. fázisnál és már tervezeik a 3. fázist.

 

2020-ra ha minden jól megy már 12 mozifilmünk lesz és az előszereplős TV sorozat is elindulhat akkorra. :) És ez csak a kezdet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó sem volt róla az Ep IV-ben ,hogy Vader Luke apja? Akkor Owen miért írtózott attól,hogy Luke megismerje,mi történt az apjával? És amikor Beru azt mondja,hogy Luke-nak az apja vére folyik az ereiben, miért mondja Owen, hogy "Épp ezért féltem" ?

Lehetséges szerelmi szál Luke és Leia közt az EP VI-ig? Az Ep V elejétől nyilvánvaló, hogy Han és Leia összejönnek, a film felétől már gyakorlatilag egy párt alkotnak.

 

Akkor ajánlom, hogy csekkold le ezt a topicot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok az átfedés ugyan a korábbiakkal -megint elmeséli hogy először ugy volt hogy nemet mond, de aztán igen lett belőle- ugyanakkor van pár érdekes újdonság. Eleve ugye az interjú kicsit ilyen Star Trek vs. Star Wars témára van kihegyezve lévén hamarosan jön a mozikba az új ST. Abrams szerint az egyik nagy különbség a két franchise között hogy a Treknél már nincs itt a nagy világalkotó, akihez lehet rohangálni (konkrétan Gene Roddenberry-t emliti az ST alapjainak a lerakóját, aki '91-ben meghalt) mig a Star Warsnál itt van Lucas, akit lehet kérdésekkel bombázni, visszajelzést kérni stb. Azt mondja egyébként hogy barátok lettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, én úgy tudtam, már régebb óta barátok. :hmm:

A halálának ugyan nem, de annak örülök, hogy Roddenberry-hez már nem lehet szaladgálni, mert neki gőze sem volt a szórakoztatásról (lásd: The Next Generation 1-3 évad, vagy az első mozifilm). Viszont azért Lucassal is annyiból módjával bánnék, hogy néha neki is vannak vad ötletei. Szóval - főleg az újítás és frissesség jegyében - azért remélem, nem várják mindenhez a jóváhagyását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kennedy beszélt arról, hogy mennyire fontos a Lucasfilmnek a titoktartás:

 

Q: How important is secrecy for [Lucasfilm] now? And how do you try and keep secrets, considering how fast things travel now?

 

A: We talk about that all the time. I think the whole issue of confidentiality is gonna be fascinating as we move into making the movie. If we're shooting anything outside, it's almost impossible to not have things end up on the Internet. So my feeling is, you need to embrace that, especially with the fans around something like Star Wars. You need to recognize they're important to the process and acknowledge there are things you're gonna want to make sure they get to know. So I think that's something we're going to monitor, pay attention to and think differently about.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kennedy beszélt arról, hogy mennyire fontos a Lucasfilmnek a titoktartás:

 

Q: How important is secrecy for [Lucasfilm] now? And how do you try and keep secrets, considering how fast things travel now?

 

A: We talk about that all the time. I think the whole issue of confidentiality is gonna be fascinating as we move into making the movie. If we're shooting anything outside, it's almost impossible to not have things end up on the Internet. So my feeling is, you need to embrace that, especially with the fans around something like Star Wars. You need to recognize they're important to the process and acknowledge there are things you're gonna want to make sure they get to know. So I think that's something we're going to monitor, pay attention to and think differently about.

Magyarán: Egy rohadt sort se fogtok megtudni a filmről 2015. májusáig... Bravó,gratula. Akkor nem is jövök fel ide a fórumra két évig. :facepalm::cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem fogom bánni, ha a sztorit nem két évvel a premier előtt tudom meg. Az ep3 esetén például szerintem már kicsit túlzásba vitték a dolgot a nagy nyitottsággal. De nyilván nem lesz olyan, hogy semmit sem hallunk a forgatásról, vagy nem kerülnek ki jövőre promóciós anyagok. Még a Star Trek - Into Darkness is hozott az elmúlt években anyagokat, amikről lehetett (volna) beszélni (ha lenne egy normálisan működő Trek fórum az országban). És pont ez a film, ami azért bizonyítja, mennyire jó lehet pusztán spekulációkra hagyatkozva, lényegében a filmről még mindig semmi konkrétumot nem tudva beülni. Ez nagy ereje lehet az ep7-nek is, ahol az ep1-2-3-mal ellentétben nem tudhatjuk, mi lesz a végeredmény. Bizony fontos lesz az a titoktartás, és nekünk csak hasznunkra válhat. Főleg ha sikerül egy meglepetésekkel teli sztorit írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, a hírzárlat nekünk csak jó. Úgyis lesz valamennyi szivárgás. Szerintetek május 4.-én számíthatunk valami bejelentésre?? Akár egy főszereplő...?

Szerintem ne számíts semmire. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ne számíts semmire. :)

 

Valószínűleg igazad lesz. Május 4.-én volt a BD megjelenés bejelentése, ezért reménykedtem.

Ej, pedig legalább egy fontos stábtagot megneveznének. A forgatókönyvírón és a rendezőn kívül még két személyre vagyok nagyon kíváncsi, az egyik a zeneszerző de ez még nagyon-nagyon korai, a másik a látványtervező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarán: Egy rohadt sort se fogtok megtudni a filmről 2015. májusáig... Bravó,gratula. Akkor nem is jövök fel ide a fórumra két évig. :facepalm::cry:

 

Amikor J.J. bejött a képbe én ezzel már tisztában voltam. Egyébként biztosan lesznek hírfoszlányok, de nem olyan szinten, mint más filmeknél.

Az a jó, hogy ez a fórum ezer más dologgal is foglalkozik, nem csak ezzel, szóval érdemes benézni más topikokba is és beszélgetni az adott témákról! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A színészekre én is nagyon kíváncsi leszek. Az Indiana Jones -ban már elsütötték ezt az apa/fiú kapcsolatot, most ismét itt a lehetőség. :D Persze lehet apa/lány is. ;)

Csak Shia LaBeouf fel ne tűnjön nekem. :lol:

Azért ha tovább viszik a Skywalker családfát, kíváncsi leszek, kiket találnak majd. Carrie Fisher és Natalie Portman után még egy, a családba illő leányzót, vagy Mark Hamill és Hayden Christensen után egy hozzájuk hasonló ifjú titánt érdekes kihívás lehet kifogni. Pláne, ha ebbe még beleviszik a Harrison Ford vonalat is.

 

És ami igencsak érdekelne, ha lesz egy új Skywalker gyerek, azaz Luke-nak van utódja, ki lesz az anyjuk? Mert azért ez egy nehéz része a sztorinak, elvégre egy teljesen új, mégis Luke-kal egyidős karaktert kell majd bemesélniük (ezen a ponton akár segítséget kaphatnának egy TCW-jellegű sorozattól, de akkor is úgy kell megalkotniuk a szereplőt, hogy az önállóan is működjön).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehetséges, hogy EU-s karaktereket hoznak majd be. Végül is Mara Jade, Ben Skywalker, Jaina Solo karaktereinek jogai mind a Lucasfilm tulajdonában vannak. A TCW pedig egyre több EU-s dolgot hozott be. Ez a tendencia akár folytatódhat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre nem nagyon számítanék. :) Tippem szerint Jaina karaktere visszaköszönhet az új filmben (persze nem ezen a néven), de abból kiindulva, hogy "teljesen újat" alkotnak Disney-ék, elég egyértelmű, hogy nem terveznek fontosabb EU-s szereplőket megeleveníteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nagyon sok fajt fog felvonultatni az új film, a prequel és az original trilógiákból vegyesen. :) De persze ezek mellett szükség van új fajokra is. Remélem, eredetiek lesznek, bár ezen a téren sem volt baj soha a Star Wars tárházán belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont azt mondom, hogy éppen Luke-nak kell a gyermekeit látni. Szerintem az anya nem fontos dramaturgailag a filmben, s nem erőltetném az EU-s Solo családot sem (Timothy Zahn-t mint keresztapát amúgy sem szerettem, az általa kreált neveket erőltetettnek Star Wars-idegennek éreztem), egyrészt, Leia-Han mint nyugdíjaskorú szülők..., bizony ez illuzióromboló (főleg, ha a szemünk előtt lebeg Leia metálbikinis képe :-)) (Mellesleg azt sem szeretném, ha egyszerűen kinyírnák őket az új részekben, ezzel kicsit az ifjúságomat is megölnék (Ha Han megjelenne a filmben, amolyan Madine-tábornok szerepben tudnám csak elképzelni)

A Luke és fia szál azért is lenne fontos, mert csak így lehetne szerintem a szellemi szálat is megőrizni az első hat réssszel. A prequel Anakin negatív karrierjéről szól. A klasszikus Luke pozitív karrierjéről + Anakin/Vader apa - Luke fiú konfliktusáról. A sequelben Luke fiának/lányának karrierfejlődését láthatnák + Luke apaként erre milyen módon reagál. Bár szerintem a Jedi visszatért nem lehet folytatni, de ha már megteszik a Lucas-i koncepcióba ezt tudnám beilleszteni (hasonló szálat láthattunk az Indy 3 és 4-ben is, és nagyon jól bevált).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.