Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Amúgy mennyire biztos ez a decemberi dátum? Eddig csak pletyka szinten olvastam róla. Bár jóformán "alapkövetelmény" egy SW film premierénél a májusi hónap, szerintem nem lenne tragédia az év vége, főleg ha ez minőségibb végeredményt produkálna. Egyébként is jobb szeretek télen mozizni, mint májusi kánikulában (volt már rá példa) izzadni a vetítésen. De ha JJ hagyományőrző módon megtartaná a májust, ám készítésügyileg nem lesznek 100%-on 2015-re, nem kizárt a korábbi ígéret módosítása, és a 2016. májusi időpont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán a szokásos nyári konkurencia miatt valóban az eltolás mellett döntenek a bennfentesek, viszont a májusi időpont jelzésértékű, azt kiáltaná: "Visszatért a Saga!". Nekem a várakozás mértékén kívül mindegy, mikorra jön, úgyis többször megnézem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnéztem, tök gagyi filmek lesznek 2015 nyarán, nem hiszem, hogy a Star Wars VII-nek félnie kellene a konkurenciától. :) Ezzel együtt azonban én azt mondom, legyen inkább decemberben a film, télen én is jobban szeretek mozizni (főleg Karácsony környékén).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként is jobb szeretek télen mozizni, mint májusi kánikulában (volt már rá példa) izzadni a vetítésen.

 

 

Van egy probléma. Jó 15 éve a mozik légkondisak. Azaz a legnagyobb kánikulában sem izzadhattál a moziban ,mert ott kellemes hűs van a klíma miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval jövőhéten megtudjuk a film címét, és talán kapunk egy két casting hírt is a Lucasfilmtől.

 

Vad pletykák terjengek theforce.net fórumán meg máshol is. Latinorteview sejtelmesen írta, hogy Christian Bale mint Jedi? :hehe::rock:

De ami meglepő, kezd terjedni ez a Leonardo DiCaprio pletyka is erősen, sok helyen olvasom :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Attól függ, amikor Veszprémben voltam az ep3-on, ott a film végére már hatásosan szimulálták a mustafari klímát, így együtt izzadhattunk Anakinnal és Obi-Wannal. :D

Kilenc éves voltam, de tisztán emlékszem ugyanerre a szitura. :D

 

Ez a hirtelen hírözön elég masszív, még a végén komolyan mondanak valamit.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy probléma. Jó 15 éve a mozik légkondisak. Azaz a legnagyobb kánikulában sem izzadhattál a moziban ,mert ott kellemes hűs van a klíma miatt.

Ez annyira igaz, hogy ma már nyáron az utcai ruhámhoz képest felöltözöm, ha bemegyek a moziba, mert nem egyszer volt rá példa, hogy szinte megfagytam a két-két és fél óra alatt.

 

 

Tök jó lesz, ha végre lesznek konkrétumok. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez annyira igaz, hogy ma már nyáron az utcai ruhámhoz képest felöltözöm, ha bemegyek a moziba, mert nem egyszer volt rá példa, hogy szinte megfagytam a két-két és fél óra alatt.

Akkor többször is sikerült kifognom klímamentes mozitermeket Budapesten. :( Persze lehet, hogy volt, csak épp a bekapcsolásának nem látták értelmét (hozzáteszem 30 fok felett). De lényegtelen, nem fog visszatartani az új SW film mozis megtekintésétől, ha esetleg Tatooine-i klímában kell majd megtennem. :D

 

Kíváncsi vagyok, mit tartogatnak a hétre. :hmm: Nagyon jó lenne a sok pletykaözön után valami hivatalos forrásból származó infó is. Az epizódcím felfedésének például örülnék. A címből talán leszűrhető lenne némi reális infó is a filmet illetően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lényegtelen, nem fog visszatartani az új SW film mozis megtekintésétől, ha esetleg Tatooine-i klímában kell majd megtennem. :D

Legalább nem kell plusz felárat fizetni a 4D-élményért :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, mit tartogatnak a hétre. :hmm: Nagyon jó lenne a sok pletykaözön után valami hivatalos forrásból származó infó is. Az epizódcím felfedésének például örülnék. A címből talán leszűrhető lenne némi reális infó is a filmet illetően.

Jobban belegondolva túl korai lenne még a címet közölni. Lucas mindig egy évvel a film előtt mondta meg mi lesz. Persze ez már nem a Lucas éra, szóval bármi lehet! Izgatottan várom a híreket, remélem tényleg lesz most már valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lángolj fel a lelkünkben szép

Égi szikra szent öröm,

Térj be hozzánk drága vendég,

Tündökölj ránk hírözön.

 

:D

Egyesítsed szellemeddel

Mit zord erkölcs szétszakít

 

Magyarán: az új trilógia békítse ki a prequel-utálókat a prequel-szeretőkkel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor reméljük jövőhéten a Lucasfilm bejelenti a film címét, és néhány fontosabb színész nevét :) Akár premier dátum is jöhetne :)

Miért is? :) Ezt a hétre ígérték. Várj! Ha jobban meggondolom akkor már hetek óta ezt ígérgetik a "kémek".

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdjétek el szokni a film címét :shocked:

Az egyik "kém" jelenti

http://talkbacker.com/movies/exclusive-do-we-know-a-potential-title-for-star-wars-episode-7/id=698

“…title I’m hearing is A New Dawn.”

 

magyarul:

Egy Új Hajnal

 

Hogy tetszik? :hmm:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“…title I’m hearing is A New Dawn.”

 

magyarul:

Egy Új Hajnal

 

Hogy tetszik? :hmm:

Shadows of the Sith - Revenge of the Sith

A New Hope - A New Dawn

 

Lehet csak én vagyok túl szkeptikus, de én ebben inkább a mögöttes fantáziálást látom. Csak nem lesznek ennyire ötlettelenek a készítők.

 

Amúgy nem olyan rossz ez a cím, csak megint túlságosan hajaz egy már létező SW filmére, ami nem túl pozitív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd akkor kezdek el bármit is szokni, ha az illetékesek jelentik be és nem egy ember, akinek a haverjának a haverja mintha hallotta volna a zebrán átmenve, hogy a közeli buszmegállóban a buszra szálló emberek egyike ezt beszélte a telefonján át valakivel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kb. pár héttel ezelőttig még gondoltam is valamit az épp kijövő hirek egy részéről -hogy jó-e, rossz-e, mi lenne ha-, de már annyi dolog tűnt hamisnak, hogy energiapazarlásnak érzem. Ez a "A New Dawn" kb. akkora hír nálam mintha valaki beírná az Egyéb fontosba hogy retket evett reggelire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kathleen Kennedy mintha azt nyilatkozta volna pár hete, hogy 2014 a Star Wars fanok éve lesz. Minden finomságból ehetnek majd a fanok (és akkor a forgatásról bejelentkező élő közvetítésekről nem is beszélve)

 

Szóval csak pár hónap, és a "kémeket" felváltják a profik :yeah:

 

A bulvár hírek meg jó kis dokumentációk, évek múlva mulatságos lesz visszanézni őket. Erre jók max :P:)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.