Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tudjátok mit hiányolok? Azokat a kis videókat amik prequel részek előtt kb. egy évvel kezdtek el szállingózni az sw.com -ra. Az EPIII -ra hangolódván belenéztem párba és hihetetlen mennyire nosztalgikus hangulatot ébresztettek. És persze nagyon jók is voltak. Ahhoz képest manapság szinte semmi nincs. Remélem ez az EPVIII -ra megváltozik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjátok mit hiányolok? Azokat a kis videókat amik prequel részek előtt kb. egy évvel kezdtek el szállingózni az sw.com -ra. Az EPIII -ra hangolódván belenéztem párba és hihetetlen mennyire nosztalgikus hangulatot ébresztettek. És persze nagyon jók is voltak. Ahhoz képest manapság szinte semmi nincs.

 

Én sokkal inkább várom a felvezető képregényeket, mint képeket vagy videókat az új filmből.

Engem elsősorban az izgat, hogy mi történt az Ep6 záróképsora óta eltelt 30 évben. Mert eddig nem igazán tudunk semmi biztosat erről az időszakról. A film ezeknek az eseményeknek a következménye lesz, szóval ha már kaptunk információt erről a harminc évről, valamennyire megtippelhető lesz a film irányvonala is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sokkal inkább várom a felvezető képregényeket, mint képeket vagy videókat az új filmből.

Engem elsősorban az izgat, hogy mi történt az Ep6 záróképsora óta eltelt 30 évben. Mert eddig nem igazán tudunk semmi biztosat erről az időszakról. A film ezeknek az eseményeknek a következménye lesz, szóval ha már kaptunk információt erről a harminc évről, valamennyire megtippelhető lesz a film irányvonala is.

Ebben van valami, most azok lesznek a leginformatívabb dolgok amik ezzel az időszakkal foglalkoznak.

 

SZülinapomkor? Yessss! :D

Akkor kerül ki a sok játék és miegymás. Szerintem onnantól beindul majd a TFA gépezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy még senki se kommentálta itt... :) De érdekesnek találom C-3PO piros kezét... :) Furcsa megszokni, de biztos valami oka van, amiért így hagyta az aktuális gazdája. Vajon milyen veszélyes küldetés során kellett elszenvednie eme esztétikai változást? :D

ep7-128464-1377-1378-11.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár újabb játékfigura:

 

Kylo Ren és leirása : A dark warrior strong with the Force, Kylo Ren commands First Order missions with temper as fiery as his unconventional Lightsaber.

 

Kylo-Front.jpg

Kylo-Back.jpg

Ren-CU.jpg

 

Kylo dobozon lévő képe nagyon tetszik nekem. Muszáj lesz valami Kylo figurát beszereznem, amint kijöttek :D

 

Finn:

 

Finn-front.jpg

Finn-back1.jpg

Finn-CU.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy még senki se kommentálta itt... :) De érdekesnek találom C-3PO piros kezét... :) Furcsa megszokni, de biztos valami oka van, amiért így hagyta az aktuális gazdája. Vajon milyen veszélyes küldetés során kellett elszenvednie eme esztétikai változást? :D

ep7-128464-1377-1378-11.jpg

 

3PO keze szerintem az a kategória, ami a könnyen maradhat magyarázat nélkül. A lábára se volt régen.

Egyszerűen azt gondolom, hogy mikor "elhagyja"/cserére szorul nem mindig van kéznél azonos szín a karosszériásnál, aztán nem volt idő/igény az új darabot színre fújatni..

Autóinknál is előfordul ez! ;)

 

Más a képen: A lába mögött feltűnik amúgy egy talán wookie láb! Érdekes, mert a felsőtestéből meg semmi nem látszik..hajol vagy mi?

 

 

Nekem az immune to the light tetszik nagyon. A klasszikus dallam milyen monumentális és egyben vészjósló dallammal bővült!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy a kardot körbeöleli a pára/köd/effekt, az valami istenkirály hangulatos. Meg úgy az egész kép. Vajon kire vadászik Kylo, a Ren Lovagok elvetemült tagja? Rey vagy Finn menekül előle? Hú de izgalmas.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy a kardot körbeöleli a pára/köd/effekt, az valami istenkirály hangulatos. Meg úgy az egész kép. Vajon kire vadászik Kylo, a Ren Lovagok elvetemült tagja? Rey vagy Finn menekül előle? Hú de izgalmas.

Nekem inkább olyan, mintha keresne valamit? Az alvilág bejáratát? Vagy Shmi hajtűzőjét?? :D

Szóval, mintha nem harci jelenet volna... :hm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MSW-s Jason Ward szerint ez az a jelenet, amikor Kylo a Maz Kanata kastélya melletti erdőben hajtóvadászatot indít Rey ellen. Hmm érdekes..

Maga a forgatási helyszín az angliai Puzzlewood erdőség volt szerinte.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MSW-s Jason Ward szerint ez az a jelenet, amikor Kylo a Maz Kanata kastélya melletti erdőben hajtóvadászatot indít Rey ellen. Hmm érdekes..

Maga a forgatási helyszín az angliai Puzzlewood erdőség volt szerinte.

Legyen így! Mi baja Rey-vel? Nem is értem! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon király ez a Ren gyerek és a kardja. És amint látom a végső megvalósítás szerint szikrákat szór a kard ami így inkább kinéz valamiféle tűznyelvnek mint lézernek. :D Eközben egyedivé is teszi. Maga a kép nekem túl világos, jobban eltudnám képzelni sötétben. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.