Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

Érdekesnek tűnik csak még sok fekete folt mert nem tudjuk az ok okozati dolgokat. De úgy gondolom ennek a nagy része igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ezek az új spoilerek pont hogy azt érik el még jobban össze zavarodjak. Az eddig biztosban hitt dolgokban is. Pl. Poe karktere

Pontosan erre céloztam. Lehet hogy most nagyon okos döntés vonlna spoilermentesbe vonulni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesnek tűnik csak még sok fekete folt mert nem tudjuk az ok okozati dolgokat. De úgy gondolom ennek a nagy része igaz.

 

Tehát Luke továbbra sem szerepel többet a filmben mint a visszaemlékezés és a sziget, eddig a spoiler és ezt már korábban is hallottuk. Viszont az új, hogy a trailerben a Ren lovagok körül a halottak nem jedik, hanem Rey szüleinek a klánjának a tagjai.

Ja, oka van, hogy Luke nincs a plakáton és hogy nem szerepel a trailerben...nyomós oka. Köszi Abrams....az offscreen történeteid Lukeról nem sok embert fognak érdekelni. :roll:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam 3 új képet.

Szerk: Ezek a Force Awekenes Duracell reklámból valóak, nem a filmből, mind1..

 

Mos akkor reménykedhetünk normális AT-AT-ban. Vagy maradnak azok a teknősbéka izék?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát Luke továbbra sem szerepel többet a filmben mint a visszaemlékezés és a sziget, eddig a spoiler és ezt már korábban is hallottuk. Viszont az új, hogy a trailerben a Ren lovagok körül a halottak nem jedik, hanem Rey szüleinek a klánjának a tagjai.

Ja, oka van, hogy Luke nincs a plakáton és hogy nem szerepel a trailerben...nyomós oka. Köszi Abrams....az offscreen történeteid Lukeról nem sok embert fognak érdekelni. :roll:

Ez troll műsor ami itt folyik. Lesz rendesen annyi Luke, amennyi kell. Nyugi! De mi ez "sziget" téma? Sokszor emlegeted!

 

Mos akkor reménykedhetünk normális AT-AT-ban.

Remélem nem. Lépni kell egy szintet minimum, mint az x-wingnél!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez troll műsor ami itt folyik. Lesz rendesen annyi Luke, amennyi kell. Nyugi! De mi ez "sziget" téma sokszor emlegeted!

Én azt nem értem, hogy számos "infót" olyan 100%-os bizonyossággal ír le, mintha már látta volna a filmet, az állítása pedig kész tény lenne... amikor meg rákérdez az ember, megy a nagy hallgatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt nem értem, hogy számos "infót" olyan 100%-os bizonyossággal ír le, mintha már látta volna a filmet, az állítása pedig kész tény lenne... amikor meg rákérdez az ember, megy a nagy hallgatás.

Nem, azt szokta írni hogy mások véleményére, spoilereire támaszkodik. De valóban megtévesztően magabiztos stílusban nyomja.

Pedig az "elbizakodottság a gyengéje". Bocsi Zééé! Nem lehetett kihagyni! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát Luke továbbra sem szerepel többet a filmben mint a visszaemlékezés és a sziget, eddig a spoiler és ezt már korábban is hallottuk. Viszont az új, hogy a trailerben a Ren lovagok körül a halottak nem jedik, hanem Rey szüleinek a klánjának a tagjai.

Ja, oka van, hogy Luke nincs a plakáton és hogy nem szerepel a trailerben...nyomós oka. Köszi Abrams....az offscreen történeteid Lukeról nem sok embert fognak érdekelni. :roll:

 

 

Dehogynem. Pl engem és több nyitottabb rajongótársamat. Én személy szerint sz*rok Luke-ra. Miért? Mert végre azt érzem hogy mernek újjítani akár azt is mondanám ha nagyon jó a story akkor Luke nem is kell az új tilógiába. Úristen mit mondtam. Csak nem fasiszta vagyok emiatt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem. Pl engem és több nyitottabb rajongótársamat. Én személy szerint sz*rok Luke-ra. Miért? Mert végre azt érzem hogy mernek újjítani akár azt is mondanám ha nagyon jó a story akkor Luke nem is kell az új tilógiába. Úristen mit mondtam. Csak nem fasiszta vagyok emiatt?

Nem. Értelek, de Lukot sokan várják. És ezt tudták is az írók, alkotók.

Nehezen tudom elképzelni, hogy a "bátorságuk" pont ebben kell megnyilvánuljon..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Értelek, de Lukot sokan várják. És ezt tudták is az írók, alkotók.

Nehezen tudom elképzelni, hogy a "bátorságuk" pont ebben kell megnyilvánuljon..

Nem ebben kell, de ebben is megnyilvánulhat. Ha a történet egészébe nem fér bele, tényleg ne erőltessék bele, csak azért, mert a rajongók többsége várja. Bocsánat, de ez a megfelelési vágy az, ami agyonvághat egy történetet. Akkor rossz, egy történet, amikor az író már megfelelni akar, nem mesélni. Inkább meséljenek el egy jó Luke nélküli történetet, minthogy elcsesszenek egyet, mert bele kellett erőltetni a karaktert.

Aki csak a Luke-fétisét akarja kielégíteni, annak ajánlom az ep4-5-6-ot, úgy hallottam, abban ő a főszereplő. Esetleg az olyan conokat, amiken megjelenik Mark Hamill, talán akkor még randit is tud kérni tőle az ember. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az kétségtelen, hogy Luke karaktere meghatározó kell legyen, több szempontból is. Ő az utolsó Jedi, hogy csak egyet említsek. Kihagyni az új SW -ből olyan, mintha felhúzott gatyával ülnél le a WC-re. Nekem tetszene egy bátrabb Luke ábrázolás, amire most már minden esély megvan. Kennedy is azt mondta, hogy a fő kérdés az új trilógiában, hogy kicsoda Luke Skywalker. És ez a kérdés egyre izgalmasabbá válik. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amikor meg rákérdez az ember, megy a nagy hallgatás.

 

Bocsi, de ez nekem szólt? Nem teljesen értem....de csoli1138 válaszolt rá.

 

"Nem, azt szokta írni hogy mások véleményére, spoilereire támaszkodik."

 

amikor meg rákérdez az ember, megy a nagy hallgatás.

 

Nálam, hallgatás???? :clap:

 

Kedves Darth Sky, Csoli a trollozást nem a személyemre értette, hanem arra, amit a spoilerek Luke szerepe köré felépítettek.

 

Szerintem senki nem gondolja, hogy én gyártom a spoilereket. Alább is egy spoilerre reagáltam, amit XY tett fel a netre. Ha ez nem volt egyértelmű, sorry.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ebben kell, de ebben is megnyilvánulhat. Ha a történet egészébe nem fér bele, tényleg ne erőltessék bele, csak azért, mert a rajongók többsége várja. Bocsánat, de ez a megfelelési vágy az, ami agyonvághat egy történetet. Akkor rossz, egy történet, amikor az író már megfelelni akar, nem mesélni. Inkább meséljenek el egy jó Luke nélküli történetet, minthogy elcsesszenek egyet, mert bele kellett erőltetni a karaktert.

Aki csak a Luke-fétisét akarja kielégíteni, annak ajánlom az ep4-5-6-ot, úgy hallottam, abban ő a főszereplő. Esetleg az olyan conokat, amiken megjelenik Mark Hamill, talán akkor még randit is tud kérni tőle az ember. :evil:

Értelek. Bár azt nem értem, hogy az új mesélő gonolatai hogyan indulhatnának el egy minimalizált Luke-kal a történtek után. Nincs Luke fétisem egyébként. De nem tudom elképzelni az új trilógiát nélküle.

Persze effelől nyugodt lehetek, hisz benne lesz.

 

Bocsi, de ezt nekem szólt? Nem teljesen értem....de csoli1138 válaszolt rá.

 

"Nem, azt szokta írni hogy mások véleményére, spoilereire támaszkodik."

 

Nálam, hallgatás???? :clap:

 

Kedves Darth Sky, Csoli a trollozást nem a személyemre értette, hanem arra, amit a spoilerek Luke szerepe köré felépítettek.

Így van, remélem más nem értett félre. A marketing troll, Te Zééé max egy kicsit túl magabiztosan megfogalmazva hozod mások infóit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik a kinézete. Hajszálnyival se ódivatúbb mint az ep.4 cameot kapott robotjai. Az '50-es '60-as években pedig a filmesek nem is igen álmodhattak hasonló robotokról. Emlékeztetőül: a filmtörténészek EZT tartják a korszak csúcsának és a legikonikusabb robotjának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik a kinézete. Hajszálnyival se ódivatúbb mint az ep.4 cameot kapott robotjai. Az '50-es '60-as években pedig a filmesek nem is igen álmodhattak hasonló robotokról. Emlékeztetőül: a filmtörténészek EZT tartják a korszak csúcsának és a legikonikusabb robotjának.

Igen, nekem is ez a vacak ugrott be, pont ugyanolyan gáz és gány mindkettő. :) Bár dizájnra Robby jobban bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik a kinézete. Hajszálnyival se ódivatúbb mint az ep.4 cameot kapott robotjai. Az '50-es '60-as években pedig a filmesek nem is igen álmodhattak hasonló robotokról. Emlékeztetőül: a filmtörténészek EZT tartják a korszak csúcsának és a legikonikusabb robotjának.

Gyönyörű ő is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tele van a 4-5-6 gáz külsejű droidokkal, akik javarészt a háttérben maradnak, vagy csak kevés percet töltenek a vásznon. Ezt az újat ebben az intervallumban én is el tudom viselni majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.