Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem csak a Comic COn-on júliusban. Hall H-ban több ezer fanatikus és újságíró előtt levetítik az új előzetest, és ott lesznek Mark Hamillék a fiatal szereplőkkel.

Akkor jön egy 2 és fél perces teaser trailer.

A végső előzetes meg valamikor októberben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ebbe a lányba már akkor beleszerettem, amikor az első képek kijöttek róla. Ez a pár másodperc vele a teaserben kb semmi, de ez a szerelem csak erősödött ezalatt is :) Röviden ennyit róla részemről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teaser topicban is írtam, hogy szerintem remekül passzol a star wars-ba jól áll neki ez az öltözet. A három "arcos" szereplő közül nekem ő tetszik a legjobban. Oké ki más is tetszene jobban hiszen ő a nő :D De ez alapján ideális SW hősnek tűnik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fénykardok őse. Szóval éppen hogy nem új hanem k*rva régi. :D De ez mindenéből látszik: a penge, a hangja, a markolata. Minden ősi. Ez a gyűjtő figura hatalmas arc lesz. :)

Nem követem egy ideje a spoilereket, így erről lemaradtam: ez akkor egy ősi fénykard? Mert nekem is ez jutott eszembe itt délután a 100. és 200. megnézés között valahol, és tök tetszene ez a koncepció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen nagyon úgy tűnik, hogy a gyűjtőről szóló pletyka igaz lesz. Mivel a keresztkardos látványterv igazi volt valószinüleg a Darth Revan maszkkal is ez lesz.

Az kb. olyan lesz majd mint a Vader maszk. Egy értékes darab a gyűjteményben. :) Bár ezzel akkor beemelik Revan -t a kánonba?

 

Nem követem egy ideje a spoilereket, így erről lemaradtam: ez akkor egy ősi fénykard? Mert nekem is ez jutott eszembe itt délután a 100. és 200. megnézés között valahol, és tök tetszene ez a koncepció.

Hivatalosan még nem erősítették meg, csak spekuláció. Pécsi vetette fel, de szerintem fején találta a szöget.

 

Egyetértek. Ez egy régi kard, azért is más a sugara.

Meg a köpeny is a csávón. Nézd meg. Teljesen szakadt. Vajon az kié lehetett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az kb. olyan lesz majd mint a Vader maszk. Egy értékes darab a gyűjteményben. :) Bár ezzel akkor beemelik Revan -t a kánonba?

Az könnyen lehet hogy a nevét be fogják emelni. Hogy a sztorijával is ez lesz-e, az már egy másik kérdés.

 

Már az első spin-offnál is felmerült, hogy ott egy olyan karakter lesz a központban akit majd az ep.7-ben ismerünk meg, és maga a Story Group vezetője is arról beszélt, hogy szeretnék ha láthatóan hatással lennének egymásra a különféle történetek.... pont emiatt eltudom képzelni, hogy ez a gyűjtő figura később egy ajtó lehet a több ezer évvel ezelőtt játszódó későbbi filmek felé. Úgy értve hogy mondjuk a Gyűjtő elejt két mondatot Darth Revanról, aztán meg később amikor ez a trilógia már véget ért és kellenek az új ötletek láthatjuk is majd magát Revant, a maszk eredeti viselőjét egy Régi Köztársaságban játszódó filmben. Igy nem a semmiből kell majd felépiteni a későbbi sztorikat, mert az emberekben már ott lesz a kiváncsiság, hogy kik a fenék voltak ezek a régi sithek akiknek a relikviái előkerültek. Ez persze csak tipp, de a Marveles épitkezés alapján én ezt simán elképzelhetőnek tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az kb. olyan lesz majd mint a Vader maszk. Egy értékes darab a gyűjteményben. :) Bár ezzel akkor beemelik Revan -t a kánonba?

Én nagyon remélem. :) Persze az is lehet, hogy csak a maszk formáját merítették a Legends-ből és mondjuk a Sith neve, akihez egykor tartozott, Darth Ruin lesz. Lucas eredeti terveiben Ruin volt a Sith-rend megalapítója (az egykori EU szerint 2000 évvel a yavini csata előtt élt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az könnyen lehet hogy a nevét be fogják emelni. Hogy a sztorijával is ez lesz-e, az már egy másik kérdés.

 

Már az első spin-offnál is felmerült, hogy ott egy olyan karakter lesz a központban akit majd az ep.7-ben ismerünk meg, és maga a Story Group vezetője is arról beszélt, hogy szeretnék ha láthatóan hatással lennének egymásra a különféle történetek.... pont emiatt eltudom képzelni, hogy ez a gyűjtő figura később egy ajtó lehet a több ezer évvel ezelőtt játszódó későbbi filmek felé. Úgy értve hogy mondjuk a Gyűjtő elejt két mondatot Darth Revanról, aztán meg később amikor ez a trilógia már véget ért és kellenek az új ötletek láthatjuk is majd magát Revant, a maszk eredeti viselőjét egy Régi Köztársaságban játszódó filmben. Igy nem a semmiből kell majd felépiteni a későbbi sztorikat, mert az emberekben már ott lesz a kiváncsiság, hogy kik a fenék voltak ezek a régi sithek akiknek a relikviái előkerültek. Ez persze csak tipp, de a Marveles épitkezés alapján én ezt simán elképzelhetőnek tartom.

Az lenne a csúcs ha minden egyes ereklye korábbi tulajdonosa kapna egy spin-off filmet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az ereklye gyűjtős gonosz azért is nagyon jó ötlet mert már élből egy egyéniséget kapunk amilyen korábban még nem volt. A szükséges rejtélyesség is meg lenne egy ilyen karakterben és izgalmas kalandos történetet lehetne köré fonni, főleg ha még látnánk is egy adott ereklye felkutatását. Egy szóval telitalálat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy béna Bomarr...tényleg nagyon hasonlít, de kétséges, mert Kira ugye motorral megy a "városba". Lehetséges, hogy csak egy tipusában vele megegyező hajó.

Meg ugye...minek menne valaki űrhajóval a városba, ha egyébként ott lakik mellette és van motorja. :D

 

Kira a koncepten is motorral megy a városba, tehát azt már tudjuk, hogy a konceptekből össze lehet tákolni a történetet, vagy legalábbis némelyik koncept fedi a filmbéli valóságot. Jelen esetben a koncept és a filmbéli megvalósítás gyakorlatilag teljesen egyezik. Megjegyzem repesek az örömtől, hogy ezt a bumfordi motort tették a filmbe. Olyan, mintha a suhanók Trabantja lenne, vagy egy öreg Skoda. :)

 

87yZkMt.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt figyelte valaki, hogy a szöveget mondó hang manipulálva van. Olyan a hangja mint Dart Maulé volt. Ugye Ray Park hangját meg kellet babrálni, mert nem volt elég Sith-es. Na a trailer alatti szöveget mondó hang elég sith-es. Szerintem a gonosz osztja az észt.

 

A másik ami érdekelne, ez a Boyega fickó, nem Lando fiát játsza. Olyan Landos a z arca. Ha igen akkor mit keres rohamosztagos páncélban? Lehet hogy dezertőr és a kutasz droidok üldözik? Ez a téli erdő (tiszta Trónok harca) ez hol lehet? Nem az Endor, mert a fák nem elég vastagok. Yavin? Vajon a gonosz mit keres egy fagyott világban? Eza helyszín egybevág a téli öltözetű Han Solo koncept artokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a köpeny is a csávón. Nézd meg. Teljesen szakadt. Vajon az kié lehetett?

 

Nagypapámnak voltak ilyen szakadt cuccai még kint a telken...de nem hiszem, hogy a "gyüjtő" járt Csepelen. Ha igen, akkor a köpeny a nagypapámé volt.

 

Azt figyelte valaki, hogy a szöveget mondó hang manipulálva van. Olyan a hangja mint Dart Maulé volt. Ugye Ray Park hangját meg kellet babrálni, mert nem volt elég Sith-es. Na a trailer alatti szöveget mondó hang elég sith-es. Szerintem a gonosz osztja az észt.

 

A másik ami érdekelne, ez a Boyega fickó, nem Lando fiát játsza. Olyan Landos a z arca. Ha igen akkor mit keres rohamosztagos páncélban? Lehet hogy dezertőr és a kutasz droidok üldözik? Ez a téli erdő (tiszta Trónok harca) ez hol lehet? Nem az Endor, mert a fák nem elég vastagok. Yavin? Vajon a gonosz mit keres egy fagyott világban? Eza helyszín egybevág a téli öltözetű Han Solo koncept artokkal.

 

Nem kellett megbabrálni Ray Park hangját, ugyanis nem Ő szinkronizálta Mault, hanem Peter Serafinowicz.

Boyega nem Lando fia, de abban igazad van, hogy egy dezertált rohamosztagos.

 

A téli erdő jeleneteit a Mecsekben rögzítették nyáron. (ez csak vicc volt)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a bámulatos minőséget csekkoljátok.

 

Bár a Mecsekben lenne, megkeresném és kifaggatnám mindenről. Érdekesek ezek a TIE vadászok. A hatszögletű szárnyakat eddig ugyanolyan vastag szegély keretezte, mint az átlós merevítők. Ezek most hiányoznak, a szárnyak szegélyei elvékonyodtak. Kicsit csapott a pilótafülke gömb teteje, mintha a pilótafülke fedele már nem ott lenne. Egyébként, hál istennek nem sokat változott. Egyébként a kardos köpenyes "gonosz" ruházatát vizsgálva észrevettem, hogy milyen vastag az őve, amin a kard fejjel lefelé lóg (fordított kereszt). Én legutóljára ilyen vastag övet Darth Maulon láttam, és a narrátoros hang is elég Maulos szerintem. Most minden észérvet félretéve (ilyen, meg olyan öreg, meg különben is kettévágták) akár ő is lehetne, de ez csak fantáziálás, bár a clone warsban azért valahogy csak beleszötték a lehetetlent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a gyüjtős teória tetszik. Lehet, hogy ő az első, akinél koncentráltan összegyűlnek az Erő sötét és világos oldalához köthető tárgyak. Lehetséges, hogy ezeket az ereklyéket korábbi használójuk miatt átjárja az Erő. És mivel ez az ember az 1. aki mindkettőt gyűjti, felébreszti az Erőt és annak mindkét oldalát (ld. monológ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éééés mostantól új háttérképem van :)

 

Viccelsz....én ezt ki fogom nyomtattatni és kint lesz a falamon plakát méretben. :)

 

Ez a gyüjtős teória tetszik. Lehet, hogy ő az első, akinél koncentráltan összegyűlnek az Erő sötét és világos oldalához köthető tárgyak. Lehetséges, hogy ezeket az ereklyéket korábbi használójuk miatt átjárja az Erő. És mivel ez az ember az 1. aki mindkettőt gyűjti, felébreszti az Erőt és annak mindkét oldalát (ld. monológ).

 

Ez nagyon okos felvetés!

 

Nekem is az jutott eszembe, hogy az illető megbolondul az ereklyék hatalmától...és talán Adam Driver az. Nekem nagyon nyurgának tűnik az a "gyüjtő" és Adam Driver is pont ilyen nyurga gyerek. Meglátjuk, de örülök, hogy átjár minket az erő Donat, mert én is erre gondoltam. :) Begyűjti ezeket a sötét dolgokat, amik literálisan is megbolondítják. Ez nagyszerű metafórája is lenne annak az anyagi függőségnek, ami ellen Yoda inti Anakint. Ne kötődj semmihez, mert a kötődés téged is megkötöz.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.