Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez nem néz ki jól.

Nem lehetett volna valami fenségesebb, elegánsabb ruhát tervezni?

Egy szép esésű hosszú szoknya vagy valami.. Ez egy kopasz baka egyenruhája..

Egy nő esetében egy kis hajfestéket is megbocsátottam volna.

Képzelem molyen lesz a kivakolt arca 4K-ban mozivásznon..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nem egy nagy cucc az a cucc de nékem ennek ellenére tetszeget. Már csak egy "sugárpisztoly" kell Leia kezébe és mehet is újra lődözni. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furának fura, de ennél is rosszabb lenne ha fiatal lánynak akarnák öltöztetni. Meglátjuk.

Mivel a ruha egy mellénnyel ellátott gyakorlózubbony hatását kelti, nálam ez pont azt erősíti, hogy olyan ugri bugri célokra van tervezve. Nem egy tekintélyt sugárzó felső vezető egyenruhája ez.

Leiat minfig is fenségesnek képzeltem el idős korára.

 

Remélem lesz más jelmeze is ez meg csak egy jelenethez kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd el neki, a szabóit az Endoron és Jabba palotájában hagyta. :D

Mivel az ep5-ben és ep6-ban is felhúzott katonai jellegű ruhát, amikor arról volt szó, így szerintem itt sem véletlen. Az Ellenállás nevéből ítélve ez is inkább afféle gerilla katonai banda lesz, szóval olyan csapat, amibe jobban illik egy ilyen jellegű ruha, mint mondjuk olyan, amiben az ep4-ben flangált. Ha a Szenátusban lenne jelenése, nyilván nem ilyet viselne, de egy katonai bázison ez valószínűleg jobban mutat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És már annyi sem. :) Most még könnyű, de ha itt szeptember vagy október felé beindul a reklámkampány, akkor lesz elviselhetetlen. Idén már egyszer átéltem, pedig a Jurassic Parkot még nem is szeretem annyira, mint a Star Warst. És ha már ott megbuktam a spoilermentességgel, azt hiszem, itt már most nincs esély. De remélem, a marketingesek legalább olyan ügyesek lesznek, mint a Jurassic Worldnél. Ott azért a trailerek nem lőtték le a legfőbb fordulatot (ezúton is gratulálok a Terminator Ganyézis marketingeseinek), és a film végéből hál' istennek semmit sem mutattak. Na, valami ilyet, vagy ennél is jobbat remélek. Jó lenne, ha megóvnának önmagamtól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott azért a trailerek nem lőtték le a legfőbb fordulatot (ezúton is gratulálok a Terminator Ganyézis marketingeseinek), és a film végéből hál' istennek semmit sem mutattak.

 

 

Legyél optimista: hátha ez is a zseniális félrevezető marketingkapmány része, és az igazi meglepetés majd csak a moziban jön. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt!

 

Te ismered JJ-t, persze ez nem Trek, hanem Wars, de akkor is: szerintem van esély arra, amit írsz! :clap2:

Bőven! A Star Trek: Into Darknessnél engem simán félrevezettek John Harrison kilétét illetően, pedig spoileres voltam.

 

Sikerült elhitetni, hogy Harrison és Khan két külön alak. Szóval ütött, amikor bejelentették, kicsoda Harrison valójában. Persze az is hozzátartozik, hogy a marketinget nem a rendező irányítja, szóval kérdéses a dolog. A Disney és a Paramount marketing stratégiája is más. De ha Abrams beleszólhat kicsit, akkor a fő fordulatot a filmig nem tudjuk meg. Vagy sejtjük, de nem tudjuk. :)

 

 

Legyél optimista: hátha ez is a zseniális félrevezető marketingkapmány része, és az igazi meglepetés majd csak a moziban jön. :evil:

Bár úgy lenne, de szigorúan a trailerek alapján, az íróknak ez volt minden puskaporuk. Ez alapból nagy durranás, ezt überelni... Nos, hogy szerényen fogalmazzak, nem én írtam a forgatókönyvet. :D Szigorúan szerényen. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyaég de menőn néz ki! Kb. a Leia kép teljes ellentéte... míg ott az ember inkább a szemét ráncolja és reménykedik, hogy jól fog elsülni, ebből világosan látszik, hogy baromi jó lesz!

 

Ez most valami nagy szivárogtatási hullám eleje? Mi történik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik a lázadás hősei még 30 év után is a helyükön vannak. Vagy visszatérnek? :) Meglátjuk, mindenesetre nem sokat öregedtek. Bár nem emberekről van szó így ez nem nagy probléma nálam.

 

A Luke valóban eszméletlen jó! :o Ráadásul egy laptop képernyőjéről van fotózva. Álmomban se gondoltam volna, hogy ennyire királyul néz majd ki! :clap: Tényleg Leia ellentéte (ami szerintem csak egy rosszul sikerült kép). Apropó még a haja is úgy áll mint az EPVI -ban. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyit a pangásról, Luke tényleg állat!!! :D

Elébb kellett volna nyarvognom. :D

 

Ackbar tényleg mintha ráncosabb tokával rendelkezne!

 

Na de ezek az új képek!!! :yes: Épp holnap akartam neki kezdeni a 4-5-6 -nak így jobb étvágygerjesztő nem is kellett. :D A Han -os kép oltári hangulatos!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.