Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nyomatékosan megkérek mindenkit, hogy ha trailer jön, azt a trailer topicba tegye, ne ide. Itt legfeljebb az ahhoz kapcsolódó spoilerekkel foglalkozzunk, máskülönben két helyen beszélünk ugyanarról az egy dologról - nem mellesleg, lehetnek spoilermentes emberek, akik azért egy spotot vagy trailert még megnéznének.

Jó rendben bocs, de ez egy spot ezért tettem ide de értelek.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valamelyest OFF-osan venné ki magát a mozis trélernek szóló topikban egy rakás másfajta előzeteses videó.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval megint Kanata beszél az új spotban?

Szinte nyilvânvaló, hogy ő (is) erőhasznàló.

Tőle nem számíthatunk némi akcióra vagy meglepetésre?

Egyre inkább olyan nekem,mint egy új Yoda!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valamelyest OFF-osan venné ki magát a mozis trélernek szóló topikban egy rakás másfajta előzeteses videó.

Pontosan így van! A spot -oknak is van saját topik. Végtelen mennyiségű topik nyitható, ha van értelme. Jobban rendszerezve is van a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új TV-spot után és végiggondolva az eddigi előzeteseket, ismét egyre kevésbé hiszem, hogy Reynek nincs köze a Skywalker családhoz. Az alapból furcsa, de nem elképzelhetetlen, hogy az egyetlen Skywalker/Solo sarj Kylo legyen, de Rey körül egyértelműen valami nagyobb csavar van és túlságosan be van harangozva ahhoz, hogy csak egy új erőhasználó legyen. Korábban én érveltem Ezra példájával a Rebelsből, de ennek a történetnek a középpontjában mégiscsak a Skywalker család áll, ha nem így lenne talán felesleges is lenne ep7-nek nevezni. Abszolút nem bánnám, ha kiderülne később, hogy ő Luke lánya, az, hogy ki volt az anyja a későbbi filmekben is kiderülhetne, lehet él még, de ha meghalt már az ep7 előtt, szerintem így is megoldható, hogy ne legyen olyan szedett-vedett módon csak úgy odalökve. Amit még remélek az új trilógiától, hogy a kiválasztott kérdését ismét előhozza valamilyen formában, mert az egyértelmű, hogy az erőben nagyon nincs egyensúly, a Sith-ek eltűnésével csak meggyengült a sötét oldal, de az eddig háttérbe szorult Ren lovagjai most erőre kaptak. Nekem tetszene egy olyan magyarázat a próféciára, hogy nem is egy emberre utal, hanem a Skywalker vérvonalra vagy azt sem tartom kizártnak, hogy végül kiderül, hogy Luke áll a középpontjában és az ep9 végén ő hoz majd egy nagy áldozatot amivel helyreállítja az egyensúlyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://drive.google.com/file/d/0ByQR6taehVh7MUdKLWdLRUx5eG8/view

 

Köszi Bomarr a fenti linket, eddig nem ismertem ezt a leírást...mire a végére értem...hááááát....nem is tudom. (Most csúnya szavak, vulgáris kifejezések következnek.)

 

Luke....Luke...LUKE? Sehol bázzeg, sehol nincs helye a történetben. A vége jelenet (sajnos valószínüleg így lesz) a világ legrosszabb, legpocsékabb, legidétlenebb, banális f@szsága EVER!

 

Én megértem, hogy egyeseknek nem szívügyük Luke, Han, Leia szerepeltetése. Elfogadom, hogy egyesek nem vágynak rá, de én igen. És szerintem Luke nélkül az EPVII (nem egy bármilyen Star Wars film, hanem a fáking EPIZÓD HÉÉÉT, amire 30 kibaltázott évet vártunk) nincs meg Luke nélkül. Egyszerűen nekem kell Luke, főszerepben (főbb mellékszerepben). Nem érdekel az offscreen tevékenysége, nem érdekel, hogy mi lesz a következő részben, mert én (és rajtam kívül még a fél világ) erre a részre, az EP VII-re várt 30 évet. Ez a korszakos rész és ha ez így kerül a vászonra, akkor nem érdekel, ha kitagadtok se....olyan fikaháborút indítok, hogy Quarron térden fog kúszni előttem a receptért.

 

Az a véleményem, hogy a leírásban taglalt forgatókönyv így ebben a formában pocsék. Igen, azért, mert nincs benne Luke. Mert úgy ölik meg Han-t, hogy nem láttam újra együtt a triót. 30 év...30 kibebaszott ÉV várakozás után nem látom újra együttműködni a nagy hármast és...ééééésssssss még Lukenak sem adott JJA benne szerepet, csak egy Olcsó János offscreen történetet az akadémiája feldúlásáról. POCSÉK! És ezt nem győzöm kihagsúlyozni. Ez az én véleményem, éltem a szólásszabadság jogával. Nem veszek jegyet és ha kiderül, hogy tényleg ez a történet, akkor szarok rá és meg se nézem. :(

 

A Star Wars világa nem veszíti el Zééé-t...a Star Wars világa JJA-t fogja elveszíteni. Nem miattam, hanem azon rajongók miatt, akik velem együtt csalódottak lesznek. ÉS hiába mondják majd egyesek, hogy kit érdekel....tetemes tömegről lesz szó, ahogy a prequel fikázók esetében is. Olyan tömegről, amit lehet figyelmen kívül hagyni és negligálni, de attól még meg nem fog szűnni. Kísért majd és évekig, évtizedekig mardossa a közösséget. Örültem volna, ha pozitívat tudok írni, nagyon akartam, de ez így harmat gyenge. :(

 

szerk.: Az agyfasz érzése akkor csapott meg, amikor a leírás végén előugrott Luke rejtett üzenete Artuból. Ekkora ház méretű, orbitális baromságot….komolyan mondom. Nem az üzenettel van a baj, hanem azzal a ténnyel, hogy...jó ég….ez akkora baromság, hogy le se tudom írni. Hihetetlen turbóökörség. 15 éve keresik Lukeot, majd Artu fejéből előugrik egy hologramm, ahol Luke közli, itt vagyok a szigetemen, keress meg. Ezt komolyan gondolták? De most….de ide mit lehet írni? Nem bírom…kész vagyok...ha ez így lesz, akkor tuti, hogy fel lesz dolgozva nem egy, hanem százegy Hitleres videóval.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé: szerintem egyértelmű, hogy ide a fórumra a rajongók hardcore fele irogat akiknek ez a történet sokkal többet jelent az átlagnál. És igy is: rajtad kivül ez a Luke kérdés senkit nem érdekel ennyire. Na hát a nagy közönséget ennyire se fogja érdekelni. Tipp, de szerintem túl nagy jelentőséged tulajdonitasz a véleményednek. Nyilván neked jobb érzés lenne ha a saját felháborodásod találkozna egy tömeges felháborodással de szerintem csalódni fogsz. Persze nem mindenki fog ennek örülni -az Ain't it cool news-on meg pár másik oldalon biztos lesznek sorstársak- de hát ez millió és egy dologra elmondható: biztos lesznek akiknek egy rakás más elem nem fog tetszeni. De a többségnek annyi lesz az érdekes hogy jó-e a film.

 

A részletekkel az utolsó harmadban meg nem igazán érdemes foglalkozni. Maguk a dokumentum irói is jelezték hogy onnantól az nagyon ingoványos. A részletek ott inkább találgatások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1-2 megjegyzés ehhez.

 

Először is nem hiszem, hogy Mark Hamill a semmiért vett részt a The Force Awakens forgatásán. Sohasem gondoltam, hogy Luke nem fog szerepelni az új részben. Még csak azt sem, hogy csak cameozni fog. Arra viszont számítottam, hogy a nagy öregek háttérben lesznek és a fiatalok, az új generáció kerül előtérbe (szvsz nincs is ezzel semmi gond!).

 

A Prequel (fikázás ide vagy oda) igenis működött Luke nélkül, Solo nélkül. A Classicban megismert Vader nélkül!!! A The Force Awakens is bőven működhet Luke nélkül, már ha tényleg nem lenne benne (DE BENNE LESZ!).

 

Másrészt, nyilván Zééé véleménye az abszolút meghatározó és követendő. Aki nem akad ki a lenti linken olvasottakon hozzá hasonló stílusban, az szimplán hülye!

 

Bomarrnak sikerült leírni a lényeget!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film működni fog. Ennélfogva az sem jelenthető ki, hogy Luke hiányozni fog. -márha nem lesz benne sokat.

Harrison Ford azt ígérte, jó lesz a film, nekem ennél több nem kell.

Szeretnék Luke-ot egy Öreg Ben vagy Yoda szerű szerepben, de ha nem ilyet írtak neki én csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért? És hogy hogy jutott eszükbe, ha már Hamill rendelkezésre áll.

Nem hiszek el amúgy már semmit. Egy cameo esetén úgy lenne a poszteren, hogy "and Mark Hamill", de Max Von Sydow van így. Ha cameozni fog minden posztert el kell égetni! :fuck2:

De ismétlem lehet jó star wars Luke nélkül, de miért ignorálnák? Idézzem Őket? "-okkal"!. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igen akkor az nagy valószínűséggel csakis egy alternatív kardátadás lehet. Nem hiszem hogy a filmbelit közzétennék. Szerintem abban egészen másképp fog lezajlani a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igen akkor az nagy valószínűséggel csakis egy alternatív kardátadás lehet. Nem hiszem hogy a filmbelit közzétennék. Szerintem abban egészen másképp fog lezajlani a dolog.

Mivel a kard nincs a képen, még lehet csak egy pillanata a jelenetnek ez.

Vagy nem kardot, hanem csak infót kap az öregtől Poe.

Mindenesetre a rohamosztagosok már duhajkodnak a faluban, szóval nincs sok idejük! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy nem kardot, hanem csak infót kap az öregtől Poe.

Ezt valószínűbbnek tartom. Persze ez csak a képre és a könyvre igaz. Kétlem hogy a filmben szerepelne ilyen jelenet. Ha esetleg mégis kapna akár kardot akár infót a Poe gyerek az öregtől a filmben az szerintem más környezetben és szituban történne meg. Azért mégiscsak jobb lenne a filmből értesülnünk a dolgokról. Kár lenne előre ellőni a puskaport és amúgy se hiszem hogy egy gyerekkönyv alkalmas ilyen filmes infók szolgáltatására. Ha tényleg van ilyesmi kard vagy infóátadós jelenet és Dupla J.-ék közzé akarnák tenni akkor biztos megtalálnák rá az alkalmas módot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy egyedül vagyok, de én még mindig reménykedek benne, hogy a Tatooine és a Jakku ugyanaz a bolygó. Egyszerűen annyira hasonlít egymásra a két világ, hogy nem akarom elhinni, hogy két külön helyszín. Pl. a legutóbbi tv spotban a naplemente... szinte egy az egyben Luke tatooine-i naplementéjét juttatta eszembe. Egyáltalán minek két ennyire klón világ? Sztori szempontjából a Tatooine már eleve egyfajta jelkép, amolyan Skywalker bölcső, ahonnan Anakin majd Luke utazása is kezdetét vette. Ezek után Rey (aki reményeim szerint Solo/Skywalker) szintén indulhatna innen.

A kettős nap hiánya kimagyarázható azzal, hogy amikor látjuk, az egyik mindig a horizont alatt van (pl. napnyugtakor). A bolygót pedig átnevezhették, ahogy a Korribant Morabandra. Ebbe csak az rondít bele, hogy orbitális pályáról elég eltérő a két sivatagbolygó látképe...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy egyedül vagyok, de én még mindig reménykedek benne, hogy a Tatooine és a Jakku ugyanaz a bolygó. Egyszerűen annyira hasonlít egymásra a két világ, hogy nem akarom elhinni, hogy két külön helyszín. Pl. a legutóbbi tv spotban a naplemente... szinte egy az egyben Luke tatooine-i naplementéjét juttatta eszembe. Egyáltalán minek két ennyire klón világ? Sztori szempontjából a Tatooine már eleve egyfajta jelkép, amolyan Skywalker bölcső, ahonnan Anakin majd Luke utazása is kezdetét vette. Ezek után Rey (aki reményeim szerint Solo/Skywalker) szintén indulhatna innen.

A kettős nap hiánya kimagyarázható azzal, hogy amikor látjuk, az egyik mindig a horizont alatt van (pl. napnyugtakor). A bolygót pedig átnevezhették, ahogy a Korribant Morabandra. Ebbe csak az rondít bele, hogy orbitális pályáról elég eltérő a két sivatagbolygó látképe...

Én pontosan így gondolom, ahogy te Sky, de általánosságban elmondható, hogy 98%-ban úgy állnak hozzá az emberek a témához hogy Jakkunak biztos nincs köze Tatooine-hoz, és igazából nagyon kevesen tulajdonítanak neki akár érzelmi, akár csak a filmeket tekintve jelentőséget. Felőlem aztán vezérelhette a készítőket az a szándék, hogy ne másolják a Tatooine-t, de pont ezzel a lépéssel, hogy ennyire hasonló lett a két világ, követték el a legnagyobb, arcba tolakodó másolást - az meg gyenge magyarázat, hogy a sivatag adja egyedül azt az elszigeteltséget, amire a karakter szempontjából szükségük van, meg egyébként is, "kívülről" más a tónusa a bolygónak meg hát hegyek sincsenek rajta csak futó homok, és így már egészen más a bolygó karaktere. Hát nem. De persze le lehet nyelni, és bizonyára így is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, megaspoiler következik! Megvan ki Kylo Ren testvére!

Biz hölgy az illető:

 

Sophialo Ren

 

:lol2: bocs!

 

Érdekes neve van. :D

 

Sophialo vagyis Szófialó. A fiútesó neve akkor gondolom Sophosho vagyis Szófosó. Szószátyár lehet mind a kettő.

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.