Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Aki tartózkodni akar a spoilerektől a film bemutatóig, annak ez a megoldás kell.

 

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/11/24/retteg_a_star_wars-spoilerektol_itt_egy_pocsek_megoldas/

Érdekes cikkecske egy megoldásról, amire már cikk is megírja, hogy nem megoldás.. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

ahogy az Interdictor kirántja a korvettet a hipertérből a gravitációs generátoraival.

 

Szóval, megfordíthatják a dolgot: míg az űrhajók navigációs számítógépei azt számolják ki, hogyan kerüljék el a csillagok és szupernovák gravitációs tereit és egyéb hatásait, a Starkiller bázis az számolja ki, hogyan tudják egy csillagba beleirányítani. Aztán, ahogy a plasmanyaláb megközelíti a célpontot, a csillag gravitációja szimplán kirántja a hiperűrből.

 

Nekem is eszembe jutott ez a kirántás dolog (igaz, az EU alapján), de mekkora ráb@szás lenne, ha épp egy plasmasugarat ránt ki valaki... :D :D :D :D

 

Nekem kicsit fura a hiperűrön át lőni, de majd meglátjuk - akár életképes ötlet is lehet. Kívánom, hogy így legyen, viszont lehet, hogy ha ezt valaki ezt egy EU könyvben írja, évekkel ezelőtt, leszedik róla a keresztvizet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Napzúzó, copyright by Kevin J. Anderson... :)

 

 

 

 

Ez csak abból a szempontból kérdéses, hogy ha nem tud mozogni, akkor mit tud elpusztítani a saját napján kívül... :hmm:

 

A Napzúzó nekem is eszembe jutott utólag.

 

Nekem is eszembe jutott ez a kirántás dolog (igaz, az EU alapján), de mekkora ráb@szás lenne, ha épp egy plasmasugarat ránt ki valaki... :D :D :D :D

 

Nekem kicsit fura a hiperűrön át lőni, de majd meglátjuk - akár életképes ötlet is lehet. Kívánom, hogy így legyen, viszont lehet, hogy ha ezt valaki ezt egy EU könyvben írja, évekkel ezelőtt, leszedik róla a keresztvizet.

 

Igen én is sokszor tapasztalom azt, ha egy ilyen ötlet könyvben volt leírva, akkor megy a fújolás és a köpködés, bezzeg ha mozgóképes kánon alkotásban van, akkkor meg megy a "tapsvihar" és az "éljenzés", a rossz ötletből hiretlen zseniális dolog lesz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is sokszor tapasztalom azt, ha egy ilyen ötlet könyvben volt leírva, akkor megy a fújolás és a köpködés, bezzeg ha mozgóképes kánon alkotásban van, akkkor meg megy a "tapsvihar" és az "éljenzés", a rossz ötletből hiretlen zseniális dolog lesz.

És erre milyen példát láttunk eddig?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam eleget. Az Új Köztársaság megnevezéstől kezdve Maul visszatértén át...

Szóval, olyan sokat láttál, hogy egy példát sem tudsz mondani, de legalább meg tudod határozni, mettől meddig terjednek ezek. És a kiinduló és végpont pont az a két dolog, amiket sokan a mai napig hülyeségnek tartanak, még ezen a fórumon is. Jelen sorok íróit is beleértve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a soundtrack címei spoilereket tartalmaz inkább ezért ide tettem.

 

1. Main Title and the Attack on the Jakku Village

 

2. The Scavenger

 

3. I Can Fly Anything

 

4. Rey Meets BB-8

 

5. Follow Me

 

6. Rey’s Theme

 

7. The Falcon

 

8. That Girl with the Staff

 

9. The Rathtars!

 

10. Finn’s Confession

 

11. Maz’s Counsel

 

12. The Starkiller

 

13. Kylo Ren Arrives at the Battle

 

14. The Abduction

 

15. Han and Leia

 

16. March of the Resistance

 

17. Snoke

 

18. On the Inside

 

19. Torn Apart

 

20. The Ways of the Force

 

21. Scherzo for X-Wings

 

22. Farewell and the Trip

 

23. The Jedi Steps and Finale

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a Jakku-i vérengzéssel kezdődik valóban. Szerintem akkor a nyitójeleneten az Első Rend Jakku felé közelítő flottáját fogjuk látni. Kíváncsi vagyok, lesz-e olyan ütős a sárga betűk utáni nyitójelenet mint az ep4-es, vagy ep3-as.....?! :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy elég esetlenül összerakott fan trailer, az eddigi trailerekőbl, spotokból, de van enne 1-2 sosem látott jelenet, mint pl. 4:28-nál BB8 performansza.... :P

 

Ezek az "új jelenetek" nem a filmből vannak, hanem egy mobilos alkalmazáshoz készitett trailerből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhogy is, nagyon komoly majd' 8 percig nézni az új filmmel kapcsolatos mozgóképes anyagokat.

Az nem értem, hogy hanggal miért voltak ilyen bénák..És hogy miért cifrázták a Disney és a Bad Robot logókat feleslegesen.

 

Amúgy Abrams helyében biztos betolnám a kép egyik sarkába a kis Bad Robot-ot easter egg-nek valohol a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem pontosan tudom, hogy jó topic-ba írom-e a mondandómat, gondoltam arra is, hogy a Bolygó témába írok spoiler tag mögé rejtve, de aztán itt kötöttem ki. Ja, és még új témát sem dobtam fel emlékeim szerint :P Na, de a lényeg.Tegnap kikerült a hivatalos galaxis útikalauz az új bolygókkal meg a kánonba foglalt planétákkal együtt, amiből úgy tűnik egyértelműen következik, hogy Jakku nem Tatooine ( :( ), ezenkívül pedig a Starkiller Base-t is megjelöli a térkép. Külföldi fórumokon találkoztam azzal az infóval, hogy a Databank leírása meg egyéb infomációk alapján a First Order az Ilum bolygót alakította át a pusztító fegyverré. Ez számomra azért érdekes (és nem is tudom, hogy alapvetően mennyire friss feltételezés ez, csak azt látom, hogy az elmúlt 10-15 órában eléggé rápörögtek a témára), mert egyrészről az Ilum TCW-ben jelent meg, mint a fénykard kristályok lelőhelye, másrészről, ha jól értettem, ezek a kristályok szolgáltak alapanyagul a Halálcsillag pusztító sugarának is - és így, ebben a formában szép az ív, ami átível a Prequel, az OT és a Sequel era-n.

 

Ha volt már, nyugodtan jöhet egy eltávolítás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bolygók topikba betettem a kérdéses galaxistérképet. Az Illum dolog egyelőre kizárólag rajongói teória.

 

Közben kijött, hogy milyen számok lesznek a filmzene CD-n. Íme:

 

Main Title and the Attack on the Jakku Village

The Scavenger

I Can Fly Anything

Rey Meets BB-8

Follow Me

Rey's Theme

The Falcon

That Girl with the Staff

The Rathtars!

Finn's Confession

Maz's Counsel

The Starkiller

Kylo Ren Arrives at the Battle

The Abduction

Han and Leia

March of the Resistance

Snoke

On the Inside

Torn Apart

The Ways of the Force

Scherzo for X-Wings

Farewell and the Trip

The Jedi Steps and Finale

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a soundtrack lista megerősíti Luke cameoját.

 

The Jedi Steps and Finale - a jedi belép és vége

 

Kylo Ren Arrives at the Battle

The Abduction - Kylo elrabolja Rey-t ? Állítólag lesz egy vallatási jelenetük.

 

CMdCnfv.jpg

 

Korábban azt hittem, hogy a két jelenet ugyanaz:

 

8Qv8h2z.jpg

 

De nem....ez itt a film vége lesz, Lukeval. (Nem feltétlenül pont így, de Rey egyedül lép be Luke rejtekhelyére.)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a soundtrack lista megerősíti Luke cameoját.

 

The Jedi Steps and Finale - a jedi belép és vége

 

Kylo Ren Arrives at the Battle

The Abduction - Kylo elrabolja Rey-t ? Állítólag lesz egy vallatási jelenetük.

 

CMdCnfv.jpg

 

Korábban azt hittem, hogy a két jelenet ugyanaz:

 

8Qv8h2z.jpg

 

De nem....ez itt a film vége lesz, Lukeval. (Nem feltétlenül pont így, de Rey egyedül lép be Luke rejtekhelyére.)

 

Most már arra gyanakszom, hogy Luke kétszer fog megjelenni, egyszer Flashback-ben, amikor Maz Kanata mesél róla Rey-nek és társainak, és a film végén.... de azért hátha többször.... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.