Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tehát akkor amit hivatalos forrásból tudunk:

 

-R2-D2 szerepelni fog

-a történet 30 évvel a Jedi visszatér után játszódik

-három fiatal karakter lesz a főszereplő

-lesznek visszatérő szereplők a régi filmekből

-Adam Driver játsza az egyik -valszeg fontos- gonosz figurát

 

Utóbbi inkább félhivatalos, de szinte 100 százalék biztos.

Kihagytam valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a logó nem tetszik. A 7-es szám helyett könnyedén bele lehet látni Z betűt is. Így pedig a cím magyar nyelven egészen más értelmet nyer.

Ez csak egy marketing logó...nincs nagy jelentősége.

 

Adam Driver Han fiát játsza a pletykák szerint, ezért is úgy választották ki a szereplőt, hogy hasonlítson a fiatal Fordra/Solora.

 

HanAdam_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Hogy miért egy ilyen torony méretű faszit szemeltek ki a szerepre? Nos a teóriám a következő:

 

Azon túl, hogy a magas embereknek jelenléte van a vásznon, csak egy érvet mondanék, ami megerősíti az első EPVII pletykát......VADER PÁNCÉL!

Először orbitális baromságnak gondoltam, de amikor jött a hír, hogy a 2 méteres Adam Driver lesz a főgonosz, rögtön kapcsolatot véltem felfedezni. Először arra gondoltam, hogy egy idegent játszik, de mivel a legkorábbi pletykák is arról szóltak, hogy az egyik utódod meg fogja kísérteni a sötét oldal és hogy viszontlátjuk a filmben az ikonikus páncélt, majd jöttek az új hírek, hogy Adam Driver lehet Han fia, így a képzeletem meglódult. A Vader páncél ikonikus és szerintem bizonyos elemeit viszont fogjuk látni, ezért is kellett egy tornyot catingolni a főgonosz szerepére. Mivel a srác alapból Han Solo karikatúra arcberendezéssel bír, így nem nehéz összerakni a mozaikokat, hogy Han fia fog átállni a sötét oldalra, vagy fogja az megkísérteni a személyét és így reája rakódik Anakin/Vader fizikai manifesztuma is, tehát a Vader páncél. Tudom, az eredeti elégett, nem is arra kell gondolni, hogy Vader 2.0 visszatér, csak bizonyos részeire. Persze csak én gondoltam tovább a pletykákat, de ez is egy erős lehetőség. Megjegyzem, Palpatine császár visszatérése, Vader páncél, Obi Wan szellem, ezek mind olyan dolgok, amik pénzügyi szempontból nagy húzóerőt jelentenek. Vader páncél/Palpatine reklámértéke 100 %-os. Előttem lebeg a Cinema címlapja, amin Adam Driver fogja a kezében Vader sisakját....reklám szempontjából telitalálat, mégha az ötlet furcsa is.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Erő örökösei, Darth Caedus, második galaktikus polgárháború mi kell ennél nagyobb drámai befejezés. Beteljesítve ezzel a Skywalker hagyaték körét. Lumiya sith úrnő egyáltalán benne lesz? Akkor az egy EU-s történet lesz átalakítva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon túl, hogy a magas embereknek jelenléte van a vásznon, csak egy érvet mondanék, ami megerősíti az első EPVII pletykát......VADER PÁNCÉL!

Először orbitális baromságnak gondoltam, de amikor jött a hír, hogy a 2 méteres Adam Driver lesz a főgonosz, rögtön kapcsolatot véltem felfedezni. Először arra gondoltam, hogy egy idegent játszik, de mivel a legkorábbi pletykák is arról szóltak, hogy az egyik utódod meg fogja kísérteni a sötét oldal és hogy viszontlátjuk a filmben az ikonikus páncélt, majd jöttek az új hírek, hogy Adam Driver lehet Han fia, így a képzeletem meglódult. A Vader páncél ikonikus és szerintem bizonyos elemeit viszont fogjuk látni, ezért is kellett egy tornyot catingolni a főgonosz szerepére. Mivel a srác alapból Han Solo karikatúra arcberendezéssel bír, így nem nehéz összerakni a mozaikokat, hogy Han fia fog átállni a sötét oldalra, vagy fogja az megkísérteni a személyét és így reája rakódik Anakin/Vader fizikai manifesztuma is, tehát a Vader páncél. Tudom, az eredeti elégett, nem is arra kell gondolni, hogy Vader 2.0 visszatér, csak bizonyos részeire. Persze csak én gondoltam tovább a pletykákat, de ez is egy erős lehetőség. Megjegyzem, Palpatine császár visszatérése, Vader páncél, Obi Wan szellem, ezek mind olyan dolgok, amik pénzügyi szempontból nagy húzóerőt jelentenek. Vader páncél/Palpatine reklámértéke 100 %-os. Előttem lebeg a Cinema címlapja, amin Adam Driver fogja a kezében Vader sisakját....reklám szempontjából telitalálat, mégha az ötlet furcsa is.

 

Nekem ez így leírva nem igazán tetszik. Csupa marketing cucc van beleerőltetve, hogy el lehessen adni. Régen ezt nem tolták ennyire az arcunkba. Lesz itt csillagromboló meg X-szárnyú is efelől ne legyenek kétségeink.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem erős kétségeim vannak. Ha látjuk ezeket akkor modernizált formában vagy csak cameo szinten a háttérben. Szerintem.

Minden lehetőség nyitott, de szerintem is lesznek egy az egyben átemelt eszközök. Luke X-szárnyúja, Falcon, rég rombolók. A Birodalom itt már a végső hanyatlását fogja élni, de néhány szakadár moff kezében még ott lesz a régi technológia. De persze minden lehetőség nyitva áll. Engem különösebben az sem zavar majd, ha a Vader páncél egyes elemeit viszontlátjuk Adam Driver karakterén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Milyen hírekre gondolsz?

 

Ha meg a régi trilógia marketingértékére lennének rácuppanva már rég megkötötték volna a szerződést Hamillékkal és vernék a tam-tamot hogy visszatér a nagy hármas, de annak ellenére, hogy nyilt titok a szereplésük annyira nem forszirozzák. Még a sajtóhir is arról szól, hogy a pletykákkal és ""kémhírekkel"" szemben három új fiatal figura lesz a főszereplő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Milyen hírekre gondolsz?

 

- Obi néger gyereke

- Han Solo colos kölke áttér a sötét oldalara és Vader cuccokban szaladgál ( :pfff: )

- Leiát egy másik színésznő játssza Carrie Fischer helyett

 

És volt még pár érdekesség... Csak nehogy feltűnjön Jabba a színen (A felnőtt Rotta viszont nagy poén lenne!! ). Tudom, hogy sok a pletyka, próbálom óvatosan kezelni őket de azért egy nagy adag félsz is van bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Obi néger gyereke

- Han Solo colos kölke áttér a sötét oldalara és Vader cuccokban szaladgál ( :pfff: )

- Leiát egy másik színésznő játssza Carrie Fischer helyett

Hát ezek úgy hírek, mint hogy én ide beírom ide, hogy az új film főszereplője Jar Jar unokája lesz. Egyébként nagyon egyszerű különválasztani a hazugságot a hírtől: utóbbinál amikor valaki tényleg rálát a belső dolgokra, akkor megoszt valami relevánsat: egy jelenet leírást, egy vázlatos pár mondatot arról mi az alapkonfliktus, mire fut ki az első film, vagy mi lesz az egyik akció-jelenet (az ep.2 egyik első kémjelentése volt, hogy lesz egy "autós üldözés" Coruscanton... az ilyenek általában az effekt vagy az art részlegből jönnek) stb.

A hazugság meg az amikor jön egy fél mondatos ötlet mindenféle körités hiján és láthatóan az is kifejezetten arra koncentrál amit már eddig is tudunk: például mindenki tudja, hogy visszatér a régi trió ezért az összes ötletroham, úgynevezett pletyka róluk szól meg hozzájuk köt mindent ami felmerül. Közben meg el se kezdődött a forgatás és jó eséllyel egy 10-15 fős belső stábon kivül senki nem tudja mi lesz itt pontosan, azok meg aligha irogatnak kémjelentéseket.

 

Nem azt mondom, hogy nem lesznek óriási baromságok az új filmekben. Talán lesznek. De ezeken a pletykákon izgulni szerintem energiapocsékolás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Milyen hírekre gondolsz?

 

Ha meg a régi trilógia marketingértékére lennének rácuppanva már rég megkötötték volna a szerződést Hamillékkal és vernék a tam-tamot hogy visszatér a nagy hármas, de annak ellenére, hogy nyilt titok a szereplésük annyira nem forszirozzák. Még a sajtóhir is arról szól, hogy a pletykákkal és ""kémhírekkel"" szemben három új fiatal figura lesz a főszereplő.

 

Szerintem a szerződést már megkötötték, de igazából nincs nagy jelentősége, legalábbis maga a papírforma nem bír hírértékkel. Még nem kezdődött el a marketing, de biztos vagyok benne, hogy a nagy visszatérők lesznek előre tolva. Esetleg a 8. részre már előhozzák az ifjú titánokat, de itt még bőven a régiek körül forog majd a szekér.

 

A TFN írta, hogy a média jeles képviselői mostanában tesznek (tettek) látogatást az EPVII díszletei között, ahol JJA és Kennedy kalauzolja őket körbe. Itt sok interjú, riport stb. készül(t), amit az elkövetkező hónapok reklámkampányában fognak felhasználni. Azt is írják, hogy mostanában esedékes a ruhapróba, vagy már lezajlott. A Hasbro embere is tweetelt, hogy ott járt és látta a díszleteket.

 

http://www.theforce.net/story/front/Report_Pinewood_Studios_Hosting_Star_Wars_Episode_VII_Set_Visits_For_Media_Vendors_157063.asp

 

A kis szerencsés:

http://www.theforce.net/story/front/Hasbros_Star_Wars_Design_Director_Tweets_Cryptically_From_Episode_VII_Set_157044.asp

 

Amúgy a klotyóban futott össze az egyik új EPVII szereplővel, aki kizárásos alapon férfi! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, a Hobbit extrái egyenként 4 és fél órásak (amiben Gandalf kesereg egy zöld kabinban, és készül feladni a színészkedést..)

 

Mit nem adnék ilyen terjedelmes extrákért majd...2016 tavaszán a BD kiadás kapcsán :D

Főleg a pre production szakasz fog érdekelni, hogy zajlottak a 2013-as és 2014-es hónapok a forgatás előtt. Nagyon érdekes lesz ez, ha részletesen elmesélik nekünk..

 

Csak hát a Disney féle hazai kiadásokon úgy tudom, elég foghíjas extrák szoktak lenni :hmm:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom akkor május elején indulhat majd be az érdemeleges infók "áradata".

Az EPI idején Olaszországban volt az első sajtótájékoztató, de manapság a szereplőket az ilyen ComicCon-os rendezvényeken szokták összetrombitálni. Szóval arra kell készülni, hogy majd lesz egy ilyen össznépi sajtótájékoztató, ahol az asztal mögött ott ül majd a rendező és a főbb szereplők. A régi neveknek van húzóértéke, így rájuk fognak koncentrálni. Valójában a szerény kisebbség kivételével (mondjuk ez a fórum :) ) a többséget az eredeti szereplők visszatérése izgatja. A 8. részre már be fognak járatódni az új arcok és utána ők kerül(het)nek a médiaérdeklődés középpontjába. Mondjuk azt nehéz tagadni, hogy egy Adam Driver hírértéke nulla, egy Harrison Ford Episode VII sajtótájékoztató értéke pedig 100 a reklámvilág periódusos rendszerében. A többi nímand is így aránylik egy Hamillhez, vagy egy Fisherhez, akikben nem a színészt, hanem a legendát látjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én úgy látom a mai hollyoodi filmkészítést - különösen annak üzleti részét -, hogy a stúdiók/producerek az égvilágon semmi kockázatot nem vállalnak fel: zömében olyan projektekbe fognak bele, aminél minden egyes betett dollár megtérülése biztosított. Bukták persze még így is vannak, de nekem cseppnyi kétségem nincs a felől, hogy a Disney sem tesz majd másképp az EP VII tekintetében.

 

Ezért a tutira fognak menni, benne lesz minden olyan egykori karakter, aki akár egy cent forgalmat is hozhat a pénztárakhoz, ha ehhez (számunkra) ökörség kell, akkor is. Ráadásul ezt úgy kell megcsinálniuk, hogy azért hűek maradjanak a cég logójához is: meggyőződésem, hogy ez egy szép nagy, gyereknek, új korosztálynak szóló mesét látunk majd. Új Jar-Jarokkal, stb...

 

Ettől persze még lehet jó, nagyon jó is az egész, de en meglepődnék, ha valami újat meg mernének lépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát ilyen rossz véleménnyel vagy Kathleen Kennedy-ről? Nekem a legtöbb film aminél ő volt a producer tetszett és egyáltalán nem tüntek gyávának, ahogy általában a Disney-nél se látom amit irsz. A rendezőik/producereik elég jól megkapják a mozgásterüket. Hmm... igazából ha egyenesebben akarok fogalmazni akkor szerintem amit leirtál R2 az óriási marhaság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát ilyen rossz véleménnyel vagy Kathleen Kennedy-ről? Nekem a legtöbb film aminél ő volt a producer tetszett és egyáltalán nem tüntek gyávának, ahogy általában a Disney-nél se látom amit irsz. A rendezőik/producereik elég jól megkapják a mozgásterüket. Hmm... igazából ha egyenesebben akarok fogalmazni akkor szerintem amit leirtál R2 az óriási marhaság.

 

 

Inkább Hollywoodról vagyok ilyen rossz véleménnyel... de ne nekem legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit OFF ez itt, de amellett, hogy sokan mennek a könnyű pénzre Hollywoodban, ők adják nekünk a Tarantino filmeket meg egy csomó más szórakoztató, a maguk módján bevállalós filmet is. Szerintem túl általánosító az egészre legyinteni.

 

A hollywoodi filmkészítés többsége (tisztelet a kivételnek) már réges-rég nem holmi művészetről, önmegvalósításról, vagy rajongói elvárások kielégítéséről szól, hanem csak és kizárólag a pénzről. Naív dolog azt hinni, hogy pont az EP VII-nél - ami mellesleg ugyebár a világ egyik legprofitorientáltabb cége, Disney égisze alatt készül -,minden máshogy lesz. Ez egy kőkemény és jövedelmezőnek vélt üztlet: a Disney belefektet x pénzt és annak a többszörösét akarja visszakapni. Már önmagában a film létére, elkészülésére sem lenne igazából szükség - bár jogosan örülhetünk neki -, hisz egyértelműen kerek az eddigi történet. Nem holmi rajongói nyomásra, hanem a profit miatt készül: ugyanolyan termék, mint mondjuk a műanyag sw figurák a Tescoban.

 

Mondom, mindezek mellett még simán lehet jó és szórakoztató is a film, de én a magam részéről SEMMI megújulást nem várok el tőle - különösen nem a VII-től -, csupán a jól ismert szituációk, karakterek, környezet felmelegítését. Egy új generáció számára is fogyasztható módon. Aztán majd ha bejön a tervezett bevétel, a VIII-ban már lehet kísérletezni, arra mindenki úgyis el fog menni, akit megvettek a VII-tel.

 

Amúgy meg bocs, hogy élek és hogy hangosan godolkodom (és hangosan írok marhaságokat).

 

 

:lol:

 

Ha lenne éves hozzászólás bajnokság, ezt tuti nevezném. :D

 

 

Kimondottan bizsergeti áramköreimet azon információk halmaza, hogy ennyire örülsz egy hozzászólásnak... Amúgy igazad van, én is nevezném, bár vélhetően egy másik kategóriába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a képzeletbeli dijra jelölt hozzászolásomat tudnám ismételgetni. Érdemes lenne utánanézni pár dolognak. Az egész úgy indult, hogy Lucas kitalálta, hogy legyen ep.7-8-9 és erről egy évvel az eladás elött értesitette is Hamillékat. Mivel úgy döntött, hogy nem ő akarja ezt már végigvinni ezért kereste a lehetséges utódot és úgy döntött, hogy ez lesz a Disney.

Már az eladás bejelentése előtt megszületett a sztori 40-50 oldalas kis összefoglalója.

 

És persze, hogy pénzt kell termelnie és üzlet, csak azt nem értem hogy sikerül ebből ilyen furácska következtetéseket levonni. A Disney pontosan tudja, hogy ha milliókat vagy milliárdokat akar keresni akkor nem azt kell csinálni amit te irsz, hogy belerakunk mindent még akkor is ha ökörség lesz a vége csak mert ezt mutatta az egyik grafikon, hanem olyan filmeket gyártunk és gyártatunk amik remélhetőleg tényleg milliókat szórakoztatnak. Ehhez pedig általában az kell, hogy olyanok csinálják a filmeket akik ehhez értenek. Ezért például amikor előkerült a Karib-tenger kalózai akkor ahelyett hogy a Disney főhadiszállásán patika-mérlegen kimérték volna hogy hányszor kell orra esnie Jack kapitánynak ahhoz, hogy megszeresse a közönség, inkább megbizták a részletekkel Bruckheimert meg Verbinskit, akik értenek hozzá hogy kell ezt csinálni.

Csak hogy értsd miért illettem a kérdéses jelzővel a megjegyzésed: olyan mintha azt mondanád, hogy mivel az autógyártás üzlet, ezért a Ferrari következő autójának a fejlesztését nem az egyébként erre kijelölt mérnökökre, designerekre stb hagyja, hanem a részleteket a legfelsőbb vezetés dönti el, akik egyébként valószinüleg tényleg jó üzleti érzékkel birnak, hisz ezért kerültek ebbe a pozicióba, de valszeg egy biciklit nem tudnának maguktól összetenni. Ettől függetlenül saját megérzéseik alapján beleszólnak a részletekbe. Ööö... nem. Az a cég ami igy működik az meghal vagy max vegetálni tud, de nem lesz a legnagyobb. Azért foglalkoztatnak a nagy cégek szakembereket, hogy amit csinálnak az tényleg kelendő legyen. Esetünkben olyan filmet kell csinálni ami száz milliókat fog kaszálni és ezt olyanok tudják megcsinálni akik aktivan, napi szinten részt vettek blockbosterek készitésében. Erre van ott a kiválasztott rendező és a producerek.

 

Azzal pedig semmi baj nincs ha beirod a véleményed, én se tettem mást mint leirtam az enyémet meg az én nézőpontomat. Ha valaki hasraütésszerű dolgokat halál komolyan előad, akkor a leirtak szerintem tovább egyenlőek egy marhasággal. De ez csak egy vélemény. Nyilván nyers egy kicsit, de úgy éreztem, hogy enélkül annyira köntörfalazok, hogy kitakarom a saját véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem beszélve, hogy ha Abramsben nem lenne újító szándék, akkor az utolsó két Star Trekben még mindig a hetvenes éveit taposó Patrick Stewart ugrálna az Enterprise E-n, nem pedig egy olyan új univerzumban kelebólálnánk, ami technikailag telibe sz*rt ötven évnyi Star Treket (persze mélységes tisztelet mellett - tisztára, mint az ep1 :D ). És ez csak a Trek, hol van még a Super 8, ami olyan film, amilyent úgy 20+ éve nem mert senki csinálni, a Cloverfield, amilyet se azelőtt, se azóta nem mert senki csinálni (ráadásul ennek a kettőnek a merchandise értéke konvergál a 0 felé), a Mission: Impossible III, ahol a sorozatban végre valaki mert a karakterekkel foglalkozni, és természetesen az ünnepelt sorozatai: Lost (ragozzam? :D), Alias, Almost Human (saccra tíz éve az első olyan sci-fi sorozat, ami eredetiséget mutat).

 

Persze nyilván lesz Csillagromboló, lesz X-Wing, lesz TIE vadász is, ahogy ezek benne voltak az ep1-2-3-ban és a TCW-ben is. Csak akkor éppen Venatornak és Acclamatornak, ARC-170-esnek és Z-95-ösnek (ami szó szerint egy pre-X-Wing), valamint Eta-2-nek és V-Wingnek nevezték őket (azt meg csendben hallgassuk el, hogy az Y-Winget igen jelentéktelen módosításokkal vette át a TCW). Elég biztos vagyok benne, hogy most is ez fog felállni. Lesznek hajók, amik az ismert modellekből fejlődtek ki. A Millennium Falcon viszont módosítatlanul jelenik meg, de annak úgy is kell!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.