Ugrás a kommentre

J.R.R. Tolkien könyvei, és a hozzájuk kapcsolódó művek


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Miért nem érkezik már az utolsó nagy előzetes, mindjárt itt a november :fuckoff:

Smaug pusztasága trailer tavaly már október 3 körül megérkezett, és ilyenkor már tv spotok is voltak... :hmm:

 

PJ ne szórakozz, mutass valamit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálom, hogy még senki nem értékelte a bővített változatot. Egyébként nem rossz. Most nincsenek olyan megosztó részletek berakva, mint a goblin király dala. Bár néhány plusz jelenet szimplán időhúzásnak érződik. De az egyetlen komoly bajom vele, hogy az egyik toldásnál az effektek egészen kriminálisak. Kis túlzással szinte látom a stúdiót amiben felvették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig a töménytelen mennyiségű így készült filmekre vagyok leginkább kíváncsi, ha érkezik a bővített bluray csomag. Szinte bemutatják A-Z-ig az összes kis kulisszatitkot a forgatás során, egyszerűen imádom.

Azokat már sikerült megsasolnod Bomarr? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálom, hogy még senki nem értékelte a bővített változatot.

Megveszem DVD-n, de csak novemberben jelenik meg. Letölteni még nem volt kedvem, majd valamelyik nap. Engem is sokkal jobban érdekelnek a filmkészítési videók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégén mégis megnéztem A hobbit második felvonásának bővített verzióját angolul. Az erdőben botorkálás és az akciórészek kibővítése teljesen fölösleges volt, viszont a párbeszédes jelenetek bővített részei adtak plusz infókat, amelyek esetében nem kár, hogy belekerültek. Egyetlen esemény volt, aminek kifejezetten örültem, hogy belekerült, a mozisból teljesen hiányzott (és hiányoltam):

 

Ez pedig Thrain sorsának a bemutatása. Szerintem ez szükséges volt, bár a végén elég nevetségesre őrült szegényke...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.